Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne :) Moją ulubioną jest...nie pamiętam nazwy....podskakuje jak oszalały i wymachuje w kółko rękoma a na koniec padam na bok jak trup :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja ... cisza i nie slysze was ;) ale nie uzywam ich czesto bo sa uwazane za dosc kontrowersyjne ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wiaderko

Wymachiwanie obiema rękami w biegu, też to kocham :D To zawsze podku*wia przeciwnika haha ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram Polską i tą cieszynką wlasnie lubię irytować gości którzy grają np. Realem czy Barcą i strasznie choirakują wrzucając wszystko na Messiego albo Krystynę. Bez gry w środku.....tylko byle do przodu.

Jak już strzele bramkę to biegam wokół ich bramkarza w kółko.

Chyba że gość naprawdę umie grać i widać że wszystko robi z głową to najczęściej ograniczam sie do powtórki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram Polską i tą cieszynką wlasnie lubię irytować gości którzy grają np. Realem czy Barcą i strasznie choirakują wrzucając wszystko na Messiego albo Krystynę. Bez gry w środku.....tylko byle do przodu.

Jak już strzele bramkę to biegam wokół ich bramkarza w kółko.

Chyba że gość naprawdę umie grać i widać że wszystko robi z głową to najczęściej ograniczam sie do powtórki....

Albo kolega kręci albo gra tylko mecze nierankingowe bo w sezonach nie dobierze Ci Realu/Farsy do Polaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem dobierze. Miałem takie sytuacje, że czekałem ponad minutę, aż w końcu dobrało mi zespół 5*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo kolega kręci albo gra tylko mecze nierankingowe bo w sezonach nie dobierze Ci Realu/Farsy do Polaków.

Tylko full manual.

Grywam tylko w sezony pojedynków. Głównie Polską. Nie grywam 5* i 7 na 10 meczy trafiam na kogoś pokroju Real :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, bo chyba się zgubiło w debacie o mementum.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Witam,

Mam pytanko za sto punktów ;)

Czy w Fifie 12 budżet roczny jest zerowany po sezonie? Po pierwszym sezonie za 4 miejsce w lidze i wygranie pucharu dostałem 65 mln i wydaje mi się, że miałem jeszcze coś kasy na koncie, a widać mi było tylko te 65 mln.

Bardzo proszę o szybką odpowiedź, bo zostało mi kilkanaście mln kaski, a jestem na ostatniej godzinie zimowego okienka i jeśli to ma się wyzerować, to wolę wydać, bo mi kilku czeka na potwierdzenie. Dzięki wielkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grywam BVB i też często trafiam na Real Madryt, a żeby taki mecz wygrać grając w 1 lub 2 lidze trzeba grać 10 razy lepiej od przeciwnika... benzemą każdy strzał wchodzi ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za dzień ...

Dzisiaj 2 razy mecz wygrałem (2:1 i 1:0) po 90 minutach gry po czym przeciwnik (jeden i drugi) nie chciał przewinąć tylko powtórki oglądać i tak jak zaczęły się pokazywać nagle mnie rozłączyło z EA i wypisało z PS Store. Jestem przekonany, że oni coś musieli zrobić by mnie rozłączyć, neta wcale takiego słabego nie mam, a już tu kilka osób pisało o tym jak w czasie meczu robią pauzę (najczęściej trzy, jedna po drugiej) i nagle wywala z serwerów i oczywiście porażka.

Dlatego mam takie pytanie czy wie ktoś na jakiej zasadzie oni to robią, że to za każdym razem przeciwników wyrzuca i przez to wygrywają poprzez walkowera i czy jest możliwość zabezpieczenia sieci przed taką akcją ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

był kiedyś jakiś mit o ataku na porty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, krycha jak chcesz to napisze Ci na PW co trzeba zrobić, też kiedyś tak miałem, gość atakuje porty i Cie wyrzuca ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a myslalem, ze oni robia to po to zeby wkurzyc drugiego gracza, bo mi zawsze robia 3 pauzy i nic z tego nie wynika hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pomóżcie. Od kilku dni mam straszne opóźnienie reakcji podczas meczów w sezonach pojedynków. Mam rozegranych 120 sezonów i nigdy mi się nic takiego nie zdarzyło ale na pewno jest coś nie tak bo po rozegraniu ponad 1000 meczów czuję zdecydowaną różnicę. Mam szybki internet więc nie to jest problemem. Wygląda to tak, że np. biegnę prosto i chcę skręcić więc daję analog w bok a zawodnik skręca po ok. pół sekundy. To samo jest ze strzałem i z podaniem. No tragedia jakaś... Spadłem do 3ciej ligi a i tak się w niej męczę i zwykle po jednym meczu w akompaniamencie mięsistej łaciny wyłączam konsole... Wiecie jak temu zaradzić? Myślałem, że może serwery przeciążone ale najwyraźniej przeciwnicy mają wszystko w porządku bo robią ze mną co chcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja... nie wiedziałem, że mogą tak zaatakować, czasem mi się też zdarzało, że ktoś robił 3 pauzy i nagle wywalało mnie z serwerów EA. Nie miałem już tego jakiś czas, ale pamiętam takie coś ;<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie sie zalogowac przez strone na Ultimate Team? Bo wpisalem chyba 3 razy zle haslo i nie moge sie zalogowac z komputera. Pojawia sie biala strona, a w pasku adresu: https://www.ea.com/s...enticate/login. Jest moze jakas czasowa blokada po zlym wpisaniu hasla? Na konsoli loguje mnie bez problemu.

Edit: Poradzilem sobie, wywalilem pliki cookies i moge sie zalogowac.

Edytowane przez marinos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoze ktos z tymi nie naliczajacymi sie punktami pd? Nie wykorzystalem limitu dziennego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zacząłem sie ostatnio zastanawiać.....po co tak sie spinać o te punkty.

I do czego one przybliżają ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zacząłem sie ostatnio zastanawiać.....po co tak sie spinać o te punkty.

I do czego one przybliżają ?

Zbliżają do kolejnego poziomu :P

Dla mnie to bez różnicy czy nalicza te punkty czy też nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 80 bodaj i co to mi daje hehe ?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×