Skocz do zawartości
Xiem

Diablo III

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.keye.pl/g...iablo-3---KLUCZ

haha, gry konsolowe są tańsze =D żenada..

normalne, wyczerpał się zapas gry na rynku więc przez najbliższe 2 tygodnie ten kto ma ostatki będzie windował cenę bo zawsze znajdą się nabywcy. Wczoraj na allegro ostatnie sztuki były za 250, dzisiaj - 290 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegro to w ogóle padaka.. Ludzie wykupowywali dziesiątki sztuk ze sklepów i teraz rzucają na allegro z takimi cenami... Kumpel stał przed typem który kupił 100 sztuk... Bogu dzięki kupiłem za nornalna cene, jesli mozna to tak nazwac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sklepy jeszcze większa padaka. Myślą na krótką metę. Jest popyt to key po 250 na keye.pl. Gdyby tak szybko ceny spadały jak rosną w przypadku braku zainteresowania grą to jeszcze bym zrozumiał. Mnie osobiście zniechęcili swoją postawą, o klientów powinno się dbać a nie doić jak jest okazja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszy trik wam powiem. Na allegro jest typ, który wystawił dwa klucze do bety za ... uwaga ... 70 zł/szt :P

http://allegro.pl/diablo-iii-3-guest-pass-cd-key-klucz-i2353170584.html

to jest obłęd ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra naprawde bardzo dobra....wciaga jak bagno. Jedyna rzecz jaka mi sie nie spodobala to poziom trudnosci, przeszedlem ja na normalu w ok 12 h nie ginac ani razu i moze z 5 razy uzylem mikstury. Troche smieszne to jest, jak dla mnie powinni dac odrazu do wyboru normal i nightmare jesli juz koniecznie chcieli zeby casuale mieli rowniez fun z gry.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Diablo tak jest skonstruowane i zawsze było. To jest elementarna część rozgrywki. Na Normalu szukasz sobie gear na Nightmare, na Nightmare na Hell itd. Gdyby można było od razu wybrać poziom trudności gra nie miałaby kompletnie sensu. Pomijając fakt, że nie byłbyś wstanie zabić pierwszego pojawiającego się moba.

Anyway...

O ile Nightmare jest jeszcze do ogarnięcia bezpośrednio po przejściu Normala, tak na Hellu trzeba już poważnie pofarmić itemy (albo złoto i wydać je w Auction House), bo bez tego gra jest mordęgą. I najlepiej grać drużyną złożoną z różnych klas. Bo np. 2 czarodziejki nie mają żadnych szans bez Barba, albo Mnicha.

60 lvl wbity w miarę łatwo. Zbliżam się wolnymi krokami do Inferna... :) I wtedy zacznie się prawdziwa gra!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież Diablo tak jest skonstruowane i zawsze było. To jest elementarna część rozgrywki.

Wiem,ze tak bylo od zawsze ale tryb "normal" jest poprostu za latwy. Co jak co ale jakies wyzwanie powinno byc...w D2 na najlatwiejszym poziomie ginalem wiele razy a tutaj doszlo do tego,ze zgarnialem mobki z calego obszaru zeby je ubic jak naszybciej jakas obszarowka nie tracac przy tym nawet 50% zycia.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie znać jak ruszą serwery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc jak widze to same koksy normal za latwy i szybko idzie i w ogole najlepiej to z miejsca inferno oczywiscie nikt nie pisze jaka postacia gra i czy samemu czy w grupie a to gruba roznica. Kolejni znow jakby mogli to by przeszli cala gre ze wszystkimi poziomami w godzine a na koniec krzykneli PIERWSZY! i po graniu. Co to za przyjemnosc z gry? Fakt ktos moze mi zarzucic ze kazdy gra jak lubi ale na zdrowy rozsadek co to za zabawa zakonczyc gre w najkrotszym z mozliwych czasie. Gierka przyzwoita i na dlugie godziny aby przejsc ja cala od deski do deski, a szczegolowe przechodzenie to niestety szybko nie idzie. Na szamanie mam 26godz i jestem prawie na poczatku 3aktu, mozna szybciej tylko po co.

Ktos pytal jak z wymaganiami, podam info jak wyglada sytuacja na moim laptopie

Samsung RF711 z i7 2630QM GT540m w rozdzialce 1600x900

Procesor zajety zaledwie czasem do 11% przewaznie oscyluje w granicach 7-8% czyli tyle co nic

Grafa z ustawieniami na wydajnosc 50-70fps srednio 55 bez cieni, ustawienia na jakosc to -5fps, dziwne bo powinien byc wiekszy spadek a sa momenty ze spadku nie ma wcale.

Moim zdaniem za duzo po tylku dostaje karta grafy na to co widac na monitorze, jak wspomnialem wczesniej minimalny spadek w ustawieniach na wydajnosc tez jest zastanawiajacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ty tam robisz od 26h i dopiero 3 akt masz,chyba stoisz i podziwiasz widoki przez wiekszosc czasu. Jak pisalem mi zeszlo troche ponad 12h a wcale sie nie spieszylem,nie przewijalem dialogow i zwiedzilem kazdy praktycznie zakamarek. Aha...gralem sam, barbarzynca 1h+tarcza

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testuje bron, przegladam co tez ciekawego ma kowal na kolejnym lev, czasem jedna mapka na dwa razy zeby sprawdzic losowosc mobkow i terenu, skille ktory lepszy i na kogo a czas leci.

Zanim ja przejde kazda postacia inferno to jeszcze mi duuuzo czasu minie a zanim dorobie lub wydropie itemki na kazda okolicznosc ogolny licznik grubo podskoczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A chyba,ze tak ;)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga to i tak jeszcze nie wiem dokladnie np: czy kamyki dropia od levelu czy od lokacji no i ktore bo 4 rodzaje a drop rubinow najwiekszy, moze i przypadek ale wydaje mi sie ze zwiekszajac lev kowalowi zmienil sie tez drop.

Nie sadzilem tez ze podnoszac lev kowala na szamanie podnosi sie go jak skrytke na wszystkie postacie, pytanie co bedzie jak zaczne nastepny poziom trudnosci.

Ja to troche dlubek jestem przy takich grach , jak sprawdzam to na maksa co w trawie piszczy i na jakiej zasadzie dziala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejżyjcie sobie recenzje z tvgry.pl to się dowiecie mniej więcej co ma się dziać na koszmarze i piekle a normal jest tylko po to by przejść grę fabularnie później zaczyna się zabawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mnie zjedziecie, że kolejny dzieciak sępi, ale na prawdę mi zależy, bo sytuacja jest taka, że zamówiłem Diablo na drugą turę (mogę odwołać) i chciałbym sprawdzić jak sobie poradzi na moim kompie. W tym przypadku może mi pomóc Wasze dobre serduszko i osoba która mi podaruje kod na wersję trialową, będę dozgonnie wdzięczny, bardzo proszę, dzięki i pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mojego brata na kompie poszło wszystko na maxa a on ma procek i5 karte ati radeon 5650 1 gb ramu w karcie i 4 gbramu proponuje zrobić tak

http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest na tej stronce dostaniesz odp czy ta gra ci pojdzie wybierz z tej tabeli diablo iii i już :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta strona jest wiejska i procesory sprawdza na same taktowania i w moim przypadku na minimalne mam procka za słabego a na rekomendowane dobrego, gdzie tu sens ? No właśnie, najlepiej by było sprawdzić w praniu niż tym badziewiem, więc dalej moją prośba aktualna, dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra. Na allegro takie wałki odchodzą, że aż nóż się w kieszeni otwiera. Znalazłem pewną aukcję, niby kody spredaje za 160zł, ale do wersji terstowej :o

http://allegro.pl/diablo-iii-kup-online-zagraj-juz-dzis-24h-i2359739744.html

Tylko w tym kraju takie wałki się kręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem jakiś kod za dychę, na 7 godzin gry. Wygląda na wiarygodne. Sprawdzę sobie, jak to słynne D3 przede wszystkim radzi sobie na moim komputerze. Ewentualne kupno tak czy inaczej będzie musiało poczekać. A z tymi aukcjami ciekawie jest. Są oszuści i należy ich tępić. Ale na aukcji z linka wyżej jak wół stało, co się kupuje. Gość bez komentarzy, konto od trzech dni działa. Głupota jest winą głupiego i nikogo innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aukcja już została ściągnięta z allegro, pewnie ktoś się poskarżył :P Ale tak jak piszesz, dokładnie w treści aukcji jest opisane co się kupuje więc naciągnięci mogą mieć pretensje tylko do siebie, że nie czytają opisów aukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym tygodniu koleś wystawił użyty CD key który nic nie daje bo jest bezużyteczny. Ma wartość jedynie kolekcjonerską. Mimo to 38 osób kupiło go za 154zł i mają do niego pretensje że zrobił ich w konia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×