Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

W koncu awans do 1 ligi w sezonach pojedynkow.Po nieudanych probach Wisla przerzucilem sie na kilka meczy na Dortmund i awans bezproblemowo wywalczony.Mam nadzieje ze cos zrobia z Wisla i Legia w update'ach po meczach w Lidze Europy bo wiekszosc klubow z angielskiej championship jest szybsza i technicznie lepsza od czolowych polskich.Od razu na starcie mam utrudnione granie.Strasznie wkurzajace ze caly czas z takimi klubami sie potykam, okazjonalnie trafi sie jakis klub z holandii to jest urozmaicenie.Ma ktos rade jak trafic czesciej na polskie kluby czy tez wiekszosc bawi sie w granie realem i barca, czyli zrob zwod biegnij,biegnij, wrzutka ,gol jak wiekszosc dzieciakow ktore tak graja tymi badziewnymi druzynami napakowanymi cyborgami?Slabsze druzyny sa jakies latwiejsze do grania dla mnie, bardziej je czuje, lubie dlugo rozgrywac, czasem szybka kontre walnac, wciaz szukam nowych formacji i taktyk. Na 5 gwiazdkach wszystko jakos dziwnie sie gra, wszystkie podania dochodza, co chwile strzaly finezyjne zza pola karnego lataja.Przypomina mi to stare fify sprzed 10 lat.Przez lata gralem w PESa , w tym roku na powaznie wzialem sie za fife i mi sie podoba lepiej niz PES 12, a nawyki z PESa i niektore taktyki tez w graniu w fife pomagaja.

Jesli ktos chce popykac normalnymi druzynami to niech sie odezwie, mile widziane polskie kluby.

w rzeczywistości wiekszosc klubow nie tylko z angielskiej championship ale i nizszych jest szybsza i technicznie lepsza :) wiec nie wiem o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w rzeczywistości wiekszosc klubow nie tylko z angielskiej championship ale i nizszych jest szybsza i technicznie lepsza :) wiec nie wiem o co chodzi

tu bym sie nie zgodzil ale to twoja opinia, meczace sa tylko mecze caly czas z takimi samymi przeciwnikami, czym ty grasz najczesciej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu awans do 1 ligi w sezonach pojedynkow.Po nieudanych probach Wisla przerzucilem sie na kilka meczy na Dortmund i awans bezproblemowo wywalczony.Mam nadzieje ze cos zrobia z Wisla i Legia w update'ach po meczach w Lidze Europy bo wiekszosc klubow z angielskiej championship jest szybsza i technicznie lepsza od czolowych polskich.Od razu na starcie mam utrudnione granie.Strasznie wkurzajace ze caly czas z takimi klubami sie potykam, okazjonalnie trafi sie jakis klub z holandii to jest urozmaicenie.Ma ktos rade jak trafic czesciej na polskie kluby czy tez wiekszosc bawi sie w granie realem i barca, czyli zrob zwod biegnij,biegnij, wrzutka ,gol jak wiekszosc dzieciakow ktore tak graja tymi badziewnymi druzynami napakowanymi cyborgami?Slabsze druzyny sa jakies latwiejsze do grania dla mnie, bardziej je czuje, lubie dlugo rozgrywac, czasem szybka kontre walnac, wciaz szukam nowych formacji i taktyk. Na 5 gwiazdkach wszystko jakos dziwnie sie gra, wszystkie podania dochodza, co chwile strzaly finezyjne zza pola karnego lataja.Przypomina mi to stare fify sprzed 10 lat.Przez lata gralem w PESa , w tym roku na powaznie wzialem sie za fife i mi sie podoba lepiej niz PES 12, a nawyki z PESa i niektore taktyki tez w graniu w fife pomagaja.

Jesli ktos chce popykac normalnymi druzynami to niech sie odezwie, mile widziane polskie kluby.

Zgadzam się z kolegą, ja również po rozegraniu ponad 100 meczy moją ulubioną Barceloną przesiadłem się na cztery gwiazdki i co za tym idzie nauczyłem się tak naprawdę grać w tę odsłonę Fifki... Nie ma latania lewo-prawo, prawo-lewo i tak naprawdę to tylko refleks decyduje o wyniku. Killzone? ;)

Jak jest s update'ami? Gra aktualizuje się sama, czy trzeba pobierać jakąś aktualizację? Gram właśnie w sezony i między jednym meczem, a drugim zmieniły mi się skille zawodników. To już ten czas nastał, czy jest to kolejny bug Fify, jakich niestety nie jest mało w tej odsłonie Fifki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś mi powiedzieć w UT mój trener J.Low ma w karcie team Talks +0% jak to 0% zwiększyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak jest s update'ami? Gra aktualizuje się sama, czy trzeba pobierać jakąś aktualizację? Gram właśnie w sezony i między jednym meczem, a drugim zmieniły mi się skille zawodników. To już ten czas nastał, czy jest to kolejny bug Fify, jakich niestety nie jest mało w tej odsłonie Fifki.

A no to żaden bug tylko aktualizacja się pojawiła :) fifa aktualizuje sie sama w grze online jednak jeżeli chcesz grać z kimś lub kariere na new składach to musisz sam zaktualizować :)

Edytowane przez CroppQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ja mam 5 gwiazdkowy skład i 100 Chemistry i za mecz dostaję 450 ; 600 i nie wiem od czego to zależy ;/

Po meczy wejdz sobie w statystyki meczu ( jak ci sie pokazuje ile dostajesz kasy za mecz to nie naciskaj X tylko nacisnij R1 lub L1 i tam bedziesz mial cos takiego jak statystyki meczu i tam wszystko jest opisane za co ile sie dostaje naprzyklad jak dostanie zółtą kartkę to -15 coins itp.)

Witam, panowie mam wyjątkowo głupie pytanie. Do tej pory grałem w fifę 10, po nabyciu 12 przeżywam szok. w każdym meczu na średnim poziome dostaje lanie, a jak już strzele jakąś bramkę odnoszę wrażenie, że był to czysty przypadek. Czy ta gra posiada taką opcję jak w 10, gdzie wciskałem L1 i napastnik zaczynał biec, wtedy wychodził na jakąś fajną pozycję i mogę mu podać? Tutaj wszyscy stoją jak słupy soli i w ogóle akcja nie porusza się do przodu. A może jest jakiś fajny poradnik do tej gry? z grubsza przejrzałem wujka googla, ale jedyne co znajduję to toutoriale dotyczące defensywy. Liczę na waszą pomoc bo nie chciał bym się zniechęcić zbyt łatwo, a jestem na dobrej drodze :-/

Chyba posiada ale musisz tez sobie ustawic najbardziej pasujaca do ciebie formacje tyl gry i musisz ustawic takze taktyke swoja ze jak zaczynasz mecz to naciskasz strzałki i tam jest gra z konty gra skrzydlami itp. to musisz ustawic swoja taka i jak sie zacznie mecz bierzesz ja i grasz.

Zgadzam się z kolegą, ja również po rozegraniu ponad 100 meczy moją ulubioną Barceloną przesiadłem się na cztery gwiazdki i co za tym idzie nauczyłem się tak naprawdę grać w tę odsłonę Fifki... Nie ma latania lewo-prawo, prawo-lewo i tak naprawdę to tylko refleks decyduje o wyniku. Killzone? wink.gif

Jak jest s update'ami? Gra aktualizuje się sama, czy trzeba pobierać jakąś aktualizację? Gram właśnie w sezony i między jednym meczem, a drugim zmieniły mi się skille zawodników. To już ten czas nastał, czy jest to kolejny bug Fify, jakich niestety nie jest mało w tej odsłonie Fifki.

Wy to jakoś wszyscy narzekacie na innych ze graja innymi zespolami i wogole. Ja rozegrałem juz ponad 200 meczy w sezonach barcelona, zdobyłem 2 razy tytuł ligowy teraz ciagle skacze pomiedzy i a 2 liga i nic mi nie przeszkadza.

może ktoś mi powiedzieć w UT mój trener J.Low ma w karcie team Talks +0% jak to 0% zwiększyć?

Zmienic trenera. Albo kupić kartę doszkalającą ale to i tak jest chyba na parę meczy.

Edytowane przez Mlody123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam

słuchajcie. albo zapomniałem albo z głupiałem bo nie mogę w menu poszukać wskazówek odnośnie tricków. (pamętam, że w 12 była taka odsłona)

pomoze ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ponawiam

słuchajcie. albo zapomniałem albo z głupiałem bo nie mogę w menu poszukać wskazówek odnośnie tricków. (pamętam, że w 12 była taka odsłona)

pomoze ktoś?

Wchodzisz w konfiguracja gry -> sterowanie -> pomoc-przyciski i tam masz :D

Panowie a ja mam pytanko dotyczące FUT, czy jest możliwość skasowania drużyny i rozpoczęcia zabawy od nowa?

Edytowane przez CroppQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w konfiguracja gry -> sterowanie -> pomoc-przyciski i tam masz :biggrin:

Panowie a ja mam pytanko dotyczące FUT, czy jest możliwość skasowania drużyny i rozpoczęcia zabawy od nowa?

Dwie opcje:

* wyprzedajesz cały skład i budujesz nowy

* usuwasz klub i zakładasz nowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie opcje:

* wyprzedajesz cały skład i budujesz nowy

* usuwasz klub i zakładasz nowy

co do drugiej opcji to jak usunąć klub? i czy dostane zawodników na start

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

co do drugiej opcji to jak usunąć klub? i czy dostane zawodników na start

Tak dostaniesz na start zawodników samych brązowych i jakies tam karty kontrakty itp.

Jak chcesz usunąć klub wchodzisz w POMOC i jest USUŃ KLUB.

Chciałbym się zapytac jak pobrac na komputer bramki z easportsfootball żeby zrobic z nich filmik ?

Edytowane przez Mlody123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do drugiej opcji to jak usunąć klub? i czy dostane zawodników na start

z tego co pamiętam to w ustawieniach klubu masz ale nie jestem pewien :/ poszperaj ^^ po skasowaniu dostajesz nowe karty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chciałbym się zapytac jak pobrac na komputer bramki z easportsfootball żeby zrobic z nich filmik ?

też kiedyś się zastanawiałem :) szukałem wszędzie ale nigdzie nie było opcji "download" :D więc wykombinowałem sobie ściąganie poprzez dodatek do firefoxa ;) jednak jakość jest niezbyt dobra :/

Edytowane przez CroppQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj była aktualizacja.Zmienili wartości zawodników. np di maria miał szybkość biegu 91 a teraz ma 85......dużo zmienili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,zmienili,ale bardzo nieudolnie,mam na myśli Polską ligę.Np.Rybus dalej w Legii,nie ma Borysiuka,Nacho Novo też nie ma.Do lechii doszedł Wilk,ale Grzelczak już nie.Ponadto zauważyłem że Rybusa zmienili z 58 czy tam 69 na 70,Wolskiego z 50 paru na 60 pare itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz granie jako MU już w ogóle to totalny hardcore. De Gea, Rafael, Ferdinand i Evra osłabieni. Czyli 80% defensywy. Dobrze, że Scholes'a dodali. Przynajmniej idzie powalczyć w środku pola. Co nie zmienia faktu, że grając większość meczy na Real to w okolicach 2 ligi można pomarzyć o zwycięstwie. De Gea 78, Lindegaard 78, Kuszczak 75. Jak ktoś nie umie grać w defie to bramkarz nie pomoże. A takiemu Casilasowi to obrońcy nie potrzebni...

Na + podbicie statystyk Welbeckowi i Smallingowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

De Gea 78? Żartują? I rozumiem, że United nadal ma 5 gwiazdek i z tak pogorszoną obroną ma grać vs. Real, City itd? Śmiech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak spojrzałem teraz na statsy Barcy....to aż mi ręce opadły. Już na sam ten widok odechciewa się grać przeciwko nim.:)

Nie wiem nawet czy bardzo podskoczyły...tak jakoś byłem zainteresowany ile mają zawodników z overall 90 (trzech !! Lessi 92 )

Najważniejszy skład dla mnie to rep. Polski

Ogólnie fajnie że Lewy ma 80 z 78 a Błaszczyk 78 z 72

Ale Szczęsny, Piszczek, czy Peszko mają te same overall'e ^^

Może przesadzam ale dwóch pierwszych mogli trochę "dokręcić" :)

Na koniec ogólny skill Polski spadł ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, znacie moze jakis toutorial do tej gry? chodzi mi o zwody, jak zaatakowac 2 graczami, wychodzenie na pozycje itp bo mam ta gre 2 tygodnie, rozegralem ze 100 spotkan i nie wygralem ani jednego, jakas porazka, wogole odechcialo mi sie w to grac. Na moj gust to zabardzo utrudnili tu rozgrywkew porównaniu do poprzednich części. W fifie 10 na najtrudniejszym poziomie potrafilem legia ograc barce, a tu odwrotnie nie moge wygrac na srednim poziomie, a ambicja mi nie pozwalała do tej pory zejść poniżej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie, znacie moze jakis toutorial do tej gry? chodzi mi o zwody, jak zaatakowac 2 graczami, wychodzenie na pozycje itp bo mam ta gre 2 tygodnie, rozegralem ze 100 spotkan i nie wygralem ani jednego, jakas porazka, wogole odechcialo mi sie w to grac. Na moj gust to zabardzo utrudnili tu rozgrywkew porównaniu do poprzednich części. W fifie 10 na najtrudniejszym poziomie potrafilem legia ograc barce, a tu odwrotnie nie moge wygrac na srednim poziomie, a ambicja mi nie pozwalała do tej pory zejść poniżej ;)

Zamiast gry z CPU wejdz w sezony i pograj on-line z żywymi ludźmi.

I tak podbijaj swoje umiejętności....gra z CPU, mnie przynajmniej dołowała i zniechęcała.

Gdy grywałem off-line miałem nieodparte wrażenie że wszystkie moje ruchy były momentalnie odczytywane.

Nie czułem funu z gry, dopóki wlasnie nie zacząłem grać z żywymi ludźmi gdzie liczą się umiejętności a nie poziom gry jaki sobie dobierzesz.

Zresztą, moja odpowiedź może ci się wydać bez sensu i nie związana z twoim problemem, ale ja mam fife tylko i wyłącznie do gry on-line.:)

Granie z CPU jest najzwyczajniej w świecie nudne ;)

Edytowane przez wiaderko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja podpowiedź nie jest bez sensu, wpadłem na to samo dziś wieczorem, wszedłem online dostałem lanie 4:0 i postanowiłem wylać swoje żale tutaj właśnie ;-) popróbuje jeszcze troche, może spróbuję na najłatwiejszym poziomie. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juventus Teraz ma 5 gwiazdek poprawili skille np barzagli z 78 na 82 , marchiso 80 na 83 vidal 83, pepe 78 na 80 vucinic 80 -82. sebastian lighstainer czy jak sie pisze 79 na 81. Pirlo też lepiej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie ma Nacho Novo?

I Rybus dalej w Legii???

Co to kur*a ma byc???

Po ch*uju update składów

Aha i taka ciekawostka,we wtorek wieczorem na National Geographic ma być wizyta w fabryce EA o maja pokazywać jak sie robi FIFE ;)

Edytowane przez panucci82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie, znacie moze jakis toutorial do tej gry? chodzi mi o zwody, jak zaatakowac 2 graczami, wychodzenie na pozycje itp bo mam ta gre 2 tygodnie, rozegralem ze 100 spotkan i nie wygralem ani jednego, jakas porazka, wogole odechcialo mi sie w to grac. Na moj gust to zabardzo utrudnili tu rozgrywkew porównaniu do poprzednich części. W fifie 10 na najtrudniejszym poziomie potrafilem legia ograc barce, a tu odwrotnie nie moge wygrac na srednim poziomie, a ambicja mi nie pozwalała do tej pory zejść poniżej ;)

Jak odpalałeś grę to na poczatku był tutuorial jak co robic obrona itp. ja to wykonałem i mnije wiecej wiem o co chodzi.

Jak spojrzałem teraz na statsy Barcy....to aż mi ręce opadły. Już na sam ten widok odechciewa się grać przeciwko nim. :)

Nie wiem nawet czy bardzo podskoczyły...tak jakoś byłem zainteresowany ile mają zawodników z overall 90 (trzech !! Lessi 92 )

Najważniejszy skład dla mnie to rep. Polski

Ogólnie fajnie że Lewy ma 80 z 78 a Błaszczyk 78 z 72

Ale Szczęsny, Piszczek, czy Peszko mają te same overall'e ^^

Może przesadzam ale dwóch pierwszych mogli trochę "dokręcić" :)

Na koniec ogólny skill Polski spadł ......

No wiadomo że messi musi mieć 94 wkoncu to najlepszy pilkarz na ziemi, tak samo jak xavi i iniesta maja po 91 najlepsi pomocnicy :) ale barcelona teraz da sie ograc tylko trzeba umiec a nie narzekacie ze ktos gra barcelona, barcelonie teraz obnizyli predkosc duzo i wytrzymalosc wilu piłkarzom.

Edytowane przez Mlody123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×