Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Naczytałem się was i znowu mnie naszła ochota na BC2 :biggrin: Ta gra jest niesmiertelna :)

Mam pomału to samo :) Gram co jakiś czas w B3, ale to jakoś nie to samo co było z BC2 nawet wiele miesięcy po premierze.

Do B3 pasuje idealnie cytat jednego z profesorów za czasów studiów tłumaczącego koleżance dlaczego dostała 3+, a ja 4- skoro mieliśmy dokładnie to samo (mały coop w czasie egzaminu :D):

" Bo jak czytałem pani pracę, to czułem...(zawieszenie głosu i spojrzenie znad okularów na koleżankę) ŻE PANI TEGO NIE CZUJE..." :bunny:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za wczoraj, ale byłem opity i nabakany jak nigdy :wallbash: i chyba przez godzine grania zabiłem 2 może 3 osoby i dzieki za wyrozumiałość tym ktorzy wczoraj ze mną grali.

Edytowane przez am0708

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W środę go dostanę, więc jeżeli szuka ktoś kompana do gry to ja się piszę ;)

PSN bipop22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czasami w to gram. Ale zwykle jak Adaś jest.. inni moi znajomi nie mają albo nie chcą grać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem ze zdobyciem Jednego trofeum,mianowicie chodzi o Demolition man.Czy jest ktoś w stanie pomóc?? :( Mój psn Id to kubusg22 lub gg 8938580 Proszę chętnych pisać.Pozdarwiam wszystkich z Forum:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobote mogemy sie dogadać odnośnie tego trofa, postawisz piwo i będzie git :biggrin: W tygodniu raczej nie bedzie czasu bo urwanie głowy z tym 1 listopada. Aha no i do zdobycia demolki czy innego trofa powinno nas być jak najwięcej zeby cudze nie podochodzili, bo na prywatnym meczu trofy sie nie zaliczają .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZAS odgrzebac BC2 :) dozobaczenia w weekend :biggrin:

Edytowane przez kozi00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to Do usłyszenia w weekend,wysyłajcie zaproszenia na ps3 :) Napiszcie co i jak i o której.Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie pogram więc jak coś dodawać na psn, headset posiadam :) Mam bc2 ze wszystkimi dlc oprócz map VIP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dzisiaj trochę w Vietnam. Przypomniały mi się czasy gdzie nie można się czasem było dostać do znajomego, a dzisiaj jak się trafi 7vs7 to już jest super sprawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam bc2 ze wszystkimi dlc oprócz map VIP.

No to raczej z nami nie pograsz do końca bo lecimy po kolei mapka za mapką.

dzisiaj jak się trafi 7vs7 to już jest super sprawa :)

W weekend jest znacznie lepiej, ale to już nie to co kiedyś :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko wrócę z roboty to wskoczę na zakupy jutro bowiem wszystko pozamykane. A potem możemy pograć trochę czy to w podstawkę czy w vietnama.. ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał a ja od poniedziałku 2 tydnie urlopu hehehe :banana: Kilka platynek napewno wpadnie. Będzie się działo :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem ze zdobyciem Jednego trofeum,mianowicie chodzi o Demolition man.Czy jest ktoś w stanie pomóc?? :( Mój psn Id to kubusg22 lub gg 8938580 Proszę chętnych pisać.Pozdarwiam wszystkich z Forum:)

One jest latwe ale ok pomogę gilera1231 zaproś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umowiłem sie z kolegą kubusg wstępnie na sobotę odnośnie tego trofa, Fasol też pewnie nie odmowi pomocy to jest już nas 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umowiłem sie z kolegą kubusg wstępnie na sobotę odnośnie tego trofa, Fasol też pewnie nie odmowi pomocy to jest już nas 4.

Adaś o której się umówiliście? Też mogę dołączyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu chcę pograć z "konkretnymi" osobami. Nauczyć się czegoś też nie zaszkodzi. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu chcę pograć z "konkretnymi" osobami. Nauczyć się czegoś też nie zaszkodzi. :biggrin:

Jak masz HS i czas to wbijaj teraz.. mój PSN ID widzisz pod avatarem to wysyłaj zaproszenie i jedziemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakąś konkretną godzinę się nie umawialiśmy, zgadamy się w sobotę popołudniu Jest już duzo graczy więc tą demolke szybko kolega wbije a jak inni coś tam będą chcieli to pewnie też a radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chłopaki jak w temacie gry

Battlefield: Bad Company 2

Mianowicie kupiłem ps3 i gram w

Multiplayer w Bad Company 2 i mam mały problem z ustawieniem pada pod siebie gram 2 tygodnie i pewnego momentu zauważyłem że inni gracze latają małym helikopterem i mogą strzelać i puszczać rakiety ,strzelanie zamiast przyblirzenia postanowiłem zmienic ustawienia i po dłuszych próbach udało mi się ustawić elegancko nie było przyblizenia a mogłem strzelać z maszynówki i to samo z czołgiem tez tak zrobiłem ale pewnego dnia wszystko sie przestawiło i ponownie próbuje ustawić ale nie mogę już tyle razy próbowałem i wszystko na nic dalej mam przybliżenie chłopaki proszę o pomoc bo zwariuję z góry dzięki pozdro czekam na podpowiedzi

moje ustawienia pada to

post-48659-0-28161900-1351959636_thumb.j

post-48659-0-23685200-1351959646_thumb.j

post-48659-0-30643500-1351959660_thumb.j

post-48659-0-46767200-1351959671_thumb.j

post-48659-0-31446000-1351959709_thumb.j

post-48659-0-97231900-1351959731_thumb.j

post-48659-0-19700600-1351960100_thumb.j

post-48659-0-52206200-1351960175_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×