Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym przekierowywaniem portow sprobuje, bedzie wtedy NAT 2 chociaz?

Sprobuj to sie dowiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello!

Przekierowalem porty wg poradnika H@desa. Wszystko succeeded, ale NAT dalej jest 3

Dalem przekierowanie zakresu 80 - 5223 na Both (TCP i UDP).

Troche lipa, moze cos zle zrobilem?

Pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz miec ip z puli prywatnej. Wtedy twoj dostawca internetu zapewne blokuje pewne zakresy portow. Otwarte sa tylko wybrane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz jest ok! Mam NAT 2 !!

Nie dzialalo, gdy przekierowalem caly zakres od 80 do 5223.

Przekierowalem kazdy port pojedynczo sugerujac sie ta stronka:

[a href=http://<a%20href="http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/Linksys/WRV54G/PS3_NAT_Type_3_to_2.htm"%20target="_blank">http://www.portforward.com/english/routers...Type_3_to_2.htm</a>" target="_blank]

[a href=http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/Linksys/WRV54G/PS3_NAT_Type_3_to_2.htm" target="_blank]http://www.portforward.com/english/routers...Type_3_to_2.htm

[/a]

Polecam, bo jest naprawde super wyjasnione!

I dzieki Wam za pomoc!

[/a]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc chcialbym prosic o pomoc

mam ps3 i chcialbym go podlaczyc do niego internet. ale tak zebym mial tylko w ps3 internet a nie tez w kompie ( bez routera )

mozecie mi powiedziec co i jak ??;>

P.S mam neta w neti

gdy wchodze w internet na kompie musze wpisywac nazwe Uzytkownika i haslo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz zapewnie Tobie pisalem na gg, nie da sie bez routera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mozecie mi powiedziec czy taki router jest dorby http://allegro.pl/item391380392_zyxel_es_1...itch_3xqos.html jest on w miare tani

P.S

1.czy przez internet w ps3 moge wchodzic na takie strony jak wp.pl alb onet ??

2 czy musze miec zainstalowanego linuxa zeby miec neta ??

Nie powiem ci, czy ten router jest dobry, bo nie wiem. A tak na serio, to raczej bym go nie brał - pierwszy raz słyszę o tej firmie. Poszukaj jakiegoś Linksysa, D-Linka albo Planeta.

P.S.

1. Tak

2. Nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie

Mam maly problem z internet. Mianowicie wszystko dziala jak nalezy: browser, PSN. Ale jak chce sciagnac jakies demo to dociaga do 10% i wyskakuje mi SIGNING OUT z bledem (80710723). Tak samo mialem jak chcialem zrobic updatea na ver. 2.36 (naszczescie sobie poradzilem sciagajac z PC)

Dodam jeszcze, ze jestem troche zielony w sprawach (router, konifg itp). Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@^^^:

Napisz, jakiego masz providera (UPC, Netia itp.), sposób połączenia konsoli z Internetem i wszystko inne, co mogłoby się nam przydać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam internet osiedlowy i z tego co się orientuję, internet może działać tylko na tym PC którego oni znają adres fizyczny czy jakoś tak. GDy próbuję zamiast na PC, internet na playstation uruchomić (wpisuję takie same ustawienia, itd.) z tyłu konsoli miga mi zielone światełko ale dostepu do internetu nie mam. ZApewne dostawca internetu musi zezwolić na to aby internet dochodizł takze do PS3. Da sie to jakoś ominąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adres fizyczny to inaczej adres MAC, a o tym bylo pisane miliony razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz zapytac dostawce czy ma opcje skonfigurowania wiecej niz jednego MACa. jesli nie, to zostaje ci tylko kupno routera i podanie jego adresu do providera, albo sklonowanie MACa przez router (szybko, latwo i skutecznie)... no chyba, ze ci provider TTL ustawia jeszcze na 1 - wtedy juz jest gorzej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przywiozłem konsole ze sobą do pracy (mam taką pracę ze moge grać na czarnuli no i podłączyłem do neta wpisałem adresiki, przy teście wychodzi sukces z numerem IP i podłączenim do internetu, ale juz z PSN niestety błąd. Necik tu nie jest oczywiście szybki moze max 512 a moze nawet 256 kb, nie jestem pewny, nie sprawdzałem. czy jest to mozliwe ze własnie z tego powodu jest time out i bład czy ruter jest tak ustawiony ze nie moge sie połaczyć z playstation network?

przeleciałem cały wątek ale nie znalazłem pomocnego posta, moze ktoś cos doradzi

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Nie wydaję mi się żeby brak możliwości połączenia z psn był spowodowany szybkością łącza. Może masz poblokowane porty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze was o pomoc bo juz nie wiem co robic. Mam pc i neostrade niestety. Posiadam takze usb wifi pentagram i nie wiem jak i co mam zrobic zeby dzialal internet na ps3 ? jak instaluje sterowniki do pentagrama to pisze mi ze urzadzenie nieznane i nic nie moge zrobic. NIe wykrywa mi tego usb wifi. Sprawdzalem w roznych portach . Jakies pomysly ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche niejasno opisales co probujesz wykombinopwac. Ale jezeli probujesz wsadzic wifi na usb do konsoli to raczej ci sie nie uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i o pomoc pytam. Mam taki dziwny problem z łączeniem się do on-line w grach. W domu mam dwie konsole PS3. Obie podpięte pod router D-link DI-604 (internet z Dialogu 1mb). Na pierwszej konsoli gra (Cod4) łączy się bez problemowo z PSN i z grą. Druga konsola również łączy się z PSN lecz już z grą nie. Gdy w Cod4 chce wybrać jakiś tryb to pisze "downloading settings" i nic się nie dzieje tak jakby konsola nie mogła się podłączyć do serwerów od COd4. Nie mam pojęcia od czego to zależy. 2x zdołaliśmy zagrać na obie konsole przez internet. Nie wiem jakim cudem, ale już 3 raz nie udało się. Jakieś sugestie? Zły router?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam i o pomoc pytam. Mam taki dziwny problem z łączeniem się do on-line w grach. W domu mam dwie konsole PS3. Obie podpięte pod router D-link DI-604 (internet z Dialogu 1mb). Na pierwszej konsoli gra (Cod4) łączy się bez problemowo z PSN i z grą. Druga konsola również łączy się z PSN lecz już z grą nie. Gdy w Cod4 chce wybrać jakiś tryb to pisze "downloading settings" i nic się nie dzieje tak jakby konsola nie mogła się podłączyć do serwerów od COd4. Nie mam pojęcia od czego to zależy. 2x zdołaliśmy zagrać na obie konsole przez internet. Nie wiem jakim cudem, ale już 3 raz nie udało się. Jakieś sugestie? Zły router?

Miałem tak samo, cały czas 'Downloading...', a jak już się połączyłem, to nigdy nie zapisywało punktów. Jest to na 1000% spowodowane tym, że nie otworzyłeś w routerze odpowiednich portów. Poszukaj na tym forum, jest ładnie opisane, jak to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem tak samo, cały czas 'Downloading...', a jak już się połączyłem, to nigdy nie zapisywało punktów. Jest to na 1000% spowodowane tym, że nie otworzyłeś w routerze odpowiednich portów. Poszukaj na tym forum, jest ładnie opisane, jak to zrobić.

Również BF;BC niechce się łączyć, chyba, że podłącze internet nie przez router tylko bezpośrednio do modemu to wtedy się łączy. Czyli skorzystać z tego tematu?:> http://www.ps3forum.pl/FAQ-Router-i-PS3-t5990.html i przekierować porty w routerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ja musiałem tylko otworzyć wskazane porty, nie wiem, jak u ciebie, być może będziesz musiał zrobić wszytko, co jest opisane w tym temacie. Na początek spróbuj jednak tylko otworzyć/przekierować porty i zobacz, co się stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zamiar podpiąć UPC 10mb/s do mojego kompa! pózniej udostępnić net do ps3 kablem. Są jakieś problem z podłaczaniem ?? takie jak z neo błedy dns itp ? o co chodzi z tym NAT3,2,1 ? a może lepiej wziasc jakiś inny net ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem z podłączeniem mojej konsolki do sieci. Próbowałem kilku sposobów, ale nie pomogły ciągle pojawia się DNS error 80710102. Mam internet z netii (modem sagem fast 800). Konsolę podłączyłem poprzez sieć przewodową do karty sieciowej komputera. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Mam problem z podłączeniem mojej konsolki do sieci. Próbowałem kilku sposobów, ale nie pomogły ciągle pojawia się DNS error 80710102. Mam internet z netii (modem sagem fast 800). Konsolę podłączyłem poprzez sieć przewodową do karty sieciowej komputera. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Witam,

Piszac

Konsolę podłączyłem poprzez sieć przewodową do karty sieciowej komputera.

miales na mysli to, ze modem masz podlaczony bezposrednio do PS czy przez router? Jesli bezposrednio, moze musisz wpisac ustawienia (adresy) DNS recznie? Sprobuj tych adresow:

213.241.79.38

213.241.79.37

lub

208.67.222.222

208.67.220.220

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Piszac

miales na mysli to, ze modem masz podlaczony bezposrednio do PS czy przez router? Jesli bezposrednio, moze musisz wpisac ustawienia (adresy) DNS recznie? Sprobuj tych adresow:

213.241.79.38

213.241.79.37

lub

208.67.222.222

208.67.220.220

Powodzenia

Wielkie dzięki podziałało masz u mnie duże piwo! btw mój PSN to: traju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×