Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ustawienia pada nic do strzelania nie mają, musisz w specjalizacji 3 wybrać opcję z trzema pociskami, nie pamiętam jak się nazywa, ale jest ostatnia na liście.

moje ustawienia pada to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ty jesteś chłopie porąbany.. to, że strzelasz z tak zwanych "uławów" ; "bradlejów" czy też "blaszek" to nie jest powiązane z ustawieniami kontrolera.. musisz po wybraniu posaci którą chcesz grać ustalić jaką chcesz broń główną i alternatywną (pistolet) + dodatek (miny, bazuka, c4 itp..) + dodatek postaci (perk 1) + dodatek broni (perk 2) + dodatek dla pojazdów (wykrywanie, alternatywny strzał, szybsze ładowanie itp..)

Pogrubione to jest to co ciebie interesuje..

p.s. dziwne, że po 2 tygodniach grania jeszcze się sam nie połapałeś...

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze nie ma odblokowanej tej specjalizacji)

dziwne, że po 2 tygodniach grania jeszcze się sam nie połapałeś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki że odpisaliscie czytałem poradnik cool jest napisane że musze odblokowac ale juz wcześiej korzystałem z maszynówki zamiast przybliżenia wiec mam odblokowane wczoraj wieczorem jeszcze prubowałem ustawić i lipa totalna lubie robić rozpierduche wiec musze to zrobic potrzebuje maszynówki w czołgu i w helikopterze (małym).

Po 2 tygodniach nie wiedziałem ze taka możliwośc istnieje zorientowałem sie podczas grania mozecie mnie znaleść marta3301 nie jestem kozakiem ale troche narozrabiałem przy spedzeniu 60 h

powracając do ustawień co prponujecie moje foty są podpisane zdjęcie 1 veritical looc itp gdzie i co przypada w ustawieniach

skoro nie ma tego w ustwieniach gram assistant bo mam zamiar wszystikie bronie poodkrywac snaiper zaliczony teraz kolej na assistant przy wyborze broni powiadasz zobacze zaraz pozdr dla wszystkich

Wielkie dzieki za podpowiedzi udało mi sie zrobic faktycznie jest to przy wyborze broni spec 3 dodatek

Jeżeli macie ochote mnie zaprosić na granie w składzie moj id marta3301 pozdr dla wszystkich

dzieki dzieki pozdr

post-48659-0-73928300-1352019028_thumb.j

post-48659-0-86406000-1352019289_thumb.j

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi o nic, też grałem w bc2 i każdy z tym biegał ja też, mało kto miał body armor czy co tam jeszcze było ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś pyta to znaczy ,że nie wie,nie ma co się nabijać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No poto jest to forum zeby pytać i podpowiadać :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio przeważnie biegam z 870 Combat + tak zwany "krzyżyk" + magnum :happy: jeszcze 4 i pęknie 2200 zabójstw tą bronią..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odszedł w zaświaty mój TV :D Tymczasowo grałem na kuchennym LCD ale to nie to samo. Dzisiaj po południu jednak powracam na pole walki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odszedł w zaświaty mój TV

Świeć panie nad jego duszą .

Fasol a Tobie się PS3 zdu....o bo cosik Cię od 2 dni nie widać .

Edytowane przez am0708

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fasol a Tobie się PS3 zdu....o bo cosik Cię od 2 dni nie widać .

Nie nie.. Jednego dnia mi nie szło więc wyłączyłem aby się nie denerwować (a wiesz, że potrafię).. natomiast wczoraj jak o 5 rano wyszedłem do roboty wróciłem o 19 i poszedłem na piwo ze znajomym. Jak wróciłem to już nie miałem nawet ochoty na nic.. Zjadłem coś i poszedłem spać ale spoko dziś będę :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to możemy nie pograć, graliśmy trochę rano i nas powywalało i do tej pory BC2 niedziała czyli już ok. 5 godz. Dzwoniłem na info do EA i powiedział mi miły pan że mają jakieś tam problemy z serwerami. Dziaiałac bedą wieczorkiem, ale może być że dopiero od jutra. :wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to dlatego nie działa multi. W końcu do mnie zadzwoniła babka, ze mieli dostawę i headset jest do odebrania, wiec mogę już się porozumiewać podczas rozgrywki;). Teraz jak wpadnie jakiś bigos do reki, to kupie sobie te dodatki pioruńskie;P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech Ci Bóg wynagrodzi w dzieciach za tę informację, Dobry Człowieku, bo już myślałem, że wyłączyli serwery)

Dzwoniłem na info do EA i powiedział mi miły pan że mają jakieś tam problemy z serwerami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem wyłączyć to chyba nie tak prędko bo na Battlefieldzie 1943 do tej pory działają a chyba to jest deczko starsza gra no i o dziwo jak tam co jakiś czas lukam to zawsze prawie pełne składy, a dzisiaj jak BC2 nie działa to cały czas full.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączyłem dzisiaj do am0708, wchodzę na serva a tam prawie wszyscy to Polacy.

Często was się tylu zbiera?

Świetnie się tak gra, stare dobre bc2 staje się jeszcze lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zajebisty film, jakbym siebie widział hehehe :biggrin: no i ten Vietnam miodzio. Apropo Vietnamu to wczoraj a właściwie dzisiaj ok 1, 2 w nocy na "M-Comah" prawie full po 20 graczy na mapkę, W naszej druzynie 4 polaków a w niebieskich 3 co znam. Stary dobry Vietnam nie umiera i ta muzyka :banana:

Dołączyłem dzisiaj do am0708, wchodzę na serva a tam prawie wszyscy to Polacy.

Często was się tylu zbiera?

Prawie codziennie :biggrin:

Edytowane przez am0708

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×