Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od dłuższego czasu mam problem z łączeniem się z użytkownikiem innego konta w systemie gry online.

 

Problem nie występuje tylko w jednej grze, razem ze znajomym próbowalismy się łączyć w grach:

- Uncharted 2

- Uncharted 3

 

tam poroblem wygląda tak że zapraszamy ja jego , bądź on mnie do wspólnego grania i tak jakby wskakuje i wyskakjuje z grupy. Nie możemy grać wspólnie. podobny problem mam z łaczeniem sie niektórymi innymi znajomymi  z listy znajomych.

 

Teraz rozpoczełam grę w Dark Souls i z tym samym użytkownikiem nie możemy się połączyć. bardzo często w ogóle nie widzę jego "znaków do przywoływania" a jesli już widzę to nie możemy się połączyć.   udało się tylko 3 razy w przeciagu 3 tygodni przy praktycznie codziennych próbach , więc nie jest to jednorazowa sytuacja.

 

 

Czy ktoś wie co może być przyczyną ? Nie mam tego problemu z każdym z listy znajomych ale 2-3 osobami.  Jak rozwiącać ten problem ?

 

Szukałam i nigdzie nie znalazłam podobnego problemu.  Bardzo proszę o pomoc.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NAT typ 2 . cokolwiek to oznacza.... zaznaczam że problem jest tylko 2-3 osoby ale z ta 1 konkretną aż w 3 grach ???? tym bardziej że kiedyś nie mieliśmy takiego problemu.

 

 

 

 

 

Nikt nie pomoże???

Edytowane przez bebolek20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem odnośnie serverów proxy. Moja sieć od 3 dni jest ciągle widoczna i ma natężenie 100 ale nie mogę się z nią połączyć. Gdy wybieram sieć i wpisuje hasło długo trwa "sprawdzanie konfiguracji sieciowej" i póżniej wyskakują mi serwery proxy z opcją nie używaj i użyj. Daję oczywiście nie używaj i nadal nie mogę się połączyć. Dodam, że zawsze jak mam zapytanie o proxy to mi nie działa sieć lecz zwykle po paru godzinach problem mijał. Dziś mineło 3 dni więc zaczynam się niepokoić. Na tablecie, który też łapie sieć z routera wszystko chodzi okej. Próbowałem wprowadzić sieć ręcznie ale też nie pomogło. Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem odnośnie serverów proxy. Moja sieć od 3 dni jest ciągle widoczna i ma natężenie 100 ale nie mogę się z nią połączyć. Gdy wybieram sieć i wpisuje hasło długo trwa "sprawdzanie konfiguracji sieciowej" i póżniej wyskakują mi serwery proxy z opcją nie używaj i użyj. Daję oczywiście nie używaj i nadal nie mogę się połączyć. Dodam, że zawsze jak mam zapytanie o proxy to mi nie działa sieć lecz zwykle po paru godzinach problem mijał. Dziś mineło 3 dni więc zaczynam się niepokoić. Na tablecie, który też łapie sieć z routera wszystko chodzi okej. Próbowałem wprowadzić sieć ręcznie ale też nie pomogło. Bardzo proszę o pomoc

Nie masz czasem neta z Neostrady ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bebolek20

Pewnie grasz z jakimś kolegą od którego mieszkasz nie daleko i macie internet od tego samego dostawcy. Też mam takie problemy. Musisz odblokować odpowiednie porty w routerze. Są tutoriale na yt, a co do samych portów to da podane na oficjalnej stronie PlayStation.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do użytkowników mobilnego netu oprócz Aero.

Jak wygląda gra w Fifę? Gracie jako gość czy gospodarz? Lagi duże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bebolek20

Pewnie grasz z jakimś kolegą od którego mieszkasz nie daleko i macie internet od tego samego dostawcy. Też mam takie problemy. Musisz odblokować odpowiednie porty w routerze. Są tutoriale na yt, a co do samych portów to da podane na oficjalnej stronie PlayStation.

 

 

Niestety nie. Ja mieszkam w Irlandii , kolega z Polski . siłą rzeczy wspólny dostawca netu nie możliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się naprawić gniazdo RJ45 w konsoli ?

 

Najprawdopodobniej podczas burzy spaliło się gniazdo RJ45 w konsoli, ponieważ net przez to gniazdo nie działa i świeci się tylko zielona dioda przy tym gnieździe, pomarańczowa w ogóle. Na tym samym kablu laptop działa, więc inne problemy nie wchodzą w grę - na pewno gniazdo w konsoli.

Da się to naprawić ?

Wiem, że wifi sprawę po części załatwia, ale wole kablem.

Dodam, że stało się to podczas burzy. Spalił się dodatkowo router LAN i gniazdo RJ45 w komputerze stacjonarnym, ale to nie jest dużym problemem, bo router się kupi, a gniazda RJ w komputerze były dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem odnośnie serverów proxy. Moja sieć od 3 dni jest ciągle widoczna i ma natężenie 100 ale nie mogę się z nią połączyć. Gdy wybieram sieć i wpisuje hasło długo trwa "sprawdzanie konfiguracji sieciowej" i póżniej wyskakują mi serwery proxy z opcją nie używaj i użyj. Daję oczywiście nie używaj i nadal nie mogę się połączyć. Dodam, że zawsze jak mam zapytanie o proxy to mi nie działa sieć lecz zwykle po paru godzinach problem mijał. Dziś mineło 3 dni więc zaczynam się niepokoić. Na tablecie, który też łapie sieć z routera wszystko chodzi okej. Próbowałem wprowadzić sieć ręcznie ale też nie pomogło. Bardzo proszę o pomoc

Hej,

na początek spróbuj tego:

post niejakiego "

"clockwork_banana"

http://community.eu.playstation.com/t5/PlayStation-Network-Technical/Unofficial-DNS-Error-Fix-80710102/td-p/7903885

 

i daj znać.

Pozdro

Edytowane przez ozyrys73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak podłączyć internet do ps3.Posiadam internet bezprzewodowy(modem USB) z Cyfrowy Polsat i chciał bym podłączyć go do ps3.Próbowałem normalnie podlaczyc modem do gniazda USB w ps3 ale nic to nie dało ;(

Jak podłączyć w końcu ps3 do neta?

 

Posiadam Playstation 3 superslim 500GB. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem, mianowicie niedawno przeszedłem do Inei i dostałem od nich router Thomson TWG 870. Wszystko działa ok, wifi na smartfonie bez problemu, ale na ps3 jest problem. Otóż z tego co póki co zauważyłem, to gdy konsola stoi po prostu włączona i w nic nie gram, lub jeśli gram w single to co 10-15 minut mnie rozlącza. Gdy chcę się wpisać ponownie, zero reakcji. Aby się znowu połączyć muszę wyłączać grę i zrobić w ustawieniach sieci test połączenia - dopiero wtedy łaskawie ps3 chce mnie wpisać. Co ciekawe wczoraj i przedwczoraj grałem 2 godziny na multi Red Dead Redemption i wtedy mnie nie rozłączało. Co mogę z tym problemem zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób sprawdzić ping na PS3?

Normalnie wchodzę w przeglądarkę i pingtest net?

Jeżeli tak to w UPC masakra. Pingi w okolicy 1000ms.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestes pewien ze 1000? Tyle to nawet radiowka nie bedzie miala. Sieci komorkowe maja kolo 100-300, a ty na kablu masz tyle? Kompa nie masz przypadkiem zmulonego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kompie mam 11ms Polska, 33ms UK. Ps3 DMZ, otwarte porty a jak sprawdzam ping to w PL 300-500ms, UK 800-900ms.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak podłączyć internet do ps3.Posiadam internet bezprzewodowy(modem USB) z Cyfrowy Polsat i chciał bym podłączyć go do ps3.Próbowałem normalnie podlaczyc modem do gniazda USB w ps3 ale nic to nie dało ;(

Jak podłączyć w końcu ps3 do neta?

Posiadam Playstation 3 superslim 500GB.

Tylko przez router lub ew. komputer.

Ed:

@up:

Ale faktycznie masz tak wysokie pingi na ps3? Na wynik testu ma tez wplyw chocby przegladarka z jakiej test przeprowadzasz, jak jest przy graniu online?

Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak jak w temacie, mam problem z siecią wi-fi, ponieważ wyskakuje mi błąd serwera DNS, lub "upłynął czas próby uzyskania adresu IP. Siedzę nad tym prawie miesiąc, i na razie bez skutku. Mam nadzieje, że tutaj znajdę w końcu rozwiązanie. Gdyby ktoś był w stanie mi pomóc byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz jaki masz router, od jakiego dostawcy internet i czy masz ten sam problem po podłączeniu konsoli kablem do routera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up 

Mam ten sam problem co MrSite, więc nie mam routera tylko jakiś modemik podłączony przez kabel ethernet. Internet mam od neostrady. Jak polecę bezpośrednio modem-ps3, to wg. nie wykrywa internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie i pomogło wyłączenie konsoli i zresetowanie modemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! Od wczoraj jestem posiadaczem Playstation 3 60GB FAT. Mam router pentagram p6331 z wifi. Podłączałem zarówno przez Wifi jak i nowiutkim kablem ethernet konsole do internetu i niestety prędkość oscyluje zawsze pomiędzy 9-10Mb/s mimo ,że na laptopie i PC mam pełne 40Mb/s . Internet z neostrady . Przy teście w konsoli mam takie informacje :

 

52ade3be.jpg

 

Ktoś wie czemu tak jest? Przy pobieraniu gier z PSN widać ,że wolno idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz na te testy bo nie są one wiarygodne,a pobieranie z psn często idzie wolno to już wina sony nie łącza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×