Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

No panowie i panie zostałem okradziony na PSN nasz wspólny kolega Kamil coś tam z którym graliśmy nie raz razem bardzo mnie prosił o udostępnienie BC2 Vietnam, nie zabardzo mi się to podobało ale bardzo bardzo prosił więc sie zgodziłem i udostepniłem mu na 2 godziny moje konto żeby mogł sobie ściągnąć ten Vietnam na swoją konsole po 3 godzinach wchodzę i niestety już jest wszystko pozmieniane łącznie z awatarem przy moim nicku Więc jak tylko pojawi się pan o nazwie am0708 na BC2 to go odpowiednio przywitajcie. A ja w poniedziałek zgłaszam sprawę na PSN a jutro na Policje, naszczęście kolega jest policjantem więc sprawa ruszy bo miałem trochę gier pokupowanych na kwote ponad 200zł a to jest już sprawa karna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cienko to widzę, skoro sam udostępniłeś mu konto, ale trzymam kciuki i życzę powodzenia.

...udostepniłem mu na 2 godziny... a to jest już sprawa karna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pozyczysz komuś rower lub np. auto a on ci go nie odda i spier.....li to to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykra sprawa ale odzywa się stare polskie przysłowie"Taki zwyczaj nie pożyczaj" :)a hasło też Ci zmienił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko nawet datę urodzenia przy opcji odzyskiwania hasła.

Znaczy się przed podaniem hasła je zmieniłem na zwykłe 1234abcd bo tamte mam też gdzie indziej ale teraz nie dział ani nowe ani stare pisze że zły adres e-mail albo hasło.

Edytowane przez am0708

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry artysta z niego:(zmienił Ci haslo zanim Ty to zrobiłeś,ja też raz w hooja zostałem zrobiony,dałem gościowi grę,a on dalej przekazał jakiemuś koleżce i po zmianie PSN z 5 kont na 2 wyszła lipa.Widziałem dzisiaj ,że grałeś w Battlefielda3,troszkę się zdziwiłem.Usunąć ten Twój profil ze znajomych nczy co???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja 3 nie mam wcale, ale gadałem ze sąsiadem policjantem i on zadzwonił do kolegi od spraw sieci i kradziezy w sieci, powiedział że raczej konto odzyskasz, może być gołe ale samo konto PSN mi odda więc się wstrzymaj potem napisze co załatwiłem. A jak zobaczysz kogoś na tym nicku to pozdrow

Edytowane przez am0708

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Czyli, że ten Adaś "am0708" to już nie ten Adaś "am0708" ?

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie hehehe ale dzieki pomocy was i wydatnej fasola który ma to wszystko w jednym palcu już doszliśmy dokładnie kto to był. Narazie do poniedziałku zachowamy to w tjemnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jaki wspónly znajomy grających non stop w bc 2 więc p ochwal się kto to.

Edytowane przez kyron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiem jaki, ale ma czas do jutra na oddanie hasła. Jutro wam powiem jak nie odda, to jest dzieciak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaski

Jak tam widzieliście mnie gdzieś znaczy się moj id. Bo raczej w znajomych mnie już nie macie chłopaki mi pisali że ich powywalał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie cię niema.. ten co ukradł konto wywalił mnie ze znajomych..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w to co napisałeś ,aż mi się gorąco zrobiło :/ z kim ja mam grać teraz :( tak apropo twego konta to właśnie jesteś online i szperasz po PS Store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to go odpowiednio pozdrów odemnie.

Wiesz kto to był, wtedy razem graliśmy na tych M-comah lataliśmy tym transportowym helikopterem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już grasz w battlefielda ...sorki ,że jeden post pod drugim

Edit. tak tak wiem o kogo chodzi dawaj szybko na pw!!

Edytowane przez PL_Malinka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem Adaś na twoje konto am0708 "soczystą wiadomość" poinformowałem tego ciołka co mu grozi itp.. zobaczymy co będzie się teraz działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Michał no i reszcie oczywiście też za pomoc i utrudnianie zycia temu złodziejowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mu kilka słów wysłałem, teraz jest online, ale tekstu w chmurce jeszcze nie zdążył zmienić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczupak wielkie dzięki za ten tekst jesteś dobry właśnie go przeczytalem przed chwilką :biggrin: Nasza wspólna koleżanka pomogła mi odzyskać konto i już je mam czyli am0708 to znowu ja :banana:

Jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim za listy do tego dzieciaka bo jak je przeczytałem to aż sam się wystraszyłem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ekipe. Egzaminy pozdawane, sprawy pozałatwiane, z żoną zawarta ugoda - wracam do grania w dwójke :) Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie na sucho.Tak w ogóle to się 2 tygodnie nie logowałeś. A Wielki Brat patrzy i Cię obserwuje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, nie na sucho, jednak piątkowy wieczór zwyciężył, a co do logowania to ostatnio w niedziele sćiągałem The Darkness 2 Demo, przepraszam : (

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×