Skocz do zawartości
Watson20054133

Team Event Ferrari Vs Lamborghini

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety z powodów zawodowych nie będzie mnie dzisiaj i w piątek :confused: Powodzenia.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój czas to około 1,23 więc najlepsi pewno 1,20 pojadą. Ja bym dał tak 35-38 okr. Ale to ja:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta seria wyścigowa jest zbyt krótka, oczywiście chodzi mi pod względem długości wyścigów, zawsze możemy odpowiednio wcześniej zacząć startować, ale jechać dłużej i skończyć o znośnej godzinie. 23 byłaby chyba optymalną i wyścig trwający ponad 60 minut także, a 70-80 to już byłaby bajka xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta seria wyścigowa jest zbyt krótka, oczywiście chodzi mi pod względem długości wyścigów, zawsze możemy odpowiednio wcześniej zacząć startować, ale jechać dłużej i skończyć o znośnej godzinie. 23 byłaby chyba optymalną i wyścig trwający ponad 60 minut także, a 70-80 to już byłaby bajka xD

A dla mnie jest w sam raz :) Jedną z głównych zalet jest to, że kończymy ok. 22:30 :thumbsup:

Po zakończeniu aktualnego sezonu będzie doskonały czas na zmiany w profilu wyścigów. Thanks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mardok, ile ludzi tyle gustów.

Dla mnie jeśli wyścig miałby trwać 80min. to lipa.

Wolałbym dwa wyścigi po 30-40min

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że frekwencja wczoraj nie była najwyższa.

Wracając do domu utknąłem w korku, nawet nie miałem jak dać znać że mnie nie będzie.

Ciekawe jakie wyniki...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na wynik końcowy, miejsce 4 to maksymalnie co mogłem wczoraj osiągnąć, choć celowałem w 2 miejsce <_<

38 okrążeń na torze Madrit to spokojny przejazd na 2 pitstopy bez ryzyka uderzenia w bandę. Szkoda, że przez pierwsze sześć okrążeń dwa razy byłem w picie, ponieważ nie mogłem odnaleźć rytmu. Już wtedy wiedziałem, że podium nie będzie... choć mało brakowało :P

Po szóstym okrążeniu jechałem swoje do momentu dublowania gracza "Wariat"- toczyłem się za nim dobre dwa okrążenia i nie widząc reakcji u niego podjąłem ryzyko wyprzedzania, na szczęście udało się :) Filmik wstawię wieczorem!

Dalej jechałem swoje czasy kręciłem 1:20:xxx aż dojechałem roberta_vti i chciałem go zdublować, sytuacja ponowna tak jak u Wariata, zero orientacji, że jedzie ktoś dublujący. Jechałem za robertem również dwa okrążenia, aż na ostatniej szykanie ( prawo, lewo ) Robert stanął w miejscu, a ja nie widząc go ( był za bandą ) po wyjściu z zakrętu uderzyłem w niego. Kilka sekund później robert z prędkością światła był 30 metrów przede mną.... z mojej strony widziałem to jako LAG :pardon: Niestety ciężkie uszkodzenie lewego przedniego koła- 3 pitstop.

Kolejny incydent również w obecności Roberta- wielokrotne próby dublowania nic nie dały- trąbiłem, nic z tego.... Podjąłem zatem ryzyko, zacząłem wyprzedzać i niestety za późno zahamowałem i rozwalony silnik.

Reasumując: Robert będę wnioskował o "wielokrotne utrudnianie dublowania" pomijam już uszkodzenia z tym związane...

Ciągnąc dalej temat dublownania- wyróżnienie ode mnie dla Aragornika, który szybko i bezpiecznie znalazł miejsce do przeprowadzenia manewru :thumbsup:

@Aragornik

Wczoraj o 21:26 burzyłeś się strasznie, że nie trzymamy się regulaminu. Poniżej wklejam punkty regulaminu mówiące o przebiegu wieczoru wyścigowego.

4.4 O godzinie 21:25 jedziemy jedno okrążenie formułujące wg klasyfikacji sumy punktów.

4.5 Host zmienia formę startu na "wg odwróconej klasyfikacji w ostatnim wyścigu".

4.6 O 21:30 - rozpoczęcie wyścigu wyścigu niezależnie od tego czy wszyscy zapisani będą znajdowali się w pokoju.

Więc nie wiem, gdzieś Ty czytał co innego :biggrin:

Wyniki:

zdjcie097a.jpg

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj 11 nas startowało, ale nie to jest najważniejsze.

Sprawą podstawową jest to, że team Dark Horses odskoczy w klasyfikacji dość znacznie :biggrin:. Gucio pierwszy, ja trzeci :verymad:. A mógł być dublet, sorry Gucio :confused:.

Miałem pewne drugie miejsce to mi się zachciało na 4 czy 5 okr do końca zmieniać balans hamulców i przestrzeliłem punkt hamowania, banda, pit i mikusp mnie wyprzedził. Mimo pogoni na świeżych oponach nie dało się się odzyskać pozycji na tym ciasnym torze, i skończyłem jakieś 0,5 sek. za mikuspem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam dublet, jakby mi prądu nie wyłączyli to by nie było dubletu tak i tak xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wyłączyli. Twój pech jest moim szczęściem. biggrin.gif

Z początku miałem problem ze złapaniem rytmu, przestrzeliłem dwa razy pierwszy nawrót i mnie wyprzedziłeś, później mogłoby być różnie.

W piątek na Fuji powiększymy przewagę w klasyfikacji zespołowej.thumbsup.gif

Edytowane przez Ksawery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek na Fuji powiększymy przewagę w klasyfikacji zespołowej.thumbsup.gif

Połowa sezonu to jest ten moment kiedy to Marranello Red Arrow wyciągnie Asy z rękawa i pokaże na co ich stać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak samo Scuderia Racing Team, zielskoglowy powrocil i bezdziemy nadrabiac :)

Edytowane przez boniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety z powodów zawodowych nie będzie mnie dzisiaj i w piątek :confused: Powodzenia.

Na szczęście ja już będę w piątek (wracam z Barcelony po testach nowych elementów zawieszenia :laugh: ), więc będę się starał jak najlepiej reprezentować Nasz Team. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej wklejam filmiki z incydentów na torze Madrit:

1) Watson VS WariaT - utrudnianie dublowania. Jak obiecałem to jego pierwszy wyścig, więc bez konsekwencji. Filmik umieszczony tylko i wyłącznie do wyciągnięcia wniosków :thumbsup:

2) Watson VS Robert_vti - uszkodzenie ciężkie lewego przedniego koła. Był to jednak LAG więc sprawa umorzona.

3) Watson VS Robert_vti - utrudnianie dublowania, kara - 8 pkt.

I na koniec zdjęcie z bestlap:

zdjcie098a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watson, ale gdzie jest to utrudnienie dublowania?

Na filmikach widać że oba Lambo, Roberta i Wariata znikają Ci na prostych, więc o wyprzedzeniu możesz zapomnieć.

Dochodzisz ich na dohamowaniach w ostrych zakrętach ale czy to najlepsze miejsce na wyprzedzenie?

Pamiętaj że to wyprzedzający/dublujący prowokuje niebezpieczeństwo na torze.

Sam wybrałeś taki tor, ciasny, bandy, brak miejsca = brak wyprzedzania, podobnie jak F1 np w Malezji.

Ad. Wariat - Wyraźnie widać że na łuku Cię przepuścił, wcześniej musiałby specjalnie hamować a był szybszy.

Ad. Robert - Przestrzeliłeś punkt dohamowania i rozbiłeś auto, nie szukaj winy w innych za swoje błędy.

Uważam że obie przedstawione w filmikach sytuacje nie kwalifikują się do ukarania na podstawie 3.8pkt regulaminu.

Nooo... ale jak to ktoś wcześniej powiedział, podobno...

"Sędzia ma zawsze rację, nawet gdy się myli."

I nie denerwujcie Watsona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watson, ale gdzie jest to utrudnienie dublowania?

Na filmikach widać że oba Lambo, Roberta i Wariata znikają Ci na prostych, więc o wyprzedzeniu możesz zapomnieć.

Dochodzisz ich na do hamowaniach w ostrych zakrętach ale czy to najlepsze miejsce na wyprzedzenie?

Pamiętaj że to wyprzedzający/dublujący prowokuje niebezpieczeństwo na torze.

Sam wybrałeś taki tor, ciasny, bandy, brak miejsca = brak wyprzedzania, podobnie jak F1 np w Malezji.

Ad. Wariat - Wyraźnie widać że na łuku Cię przepuścił, wcześniej musiałby specjalnie hamować a był szybszy.

Ad. Robert - Przestrzeliłeś punkt do hamowania i rozbiłeś auto, nie szukaj winy w innych za swoje błędy.

Za wariatem ciągnąłem się 2 okrążenia i było wiele możliwości do dublowania w końcu podjąłem ryzyko i udało się.

Wariat wcale nie był szybszy, porównaj sobie czasy, ewidentnie mnie blokował. Puścił mnie po dwóch okrążeniach- trochę za późno...

Co do drugiego incydentu z Robertem, nie mam pretensji o to, że przestrzeliłem zakręt. Jechałem za nim ponad okrążenie i nie przepuścił mnie. Przestrzeliłem zakręt- trudno. Nie za to są te punkty ujemne. Patrząc na cały wyścig uważam, że należy mu się to -8 pkt.

I PaT nie spinaj się :tongue: Widzę, że często wykorzystujecie cytaty i podnosicie komuś ciśnienie <_<

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watson co do 3 sytuacji to nawet dobrze się nie zbliżyłeś do Roberta żeby mógł uznać, żeby Cię przepuścić. Poleciałeś w draftingu na hamowaniu, i nie win roberta bo on tu mial najmniej do gadania.

Rozumiem, jakby Robert jechał jak WariaT to bym uznał tą karę za słuszną. A tak to po prostu miałeś pecha na dohamowaniu.

Edytowane przez boniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę się wypowiedzieć na temat dublowania.

Na takim torze jak Madryt, gdzie nie bardzo jest jak wyprzedzić w zakręcie, dublowany powinien odpuścić dublującemu przez chwilowe odpuszczenie gazu.

Weźcie pod uwagę, że Lambo mają napęd 4x4 i na wyjściu z ciasnego zakrętu odchodzą błyskawicznie i ferrari nie jesteśmy w stanie wyprzedzić ich na dość krótkiej prostejwhistling.gif

Ja też wlokłem się trochę za wariatem, w zakręcie jechałem na zderzaku, a na prostej mi trochę odjeżdżał, a wystarczyło mnie puścić na którymś wyjściu z zakrętu i bym sobie pojechał.

Zaznaczam, że nie obieram tutaj żadnej ze stron sporu i powyższe słowa są tylko moją subiektywną opiniąbiggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watson co do 3 sytuacji to nawet dobrze się nie zbliżyłeś do Roberta żeby mógł uznać, żeby Cię przepuścić. Poleciałeś w draftingu na hamowaniu, i nie win roberta bo on tu mial najmniej do gadania.

Rozumiem, jakby Robert jechał jak WariaT to bym uznał tą karę za słuszną. A tak to po prostu miałeś pecha na dohamowaniu.

Co do drugiego incydentu z Robertem, nie mam pretensji o to, że przestrzeliłem zakręt.

Czytajcie ze zrozumieniem!! Nie winię Roberta za przestrzelenie zakrętu!!

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watson jak by co jestem chętny na piątek - Ferrari F430 posiadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watson umiem czytać ze zrozumieniem.

Sensem tego zdania było to żebyś nie winił roberta za całokształt tej sytuacji przedstawionej na filmiku. Odjeżdżał ci na wyjściach z zakrętu i jedynie co to mogłeś się zbliżyć na hamowaniach. Wtedy Robert na pewno by Cię przepuścił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PaT nie spinaj się :tongue: Widzę, że często wykorzystujecie cytaty i podnosicie komuś ciśnienie <_<

Watson, ja się nie spinam, bo i po co?

Nie jechałem wyścigu więc sprawa osobiście mnie nie dotyczy.

Wyraziłem jedynie swoją opinię na temat opublikowanych zajść ponieważ uważam że kolejny raz nie jesteś obiektywny w ocenie sytuacji na torze.

Masz do tego prawo ponieważ jesteś stroną w sprawie.

Cytaty... hmm.. czy to nie dziwne że cytat potrafi podnieść ciśnienie a sama wypowiedź autora nie?

Poza tym jest to świetny sposób na pozbycie się niedomówień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyraziłem jedynie swoją opinię na temat opublikowanych zajść ponieważ uważam że kolejny raz nie jesteś obiektywny w ocenie sytuacji na torze.

Masz do tego prawo- jak najbardziej :) Dziękuje :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×