Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodzę sobie po multku Killzona3 z Seryjnym do Bodzia a tam Vietnam i już nie wspomniałeś że te BTFy i inne wraże przeciwniki nas pojechali i w ataku i obronie. Fajny ten Vietnam ale się człowiek odzwyczaił od krzaczorów a przyzwyczaił do red dota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wietnam jest fajny nawet lepszy jak podstawka ale tylko jak jest większa ekipa.. bo samemu albo we dwoje to słabo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum

Najpierw kupiłam sobie BF3 i przyznam ,że nie przypadła mi do gustu. Następnie postanowiłam sprawdzić starsze części się mile zaskoczyłam poprzednim numerkiem, pewnego dnia wyszukując serwer odrazu natrafiłam na mape ze sporą ilością polaków zagrałam i teraz nie widzę lepszego fps'a niż BFBC2. i potwierdzam wczorajszą potyczke na vietnamie było super :) zapraszam na pole bitwy :)

Edytowane przez PL_Malinka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co niema lepszego bardziej grywalnego FPS'a niż BC2.. Więc tak szybko nie umrze.. :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już mu śmierć przepowiadali po wyjściu B3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie juz to, ze gdy gram z wami wyrzuca mnie po kilku mapkach :P Ale zeby kupic te dodatki musze kupic zdrapke z funciakami ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie juz to, ze gdy gram z wami wyrzuca mnie po kilku mapkach :P Ale zeby kupic te dodatki musze kupic zdrapke z funciakami ;(

Nie musisz :P

Możesz założyć nowe konto na PL i kupić na nim. VIP działa na wszystkich kontach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz :P

Możesz założyć nowe konto na PL i kupić na nim. VIP działa na wszystkich kontach :)

To zajebiscie:D, rozumiem ze jeśli kupie vietnama na tym 2 koncie to tez będzie działał na wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Black Opsa chciałbym kupić Battlefielda i zastanawiam się nad tą częścią.. Jak z serwerami w późnych godzinach wieczornych a czasem nawet i nocnych? Będzie z kim grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze i wszędzie jest z kim grać :-) Kupuj śmiało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie kupuj, samych polaków jest zawsze kilkunastu grających a w weekendy kilkudziesięciu (tych co znam i z nimi gram) tylko trudno Ci się będzie przestawić na BC2 po CoD BO to tak jak byś przesiad się z Fiata do BMW :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie wbijajcie wszyscy na serwery BC2 na potęgę :D Najlepiej na deathmatch i opcją hardcore. Ja powiem tak, miałem kiedyś BC2 grałem długooooo potem grę sprzedałem (przed premierą BF3) i teraz znowu kupiłem BC2 :D

Nie od dziś wiadomo, że to najlepsza strzelanka po sieci także wbijajcie, wbijajcie i jeszcze raz wbijajcie. Osób jest naprawdę sporo, dość często trafiają się pełne serwery, tylko Vietnam trochę kuleje, a chętnie pograłbym na tych mapkach.

Może ustawimy się jakąś ekipą na jakiś dzień np na 22 na Vietnam?

Pozdrawiam,

MG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie wbijajcie wszyscy na serwery BC2 na potęgę :biggrin: Najlepiej na deathmatch i opcją hardcore. Ja powiem tak, miałem kiedyś BC2 grałem długooooo potem grę sprzedałem (przed premierą BF3) i teraz znowu kupiłem BC2 :biggrin:

Nie od dziś wiadomo, że to najlepsza strzelanka po sieci także wbijajcie, wbijajcie i jeszcze raz wbijajcie. Osób jest naprawdę sporo, dość często trafiają się pełne serwery, tylko Vietnam trochę kuleje, a chętnie pograłbym na tych mapkach.

Może ustawimy się jakąś ekipą na jakiś dzień np na 22 na Vietnam?

Pozdrawiam,

MG

Jestemm za :) Vietnam to najlepszy DLC w jaki grałem. Żadnych optycznych pierdółek tylko szczerbinki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlachcicpg zapomniałes dodać o tej muzyce w tle, mnie ona rozp........ala. Lecąc heli albo jadąc tankiem można sobie samemu zmieniać repertuar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Około 20:00 wróce z roboty to bym chętnie zagrał w vietnama.. ktoś chętny? :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Około 20:00 wróce z roboty to bym chętnie zagrał w vietnama.. ktoś chętny? :happy:

Jak coś mogę pograć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) W takim razie kupuje. Powiedzcie mi jeszcze, czy można zainteresować się używaną grą? Czytałem, że niby online passa nie ma, ale zamiast tego jakiś vip code czy coś. Dużo się straci na używanej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam kupić wersje cyfrową.. Bo gra jest tak zaje***ta, że i tak jej ne sprzedasz a na płycie zwłaszcza używanej to różnie bywa.. uszkodzisz pyte to nie zagrasz.. uszkodzisz laser to też nie zagrasz.. a na dysku zawsze ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam kupić wersje cyfrową.. Bo gra jest tak zaje***ta, że i tak jej ne sprzedasz a na płycie zwłaszcza używanej to różnie bywa.. uszkodzisz pyte to nie zagrasz.. uszkodzisz laser to też nie zagrasz.. a na dysku zawsze ^^

Przy uszkodzonym laserze to nawet z dysku nie zagra ^^

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można się zainteresować, tylko po co? Gra nie ma pass code, ale nówka ma vip code, czyli dostęp do większej ilości map, a używka, jak i wersja cyfrowa, ma tylko dwie mapy, czyli, będziesz musiał dokupić te dodatkowe mapy. Przerabiałem już ten temat i bardziej opłaciło się kupić nową grę na płycie.

Dzięki :) W takim razie kupuje. Powiedzcie mi jeszcze, czy można zainteresować się używaną grą? Czytałem, że niby online passa nie ma, ale zamiast tego jakiś vip code czy coś. Dużo się straci na używanej?

Trochę ciężko uszkodzić laser, grając w gry na dysku)

Przy uszkodzonym laserze to nawet z dysku nie zagra ^^

Edytowane przez macgyverowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowa w ogóle nie wchodziła w grę. Dzięki, takiej właśnie odpowiedzi oczekiwałem. Jeszcze dziś zamawiam grę i być może do zobaczenia na serwerach:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy uszkodzonym laserze to nawet z dysku nie zagra ^^

Zagra zagra :yes: Mnie własnie padł laser od intensywnego grania i nic mi nie pozostało jak wymienić laser (koszt ok.400zł.) lub kupić BC2 na PSS. Wybrałem to 2 rozwiązanie i teraz mogę stwierdzić z doświadczenia że ta z dysku chodzi o niebo lepiej. a wychodzi ok. 10 zeta więce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo do tej pory słyszałem że mimo padniętego napędu nie można grać w gry z dysku :P Pewnie jakieś mało wiarygodne źródło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% tak jest no igra zdysku chodzi lepiej bo się nie tnie nie przerywa, głosu nie traci :biggrin: Teraz luknołem na PSS (szok jest po polsku :shok: ) i cały pakiet czyli wszystko łącznie z pakietami poszczegulnych specjalizacji kosztuje 99 zeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×