Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam mały problem z Fifa i właściwie nie znalazłem działu gdzie mogę o to zapytać, więc zapytam tutaj ;]. Mianowicie próbuje ustawić własną playliste w fifie lecz nie moge. PS normalnie widzi piosenki na penie, ale juz w menu fify nic nie widzi i nie moge ustawic ;/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz ustawić sobie playlistę na konsoli, potem w Fifie wczytujesz już utworzona playlistę z konsoli i powinno grac u buczeć :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YLOD, masz moze pomysł jak wyciągnąć teraz fife z konsoli? bez rozkrecania?

to,wcielo ci??jak to mozliwe????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cz, nie działa mi web fut, zawsze przy próbie wejścia wyskakuje komunikat... Przepraszamy! Do usługi FUT Web jest obecnie zalogowana maksymalna liczba użytkowników. Spp. Czy wiecie jak temu zaradzić? Może miał już ktoś ten sam problem? Help!

PS> dodam, że to na pewno brak jakiegoś syfu na moim kompie bo jak wchodzę z innego komputera wszystko jest cacy. (posiadam win7)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to,wcielo ci??jak to mozliwe????

No grałem w fife, ps3 sie wyłączyło i jak chcialem wlaczyc juz byl ylod, czyli plyta została w środku.

Da sie ją jakos wyciagnac bez rozkrecania ? jesli rozkrecac to jak, jakis tutorial macie czy cos?

Edytowane przez HelmansPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No grałem w fife, ps3 sie wyłączyło i jak chcialem wlaczyc juz byl ylod, czyli plyta została w środku.

Da sie ją jakos wyciagnac bez rozkrecania ? jesli rozkrecac to jak, jakis tutorial macie czy cos?

niewiem nic na taki,temat,nawet w szoku jestem ze tak,sie stalo.....zeby kasete wideo wcielo to rozumie ale plytke w ps3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiem nic na taki,temat,nawet w szoku jestem ze tak,sie stalo.....zeby kasete wideo wcielo to rozumie ale plytke w ps3...

Oczywiście :]

Sam też doświadczyłem YLOD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście :]

Sam też doświadczyłem YLOD.

I co potem kupiłeś drugą ps3 czy naprawiłeś starą?

Sorry za ten offtop ale w pytajniku jest tylko temat o samodzielnej naprawie ylod, ktory juz jest zamkniety...

Wiec chcialem sie gdzies poradzic a ze fifa nieszczesliwie utknela to pomyslalem ze napisze tu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co potem kupiłeś drugą ps3 czy naprawiłeś starą?

Sorry za ten offtop ale w pytajniku jest tylko temat o samodzielnej naprawie ylod, ktory juz jest zamkniety...

Wiec chcialem sie gdzies poradzic a ze fifa nieszczesliwie utknela to pomyslalem ze napisze tu :)

i co idzie jakos to zrobic,zeby ta plytke wyviagnac??? na youtube sa jakies filmiki........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stalo się to jakieś dwa lata temu...pamiętam jak przez mgle. Ale był jakiś sposób na wyjecie płyty. Musicie w necie poszperać. Sporo nad tym tematem siedziałem. Kupno nowej konsoli to jednak wydatek ponad 1500 zł. Więc chcąc nie chcac szukalem odpowiedzi w necie.

I szczerze polecam kupno nowej :biggrin:

Naparawa nie daje gwarancji dalszej zywotnosci. Moze pasc po kilku dniach, miesiacu a nawet i roku. Nie mialem zamiaru sie tak bawic.

Zreszta teraz mozna znalezc ps3 w bardzo okazyjnych cenach.

Zdaje sie ze za jakies 800 zl widzialem ps3 w media. :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stalo się to jakieś dwa lata temu...pamiętam jak przez mgle. Ale był jakiś sposób na wyjecie płyty. Musicie w necie poszperać. Sporo nad tym tematem siedziałem. Kupno nowej konsoli to jednak wydatek ponad 1500 zł. Więc chcąc nie chcac szukalem odpowiedzi w necie.

I szczerze polecam kupno nowej :biggrin:

Naparawa nie daje gwarancji dalszej zywotnosci. Moze pasc po kilku dniach, miesiacu a nawet i roku. Nie mialem zamiaru sie tak bawic.

Zreszta teraz mozna znalezc ps3 w bardzo okazyjnych cenach.

Zdaje sie ze za jakies 800 zl widzialem ps3 w media. :laugh:albo wystawic na allegro hehehe'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie prosił bym o pomoc ostatno zmieniłem router na TP-Link TD-W8901g i mam problem z portami bo ni moge sie połaqczyc z serwerami EA DMZ jak wpisze adres Ip konsoli nic nie pomaga prose o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie prosił bym o pomoc ostatno zmieniłem router na TP-Link TD-W8901g i mam problem z portami bo ni moge sie połaqczyc z serwerami EA DMZ jak wpisze adres Ip konsoli nic nie pomaga prose o pomoc

Ustaw IP dynamiczne w routerze i niech automatycznie je przydziela. Wlacz jeszcze UPnP i powinno byc ok.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie.

Jakoś nie potrafiłem się przemóc i grać za często systemem obrony taktycznej ... Natomiast mam zamiar się jej powoli nauczyć, głównie z myślą o możliwym zakupie Fify 13. Jak chcę odebrać piłkę, trzymając X, to zawodnik podbiega do przeciwnika na odległość np. dwóch metrów. Jak zrobić, żeby podbiegł bliżej ? Jest taka możliwość ? Może jakieś cenne rady ? Za często przeciwnicy wychodzą w czasie meczów nierankingowych i miło byłoby się wreszcie nauczyć tego systemu obrony, hehe. ;) Dzięki i pozdrawiam. :)

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie.

Jakoś nie potrafiłem się przemóc i grać za często systemem obrony taktycznej ... Natomiast mam zamiar się jej powoli nauczyć. Jak chcę odebrać piłkę, trzymając X, to zawodnik podbiega do przeciwnika na odległość np. dwóch metrów. Jak zrobić, żeby podbiegł bliżej ? Jest taka możliwość ? Może jakieś cenne rady ? Za często przeciwnicy wychodzą w czasie meczów nierankingowych i miło byłoby się wreszcie nauczyć tego systemu obrony, hehe. ;) Dzięki i pozdrawiam. :)

Nie graj po pierwsze z tym "X", bo to nic nie daje, musisz podbiec manulanie i na czuja odebrac piłkę (u mnie jest to kółko). Ja gram przy użyciu L2+ R2 wtedy też mam pełną kontrolę nad obrońcą i wiem jak się zachowa napastnik. Takie zboczenie, bo gram wirtualne kluby jako ŚO i już mam grubo ponad 1,5 tys. meczy online także mam to już we krwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chlopaki mam takie pytanko,gram juz czwarty sezon milanem karierom zawodnika i po trzech sezonach zdobylem dwa razy puchar mistrzow i 3 razy puchar kraju,i wlasnie po tych trzech sezonach mialem tylko trzy oferty z iinych klubow zupelnie przecietnych moze jeden byl dobry z francji,czy orientuje sie ktos po ilu sezonach pojawiaja sie oferty najlepszych klubow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś grał w Ultimate Team 12, a nie planuje kupować Fify 13 to piszcie bo chetnie sie pozamieniam coinsami z FUT 12 na FUT 13.

Albo jak ktos nie planuje grac w FUT 13 i moglby oddac poczatkowe paczki to się mozemy dogadac na jakas rekompensatę - piszcie pw.

Edytowane przez skomerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie.

Jakoś nie potrafiłem się przemóc i grać za często systemem obrony taktycznej ... Natomiast mam zamiar się jej powoli nauczyć, głównie z myślą o możliwym zakupie Fify 13. Jak chcę odebrać piłkę, trzymając X, to zawodnik podbiega do przeciwnika na odległość np. dwóch metrów. Jak zrobić, żeby podbiegł bliżej ? Jest taka możliwość ? Może jakieś cenne rady ? Za często przeciwnicy wychodzą w czasie meczów nierankingowych i miło byłoby się wreszcie nauczyć tego systemu obrony, hehe. ;) Dzięki i pozdrawiam. :)

"to zawodnik podbiega do przeciwnika na odległość np. dwóch metrów" stary to ile twoj telewizor ma cali....?? 2 metry--nono hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem, posiadam konto PSN i EA na stronie www , dlaczego nie są wyswietlone moje wyniki i statystyki na stronie www?

I tu i tu mam to samo konto, ten sam e-mail ten sam nick. Bardzo prosze o pomoc, da się to jakos włączyć bo już pojęcia nie mam.

Dzieki wielkie, pozdrawiam

N.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wie ktos moze dlaczego po jednym sezonie grania kariery zawodnika dostaje tylko oferty na menadzera i nie mozna juz grac swoim zawodnikiem? Wczesniej wszystko bylo ok przez pare sezonow mozna bylo zmieniac kluby jako zawodnik teraz tylko menadzer. Nawet jak biore nowa kariere to nic sie nie zmienia, jeden sezon grania a potem tylko propozycje na menadzera. Czy trzeba jakies pliki wykasowac czy cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo. Wg mnie któryś patch wprowadził coś takiego, próbowałem kasować różnie pliki i nic nie pomagało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo. Wg mnie któryś patch wprowadził coś takiego, próbowałem kasować różnie pliki i nic nie pomagało.

ok dzieki, czyli nic nie da sie zrobic? szkoda, moze jakis nastepny patch cos zmieni :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×