Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje , że tym razem nie dostaniemy gry dwa razy gorszej w stosunku do poprzedniej, jak to było z 11 ( Fifa 11< Fifa 10) Bo jeżeli tak, to przerzuce się na pesa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje , że tym razem nie dostaniemy gry dwa razy gorszej w stosunku do poprzedniej, jak to było z 11 ( Fifa 11< Fifa 10) Bo jeżeli tak, to przerzuce się na pesa

Przydałyby się jakieś argumenty potwierdzające twoją opinię. Wg mnie jedenastka była lepsza, może nie dużo bardziej, ale lepsza. Przede wszystkim spowolniono akcję, nie są one aż tak schematyczne, dużo trudniej jest dostać się pod bramkę. Najbardziej wkurzającym bugiem jest granie z pierwszej piłki posłanej przez przeciwnika. Chociaż naciśniesz leciutko przycisk to i tak on walnie z całej mocy, mnie już to wku***a.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak można pisać, że Fifa 11 jest gorsza od 10.

Dla mnie był to kolejny skok jakościowy jak to Fifa zwykle robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje , że tym razem nie dostaniemy gry dwa razy gorszej w stosunku do poprzedniej, jak to było z 11 ( Fifa 11< Fifa 10) Bo jeżeli tak, to przerzuce się na pesa

To lepiej od razu kup sobie pes piszesz że 11 gorsza od 10 i już zostałeś zgnojony bo jesteś chyba jedną z niewielu osób na tym forum które potrafią napisać że coś jest złe nie podając ani jednego argumentu potwierdzającego twoją wypowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wkurzającym bugiem jest granie z pierwszej piłki posłanej przez przeciwnika. Chociaż naciśniesz leciutko przycisk to i tak on walnie z całej mocy, mnie już to wku***a.

true. mnie też to wkurza, nie tylko z pierwszej piłki, czasem gdy prowadzisz piłke mając kolege tuż przed sobą i podasz (nawet zawodnikiem o bardzo wysokich umiejętnościach), to i tak podanie okazuje sie za mocne. niedokładne. ch*jowe...

I wg mnie w 12 powinni zrobić jakąś blokade przypadkowych zagrań :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie gameplay fify 11 jest znacznie lepszy niż w 10 (już wtedy myślałem, że lepiej być nie może :P )ale tryb menedżerski (lubię w to grać) został uproszczony, wycięli parę elementów przez co cały ten tryb dla mnie osobiście zrobił się gorszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W związku z ustawą hazardową, która zabrania reklamowania firm bukmacherskich, polskie i zagraniczne kluby w FIFIE 12 nie będą miały „reklam” na swoich koszulkach

Z cyklu: kiedy polskie prawo chce jak najlepiej...

Źródło: Gamezilla

Edytowane przez qim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już się zastanawiam czy nie kupić 12-tki w UK

niezła lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już się zastanawiam czy nie kupić 12-tki w UK

niezła lipa

W 11 chyba było to zależne od języka jakiego wybrałeś przy startowaniu gry (ktoś może to potwierdzić?). Jeżeli tak było to nawet jak kupisz w UK nic to nie zmieni.

PS. Nie sądzę, żeby chciało im się robić inną wersję gry w zależności od kraju - trudno potem coś takiego utrzymać (patche etc.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, coś mi tu nie pasuje. Te kozackie filmiki wyglądają jak... filmiki, a nie ujęcia z gry...

Przecież to rendery są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu: kiedy polskie prawo chce jak najlepiej...

Źródło: Gamezilla

Fani licencji teraz musża być nieźle wnerwieni. Najzabawniejsze jest to, że nie da sie tego edytować...

ja już się zastanawiam czy nie kupić 12-tki w UK

niezła lipa

Pewnie nie będzie innej opcji.

Przecież to rendery są.

Tak mi się wydawało. Słowem, marketingowe wciskanie kitu od Elektroników. Rewolucji nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można zmienić język na starcie z polskiego na angielski. Wiadomo, że to bardziej uciążliwe, ale Fifa nie jest grą w której język angielski stanowi wielki problem nawet dla tych którzy się go nie uczyli (play, setting i goal to chyba każdy zna ;)). O ile dobrze pamiętam Śląsk Wrocław w jedenastce też nie miał loga firmy, a w innym języku wszystko było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest bez różnicy czy maja coś na koszulce czy nie oby nowości związane z samą rozgrywką o których tak głośno działały dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam Śląsk Wrocław w jedenastce też nie miał loga firmy, a w innym języku wszystko było ok.

Tak samo jest z Widzewem, nie ma loga Harnasia :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

debilizm ku**a, nie dość, że prawdziwą piłkę niszczą to jeszcze wirtualną chcą dobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

debilizm ku**a, nie dość, że prawdziwą piłkę niszczą to jeszcze wirtualną chcą dobić...

hajsy hajsy hajsy ... :dry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hajsy hajsy hajsy ... :dry:

Zakaz reklam firm bukmacherskich wynika z tego, że po aferze hazardowej rząd chciał pokazać, że nie ma z tą branżą nic wspólnego. Więc wprowadził pokazowe prawo, a że jak większość pokazówek(i ustaw tego rządu), tak i ta jest totalnym debilizmem(jak naprzykład ostatnia nota Sikorskiego do Watykanu), która robi z Polski parodię państwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Fif 10 jest lepsza od 11? Nie spodziewalem sie , ze tyle osob zacznie bronic 11, ale zapewne nie wbili za wielekiego poziomu online, wiec nie zrozumiecie, dlaczego ta gra jest slaba, online przeciwko ludzmi jadacych na automacie NIE da sie grac, cala gra opiera sie na taktyce 4-2-3-1 , ataku dwoma skrzydlami i wrzycaniu do napastnika na szpicy, aa , oczywiscie nie ma znaczenia czy to bedzie osoba wielkosci Dzeko, czy tez Messiego krytego przez VIdica czy Pique, i tak padnie gol... , hmm dostawanie sie pod bramke.. Wystarczy odpowiednio wklepac drybling trzy razy analog w tyl (z prespektywy zawodnika) lub analog w przod i tyl odpowiednio klikniety pozwalaa na bezproblemowe miniencie obroncy, i nie ma znaczenia , jak bys go nie wyczekal (L2) przyzwanie drugiego obroncy to glupota.. Poszukaj sobie kogos kto gra na manualu ja kty, powiecie, tylko zeby znalesc kogos +/- 5 pozionow ode mnie na gre rankingowo czeka ssie wieki , nie wspomnie juz o masie bugow tej gry,zwlaszcza przy grze WG. Menedzerka? Brak mozliwosci rozbudowy skautingu stadionu czy trenerow poszczegolnych pozycji sprawia, ze kalendarz, ktory tylko wydliuza czas oczekiwania (zwlaszcza przy oknie transferowym), staje sie bezuzyteczny, bo po co negocjowac z mlodymi talentami, jak i tak rozwinie sie tak samo ( w zaleznosci czy bedzie gral czy nie) a przez system dochodow klubu, a raczje jego brak na poczatku sezonu wiemy czy bedzie nas na niego stac, czy nie.

Ale wiem, wiem EA odwalilo kawal dobrej roboty, wbiliscie 6k punktow i uwazacie to za gigantyczne ilosci i ogolnie jestescie pro playeami, wcale 50% rzutow roznych nie konczy sie bramkami, nigdy nie natkneliscie sie na pacania grajacego jakims klubem z K-League ktory mial w skladzie same gwiazdy (zalosny bug) ta gra jest genialna a ja sobie wymyslilem problemy. Ja 12 w dniu premiery jak poprzedniej czesci nie kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Fif 10 jest lepsza od 11? Nie spodziewalem sie , ze tyle osob zacznie bronic 11, ale zapewne nie wbili za wielekiego poziomu online, wiec nie zrozumiecie, dlaczego ta gra jest slaba, online przeciwko ludzmi jadacych na automacie NIE da sie grac, cala gra opiera sie na taktyce 4-2-3-1 , ataku dwoma skrzydlami i wrzycaniu do napastnika na szpicy, aa , oczywiscie nie ma znaczenia czy to bedzie osoba wielkosci Dzeko, czy tez Messiego krytego przez VIdica czy Pique, i tak padnie gol... , hmm dostawanie sie pod bramke.. Wystarczy odpowiednio wklepac drybling trzy razy analog w tyl (z prespektywy zawodnika) lub analog w przod i tyl odpowiednio klikniety pozwalaa na bezproblemowe miniencie obroncy, i nie ma znaczenia , jak bys go nie wyczekal (L2) przyzwanie drugiego obroncy to glupota.. Poszukaj sobie kogos kto gra na manualu ja kty, powiecie, tylko zeby znalesc kogos +/- 5 pozionow ode mnie na gre rankingowo czeka ssie wieki , nie wspomnie juz o masie bugow tej gry,zwlaszcza przy grze WG. Menedzerka? Brak mozliwosci rozbudowy skautingu stadionu czy trenerow poszczegolnych pozycji sprawia, ze kalendarz, ktory tylko wydliuza czas oczekiwania (zwlaszcza przy oknie transferowym), staje sie bezuzyteczny, bo po co negocjowac z mlodymi talentami, jak i tak rozwinie sie tak samo ( w zaleznosci czy bedzie gral czy nie) a przez system dochodow klubu, a raczje jego brak na poczatku sezonu wiemy czy bedzie nas na niego stac, czy nie.

Ale wiem, wiem EA odwalilo kawal dobrej roboty, wbiliscie 6k punktow i uwazacie to za gigantyczne ilosci i ogolnie jestescie pro playeami, wcale 50% rzutow roznych nie konczy sie bramkami, nigdy nie natkneliscie sie na pacania grajacego jakims klubem z K-League ktory mial w skladzie same gwiazdy (zalosny bug) ta gra jest genialna a ja sobie wymyslilem problemy. Ja 12 w dniu premiery jak poprzedniej czesci nie kupie.

Ultimate team bro?

Budujesz drużynę jak chcesz i z kim chcesz. Gdybym miał grać online 3/4 czasu przeciw Chelsea, to też bym cholery dostał. UT jest esencją jedenastki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zaskroniec

Nie rozumiem tylko po co tracisz czas na przekonywanie kogoś do tego, że 10 jest lepsza. Co do grania online masz rację. Z przeciwnikiem na asystach mecz jest parodią. Każda wrzutka jest idealna, co stanowi praktycznie jedną bramkę z głowy na mecz. Rozumiem cię bo sam gram na manualu i wyszukanie przeciwnika do gry też na ręcznych ustawieniach graniczy z cudem. Na szczęście mam wiele znajomych grających na manualu i praktycznie większość czasu gram z nimi :D Ale co do samej gry obiektywnie patrząc 11 wygrywa i mówienie, że 10 jest lepsza jest dla mnie trochę śmieszne. Nie chce mi się wymieniać wszystkich zalet bo jest ich dość sporo, ale realizm, fizyka, zachowania. To wszystko jest udoskonalone i wiele lepsze niż w 10. A co do talentów i ulepszania stadionów, wątpię by miało to jakieś skutki w przyszłości a przede wszystkim w meczach. Więc brak tego w jedenastce praktycznie nic nie zmienia. Przypomniało mi się jak to było w Pesie 6 na PC. Wystawiasz kogoś, jeśli jest młody i dobrze grał dostawał punkty zdolności i szybciej stawał się lepszy :)

Widzisz Zaskroniec, przez ciebie też teraz straciłem z 15 minut wieczoru :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, Poszukuje ekipy do stworzenia ligi, turniejow na ps3 w fife 12. Poszukuje wspolnikow oraz ludzi do pomocy. Strona bedzie na platnym serverze i liga wystartuje okolo tydzien po wyjsciu gry tak aby kazdy zagral kilka meczy. Liga bedzie prowadzona profesionalnie tym razem, mozliwa rozbudowa na platforme PC oraz sponsorowanych turniejow / lig

Poszukuje

Administrator - Znajomosc podstaw html, php oraz znajomosc joomli etc

Grafik - photoshop, gimp, corel etc

Redaktor - Znajmosc jezyka polskiego oraz poprawnego skladania zdan.

Moderator 3x- Znajomosc jezyka polskiego

Pomocnik x3 - tutaj raczej nic specjalnego. update tabel co bedzie trwalo z 5min max na cala lige

Chcial bym stworzyc prawdziwe centrum rozrywki w fife 12.

Reszte info pod numerem gg 2070318

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×