Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Co Ty opowiadasz. Ja gram na asystach i czasami tez się zdarzy, że piłkarzyk przestrzeli nawet z metra.

Koledzy. ostatnio otarłem się o 3 ligę (byłem tam jeden sezon). Czy ktoś ogarnia i potrafi mi pomóc w kwestii rzutów rożnych? Co drugi rzut rożny bramka. W niższych ligach tego nie było (sporadycznie)

A więc jak efektywnie strzelac z rzutów roznych?

Ja grając na asystach w poprzednie wersje fify nie miałem tylu klopsòw ze strzałami z bliskiej odległości do pustej bramki niż teraz kiedy gram na full manualu......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie też pomału zaczyna irytować ta asysta w grze, sytuacja kiedy chce przelobować obronę i widze jak mój atakujący startuje i wciskam L1 i trójkąt a on podaje zupełnie do innego gracza z pola niż ja chciałem . To tylko jedna z sytuacji.

co się stanie jak będąc przy piłce wcisnę R1 i trójkąt ? tak mi przyszło teraz do głowy, a nie chce mi się odpalać konsoli żeby tylko to sprawdzić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie prostopadłe podanie w finezyjnym stylu ( potocznym krzyżakiem lub coś podobnego ) .

Gra ktoś w ultimate team bo bym z kimś pograł mam 3,5 gwiazdki , zgranie 55 i ok. 35 meczów rozegranych ( większość na botach ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie prostopadłe podanie w finezyjnym stylu ( potocznym krzyżakiem lub coś podobnego ) .

Gra ktoś w ultimate team bo bym z kimś pograł mam 3,5 gwiazdki , zgranie 55 i ok. 35 meczów rozegranych ( większość na botach ) .

ja gram w UT, aktualnie mam też 3,5 gwiazdki i zgrania tyle co ty :P mój nick to punge_ . Można tą drużyną grać poza UT np. w szybkich meczach lub z kumplami przy piwku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy. ostatnio otarłem się o 3 ligę (byłem tam jeden sezon). Czy ktoś ogarnia i potrafi mi pomóc w kwestii rzutów rożnych? Co drugi rzut rożny bramka. W niższych ligach tego nie było (sporadycznie)

A więc jak efektywnie strzelac z rzutów roznych?

Co do obrony, to po prostu wychodź bramkarzem. Do 10 metra będziesz w stanie złapać każdą piłkę, jeżeli piłka leci dalej, to nie będzie już zagrożeniem. Oczywiście musisz szybko stwierdzić, czy bramkarz zdąży dobiec, bo można się machnąć i strzelą Ci do pustej.

Wrzucać najlepiej odchodzącą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bielun

Polecam osobiście ustawienie w ustawieniach kontrolera zaraz pierwszą opcje z góry na wysokie piłki. W momencie wrzutki przeciwnika komputer z automatu zaznacza ci pilkarza(obrońce) stojącego,kryjącego i tam gdzie leci piłka.Jest to bardzo dobra opcja i tyczy sie tak samo twoich napastników jak ty wrzucasz piłkę.Tylko trzeba pamiętać że przy ustawieniu na wysokie piłki nie można samemu zaznaczać piłkarza L1 gdy pilka leci w powietrzu bo wtedy twój zaznaczony zawodnik ci się odznaczy i masz ambe fatime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy pojawi się update składów i taktyk po zimowym okienku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie.Miał ktoś z was taką sytuacje jak przeciwnik przyjmuje piłke dajmy na to rooneyem i nie wiem jak on to zrobił w momencie przyjecia piłki robi nagle mega sprint-przyspieszenie.wie ktoś jak to sie robi?napewno nie jest to zwykły sprint R1/R2 tylko jakiś trik ani nie oszukanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bielun

Polecam osobiście ustawienie w ustawieniach kontrolera zaraz pierwszą opcje z góry na wysokie piłki. W momencie wrzutki przeciwnika komputer z automatu zaznacza ci pilkarza(obrońce) stojącego,kryjącego i tam gdzie leci piłka.Jest to bardzo dobra opcja i tyczy sie tak samo twoich napastników jak ty wrzucasz piłkę.Tylko trzeba pamiętać że przy ustawieniu na wysokie piłki nie można samemu zaznaczać piłkarza L1 gdy pilka leci w powietrzu bo wtedy twój zaznaczony zawodnik ci się odznaczy i masz ambe fatime

A z tym to bywa różnie.

Mnie np. strasznie irytowało kiedy komputer blednie dobierał niby najbliższego najbardziej optymalnego do odbioru piłki grajka.

Często zdarzało się że miałem odmienne zdanie niż CPU co kończyło się lipą w wyprowadzeniu porządnej kontry czy osłoną pola karnego. Bo mi Sie nagle wyłączył i piłka bezpańska....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie.Miał ktoś z was taką sytuacje jak przeciwnik przyjmuje piłke dajmy na to rooneyem i nie wiem jak on to zrobił w momencie przyjecia piłki robi nagle mega sprint-przyspieszenie.wie ktoś jak to sie robi?napewno nie jest to zwykły sprint R1/R2 tylko jakiś trik ani nie oszukanie

Prawa gałka w kierunku w którym chcesz sobie wypuścić piłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy pojawi się update składów i taktyk po zimowym okienku ?

Za 2 dni, czyli w czwartek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle transferów jestem ciekaw co zmian w overall'ach danych drużyn czy zawodników.

Bo takich możemy się oczywiście spodziewać, czy to tylko tychy się przenosin zawodników ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie update statystyk piłkarzy. Już w UT można zobaczyć, że np. Cleverley będzie miał ok 79. To okienko było najnudniejszym okienkiem transferowym od kilku lat, bo nie było kompletnie żadnych ciekawych transferów.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bawię się w UT, mógłbyś napisać jak zmienią się overalle graczy M. United? Clev 79? Co z Welbeckiem? Resztą? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem przed chwilą zajebistą sytuację , mianowicie grałem turniej jakiś tam nie ważne w UT i był finał, ja barceloną a SI MU :D sytuacja SI rooney przy piłce przepycha się z moim obrońcą ale dla bezpieczeństwa postanawiam wyjść bramkarzem i odebrać piłkę , fakt rooney nie strzela ale przewraca go mój bramkarz i faul ! . Sędzia wręcza czerwoną kartkę dla Valdesa ! i pojawia się komunikat który składa się z trzech podpunktów . Mam zmienić bramkarza z graczem w polu później gracza zastąpić bramkarzem jeżeli mam na ławce . Traw chciał że nie miałem na ławce bramkarza i między słupkami stał Maicon O_O nawet dobrze się spisywał, nie puścił już żadnej bramki ale i ja nie mogłem nic strzelić ;( . Taka sytuacja chyba nie zdarza się za często, czy może ktoś miał podobną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem przed chwilą zajebistą sytuację , mianowicie grałem turniej jakiś tam nie ważne w UT i był finał, ja barceloną a SI MU :D sytuacja SI rooney przy piłce przepycha się z moim obrońcą ale dla bezpieczeństwa postanawiam wyjść bramkarzem i odebrać piłkę , fakt rooney nie strzela ale przewraca go mój bramkarz i faul ! . Sędzia wręcza czerwoną kartkę dla Valdesa ! i pojawia się komunikat który składa się z trzech podpunktów . Mam zmienić bramkarza z graczem w polu później gracza zastąpić bramkarzem jeżeli mam na ławce . Traw chciał że nie miałem na ławce bramkarza i między słupkami stał Maicon O_O nawet dobrze się spisywał, nie puścił już żadnej bramki ale i ja nie mogłem nic strzelić ;( . Taka sytuacja chyba nie zdarza się za często, czy może ktoś miał podobną?

Grałem z chłopakiem mojej siostry on Barceloną ja nie pamiętam czym też sfaulował mego zawodnika Valdesem i czerwo po czym na bramkę wstawił Messiego ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja teraz w UT na kracie valdesa mam czerwoną kartkę jeszcze nie wiem czy on może grać i czy ta karta zniknie kiedyś ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem z chłopakiem mojej siostry on Barceloną ja nie pamiętam czym też sfaulował mego zawodnika Valdesem i czerwo po czym na bramkę wstawił Messiego ^^

tak ale online nie ma czerwonych dla bramkarzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i sprawdziłem co z tym Valdesem okazało się że jest wykluczony z gry ale czy ktoś może mi powiedzieć czy on jest już bezwartościowy czy może trzeba coś kupić dla niego żeby mógł dalej grac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można tą drużyną grać poza UT np. w szybkich meczach lub z kumplami przy piwku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile dostajecie kasy średnio za mecz ?

Ja dostaje średnio 600-1000 ale na razie w sumie nie mam jakiegoś szałowego składu. Jak to jest dostaje się potem więcej coinsów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 5 gwiazdkowy skład i 100 Chemistry i za mecz dostaję 450 ; 600 i nie wiem od czego to zależy ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, panowie mam wyjątkowo głupie pytanie. Do tej pory grałem w fifę 10, po nabyciu 12 przeżywam szok. w każdym meczu na średnim poziome dostaje lanie, a jak już strzele jakąś bramkę odnoszę wrażenie, że był to czysty przypadek. Czy ta gra posiada taką opcję jak w 10, gdzie wciskałem L1 i napastnik zaczynał biec, wtedy wychodził na jakąś fajną pozycję i mogę mu podać? Tutaj wszyscy stoją jak słupy soli i w ogóle akcja nie porusza się do przodu. A może jest jakiś fajny poradnik do tej gry? z grubsza przejrzałem wujka googla, ale jedyne co znajduję to toutoriale dotyczące defensywy. Liczę na waszą pomoc bo nie chciał bym się zniechęcić zbyt łatwo, a jestem na dobrej drodze :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu awans do 1 ligi w sezonach pojedynkow.Po nieudanych probach Wisla przerzucilem sie na kilka meczy na Dortmund i awans bezproblemowo wywalczony.Mam nadzieje ze cos zrobia z Wisla i Legia w update'ach po meczach w Lidze Europy bo wiekszosc klubow z angielskiej championship jest szybsza i technicznie lepsza od czolowych polskich.Od razu na starcie mam utrudnione granie.Strasznie wkurzajace ze caly czas z takimi klubami sie potykam, okazjonalnie trafi sie jakis klub z holandii to jest urozmaicenie.Ma ktos rade jak trafic czesciej na polskie kluby czy tez wiekszosc bawi sie w granie realem i barca, czyli zrob zwod biegnij,biegnij, wrzutka ,gol jak wiekszosc dzieciakow ktore tak graja tymi badziewnymi druzynami napakowanymi cyborgami?Slabsze druzyny sa jakies latwiejsze do grania dla mnie, bardziej je czuje, lubie dlugo rozgrywac, czasem szybka kontre walnac, wciaz szukam nowych formacji i taktyk. Na 5 gwiazdkach wszystko jakos dziwnie sie gra, wszystkie podania dochodza, co chwile strzaly finezyjne zza pola karnego lataja.Przypomina mi to stare fify sprzed 10 lat.Przez lata gralem w PESa , w tym roku na powaznie wzialem sie za fife i mi sie podoba lepiej niz PES 12, a nawyki z PESa i niektore taktyki tez w graniu w fife pomagaja.

Jesli ktos chce popykac normalnymi druzynami to niech sie odezwie, mile widziane polskie kluby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×