Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

A co nie, to nie są triki to co to jest ??

widzę że nie wyczułeś ironii... twierdzisz że pod L2 są triki , a czy to nie są czasem ZWODY ? :) EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klub P0LSKA poszukuje klasowych graczy na pozycje ŚRODEK OBRONY

zwycięstwa 200, remisy 51 , porażki 71

kontakt PSN urbi79 , arreek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla przykładu podam fake cross - kwadrat + X + lewy analog w dół

Witam.

1)Możesz podać jeszcze jakiś przykład.

2)Czy mając piłkę przy nodze wciśnięcie kwadrata nie spowoduje dośrodkowania(wybicia piłki przez zawodnika?

Marian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie jeszcze pisać co u Was oznacza "kwadrat", "X", "O" (mam własnoręcznie ustawioną konfigurację kontrolera i myślę że nie każdy gra na classicu bądź na alternatywie)

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie jeszcze pisać co u Was oznacza "kwadrat", "X", "O" (mam własnoręcznie ustawioną konfigurację kontrolera i myślę że nie każdy gra na classicu bądź na alternatywie)

Pozdr

x - podanie po ziemi

[] - dośrodkowanie, podanie góra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

1)Możesz podać jeszcze jakiś przykład.

2)Czy mając piłkę przy nodze wciśnięcie kwadrata nie spowoduje dośrodkowania(wybicia piłki przez zawodnika?

Marian

ad 2 nie, ponieważ to się robi na sprincie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

widzę że nie wyczułeś ironii... twierdzisz że pod L2 są triki , a czy to nie są czasem ZWODY ? :) EOT

Mylisz się. Spójrz na to: Zwód - manewr stosowany w piłce nożnej w ataku w celu oderwania się od przeciwnika. ZWÓD

http://pl.wikipedia....C3%B3d_Cruijffa

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Freestyle football - sztuka wykonywania trików piłką.

http://pl.wikipedia....estyle_football TRIK

Poczytaj.

Czy możecie jeszcze pisać co u Was oznacza "kwadrat", "X", "O" (mam własnoręcznie ustawioną konfigurację kontrolera i myślę że nie każdy gra na classicu bądź na alternatywie)

Pozdr

Kwadrat ( dośrodkowanie, podanie górą ), O - strzał, X - podanie, X+O - markowanie strzału

ad 2 nie, ponieważ to się robi na sprincie

To znaczy że jak nie będę biegł sprintem i wcisnę kwadrat to mi nie wybije piłki lub nie dośrodkuje lol? Jak ktoś się nie zna niech nie piszę bzdur.

Jak nawet nie biegniesz, a stoisz w miejscu a jesteś na skrzydle na wysokości pola karnego i w dobra stronę skierujesz analog i wciśniesz kwadrat to ci dośrodkuje a jak nie stoisz na wysokosci pola karnego to ci poda górą.

Edytowane przez Mlody123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla przykładu podam fake cross - kwadrat + X + lewy analog w dół

tutaj chyba chodzi o to no ale dobra, nigdy mi to nie wyjdzie gdy nie biegne na sprincie no chyba, że wypuścisz piłkę prawą gałką bo inaczej odrazu mi wchodzi dośrodkowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.Mam pytanie: wie ktoś może jak sie kasuje w wersji na ps3 wszystkie własne taktyki i formacje??pytam bo mam zawaloną liste z własnymi formacjami i taktykami i chciałbym wszystko usunąć żeby mieć wolne pola bo już mi się mylą które są które

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie, czy mi się tylko wydaję, czy tak mniej więcej od 7 do 4 ligi online przeciwnicy prezentują ten sam poziom? Jestem w 4 dywizji, mam bilans 3-1-0 i co za tym idzie dużą szansę na awans do 3. Czasami miałem więcej problemów z wygraniem meczu w 7, czy 6 lidze niż w 4...

Też macie takie odczucia?

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest ...ktoś mi może wytłumaczy.

Ledwo znów udało mi się trafić do 5 ligi. Gram od dłuższego czasu Polską.

Przed chwilą wygrałem z gościem który grał Realem.

Z gościem który kompletnie nie umiał grać. Wychodziły mu czasem jakieś podania.....w obronie napewno kumał.

Parę strzałów oddał.

Pisze ten tekst z przerwami.

Jestem po kolejnym meczu z gigantem.....City.

Tu gość ledwo zremisował.....i to tylko dlatego że jego gracze mają magnes w nogach. A taka sama sytuacja jak wyżej.....

I wierzcie mi nie jestem próżny......nie staram się wywyższać.

Ale kolejny ziomek nie umiał specjalnie grać a siedzi w 5 lidze.

Jak to jest....czy to ja nabrałem takich umiejętności ( w co wątpię ) czy dobiera mi przeciwników z niższych lig.....

Ja się męcze ....grywam czasem naprawdę ciężkie boje ze słabszymi drużynami......a tu trafiam na ludzi którzy..... odnoszę wrażenie.......wygrywają i pną się w górę tylko dlatego że mają najczęściej jedną gwiazdkę więcej.

I niczego się nienauczą jak rzucanie piłek na szybkich napadzioròw.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak to jest ...ktoś mi może wytłumaczy.

Ledwo znów udało mi się trafić do 5 ligi. Gram od dłuższego czasu Polską.

Przed chwilą wygrałem z gościem który grał Realem.

Z gościem który kompletnie nie umiał grać. Wychodziły mu czasem jakieś podania.....w obronie napewno kumał.

Parę strzałów oddał.

Pisze ten tekst z przerwami.

Jestem po kolejnym meczu z gigantem.....City.

Tu gość ledwo zremisował.....i to tylko dlatego że jego gracze mają magnes w nogach. A taka sama sytuacja jak wyżej.....

I wierzcie mi nie jestem próżny......nie staram się wywyższać.

Ale kolejny ziomek nie umiał specjalnie grać a siedzi w 5 lidze.

Jak to jest....czy to ja nabrałem takich umiejętności ( w co wątpię ) czy dobiera mi przeciwników z niższych lig.....

Ja się męcze ....grywam czasem naprawdę ciężkie boje ze słabszymi drużynami......a tu trafiam na ludzi którzy..... odnoszę wrażenie.......wygrywają i pną się w górę tylko dlatego że mają najczęściej jedną gwiazdkę więcej.

I niczego się nienauczą jak rzucanie piłek na szybkich napadzioròw.....

Ja za cholerę nie wiem jak wam trafiają się kapele typu Real, Man. City, czy z tej samej półki... Gram czterogwiazdkową Szwecją, którą rozegrałem około 200 meczy i trafiłem może z 2-3 razy na Liverpool, czy tyle samo na Tottenham. Żadnych zespołów pięciogwiazdkowych!!! Myślę, że to jednak zależy od serwera i geografii. Mieszkam w Irlandii i może tutaj ów serwery dobierają bardziej wyrównane teamy.

Co do sezonów online to zaczynam podejrzewać, że te ligi to jest jedna wielka lipa... Tak jak pisałem dwa posty wcześniej dla mnie nie ma różnicy między 7, a 4 ligą. Przeciwnicy prezentują ten sam poziom i co za tym idzie grają bardzo podobnie. Nie wiem, czy czasem EA nie wrzuciło do jednego worka graczy w ligach 10-8, 7-4 i 3-1... Może to głupie, ale po rozegraniu 400 meczy w tej odsłonie Fify zaczynam wietrzyć spisek ;)

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie,ściągnąłem sobie z centrum tworzenia turniej Euro 2012 ale druzyny są pomieszane w grupach,czy jest jakiś sposób żeby były jak w prawdziwych grupach?

I kiedy wychodzi Uefa Euro 2012???

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozegrałem ponad 100 w sezonach online, nie przeskoczyłem 6 ligi ale nigdy nie dobrało mi zespołu z większą ilością gwiazdek niż moja a gram zazwyczaj 4*. Co do umiejętności to raczej są to gracze kumajacy grę, rzadko zdarza sie tak kiepski zawodnik o jakim piszecie. Zresztą mam wrażenie że słabszymi zespołami grają osoby które mają po pierwsze pojęcie już o grze a po drugie grają dla fanu a nie dla wyniku tylko.

I pytanie dla tych co sciągali coś z centrum tworzenia długo wam sie to sciąga na PS? Bo ja chciałem ligę argentyńską sciągną i czekam czekam i nic nie idzie, a za pierwszy razem mi sie zwiesiło po iluś tam procentach i teraz dupa nic nie idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześc.

słuchajcie. albo zapomniałem albo z głupiałem bo nie mogę w menu poszukać wskazówek odnośnie tricków. (pamętam, że w 12 była taka odsłona)

pomoze ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozegrałem ponad 100 w sezonach online, nie przeskoczyłem 6 ligi ale nigdy nie dobrało mi zespołu z większą ilością gwiazdek niż moja a gram zazwyczaj 4*. Co do umiejętności to raczej są to gracze kumajacy grę, rzadko zdarza sie tak kiepski zawodnik o jakim piszecie. Zresztą mam wrażenie że słabszymi zespołami grają osoby które mają po pierwsze pojęcie już o grze a po drugie grają dla fanu a nie dla wyniku tylko.

I pytanie dla tych co sciągali coś z centrum tworzenia długo wam sie to sciąga na PS? Bo ja chciałem ligę argentyńską sciągną i czekam czekam i nic nie idzie, a za pierwszy razem mi sie zwiesiło po iluś tam procentach i teraz dupa nic nie idzie.

To prawda :)

Ja się bardziej obawiam gry z przeciwnikiem wyrównanym ilością gwiazdek (t.j.3,5/4* ) niż z kimś kto gra botami....

Co prawda często się zdarza że nie trafi się z metra do pustej bramki.....wczoraj mój przeciwnik miał taka sytuację .......ale jeszcze bardziej się cieszyłem nie z faktu że uratowało mnie to przed przegraną co utwierdzia w jeszcze większym przekonaniu

Że granie na manualu jest bardziej realistyczne. Przy asystach taka sytuacja to murowana bramka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Że granie na manualu jest bardziej realistyczne. Przy asystach taka sytuacja to murowana bramka :P

Co Ty opowiadasz. Ja gram na asystach i czasami tez się zdarzy, że piłkarzyk przestrzeli nawet z metra.

Koledzy. ostatnio otarłem się o 3 ligę (byłem tam jeden sezon). Czy ktoś ogarnia i potrafi mi pomóc w kwestii rzutów rożnych? Co drugi rzut rożny bramka. W niższych ligach tego nie było (sporadycznie)

A więc jak efektywnie strzelac z rzutów roznych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi, ze na asystach jest to chyba nawet czesciej spotykane niz na manualu. Czasami chlopy nie trafiaja do pustej z 3-4 metrow...

Ustaw swoich pilkarzy tak jak Ci najlepiej pasuje w polu karnym na arenie. Zapisz to i krzyzakiem w meczu wywolaj to ustawienie podczas rzutow roznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi, ze na asystach jest to chyba nawet czesciej spotykane niz na manualu. Czasami chlopy nie trafiaja do pustej z 3-4 metrow...

Ustaw swoich pilkarzy tak jak Ci najlepiej pasuje w polu karnym na arenie. Zapisz to i krzyzakiem w meczu wywolaj to ustawienie podczas rzutow roznych.

Pomoże? Bo wydaje mi się,że goście nie mają swoich ustawień ( w momencie wykonywania rzutu rożnego nie wyciagają łapki do góry)

Być może jakoś podkręcają? ewentualne wychylenie gałki?

Nie mam pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi co zrobić by nie znikały własne formacje. Zapisuje jako własne, a za dzień lub dwa znikają i muszę znowu wszystko ustawiać od początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zapisane swoje ustawienie i oczywiscie prawa galka jak trzeba to wyprzedzam zawodnika kryjacego mnie. Czasem uzywam tez R1 do przepchniecia sie, a czasem L2 bezposrednio przy strzale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie też skasowało ostatnio formacje i taktyki wydaje mi się że to może być przez ostatni upadate który był na konsolach ale to tylko domysły moje.

Kolejna sprawa to od jakiego czasu pogrywam w UT i gdy przeglądam złote, świecące karty to natrafiłem na zawodnika bardzo dobrego ale nie pamiętam na tą chwilę kto to był i przy ogólnych statystykach miał np. 93 PAC ( i strzałka do góry) 85 SHO ( strzałka do góry) 81 PAS ( strzałka do góry) . Zaciekawiła mnie ta strzałka do góry , jak to uzyskać aby umiejętności wzrosły , czy trzeba kupić trenerów do strzałów itp. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak zapisujesz formacje po ich utworzeniu ? Czy wchodzisz w profil gracza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

zapisuję bodajże kwadratem , wszystko jest opisane :) do żadnego profilu nie wchodzę a jest taki w ogóle ?

Edytowane przez biellun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawosci, bo nigdy nie probowalem- da sie jakos zmienic formacje w trakcie gry nie wychodzac do menu meczu? Czy tylko jest to mozliwe naciskajac start kiedy sie posiada pilke i zrobic to w menu meczu wlasnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×