Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

No Lipek wiem ile zrobiłeś ale 235k mógłbyś zrobić w 2 dni na aukcjach. Ja dzisiaj ayewa za 700 kupiłem i za ponad 2k poszedł a już nawet się specjalnie nie bawię w te aukcje, ale cały czas są takie okazje że 5 minut co godzinę na aukcji i w ciągu dnia zrobisz te 100k z przysłowiowym palcem w dupie, a 100k na meczach nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zt6gw0.jpg

2j10h8g.jpg

Mkay... Kontynuuj.

L2 przy strzale, ustaw wrzutki na częściową asystę - wtedy nie lecą idealnie na głowę i jest większa szansa na taki strzał.

Ja mam jeszcze jedno głupie pytanko gdzie się to ustawia ??/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam troche dziwne pytanie.Co ile są aktualizowane składy do pobrania?Czy tylko po oknach transferowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj ayewa za 700 kupiłem i za ponad 2k poszedł a już nawet się specjalnie nie bawię w te aukcje,

Ayewa można kupić za 500 coinsów a ty kupiłeś po zawyżonej cenie i sprzedałeś z czterokrotnym przebiciem normalnej ceny -.-

Edytowane przez marek1234itd
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o to chodzi w aukcjach, kupiłbym i za 1000 jakby był:) AKurat to jest gość który bez trudu schodzi. TO mi się akurat w fut nie podoba, lepiej mieć chemistry 100 niż overall rating 85+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mu wierzę jak kogoś stać to czemu nie ,ja swoją drogą rozwaliłem na paczki całą 100 zeta co miałem zostawione na dlc do call of duty ,i trafiły się też perełki np. adebajor,arszawin ,milito ,clichy. a i tak jak na razie mój stosunek to 0-0-10 bo nawet po wygranym meczu wywala mnie z ut do menu głównego i wynik zalicza w plecy. Także narazie nie rozgrywam meczy tylko buduję drużynę .Czekam aż EA coś zrobią z tym rozłanczaniem bo z tego co czytam to nie jestem sam .

adebajora i milito nazywasz perelkami ?? te scierwo za pare K ?:)))

How Great is that?

Find a team of the week player in an Ultimate Team pack

October 9, 2011, 10:29:34pm UTC+00:00

861 of 19,381 (4.46%) users, have earned this trophy.

Estimated Difficulty: Near Impossible

Jak widać można, chociaż kolega który mnie atakuje i zarzuca kłamstwo pewnie zaraz powie "nie no przecież nie trafił rooneya a do tego jeszcze zawodnika tygodnia-to niemożliwe!"

te trophy zrobilem na swojej 2 paczce LOL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie kłoćcie się bo to bez sensu, sam w UT 12 otworzyłem z 50 paczek - najlepsze karty Vidic, David Luiz, De Gea, Benzema, Evra paru tam jeszcze miałem którzy schodzili po 20-30k ale jakiegoś super dobrego nie trafiłem - a szkoda :)

Edytowane przez marol0v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się muszę pożalić...

Pierwszy sezon kariery Realem środek sezonu okno transferowe otarte 2 miejsce w lidze dwa punkty straty do Barcelony a tu nagle Ronaldo oznajmia że chce odejść...

Co lepsze transfery innych klubów: Drogba->Inetr Nani->Juve Sneijder->ManC Hernandez->Bayer M

w realnej piłce coś takiego wydaje się być skrajnością dodatkowo w zimowym oknie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie to trafiłeś aż 2 do dream teamu z angielskiej ligi więc nie tak źle:) Wiadomo Messi więcej byłby wart, samo trafienie czarnego messiego robi Tobie całą 11 z ligi angielskiej + solidną ławkę rezerwową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie troszkę nowatorskie pytanie: Jak zarabiać pieniądze oprócz rozgrywania meczy? Bo generalnie ja gram tyle meczy, żeby nabić 6k coins następnie kupuje paczkę gold i tak znowu.. Pomóżcie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie troszkę nowatorskie pytanie: Jak zarabiać pieniądze oprócz rozgrywania meczy? Bo generalnie ja gram tyle meczy, żeby nabić 6k coins następnie kupuje paczkę gold i tak znowu.. Pomóżcie..

kupuj taniej sprzedaj drożej, ogolnie to trzeba dobrze znac rynek aby uzywac tej metody, ja gram mecze i ciulam na sklad ktory chce miec :) a co do Twojego sposobu to jak trafisz jakiegos "koksa" bedziesz bogaty, a moze to nastąpić na nastepnej paczce, a moze nigdy ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się muszę pożalić...

Pierwszy sezon kariery Realem środek sezonu okno transferowe otarte 2 miejsce w lidze dwa punkty straty do Barcelony a tu nagle Ronaldo oznajmia że chce odejść...

Co lepsze transfery innych klubów: Drogba->Inetr Nani->Juve Sneijder->ManC Hernandez->Bayer M

w realnej piłce coś takiego wydaje się być skrajnością dodatkowo w zimowym oknie...

Ciąg dalszy okienka transferowego Ozil->ManU Benzema->Liwerpul ... aż się boję co będzie dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie moze czemu gdy wykonam zadanie to nie dostaje za niego PD? Np w tym tyg. jest zadanie wygrania szkocją. Wygrywam juz pare razy i niechce wejsc. Ktoś pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie moze czemu gdy wykonam zadanie to nie dostaje za niego PD? Np w tym tyg. jest zadanie wygrania szkocją. Wygrywam juz pare razy i niechce wejsc. Ktoś pomoże?

Hm, jak wygrasz to wychodzisz do menu, powinno zaliczyć punkty. Oczywiście za zadanie tylko raz można dostać nagrodę..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się broni karne???

Ja obie gałki (lewy i prawy analog) kieruję w stronę w którą chcę, aby rzucił się bramkarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gdzie można wysłać powtórke na serwery EA ??

mam tylko opcje zapisz w galerii powtórek lub anuluj a pod trojkątem powinno być jeszcze wyślij ???!!!!!!! Przynajmniej tak było F11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

servery jedno wielkie gowno juz 3 mecz mi rozlaczylo i zamiast awansu do 7 ligi to mam kur** utrzymanie w 8 poprostu zenujace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gdzie można wysłać powtórke na serwery EA ??

mam tylko opcje zapisz w galerii powtórek lub anuluj a pod trojkątem powinno być jeszcze wyślij ???!!!!!!! Przynajmniej tak było F11

Jak zapiszesz w galerii, to wchodzisz z menu w powtórki i tam możesz "wysłać trójkątem" na stronkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy można zrobić oddzielny temat UT dla Fify12?

jezu,było by pięknie...UT mnie wogóle nie interesuje ale 80% tematu jest właśnie o tym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezu,było by pięknie...UT mnie wogóle nie interesuje ale 80% tematu jest właśnie o tym...

ut to tez fifa 12 wiec nie wiem o co chodzi zbytnio....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu te lagi, trafiam na typa gdzie najgorszy gracz ma 84 skilla, remisuje 3-3 a w karnych nie mam zadnych szans bo lag jest taki ze nie jestem w stanie trafic w rog bramki... Swoją drogą jak liczą tego skilla, koleś ma chemistry 100, essien i gervinho 84 skilla, reszta 85+ i rating teamu 84...

Swoją drogą mecza mecz, na samym początku karnego miałem i oczywiście Cech obronił nogą, potem gość wyszedł na 2-0 strzeliłem w 90 na 2-2, w dogrywce w 120 na 3-3 i te nieszczesne karne gdzie znowu po 3-seriach mam 2-0 i pojawia się lag i nie jestem w stanie strzelić

Edytowane przez bartus007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu te lagi, trafiam na typa gdzie najgorszy gracz ma 84 skilla, remisuje 3-3 a w karnych nie mam zadnych szans bo lag jest taki ze nie jestem w stanie trafic w rog bramki... Swoją drogą jak liczą tego skilla, koleś ma chemistry 100, essien i gervinho 84 skilla, reszta 85+ i rating teamu 84...

Swoją drogą mecza mecz, na samym początku karnego miałem i oczywiście Cech obronił nogą, potem gość wyszedł na 2-0 strzeliłem w 90 na 2-2, w dogrywce w 120 na 3-3 i te nieszczesne karne gdzie znowu po 3-seriach mam 2-0 i pojawia się lag i nie jestem w stanie strzelić

Wydaje mi się, że brana jest pod uwagę też ławka, gdzie koleś pewnie ma samych brązowych grajków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu te lagi, trafiam na typa gdzie najgorszy gracz ma 84 skilla, remisuje 3-3 a w karnych nie mam zadnych szans bo lag jest taki ze nie jestem w stanie trafic w rog bramki... Swoją drogą jak liczą tego skilla, koleś ma chemistry 100, essien i gervinho 84 skilla, reszta 85+ i rating teamu 84...

Swoją drogą mecza mecz, na samym początku karnego miałem i oczywiście Cech obronił nogą, potem gość wyszedł na 2-0 strzeliłem w 90 na 2-2, w dogrywce w 120 na 3-3 i te nieszczesne karne gdzie znowu po 3-seriach mam 2-0 i pojawia się lag i nie jestem w stanie strzelić

ja mialem 3 finaly w turze za 5k jak jeszcze byl, z lagami... wiec wyobraz sobie moje wkur**** jak za kazdym razem przegrywalem :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jedna racja w tym całym zarabianiu poprzez kupowanie taniej sprzedawanie drożej i kupowanie paczek prędzej czy pózniej i tak bedziecie na minusie.

Ja jarałem się że sprzedałem swój cały zespół i kupiłem taki sam o wiele taniej kaka ozil xabi alonso, czarny higuain ramos marcelo niektórych kupowalem po kilka razy np marcelo 3 razy po 5k sprzedany za 12 tak samo ozil po 2 dniach bez gry i bawieniem sie tylko w biznes wyszedlem na plus prawie 160k po czym postanowilem wlozyc niemal wszystko bo aż 110k w paczki niedość że straciłem te 110k to jeszcze sprzedalem xabiego alonso bo tak mnie to pochłoneło, nie powiem było kilku faj nych piłkarzy a cole, xabi alonso,ramos,david silva ale i tak po sprzedaży i kupowaniu ciągłych paczek jestem ze 100k w plecy. Poprostu trzeba mieć wielkie szczęście trafić jakiegos teveza aguero czy kogoś i wiedziec kiedy powiedziec stop bo jak nie to i tak wszystko wtopicie : )

już nawet 2 karty psn za 100 zl wtopiłem choć to dla mnie żaden straszny wydatek ponieważ pracuję za granicą. Tak czy siak paczki to świństwo :P pozdro dla tych co tak uważają a tym co wierzą w paczki życze szczęścia hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy lepiej kupowac za kase realna czy wirtualne coinsy te paczki?? szczerze to narazie 200 zł przelałem na tego jeba...go psn i wszystko wrzucilem w paczki a najlepszy zawdonik jaki mialem to essien......patologia kupuje tylko złote premium moze lepiej brac te po 3 zł - 5000 coins. do tej pory otwarłem 75 paczek (wiem bo notuje kazda zebym wiedzial ile jeszcze mam otowrzyć do trofeum). Jakie paczki wy kupujecie te po 7500k?? czy po 5000k?? do tej pory nie trafilem na zawodnika tygodnia normalna patologia jakas porada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×