Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet jeśli jest opcja grania na strzałkach,to radze się nauczyć grać na analogach,więcej można zrobić,i jest to po prostu wygodniejsze.Przywykniesz do analogów,sterowanie nimi jest proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie że jest opcja gry na strzałkach bo sam tak gram.Ja nie dałem rady przyzwyczaić się do analoga, choć próbowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli też grasz na full ręcznych to dodaj mnie do znajomych też lubię grać 3,5* zespołami.

A dziś spotkało mnie coś dziwnego grałem 4* zespołami dobierało mi 5*...

Zagrałem 5* dobrało mi 4* zespół...

To dobieranie przeciwnika jest skopane na maksa.

Nie, nie ja nie gram na full manual. To nie dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale skoro ja gram na strzalkach od pes 2, a w fifie 12 wygrywam i jakos nie czuje, ze mniej robie to po co sie przestawiac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oczywiscie że jest opcja gry na strzałkach bo sam tak gram.Ja nie dałem rady przyzwyczaić się do analoga, choć próbowałem.

Ale jak grasz na strzałkach to wiem chociaz ze jestes kiepskim graczem bo nie mozesz robic kółek tak jak xavi tylko naciskasz strzałki do góry, do dołu, do góry i itd.

Edytowane przez Mlody123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no szacun Młody. Nie myślałem, że jesteś aż tak głupi. Oceniasz kogoś, że jest słaby wnioskując po tym, że gra na strzałkach. Już nie komentując bredni o tym, że wszystkim piłkarzom zmniejszyli prędkość przez co gra się wolniej. Gra się dokładnie tak samo jak przed updatem składów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość zresetowania swoich wyników? Wydaje mi się, że przeciwników dobiera się po poziomie, mam sporo rozegranych meczów i nastąpił ogromny regres, czuję w 5 lidze ogromną trudność, a już grałem w 2-3 lidze. Nie wiem kompletnie co się stało. Spadłem wczoraj z 4 ligi do 5 i gra mi się tak samo ciężko.

Mam poziom 32.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, już kiedyś zadawałem to pytanie lecz nikt mi nie odpisał. Da się zmienić formację drużyny podczas meczu nie wchodząc do menu? Są jakieś skróty na padzie, żeby wywołać inna formację? Coś w podobie zmiany taktyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale skoro ja gram na strzalkach od pes 2, a w fifie 12 wygrywam i jakos nie czuje, ze mniej robie to po co sie przestawiac :)

Także grałem przez dwie odsłony fify ns krzyżaku. I parę sezonów proesa.

Ale po rozegraniu kilkunastu meczy fify 12 postanowiłem spróbować puścić się rączki konsoli i powoli grać bez asyst.

Z początku Pół asysty.

Dopiero ktoś mi uświadomił ( enclave nastic ;) ) że granie na krzyżaku mija się z celem. Gdzie próba grania bez asyst to pełna swoboda poruszania się zawodnikiem w 360 stopniach. A taką swobodę daje tylko gałka. A jak wiadomo krzyżak to możliwość poruszania się tylko w 8 kierunkach.

Początki były trudne.....gdy poruszałem się gałką to jak za przeproszeniem walenie konia lewą ręką ;)

Kiedy już szło mi lepiej to odkryłem na nowo te grę.....zupełnie inny fun :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ucze sie grac na tych analogach ale to nie jest latwa sprawa na 10 meczy wygralem 3,a wiecie moze jak zapisac sklad i formacje przed meczami online,zeby nie trzeba bylo ich zmieniac przed kazdym meczem ?dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy ktoś spotkał się z taką sytuacją,że podczas aktualizacji składów w ustawieniach gry dochodziła ona do 100% po czym gra się zacinała ? Jeżeli chcę grać przez sieć to problemu nie ma, bo składy się pobierają przed każdym meczem. Ale w offline dalej mam stare składy.

Edit: Problem solved ;)

Wystarczyło usunąć plik

UGC :)

Edytowane przez messinho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak grasz na strzałkach to wiem chociaz ze jestes kiepskim graczem bo nie mozesz robic kółek tak jak xavi tylko naciskasz strzałki do góry, do dołu, do góry i itd.

no jestem jestem, 230 w ranku ,a nie gram juz z 2 tyg w fife, krec dalej swoje kolka xavim ;)

Także grałem przez dwie odsłony fify ns krzyżaku. I parę sezonów proesa.

Ale po rozegraniu kilkunastu meczy fify 12 postanowiłem spróbować puścić się rączki konsoli i powoli grać bez asyst.

Z początku Pół asysty.

Dopiero ktoś mi uświadomił ( enclave nastic ;) ) że granie na krzyżaku mija się z celem. Gdzie próba grania bez asyst to pełna swoboda poruszania się zawodnikiem w 360 stopniach. A taką swobodę daje tylko gałka. A jak wiadomo krzyżak to możliwość poruszania się tylko w 8 kierunkach.

Początki były trudne.....gdy poruszałem się gałką to jak za przeproszeniem walenie konia lewą ręką ;)

Kiedy już szło mi lepiej to odkryłem na nowo te grę.....zupełnie inny fun :)

rozumiem, ale nikt mnie nie namowi do przesiadki kropka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też gram na krzyżaku już od 10? Jakoś tak. I całkiem nieźle idzie (3 liga po 73 meczach). Z analoga ześlizgiwały mi się palce i zrezygnowałem. Co jak co ale x-boxsowe analogi są jak dla mnie do tego lepsze. Z racji braku czasu nie mam jak się nawet nauczyć analogów, o czym świadczą tylko 73 mecze online od premiery.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też gram na krzyżaku już od 10? Jakoś tak. I całkiem nieźle idzie (3 liga po 73 meczach). Z analoga ześlizgiwały mi się palce i zrezygnowałem. Co jak co ale x-boxsowe analogi są jak dla mnie do tego lepsze. Z racji braku czasu nie mam jak się nawet nauczyć analogów, o czym świadczą tylko 73 mecze online od premiery.

Ech.....z tym żeślizgującym się palcem na lewej gałce nie mogę jeszcze sobie poradzić :@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, już kiedyś zadawałem to pytanie lecz nikt mi nie odpisał. Da się zmienić formację drużyny podczas meczu nie wchodząc do menu? Są jakieś skróty na padzie, żeby wywołać inna formację? Coś w podobie zmiany taktyki.

Nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da

Mam odmienny problem grając mecz cały czas uruchamiają mi się ustawienia zmiany taktyki jest to strasznie wkurzające... mieliście kiedyś podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób Ci się to włącza? Bez wciskania strzałek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób Ci się to włącza? Bez wciskania strzałek?

Nie mam zielonego pojęcia jak to się robi ;/ podczas grania, biegania, kiwania, w dolnym rogu pojawia się taktyka i sama się przestawia ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak grasz na strzałkach to wiem chociaz ze jestes kiepskim graczem bo nie mozesz robic kółek tak jak xavi tylko naciskasz strzałki do góry, do dołu, do góry i itd.

Człowieku gram tylko Włochami i jestem w 3 lidze bez ustawiania taktyk itp.Tak więc myśl co piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE POWIEDZCIE MI JAK GRAJA NIEKTORZY TYPKI NIEMAM SLOW WOGULE NIEMOGE NAWET CZASEM WYJSC ZA SWOJA POLOWE JA TEZ 3MAM GUZIK "R1" ALE MIMO WSZYSTKO NIE DZIALA TO TAK JAK U INNYCH JAKIES CZARY MARY CZY COOOOOOOOOO???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no sa typki co ostry pressing stosuja, ale mam rade, klep pilke, jak najmniej dryblingu i wrescie bedzie okazja aby pojsc skrzydlem :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

LUDZIE POWIEDZCIE MI JAK GRAJA NIEKTORZY TYPKI NIEMAM SLOW WOGULE NIEMOGE NAWET CZASEM WYJSC ZA SWOJA POLOWE JA TEZ 3MAM GUZIK "R1" ALE MIMO WSZYSTKO NIE DZIALA TO TAK JAK U INNYCH JAKIES CZARY MARY CZY COOOOOOOOOO???

Ja gram tak często, linię obrony mam wysoko wysuniętą i ustawiony w taktykach bardzo wysoki poziom pressingu. Najlepszą metodą na taki styl gry jest według mnie wystawienie 3 napastników, ewentualnie ofensywnych, skrzydłowych pomocników i tak jak kolega napisał powyżej wypuszczanie jednego z nich wysoką piłką skrzydłem.

Przyznam jednak, że ów wysoki pressing jest bardzo ryzykowny, ponieważ jak się trafi jakiś ogarnięty gracz to może się skończyć mecz po 30 minutach, bo dostaje się 3-4 bramki po kontrach...

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Wam się ześlizgują palce z analogów,to radziłbym je umyć przed meczem,a nie granie z wysmarowanymi masłem palcami,bo przed chwilą jedliście kanapkę...Mi się nie ślizgają jak umyję,nie ma problemu...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Wam się ześlizgują palce z analogów,to radziłbym je umyć przed meczem,a nie granie z wysmarowanymi masłem palcami,bo przed chwilą jedliście kanapkę...Mi się nie ślizgają jak umyję,nie ma problemu...

nie łatwiej zainwestować w nakładki na analogi, wtedy można wpierdalać co sie chce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Wam się ześlizgują palce z analogów,to radziłbym je umyć przed meczem,a nie granie z wysmarowanymi masłem palcami,bo przed chwilą jedliście kanapkę...Mi się nie ślizgają jak umyję,nie ma problemu...

Koleżko !

Nie pisałbym takich głupot o wyślizgującej się gałce jeśli bym nagminnie coś jadał podczas grania .

Sam bym wiedział w czym tkwi problem.

Jak nie wiesz co masz napisać to lepiej się nie odzywaj....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×