Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

nie łatwiej zainwestować w nakładki na analogi, wtedy można wpierdalać co sie chce ;)

Dokładnie, chipsy, kanapki, czekoladę, a nawet i ostrygi ;)

Jakbym myślał o jedzeniu lub nawet jak to kolega ładnie określił wpierdalał coś podczas grania, to chyba za każdym razem byłoby 0:5 :D

Czasami niektóre komentarze na tym forum schodzą poniżej skill'a polskich kapel w Fifie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, że 3/4 komentarzy jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Dlatego też znaczna część ogarniętych osób przestała tutaj odpisywać jakieś 3-4 miesiące temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, że 3/4 komentarzy jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Dlatego też znaczna część ogarniętych osób przestała tutaj odpisywać jakieś 3-4 miesiące temu.

A co tu odpisywać? Palce im się ześlizgują z analoga... Człowiek ślimak aż śluz z palców kapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jak sie gra duzo meczow to naprawde moga sie zeslizgiwac, podobnie mialem w Codzie, FNC i BF3

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj grałem mecz pucharowy w opcji "sezon pojedynków".Przy remisie tracę połączenie Nie z mojej winy:u mnie na 100% wszystko ok.Wchodzę ponownie do pucharów a tam mam zaliczoną porażkę 0-3.Ktoś miał taką sytuację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram tak często, linię obrony mam wysoko wysuniętą i ustawiony w taktykach bardzo wysoki poziom pressingu. Najlepszą metodą na taki styl gry jest według mnie wystawienie 3 napastników, ewentualnie ofensywnych, skrzydłowych pomocników i tak jak kolega napisał powyżej wypuszczanie jednego z nich wysoką piłką skrzydłem.

Przyznam jednak, że ów wysoki pressing jest bardzo ryzykowny, ponieważ jak się trafi jakiś ogarnięty gracz to może się skończyć mecz po 30 minutach, bo dostaje się 3-4 bramki po kontrach...

Ja gram tak często, linię obrony mam wysoko wysuniętą i ustawiony w taktykach bardzo wysoki poziom pressingu. Najlepszą metodą na taki styl gry jest według mnie wystawienie 3 napastników, ewentualnie ofensywnych, skrzydłowych pomocników i tak jak kolega napisał powyżej wypuszczanie jednego z nich wysoką piłką skrzydłem.

Przyznam jednak, że ów wysoki pressing jest bardzo ryzykowny, ponieważ jak się trafi jakiś ogarnięty gracz to może się skończyć mecz po 30 minutach, bo dostaje się 3-4 bramki po kontrach...

tak ale jesli gram system pojedynkow czyli "LIGE" to w ustawieniach niemoge nic zmienic procz formacji i zmian skladu niema opcji zmian zadnej taktyki wysokiego presingu itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami niektóre komentarze na tym forum schodzą poniżej skill'a polskich kapel w Fifie...

Jeden idiota przedstawia teorie o krzyżakach i obniżaniu wszystkim piłkarzom speeda, drugi coś o kanapkach i maśle. To już nawet jakby się raz zastanowić i pomyśleć o czym się pisze. Szkoda odpisywać, bo wydaje się że rozmawiasz z plebsem, a nie z człowiekiem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie,mam pada rocznego,i jakoś nigdy mi się palec nie ześlizgiwał,czyli to nie wina gałki która się zużywa(trochę się zużywa,ale nie tak bardzo...) a Wasza.Jak grasz długo i masz spocone dłonie to jest chyba oczywiste,że się ślizgają.I może mój post o maśle wydaje się Wam idiotyczny,mi wręcz przeciwnie,mam kolegę który przed grą nigdy nie myje rąk,i zawsze głupio się dziwi,że jego pad jest ślizgi.Teraz gdy tyle grał z ślizgimi dłońmi,to nawet umycie rąk nie pomaga,i tak pad jest ślizgi.Myślcie sobie co chcecie,ale skąd mogę wiedzieć czy ktoś nie robi podobnie?

PS.Darujcie sobie komentarze gratuluje kolegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha rozwalasz mnie tymi komentami o brudnych padach, rekach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak by mogło być inaczej. Krytyka musiała pójść za granie na krzyżaku i maślane palce(?). Każdy gra jak mu wygodnie i tyle. Ja w BFie i innych grach nie mam problemów z analogami. Tylko Fifa mnie dobija.

Więc maślane paluszki zostawcie dla siebie. Moze jest to spowodowane moim stylem gry? Szybkie zmiany kierunków, gra z klepki itp. nie wiem.

Wiem jedno! Gram dla zabawy i z nudy nie jestem profesjonalistą jak wydaje się to niektórym z tego forum. Pozdro4

PS: Ma ktos jakas fajna strone/y z turniejami/ligami na 12? Oprocz fifaplay?

Edytowane przez Przemek1201

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ale jesli gram system pojedynkow czyli "LIGE" to w ustawieniach niemoge nic zmienic procz formacji i zmian skladu niema opcji zmian zadnej taktyki wysokiego presingu itp.

Tworzysz sam swoje taktyki w edycji zespolow, zapisujesz je, a potem w trakcie meczu wywolujesz krzyzakiem.

Jest tylko jedno male ale, nie mozesz miec rak upierdolonych maslem i krzyzaka nutella ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tworzysz sam swoje taktyki w edycji zespolow, zapisujesz je, a potem w trakcie meczu wywolujesz krzyzakiem.

Jest tylko jedno male ale, nie mozesz miec rak upierdolonych maslem i krzyzaka nutella ;)

Tworzysz sam swoje taktyki w edycji zespolow, zapisujesz je, a potem w trakcie meczu wywolujesz krzyzakiem.

Jest tylko jedno male ale, nie mozesz miec rak upierdolonych maslem i krzyzaka nutella ;)

Member dziekoweczka a ty jak tam ktora liga moze sprubujesz mnie na deser hehee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku gram tylko Włochami i jestem w 3 lidze bez ustawiania taktyk itp.Tak więc myśl co piszesz.

No to jestes kipeski jajk grasz w 3 lidze jak wygrasz tytuł ligowy to napisz pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie pamiętaj o tym. Jak zjesz kanapkę z masłem to redukujesz tarcie pomiędzy twoim kciukiem, a gałką analoga. Nie testowałem kanapki z margaryną, bo nie jestem jej fanem, jednak efekt może być podobny, gdyż też to jest jakiś tam tłuszcz roślinny. Radzę więc DOKŁADNIE umyć dłonie po każdorazowym posiłku, który jesz nie używając sztućców. Zawsze można zastosować talk albo mąkę, ale to już wersja dla ludzi jedzących samo masło/margarynę/nutelle/chujwieco. Pozdrawiam

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Member dziekoweczka a ty jak tam ktora liga moze sprubujesz mnie na deser hehee

Hehe, jestem w 3 lidze i dam Ci rade, nie zakladaj z gory przed meczem, ze przegrasz, bo wtedy na pewno przegrasz. Ta gra jest nieobliczalna, czasami nie schodzisz z polowy przeciwnika, oddajac 20 strzalow, a on jeden i przegrywasz mecz... Dodaj mnie do znajomych- mikerulezz, moze jakos uda nam sie zagrac w przyszlym tyg, bo teraz trzy dni pracuje do pozna i mam tyle roboty, ze caly czas sledze ten watek ;)

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jestem w 3 lidze i dam Ci rade, nie zakladaj z gory przed meczem, ze przegrasz, bo wtedy na pewno przegrasz. Ta gra jest nieobliczalna, czasami nie schodzisz z polowy przeciwnika, oddajac 20 strzalow, a on jeden i przegrywasz mecz... Dodaj mnie do znajomych- mikerulezz, moze jakos uda nam sie zagrac w przyszlym tyg, bo teraz trzy dni pracuje do pozna.

Hehe, jestem w 3 lidze i dam Ci rade, nie zakladaj z gory przed meczem, ze przegrasz, bo wtedy na pewno przegrasz. Ta gra jest nieobliczalna, czasami nie schodzisz z polowy przeciwnika, oddajac 20 strzalow, a on jeden i przegrywasz mecz... Dodaj mnie do znajomych- mikerulezz, moze jakos uda nam sie zagrac w przyszlym tyg, bo teraz trzy dni pracuje do pozna.

ok dodam a ty stuknij do mnie na gg;;d mam nr w moim profilu;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy mógłby mi ktoś napisać jak zaktualizowac składy w Fifie (szukałem w opcjach ale nigdzie nie mogę znaleźć).

Z góry dzięki.

Pozdr

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Już znalazłem...

Edytowane przez Adi'x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie rozumiem tych ludzi, jak moze mu sie palec ześlizgywać z gałki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Mlody123

człowieku daj sobie na wstrzymanie. Temat jest o grze, a nie o padzie i ślizganiu się palców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@ Mlody123

człowieku daj sobie na wstrzymanie. Temat jest o grze, a nie o padzie i ślizganiu się palców.

CZŁOWIEKU wyjdz z tego forum w ogole jak jestes takim deb.. i tylko czytasz pojedyncze wątki cofnij sie o 5 stron to moze sie dowiesz dlaczego napisałem taki post CZŁOWIEKU

Edytowane przez Mlody123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Megafabryki

FIFA 12 _ supergra

Wizyta w fabryce EA w Burnaby w Kanadzie, gdzie twórcy gier zabrali piłkę nożną z boiska, zamieniając ją w wirtualne dzieło sztuki.

National Geographic

godzina: 19:00

Środa, 29 lutego 2012

czas trwania: 60 min

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

We wtorek o 22 też lecą Megafabryki Fifa 12 na National Geographic

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZŁOWIEKU wyjdz z tego forum w ogole jak jestes takim deb.. i tylko czytasz pojedyncze wątki cofnij sie o 5 stron to moze sie dowiesz dlaczego napisałem taki post CZŁOWIEKU

opanuj sie mlody czlowieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZŁOWIEKU wyjdz z tego forum w ogole jak jestes takim deb.. i tylko czytasz pojedyncze wątki cofnij sie o 5 stron to moze sie dowiesz dlaczego napisałem taki post CZŁOWIEKU

Wiem dlaczego to napisałeś. Miałeś już swój ciekawy wywód na ten temat i z łaski swojej skończ już go, a nie ciągniesz go bez sensu.

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są osoby które grają starym systemem obronnym ? Bo ja nie ogarniam tego nowego a starym gra mi się bardzo przyjemnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×