Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że nie wydali wersji GOTY. Dzieki za szybką odpowiedź;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale fakt, jak jakiś cioters z przeciwnej drużyny dopadnie helikopter, to nie jest lekko.

I to jest jedna z niewielu rzeczy która mi się podoba w BF3 Tam helikopterem nie ma mozliwosci zdominowania mapy, do dyspozycji jest tyle różnego tałatajstwa którym można go zestrzelić ze jak sie na niego uprzesz to nie polata więcej jak minutę. No chyba że jest jakimś wyjątkowym asem.

No i latanie tam heli jest o wiele trudniejsze niż w BC2. W BC2 potrafiłem przelatać cały mecz bez zestrzelenia a w BF3 jak kogoś uda mi się trafić zanim mnie ktoś upoluje stingerem to się bardzo ciesze.

Edytowane przez am0708

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale większość serwerów ma krótką adnotację "no stinger/igla", i jak rozwalisz admina, to zaraz ban z wpisaniem do akt. I tak żle, i tak niedobrze) A najgorsze jest to, że najbardziej podobają mi się mapy, na których są choppery - Heavy Metal w BFBC2 i Kaspijska Granica i Ognista Burza w BF3.

I to jest jedna z niewielu rzeczy która mi się podoba w BF3 Tam helikopterem nie ma mozliwosci zdominowania mapy, do dyspozycji jest tyle różnego tałatajstwa którym można go zestrzelić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będziesz mógł, ale tylko na podstawowych mapach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem znowu BC2 :) Mam HSa, to pododaję do znajomych osoby, które grają jeszcze. Mnie też śmiało zapraszajcie :) Jak ciężko będzie się ustawić na granie, to zawsze można dołączyć jak widać, że ktoś gra.

Edytowane przez falcon87pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę dzisiaj sam i trochę z macgyverowskim. Feeling broni i radocha z gry super :) B3 od początku jakoś mnie nie zachwycił i często grałem byle pograć, a tutaj gdybym jutro nie szedł do pracy, to bym pewnie do 2-3 w nocy grał :biggrin: Chyba za bardzo poleciałem za hypem B3 zamiast grać dalej w to co sprawia większą frajdę.

Trzy szybkie pytania:

1) VOIP dobrze działa?

2)W Vietnam ktoś jeszcze gra w ogóle? Jeżeli tak, to ściągnę z PSS, bo kiedyś kupowałem.

3) Jak rzucam apteczkę, to mogę siebie nią leczyć?

Edytowane przez falcon87pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę dzisiaj sam i trochę z macgyverowskim. Feeling broni i radocha z gry super :) B3 od początku jakoś mnie nie zachwycił i często grałem byle pograć, a tutaj gdybym jutro nie szedł do pracy, to bym pewnie do 2-3 w nocy grał :biggrin: Chyba za bardzo poleciałem za hypem B3 zamiast grać dalej w to co sprawia większą frajdę.

Trzy szybkie pytania:

1) VOIP dobrze działa?

2)W Vietnam ktoś jeszcze gra w ogóle? Jeżeli tak, to ściągnę z PSS, bo kiedyś kupowałem.

3) Jak rzucam apteczkę, to mogę siebie nią leczyć?

1) Działa doskonale :)

2) W weekendy i wieczorami w ciągu tygodnia da się trafić nawet 8vs8 :)

3) Oczywiście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś ochotę pograć dziś?

ja chętnie pogram :P

Edytowane przez amigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos problem z polaczeniem sie online ? bo cos wczoraj i dzisiaj nie moge... pisze ze nie moze sie polaczyc z serwerami EA :(

dobra juz dziala ... problem lezal u mnie

Edytowane przez TaMLiN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm to ciekawe :P bo cos mi sie pomieszalo w routerze... zmienilem kodowanie raz wszedlem i dzialalo... a 2 min wczesniej nie...

potem wrocilem do ustawien takich jak na poczatku i tez dzialalo... moze zbieg okolicznosci ale wydaje mi sie ze cos u mnie zamulilo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiam wszystkich mam pytanie a mianowicie mam problem z trofeami w vietnamie http://bfbcs.com/stats_ps3/Jambo_Cambo w statystykach pokazuje mi że zdobyłem "can i go home" ale w trofeach na konsoli nie mam tego pucharku tak samo jest z "just because i can" i w statystykach jak gram pokazuje mi jeszcze że mam zero resupply ammo box a na tej stronie którą podałem jest napisane że mam 2600 resupliess czy miał może ktoś taki problem ?aha i dodam jeszcze że teraz nie mogę wbić tych trophy do mojej kolekcji jak gram na konsoli :( help pls

ps3_Jambo_Cambo.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj kilka dni (2,3) i powinny wpaść, pamiętam też tak miałem że nie wpadały odrazu i odwrotnie za heli i miotacz ognia na trofach w konsoli już były a na ww. stronce pokazywało że jeszcze zostało kilka kili do zdobycia trofa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Swoją konsolę kupiłem jakieś pół roku temu i moim pierwszym fps był BF3. Kupiłem te grę, bo była chwalona, a w BC2 grałem na komputerze, więc pomyślałem, że nie ma sensu kupować tej samej gry drugi raz. Teraz jednak myślę, że BC2, przynajmniej dla mnie, było lepszą grą. Zastanawiam się, czy jej sobie teraz nie zakupić. Chciałbym się zapytać czy nadal się to opłaca - czy jest jeszcze wiele serwerów i graczy, również na Vietnamie, bo ten dodatek bardzo mi się podobał.

Edytowane przez oOxYg3n'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na podstawce jest sporo polaków nawet w tygodniu a w weekand bez problemu znajdziesz komplety. Z Vietnamem w tygodniu jest gorzej, ale w weekend spoko jest z kim pociupać.

Ostatnio nawet sie zdziwiłem bo w tygodniu dla odtrutki po wqr........cej mnie BF3 wskoczyłem na harta i byłonas po 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ile jest serwerów na Viuetnam ? Bo na PC to jest kilka, więc takie, na których gra sporo osób to są 2-3. W podstawce też jest duży wybór? Czy jak np wybiorę Dzień Żniw to będę miał np 10-15 serwerów do wyboru ? A może jednak lepiej kupić Premium do 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W BC2 nie ma przeglądarki sewerów. Dorzuca Cię po prostu do randomowego serwera. Jeśli chodzi o Vietnam to jest chyba tylko kilka na których coś się dzieje bo ciągle dorzuca w to samo miejsce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×