Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj, Atacama 2 na 2, Harvest Day 5 na 5.

Po premierze nie może być gorzej( nie musi) na CoD4 PC gram na tym samym serwerze od 2 lat i po przemierze mw2 i Black Ops cał czas jest fuulll więc dużych pustek nie będzie. Np. komuś się bf3 nie z podoba i wróci do bc2.

Tak w ogóle jakaś ustawka by się zdała co nie?

Edytowane przez riddi_962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acti chyba obawia się o sprzedaż MW3, skoro nawet BC2 konkuruje z tym tytułem :D

2011-10-22%2010.28.38.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acti chyba obawia się o sprzedaż MW3, skoro nawet BC2 konkuruje z tym tytułem :D

Jak nie zrobią czegoś z serwerami, to pewnie sporo ludzi odda BC2 z nieużywalnym multi :)

Dziś znowu 2 na 2, albo solo, na większości map.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acti chyba obawia się o sprzedaż MW3, skoro nawet BC2 konkuruje z tym tytułem :D

2011-10-22%2010.28.38.jpg

Ja bym nigdy nie oddal mojego egzemplarza :)

Tylko niech naprawia te serwery, bo pustki sa, chociaz dzisiaj gralem cq z 10 vs 10 wiec nie bylo zle.

Wyobrazam sobie jak przynosi koles bc2 do sklepu, kupuje mw3, a kierownik z battlefieldem idzie na zaplecze, lamie plytke i wyrzuca do kosza :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty spieprzyło się na World at War. Tyle wam powiem. Tak samo z Medal of Honor,nigdyś świetna gra a teraz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż, może ludzie wrócą jak będą chcieli odreagować po BF3... faktycznie słabiutko na serwerach, ja już chyba poczekam na BF3 bo 2 na 2 to nie gra....ja na razie robię pass a szkoda, trochę czasu wcięło ;)

ps3_MF187DoubleG.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt czaję tę akcję Activision, bez sensu jest (nie niech nie znajduje się żaden co będzie mi chciał ją wytłumaczyć please). I chcą za nówkę MW3 250 zeta? Hahaha. Ogólnie te przekreślone ceny 250 zeta przy preorderach na ps3 to jest jakaś kpina. Równie dobrze mogliby sobie tam wpisać przekreślone tysiąć pińcet.

Edytowane przez MFMONK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze chyba wraca wszystko do normy. Bynajmniej dzisiaj gralem na ludnych serwerach po 10 vs 10. Albo po prostu mi sie tak trafialo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak piszecie po ilu graliście i gdzie to napiszcie jeszcze jaki tryb. Z tego co pamiętam to niegdyś tez były pustki a na CQ szło pograć. Z tego co wiem większość gra Rush a tam może być 2vs2 gdzie na CQ będzie po 12. 

Muszę zaglądnąć jak to się dzisiaj miewa bo dawnooo nie grałem dry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak piszecie po ilu graliście i gdzie to napiszcie jeszcze jaki tryb. Z tego co pamiętam to niegdyś tez były pustki a na CQ szło pograć. Z tego co wiem większość gra Rush a tam może być 2vs2 gdzie na CQ będzie po 12.

Muszę zaglądnąć jak to się dzisiaj miewa bo dawnooo nie grałem dry.gif

na wszystkich trybach czy to na podstawce czy to w Vietnamie w rush czy w conquest to samo... tylko w conquest z małą liczbą graczy gra traci sens więc już jeżeli już to rusch ew squad rush ale tam też pusto. Wczoraj tłukłem w Onslaught na hard corze bo tam przynajmniej zebrało się cały squad :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wbiłem do @fumanchusilesia około 21.00 a tu miła niespodzianka,sama śmietanka :laugh:

proszę

95982a7d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa ,ten dreams955 najbardziej mi zdrowia zjadł.Poza tym to był moment i do roboty na noc choć niedziela była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż, może ludzie wrócą jak będą chcieli odreagować po BF3... faktycznie słabiutko na serwerach, ja już chyba poczekam na BF3 bo 2 na 2 to nie gra....ja na razie robię pass a szkoda, trochę czasu wcięło ;)

Nie ma tragedii.. Wczoraj pograłem od 21-0:30. Głównie CQ i minimalnie, to było 8v8. Muszę nadmienić, że w tym samym czasie połowa moich znajomych pykała właśnie w BF3 :unsure: Są to na pewno chwilowe zawirowania z serwerami. Jak ktoś pisał wcześniej w 1943 jest ciągle zawsze full graczy. Sam czasem odpalam, to się mogłem przekonać. IMO, to wszystkie te części mogą sobie świetnie radzić obok siebie na rynku :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem dziś wejść na multi w BC2 bo zakupiłem hs'a (jej!) a tu dupa blada. Nic nima, sodoma i gomora. :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to zauważyłem. Mam nadzieję, że zrobią coś, żeby przy mniejszej ilości graczy w BC2 było mniej serwerów. Dzisiaj tylko raz udało mi się pograć w sensownym składzie ... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja będe oryginalny i pojęczę, jeszcze tak kilka tygodni i każe panom z DICE spier.dalać.

Dwójkę kupiłem dla multi i dzięki multi, a jak oni mi nie dają pograć, to się robię zły.

Na kilkanascie prob dwa razy trafiłem do ekipy 7-8 osób, reszta to intymne randki we dwoje i trójkąciki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też dołączę się do tego monologu. wczoraj pobiłem chyba wszystko i stoczyłem pasjonujący pojedynek sam na nikogo. dobrze że chociaż jakieś heli były to poćwiczyłem latanie. jak już trafiłem na jakąś wiekszą bandę (ok.6-8 osób ) to okazało się że to chyba byli początkujący bo zanim dobiegałem do najbliższej flagi mieliśmy już ok. 20 żyć mniej.najgorsze było jak "mięso armatnie" skupiało się przy fladze na powierzchni jednego metra , a kampiący snajper odznaczał na liczydle headshooty.eh, chyba trza ryszyć tyłek do sklepu i bf3 nabyć .

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek i sobote grałem w CQ w pełnych składach, od wczoraj 1:1, 1:2, 2:3 - bez sensu, wychodziło by na to, że prawie każdy posiadacz bc 2 kupił bf3 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale tak chyba jest. Nie mogłem dzisiaj znaleźć gry w której byłoby więcej niż 4 osoby. Udało mi się dopiero na SD, ale na CQ i rushu nie ma szans ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek i sobote grałem w CQ w pełnych składach, od wczoraj 1:1, 1:2, 2:3 - bez sensu, wychodziło by na to, że prawie każdy posiadacz bc 2 kupił bf3 :(

Podejrzewam że większość zrobiła preordera a reszta kupiła w dniu premiery. Ale spokojnie jak nie zrobią nic z tym multi i dalej będą lagi to sporo graczy wróci do BC2. Sam już myślałem o tym ale nie ma z kim grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie , trochę z innej beczki , ale może pomożecie . gram reconem i jakiś czas temu odblokowałem taki gadżet - obrazek to luneta z antenką ( zwą to chyba spoot asist?) . gdzieś czytałem że pozwala on automatycznie zaznaczać wrogów , ale jak mam go w wyposażeniu to i tak po nacelowaniu na wroga muszę nacisnąc select. coś mam żle włączone czy może żle zrozumiałem tłumaczenie w/w gadżetu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie , trochę z innej beczki , ale może pomożecie . gram reconem i jakiś czas temu odblokowałem taki gadżet - obrazek to luneta z antenką ( zwą to chyba spoot asist?) . gdzieś czytałem że pozwala on automatycznie zaznaczać wrogów , ale jak mam go w wyposażeniu to i tak po nacelowaniu na wroga muszę nacisnąc select. coś mam żle włączone czy może żle zrozumiałem tłumaczenie w/w gadżetu ?

Z tego co pamiętam do go w ogóle nie używałem bo select wystarczy nacisnąć i tak samo działa luneta bez tego dodatku, a lepiej inny gadżet wybrać. Chyba miałem tak że jak się wróg pojawił w lunecie ( z tym dodatkiem) to od razu go oznaczało, ale pewny nie jestem. Może dopiero po strzale.... ale tak jak pisałem w ogóle dodatek nie potrzebny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×