Skocz do zawartości
Xiem

Diablo III

Rekomendowane odpowiedzi

W multi jest. W DIABLO nie masz pokazanego świata. Wiesz o nim, bo powstają książki, itp. Nie ma dokładnie żadnej różnicy między tymi tytułąmi. SKoro DAIABOŁ jest RPG, to KZ też. W obu masz różne klasy, zadania, klasy postaci, statystyki i ich rozwój. Uniwersum KZ jest bogate i spokojnie może stawać w szranki z dziełem BLIZZARDa.

Nie będę zawracał głowy, jeśli nie będziesz na siłę nazywał RPGiem czegoś, co nim nigdy nie było i nie będzie. To jest przykład nazywania białym czarnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

KopaczK przeszedłeś samego siebie. Skoro stwierdzasz, że statystyki w Diablo są tylko dodatkiem to znaczy, że nie masz o tej grze pojęcia. Gdyby tak było to ludzie nie robili by tabel FCR, IAS itp. W tej grze statystyki i itemy to wszystko. Skoro Twoim zdaniem HR bliżej do RPG niż Diablo to nie warto w ogóle dyskutować, bo poruszamy się chyba po dwóch różnych płaszczyznach. Stosując Twoje kryteria należałoby by wywalić też Twoje ukochane FFXIII z grona gier RPG. Każdy ma jednak prawo do własnego zdania. Możesz przecież olać fakt, że powszechnie ta gra kwalifikowana jest do gatunku cRPG, widocznie tworzysz własne definicje i swoją prywatną systematykę.

Edit:

Właśnie przeczytałem posta powyżej.

:rofl:

Nuff said.

Edytowane przez Grabeq
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kopaczk

Nie gadam z tobą jak jesteś na haju, sorry ;)

http://en.wikipedia....28video_game%29

Diablo is one of the best-known examples of the action-RPG sub-genre. Although players level up, choose character classes, and manage a variety of spells and equipment as in a typical RPG, all actions are done in real time, as in an action game.
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W tej grze statystyki i itemy to wszystko.

Statystyki i itemy to domena hack'n'slasha kind sir. Diablo 2 ma jeszcze ciekawy mroczny swiat, fabule oraz klasy postaci.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statystyki i itemy to domena hack'n'slasha kind sir. Diablo 2 ma jeszcze ciekawy mroczny swiat, fabule oraz klasy postaci.

To nie podlega dyskusji. Ja jednak myślę bardziej kategoriami multi, bo tam spędziłem większość czasu. Gdyby nie niepowtarzalny projekt świata i wyjątkowy klimat, ta gra byłaby tylko jedną z wielu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według terminologii growej hack 'n slash to też RPG, a dokładnie patrząc na drzewko to będzie podgatunek Action RPGa. Nie ma gry, która będąc HnS nie będzie RPG. Jeśli bowiem zatraca swoje podstawowe cechy staje się innym gatunkiem np. beat'em, action game itp.

Wiele gatunków gier rozpoznaje się po cechach charakterystycznych. Killzone to FPS, bo główną mechaniką rozgrywki jest strzelanie z widoku pierwszej osoby. Niech by nawet były tam elementy rpg, to jednak nie stanowią one głównej cechy gry.

Heavy Rain zaś to typowy przykład Adventure Game bo podczas rozgrywki staramy się rozwikłać zagadki i podróżujemy wraz z nurtem przygody nakreślonym nam przez twórców. Nie strzelamy i nie walczymy w dosłownym tego słowa znaczeniu. O cechach RPG nawet nie ma co wspominać bo HR nie ma żadnej z nich.

Itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge zminusować posta #101 :( Pójde spać w kiepskim humorze;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

KopaczK przeszedłeś samego siebie. Skoro stwierdzasz, że statystyki w Diablo są tylko dodatkiem to znaczy, że nie masz o tej grze pojęcia. Gdyby tak było to ludzie nie robili by tabel FCR, IAS itp. W tej grze statystyki i itemy to wszystko. Skoro Twoim zdaniem HR bliżej do RPG niż Diablo to nie warto w ogóle dyskutować, bo poruszamy się chyba po dwóch różnych płaszczyznach. Stosując Twoje kryteria należałoby by wywalić też Twoje ukochane FFXIII z grona gier RPG. Każdy ma jednak prawo do własnego zdania. Możesz przecież olać fakt, że powszechnie ta gra kwalifikowana jest do gatunku cRPG, widocznie tworzysz własne definicje i swoją prywatną systematykę.

Edit:

Właśnie przeczytałem posta powyżej.

:rofl:

Nuff said.

Takie to śmieszne? W sumie co masz napisać. Teoryjkę szlag trafił, więc trzeba zareagować w inny sposób. Diaboł to same statystyki i hodowanie ludzika. Swoiste ogniwo pomiędzy cRPG, a grami typu MMO. W DIABLO idzie przecież o to, żeby wypakować ludzika i zebrać jak najlepszy sprzęt. Tylko i wyłącznie o to. Przy tym założeniu HEROES oF MIGHT & MAGIC to też RPG, prawda?

FFXIII moją ukochaną grą? Skąd ten wniosek?

Ta gra nie jest powszechnie klasyfikowana w ten sposób. Ta gra jest typowym hack'n'slashem i tyle. BTW Chamerykanów uważa się powszechnie za obrońców pokoju na świecie, i co też tak uważasz?

@Kopaczk

Nie gadam z tobą jak jesteś na haju, sorry ;)

http://en.wikipedia....28video_game%29

DIABLO stał się ojcem gatunku hack'n'slash. BLIZZARD nigdy nie usiłował robić z niego RPG. Jesteśmy chyba w podobnym wieku, więc obaj pamiętamy premierę gry i to co o niej mówiono i pisano. Nie przekłamujmy rzczywistości.

Statystyki i itemy to domena hack'n'slasha kind sir. Diablo 2 ma jeszcze ciekawy mroczny swiat, fabule oraz klasy postaci.

Otóż to. D2 w pewnym sensie zbliżyło się do idei cRPG, ale tylko zbliżyło.

Według terminologii growej hack 'n slash to też RPG, a dokładnie patrząc na drzewko to będzie podgatunek Action RPGa. Nie ma gry, która będąc HnS nie będzie RPG. Jeśli bowiem zatraca swoje podstawowe cechy staje się innym gatunkiem np. beat'em, action game itp.

Wiele gatunków gier rozpoznaje się po cechach charakterystycznych. Killzone to FPS, bo główną mechaniką rozgrywki jest strzelanie z widoku pierwszej osoby. Niech by nawet były tam elementy rpg, to jednak nie stanowią one głównej cechy gry.

Heavy Rain zaś to typowy przykład Adventure Game bo podczas rozgrywki staramy się rozwikłać zagadki i podróżujemy wraz z nurtem przygody nakreślonym nam przez twórców. Nie strzelamy i nie walczymy w dosłownym tego słowa znaczeniu. O cechach RPG nawet nie ma co wspominać bo HR nie ma żadnej z nich.

Itd.

LEAGUE OF LEGENDS jest jednym z takich przykładów. Chyba, że to też rpg, jak sądzisz?

Zaraz, zaraz. DIABLO może być RPG bo ma statystyki, klasy i przedmioty, a KZ nie, bo? Bo co, bo jest grą typu FPP?

HR jest znacznie bliżej RPG niż gry, o których dyskutujemy. Gracz wpływa na wydarzenia poprzez podejmowanie decyzji, co więcej, musi wczuć się w postać, co jest kwintesencją RPG, a nie durne statystyki.

Grał z was ktokolwiek w RPG? Jakiekolwiek, choćby w "Młotka". Jeśli nie, to nie wiecie, o czym piszecie. W RPG można kompletnie olać statystyki, punkty, wartości ekwipunku, itp., bo są tylko dodatkiem.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję, żebyśmy wszyscy to zignorowali, szkoda bić pianę.

Wracając do tematu, to nie wiem czy wiecie, ale to ogłoszenie o pracy jakie Blizzard wystosował, to wisi już dobre pół roku. Nie wiem dlaczego redaktorzy Portalu dopiero teraz wpadli na ten trop? W każdym razie gdyby Blizzard pracował nad Diablo 3 na konsolę to raczej by się tym pochwalił. Tym bardziej, że jak sami mówią chcieliby bardzo wydać grę w tym roku.

I asked, "Will I be christening my new computer with Diablo III this year?" "We really, really hope so. That's our goal," Pardo said. "Our goal is to get there. But you know, at the end of the day, we are going to get it right. That's more important.

"We're going to promise, we're going to get it out there when it's awesome. And, we're crossing our fingers, maybe it will be this year."

Źródło: Kotaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas mam wrażenie, że Blizz mocno koncentruje się na WoW i ostatnie lata spędził przede wszystkim nad projektem Cataclysmu. Dlatego mimo wieloletniej pracy, SC II nie spełnił oczekiwań wielu graczy i był zwykłym RTS-em z lepszą grafiką. Trudno się dziwić, WoW to kura znosząca złote jajka. Opóźnienie w wydaniu D3 jest potężne. Oczywiście to tylko moje przypuszczenia i kto wie, może dostaniemy taką grę, że szczena wszystkim zjedzie w dół.

Kierunek konsolowy uważam, za atrakcyjny dla każdego wydawcy. Kretyńska wojna między ograniczonymi użytkownikami o to, jaki system jest lepszy i która społeczność graczy ma wyższe IQ mnie śmieszy. Diablo miałoby szansę odnieść sukces na konsolach. To nie jest kompleksowe hardcore rpg (sorry platformówka...eee...space shooter...yhmm...puzzle) tylko hack'n'slash stawiający na akcję. Uważam, że pod względem graficznym nie będzie szału i PS3 jak i X360 poradziłby sobie z tą grą. Kluczem byłoby racjonalne zaprojektowanie multi i wierne przeniesienie BN na PSN i Xbox live. Co z drugiej strony trudno mi sobie wyobrazić. Zobaczymy. Sacred 2 miało swoich zwolenników. Gra nie odniosła sukcesu bo nie miała klimatu. W D3 nie będzie raczej tego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie D3 spokojnie można by było przenieść na konsole.W Sacred 2 można było sie posługiwać bez większych problemów 12 skillami, wiec blizzard zawsze mógłyby skopiować ten system i walka nie traciła by na dynamizmie, gorzej może być gdy będzie większa zadyma i mogą występować spadki FPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz calkowita racje, przeciez Blizzard to synonim konsol z zerowym doswiadczeniem na PC, a nie odwrotnie.

raczej mialem na mysli to ze Blizz to pozadny i rozsadnny developer i wtopa raczej nam nie grozi ... jezeli rzucili sie na cos to znaczy ze moga to zrobic tak dobrze jak tylko to potrafia i nie bedzie to ponizej standartow przez nich wyznaczonych ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo ma tyle do RPG co kz2 do deskorolki....

przestan pier... diablo to Hack and slash lub hack'n'slash (z angielskiego hack - rąbać i slash - ciąć) – termin stosowany jako nazwa gatunku gier komputerowych lub stylu grania w RPG, w których dominującą rolę w rozgrywce odgrywa zabijanie potworów, zdobywanie doświadczenia i rozbudowywanie statystyk postaci. Przestancie sie ludzie kompromitowac i nauczcie sie dobrze oceniac garunek gry, DIABLO TO RPG

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przestan pier... diablo to Hack and slash lub hack'n'slash (z angielskiego hack - rąbać i slash - ciąć) – termin stosowany jako nazwa gatunku gier komputerowych lub stylu grania w RPG, w których dominującą rolę w rozgrywce odgrywa zabijanie potworów, zdobywanie doświadczenia i rozbudowywanie statystyk postaci. Przestancie sie ludzie kompromitowac i nauczcie sie dobrze oceniac garunek gry, DIABLO TO RPG

Gwoli ścisłości Diablo to action RPG-odmiana komputerowych i konsolowych gier fabularnych które wymagają od gracza szybkich reakcji na wydarzenia w grze i dużego refleksu. Gry z tego gatunku nazywane są również "klonami Diablo" a do gatunku zalicza się też niektóre gry hack and slash.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

K... dosc ...

Diablo to nie zadne action-rpg, wiec te swoje "gwoli scislosci" schowaj tam skad je wyciagnales. Diablo to hack'n'slash w pelnym tego slowa znaczeniu, fabula, postacie oraz swiat gry schodza na drugi plan, a na pierwszy statystyki, itemy oraz masowa rzeznia, eksterminacja, "rąbanina", "ciachanina", "rozpier*alanina" potworow.

Sporo znawcow tutaj albo ma luki w pamieci albo gra w rpgi od niedawna, dlaczego ? Poniewaz kiedys cos takiego jak "action-rpg" nie istnialo, byl czysty podzial na RPG / hack'n'slash, a action-rpgi wprowadzila w pelni ta pozal sie boze generacja konsol i "casualostwa". Moze powiecie mi ze Dungeon Siege 2 to tez action-rpg ? Tylko dlatego ze teraz wprowadza sie pseudo(action)-rpgi dla ludzi z autyzmem ktorym sie nie chce wysilac szarych komorek, nie znaczy ze trzeba z klasykow robic prekursorow tego gownianego, parszywego i zawszonego podgatunku.

Z tego miejsca pragne tez zaznaczyc ze hack'n'slash (ma inne priorytety po prostu) zalicza sie do rodziny rpgow, co dosadnie do zrozumienia dal juz chyba zizikus. Action-rpg (TFU!) to stosunkowo swiezy temat ktory charakteryzuje sie dobra fabula/swiatem/postaciami z naciskiem na bardziej zrecznosciowy typ rozgrywki [Mass Effecty dla przykladu].

PS. kill, wikipedia mozna sie conawyzej podetrzec a nie uzywac jako mocnych argumentow, o tu masz przyklad dlaczego (przeczytaj pierwsze zdania):

http://en.wikipedia.org/wiki/Sacred_2:_Fallen_Angel

http://pl.wikipedia.org/wiki/Sacred_2:_Fallen_Angel

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, Alucard... za pierwszy Action -RPG uważa się Dungeons of Daggorath z 82' roku. Ten typ gier istnieje od zarania czasu growego , więc to nie jest żaden nowy temat! A tym bardziej nie konsolowo-casualowy. Jak powstawały pierwsze action-rpgi to na konsolach grało się w Ponga.

Nie podważaj historii gier. Nie wiem co niby mają udowodnić te linki do Sacred. Kilka postów temu pisałem wyrażnie:

HnS rodzaj Action RPG, Action RPG to RPG. Tak to wygląda. Więc HnS to też Action RPG, a każdy Action RPG to RPG. Nie wiem co próbujecie udowodnić, ale tego się nie da zmienić. KopaczK myli papierowe RPGi z komputerowymi a ty gry Action games z Action-RPG games.

Wczytajcie się w końcu do k... nędzy w temat prawidłowego nazewnictwa gatunków a nie pierdolita bez sensu, tylko dlatego, że wydaje wam się to słuszne.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 i wiedzmin 2 kiedy te 2 gry wyjdą na ps3 będe w niebie.:) Kagan dawno nie graliśmy na ps3:) Kupujesz jakiś tytuł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No nie, Alucard... za pierwszy Action -RPG uważa się Dungeons of Daggorath z 82' roku. Ten typ gier istnieje od zarania czasu growego , więc to nie jest żaden nowy temat! A tym bardziej nie konsolowo-casualowy. Jak powstawały pierwsze action-rpgi to na konsolach grało się w Ponga.

DoDo byl pierwszym rpgiem w ktorym poszlo sie w widok 3d fpp co wcale nie oznacza ze gra musi byc action-rpgiem, po prostu widok z tej perspektywy nadawal dynamiki rozgrywce ale dalej pierwsze skrzypce graly takie rzeczy jak atrybuty etc. Nieraz trzeba sie bylo wspomagac narkotykami coby troche wyrownac szanse, w dzisiejszych czasach wystarczy miec zwinne palce zeby wszystko przejsc bez trudu na jana.

Niczego nie podwazam, action-rpg w pelni (co pogrubilem w poprzednim poscie) rozwinal sie dopiero w tej generacji, i teraz po prostu wszystko sie podpisuje pod to, dlaczego ? Bo tak jest latwiej. Gdyby ktos 5 lat temu powiedzial mi ze diablo to action-rpg a nie h'n's to wysmialbym go, teraz tylko mnie takie gadanie irytuje, bo jak wiadomo nowe wypycha stare i trzeba sie z tym pogodzic, ale w chwili kiedy ktos probuje zrobic z klasykow pionierow nowego, to juz jest gruba przesada. Za gora 5 lat nie zdziwie sie jak termin "hack'n'slash" znajdzie sie w ksiazce o historii gier i zniknie calkowicie z ust.

Diablo 3 i wiedzmin 2 kiedy te 2 gry wyjdą na ps3 będe w niebie.:) Kagan dawno nie graliśmy na ps3:) Kupujesz jakiś tytuł?

Oba w dzien premiery, niestety prawdopodobnie na PC :D, to nie sa gry w ktore wyobrazam sobie pykac na padzie tak, aby wyciskac wszystkie soki ze swojej (przyszlej) postaci :P

EDIT:

Gwoli ścisłości Diablo to action RPG-odmiana komputerowych i konsolowych gier fabularnych które wymagają od gracza szybkich reakcji na wydarzenia w grze i dużego refleksu. Gry z tego

Powiedz to Diablo z D2, ta czesc z "refleksem" szczegolnie go rozbawi kiedy przypomni sobie jak to w 5 minut nie mogl zabic mojej wymaksowanej postaci w czasie gdy ja w kuchni robilem sobie herbate a potem sciagnalem go na kilka strzalow.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Można rzucać k..wami i twierdzić, że hack'n'slash to samodzielny gatunek RPG. W jaki sposób będziemy to systematyzować nie ma większego znaczenia, bo to dyskusja akademicka, nieważne do jakich wniosków dojdziemy i tak nic to nie zmieni. Diablo to hack'n'slash i kij z tym, czy ten gatunek to odrębny rodzaj RPG, czy podkategoria action-RPG. Jeden i drugi pogląd można spokojnie obronić.

Btw. proponuję niektórym użytkownikom zapoznać się z istotą i objawami choroby jaką jest autyzm. Może wtedy ktoś dwa razy się zastanowi, zanim użyje następnym razem tego określenia. Delikatnie to ujmując, nie było to ani trafne, ani zabawne.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Można rzucać k..wami i twierdzić, że hack'n'slash to samodzielny gatunek RPG. W jaki sposób będziemy to systematyzować nie ma większego znaczenia, bo to dyskusja akademicka, nieważne do jakich wniosków dojdziemy i tak nic to nie zmieni. Diablo to hack'n'slash i kij z tym, czy ten gatunek to odrębny rodzaj RPG, czy podkategoria action-RPG. Jeden i drugi pogląd można spokojnie obronić.

Btw. proponuję niektórym użytkownikom zapoznać się z istotą i objawami choroby jaką jest autyzm. Może wtedy ktoś dwa razy się zastanowi, zanim użyje następnym razem tego określenia. Delikatnie to ujmując, nie było to ani trafne, ani zabawne.

"Computer and electronic games: Computer games can help children with autism in educational areas such as learning new vocabulary, practicing math skills or improving eye-hand coordination. Both educational computer games developed for autistic and non-autistic children are appropriate.

Przy typie gry ktora pogrubilem myslec nie trzeba, jesli wg ciebie ktos kto ma autyzm jest niezdolny do grania w gry-komputerowe [te proste do ktorych notabene cynicznie porownalem dzisiejsze action-rpgi] to nie jestem pewien kto tu powinien sie zaznajomic z ta choroba.

Co do pierwszej czesci twojego posta, a scislej mowiac ostatniego zdania ktore to juz wszystko podsumowuje, moge sie zgodzic. Tak miedzy nami i tak traktowalem te polemike jako zapchaj dziure do czasu az mi sie demo DA2 skonczy sciagac :laugh:

buh-bye, kagan out!

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

HnS rodzaj Action RPG, Action RPG to RPG. Tak to wygląda. Więc HnS to też Action RPG, a każdy Action RPG to RPG. Nie wiem co próbujecie udowodnić, ale tego się nie da zmienić. KopaczK myli papierowe RPGi z komputerowymi a ty gry Action games z Action-RPG games.

Jeśli was to ucieszy, moi wielcy specjaliści od klasyfikacji gier komputerowych, to zgodzę się z wami. DIABLO jest RPG. Wzorem do naśladowania dla wszystkich cieniasów z BIOWARE, OBSIDIAN i wielu innych. Niech się nauczą, że najważniejsze są statystyki, parametry postaci i pierdyliard przedmiotów, a nie odgrywanie roli, podejmowanie decyzji, wpływanie na świat gry. Najważniejszym warunkiem klasyfikacji gier jest to, czy ludek macha mieczem i czy gracz doznaje wzwodu, kiedy dostanie pierścień +100 do siły...

BTW Zacytuję Cię Kill:

Wiele gatunków gier rozpoznaje się po cechach charakterystycznych. Killzone to FPS, bo główną mechaniką rozgrywki jest strzelanie z widoku pierwszej osoby. Niech by nawet były tam elementy rpg, to jednak nie stanowią one głównej cechy gry.

Grając łucznikiem w OBLIVIONie praktycznie cały czas strzelałem z łuku i co? Słowem, gry z serii TES nie są RPG, tak?

Heavy Rain zaś to typowy przykład Adventure Game bo podczas rozgrywki staramy się rozwikłać zagadki i podróżujemy wraz z nurtem przygody nakreślonym nam przez twórców. Nie strzelamy i nie walczymy w dosłownym tego słowa znaczeniu. O cechach RPG nawet nie ma co wspominać bo HR nie ma żadnej z nich.

Hmmm. No tak, wcale nie wcielamy się w postać, nie kierujemy jej poczynaniami, nie usiłujemy rozwiązać zagadki (swoisty quest). Dokładnie żadnych cech RPG, wszak w tym typie gier chodzi tylko o walkę...

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje skonczyc ten temat, nie wazne jaki to gatunek, wazne ze gra "mam taka nadzieje" bedzie kultowa, ze wzgledu na poprzednie 2czesci, jedynke skonczylem na pc i psx. Jak dla mnie to granie na padzie w ta gre daje rade, kiedys nie do pomyslenia bylo zeby w fps grac na padzie- mowilem dawac mi myszke+klaw. ale po dluzszym ograniu pamietam do tej pory jak tluklem kolegow na padzie w quake2. Teraz "wszyscy graja na padzie w takie gry i jest ok, diablo na psx bylo tak zrobione ze z spokojem dalo sie grac i czerpac przyjemnosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrosły ci długie, zielone, obrośnięte czarnym futrem uszy. Dziękuję, dobranoc.

Nie ma to jak cięta riposta. Brawo. Jesteś najlepszy. Proszę, dobrej nocy.

proponuje skonczyc ten temat, nie wazne jaki to gatunek, wazne ze gra "mam taka nadzieje" bedzie kultowa, ze wzgledu na poprzednie 2czesci, jedynke skonczylem na pc i psx. Jak dla mnie to granie na padzie w ta gre daje rade, kiedys nie do pomyslenia bylo zeby w fps grac na padzie- mowilem dawac mi myszke+klaw. ale po dluzszym ograniu pamietam do tej pory jak tluklem kolegow na padzie w quake2. Teraz "wszyscy graja na padzie w takie gry i jest ok, diablo na psx bylo tak zrobione ze z spokojem dalo sie grac i czerpac przyjemnosc

No pewnie, że będzie kultowa. Ludziska czekają na ten tytuł od lat i w sumie już jest kultowy, choć nawet nie powstał. ;)

Padem da sie zagrać we wszystko, choć najlepiej pograć myszką, ale jak się nie ma co się lubi, to... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×