Skocz do zawartości
Xiem

Diablo III

Rekomendowane odpowiedzi

1. nie piszą, o Diablo III tylko o projekcie konsolowym Diablo, równie dobrze może to być remake I i II

2. na PC można bez trudu grać padem od Xboxa w sporo gier, zwłaszcza te z serii "Games for Windows"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością. Pamiętam czasy PSX'a i mucenie w Diablo I. Było wspaniałe. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję ,że nie uproszczą tej gry...To by było dla niej zabójstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol czy mówimy tutaj o diablo? Przecież tam już nie ma co uprościć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako najlepszy komentarz niech posłuży tekst spod news'a:

"This will be fun to play in 2030!!!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony powiem tyle , jesli nie bedzie PL to jej zwyczajnie na konsole nie kupie dla zasady, powoli zaczyna mnie irytowac sytuacja kiedy na PC gry spolszczone a ten sam wydawca PS3 olewa, zwlaszcza ze przewaznie gry na PS3 sa drozsze. Delikatnie rzecz ujmujac placimy wiecej za mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mawiała matka Pawlaka: "I co taki zdziwiony, był czas przywyknąć przecie" :D

U mnie o zakupie na daną platformę zadecyduje czy gracze z różnych platform będą łączyć się z jednym serwerem battlnetu, czy dla konsol i pc będą oddzielne. Ma ktoś jakąś wiedzę na ten temat może??

Edytowane przez Kili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony powiem tyle , jesli nie bedzie PL to jej zwyczajnie na konsole nie kupie dla zasady, powoli zaczyna mnie irytowac sytuacja kiedy na PC gry spolszczone a ten sam wydawca PS3 olewa, zwlaszcza ze przewaznie gry na PS3 sa drozsze. Delikatnie rzecz ujmujac placimy wiecej za mniej.

Raczej bym się oto nie martwił. Starcraft 2 gra Blizzarda wyszła po Polsku bo Blizzard zauważył że jest tu wiele fanów gier od nich więc lokalizują. O Diablo III byłbym raczej spokojny w kwestii lokalizacji niż zawracać sobie głowę:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej bym się oto nie martwił. Starcraft 2 gra Blizzarda wyszła po Polsku bo Blizzard zauważył że jest tu wiele fanów gier od nich więc lokalizują. O Diablo III byłbym raczej spokojny w kwestii lokalizacji niż zawracać sobie głowę:thumbsup:

Wydawcą Blizzarda na pl jest póki co CD Project więc o spolszczenie nie ma co się martwić. Nawet w przypadku konsol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Boję się, że z diablo 3 będzie to samo co z Starcraftem 2. A mianowicie, niegodny następca poprzedniej części. (nowi gracze się nie zgodzą, starzy wyjadacze w SC mnie poprą) Wymagane od gracza precyzja, dokładność, wielozadaniowość została zabrana. Wielu graczom, którzy nie radzili sobie ze Starcraftem 1 na BN spodobał się Sc2, bo prostszy, łatwiejsza obsługa. Niestety osoby które bardzo dużo grały w jedynkę, mimo prób, nie potrafią przenieść się na łatwiejszą grę.

Z drugiej strony, wydaję się znacznie trudniejszym wyzwaniem stworzenie następcy świetnej gry strategicznej, niż gry typu Diablo 3. Klimat i jeszcze raz klimat, pamiętam do dziś, jak Diablo 2 swoim klimatem przyciągnęło tak wielu graczy, w tym mnie. Niestety po swoim własnym rozczarowaniu Starcraftem 2, podejdę z ostrożnością do Diablo 3.

Jeżeli będzie wybór, konsola czy PC. Dla mnie konsola.

Jak wygląda sytuacja z demem D3 na PC ? Wyczytuję różne sprzeczne informacje, że niby wyciekło, że niby jest, jednak nie ma itd itp.(a może to beta z hackowana? tak jak z sc2 było) Rozumiem oficjalnego dema nie ma.

Edytowane przez Marcoch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Marcoch w czym może być też problem. Gracze zmieniają się, "dorastają" i gra, która opanowała ich 10 lat temu, teraz nawet w nowszej, lepszej wersji może nie wywołać tej samej euforii co kiedyś. Ja jednak liczę na Diablo 3, ponieważ od drugiej części grałem w multum H&S i ŻADEN mnie nie przyciągnął do PC na tyle co D2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zeby tylko zrobili oddzielny BN PC i konsole bo jak bedzie ten sam to lipa, z bociarzami grac to bez sensu :) Zabija cala frajde z gry bo kazdy mial po czasie wszystkie mocne itemy. Ja na razie sobie gram w diablo 1 na ps2 co jakis czas, najlepszy klimat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zeby tylko zrobili oddzielny BN PC i konsole bo jak bedzie ten sam to lipa, z bociarzami grac to bez sensu :) Zabija cala frajde z gry bo kazdy mial po czasie wszystkie mocne itemy. Ja na razie sobie gram w diablo 1 na ps2 co jakis czas, najlepszy klimat :)

Ja dopiero ostatnio się dowiedziałem o tych botach. Co to w ogóle za bzdura? Ja nie rozumiem jak można tak grać. Przecież naj fajniejsze jest z Diablo, kiedy wypadnie Ci jakiś kozacki item po 1000 zabiciu Mefista:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja dopiero ostatnio się dowiedziałem o tych botach. Co to w ogóle za bzdura? Ja nie rozumiem jak można tak grać. Przecież naj fajniejsze jest z Diablo, kiedy wypadnie Ci jakiś kozacki item po 1000 zabiciu Mefista:)

Bot gra Twoja postacia i zbiera za Ciebie przedmioty - w kolko tworzy nowe gry, idzie zabic bossa i zbiera itemy. Zobacz na allegro ile tego jest w sprzedazy za realna kase to calkowicie zepsulo D2, ktore dodatkowo klimat w wersji polskiej mialo fatalny.

Edytowane przez OutsideR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę źle sformułowałem zdanie. Nie pytałem się"Co to za bzdura" tylko bardziej to było zdanie twierdzące:) Moi koledzy z tego korzystali:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba nie ma co czekać na Diablo na PS3? Ja chyba zamówię kolekcjonerkę na PC :D Tylko nie wiem po co mi ta czaszka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobrze , że niewychodzi na ps3. Diablo na konsole? O.O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież były jakieś ploty odnośnie diablo na konsole, blizzard je rozwiał ?

@UP diablo by pasowało zajebiście na konsole =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część Diablo sprawdziła się nawet lepiej na Psxie niż Pc, więc wydanie gry na konsole mogłoby być dobrym posunięciem. No chyba że tak skopią grę że będzie to bez różnicy bo i tak nikt nie będzie chciał grać :happy: (odpukać!! :biggrin: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o D3 na PS3 to na razie informacji więcej nie ma, nikt oficjalnie nie potwierdził, ale też nikt nie powiedział, że nie.

Im dłużej czekam na tę grę tym mniej chce mi się grać... po takim czasie będę oczekiwał czegoś niesamowitego boje się, że się zawiodę :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boję się, że z diablo 3 będzie to samo co z Starcraftem 2. A mianowicie, niegodny następca poprzedniej części. (nowi gracze się nie zgodzą, starzy wyjadacze w SC mnie poprą) Wymagane od gracza precyzja, dokładność, wielozadaniowość została zabrana. Wielu graczom, którzy nie radzili sobie ze Starcraftem 1 na BN spodobał się Sc2, bo prostszy, łatwiejsza obsługa. Niestety osoby które bardzo dużo grały w jedynkę, mimo prób, nie potrafią przenieść się na łatwiejszą grę.

Z drugiej strony, wydaję się znacznie trudniejszym wyzwaniem stworzenie następcy świetnej gry strategicznej, niż gry typu Diablo 3. Klimat i jeszcze raz klimat, pamiętam do dziś, jak Diablo 2 swoim klimatem przyciągnęło tak wielu graczy, w tym mnie. Niestety po swoim własnym rozczarowaniu Starcraftem 2, podejdę z ostrożnością do Diablo 3.

Jeżeli będzie wybór, konsola czy PC. Dla mnie konsola.

Jak wygląda sytuacja z demem D3 na PC ? Wyczytuję różne sprzeczne informacje, że niby wyciekło, że niby jest, jednak nie ma itd itp.(a może to beta z hackowana? tak jak z sc2 było) Rozumiem oficjalnego dema nie ma.

A ja grałem w sc i sc2 na battlenecie i się z Tobą nie zgodzę z prostej przyczyny, że wszystko co mnie wkurzało w sc zostało w sc2 poprawione (vide sterowanie dużymi grupami jednostek, podział zadań, lepsze AI). SC był większym osiągnięciem, ale SC2 jest bardziej grywalny. Jedno co mnie boli to brak ipx do 2. Co do wyboru jesteśmy jednak zgodni, ja też biorę na konsolę (moja żona może obstawiac przy pc-cie ale pewnie nie będzie chciała w nowe pudełko inwestować stąd pozostaje konsola;))

Edytowane przez mrtwister

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, spoko. Jeszcze, że 2 razy przesuną :). Chociaż pewnie Diablo 3 to i 3 razy :P

A serio - 15 maja?! Dobrze, że mam sporo urlopu zaległego.

EDIT: @DJYano - oby to się nie zakończyło tak jak z Wiedźminem.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×