Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z ustawieniem przyciskow na fifie chodzi o to ze gram zawsze na 2 klawisze a online nie moge tego ustawic nie wiem dlaczego, prosze o pomoc dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba "fifowe cwaniaczki" znaleźli następny sposób jak wk*rwić innych graczy.. gram z jednym gościem jeden mecz, wygrałem 2-1. Później łączy nas ponownie, i 7 minucie gość się rozłącza (sprawdzałem - nie wywala mnie z PSN ani z EA, internet cały czas działał) i zalicza mi porażkę. Napisał mi wiadomość że ma "shitty internet". Stwierdziłem ok, trudno, połączyło nas jeszcze raz - to samo.. zamiast poprawić kod sieciowy, i wyeliminować bugi dzięki którym gra staje się denerwująca to EA skupia się na trzepaniu kasy z UT.. Według mnie całe te sezony jedna wielka pomyłka, poprzedni system był lepszy, szybciej można było się połączyć z przeciwnikiem a tak to często zdarza się że czekam 20-30 min na przeciwnika, bo za każdym razem nie jest mnie w stanie połączyć (dodam że net mam dobry, porty odblokowane itd.). Mocno się zastanowię która gra z numerkiem "13" zagości na mojej półce, i to samo radzę wam, szkoda nerwów.

@edit http://easf.www.easports.com/soccer/mgd/match-history/2282957006 tutaj link do historii meczów tego "gracza", jak widać nie tylko mi wykręcił taki numer ;]

Edytowane przez Jakov.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba "fifowe cwaniaczki" znaleźli następny sposób jak wk*rwić innych graczy.. gram z jednym gościem jeden mecz, wygrałem 2-1. Później łączy nas ponownie, i 7 minucie gość się rozłącza (sprawdzałem - nie wywala mnie z PSN ani z EA, internet cały czas działał) i zalicza mi porażkę. Napisał mi wiadomość że ma "shitty internet". Stwierdziłem ok, trudno, połączyło nas jeszcze raz - to samo.. zamiast poprawić kod sieciowy, i wyeliminować bugi dzięki którym gra staje się denerwująca to EA skupia się na trzepaniu kasy z UT.. Według mnie całe te sezony jedna wielka pomyłka, poprzedni system był lepszy, szybciej można było się połączyć z przeciwnikiem a tak to często zdarza się że czekam 20-30 min na przeciwnika, bo za każdym razem nie jest mnie w stanie połączyć (dodam że net mam dobry, porty odblokowane itd.). Mocno się zastanowię która gra z numerkiem "13" zagości na mojej półce, i to samo radzę wam, szkoda nerwów.

@edit http://easf.www.easp...tory/2282957006 tutaj link do historii meczów tego "gracza", jak widać nie tylko mi wykręcił taki numer ;]

Ja także poważnie zastanowię się która "13" wpadnie w moje ręcę. Gram od FIFY 09, ale przy 12 zjadłem tyle nerwów że to się w głowie nie mieści. Całe serwery EA są o dupe rozbić. Najbardziej wyrzuca podczas grania w kluby, tam zawsze grając 2v2 jednego z dwóch drużyn wyrzuci i wygrana już zależy od szczęścia, kogo wyrzuciło ten przegrał.... Całe to "momentum", szukanie przeciwnika 10 minut itp. strasznie denerwuje. A sama rozgrywka? Najlepsza formacja to 5-1-4. Jak w prawdziwej piłce środek pola (mózg drużyny) jest najważniejszy, tak w tej grze można grać bez środka bo wogule nie jest potrzebny. Ludzie grają 5-1-4, defensywka cały mecz po czym jedna kontra, 4 napastników z przodu i gol w 90 minucie. Ogólnie zazwyczaj wygrywa ten który się broni i kontruję a nie ten który gra ofensywnie. A najbardziej denerwuję to że pomimo wielu zażaleń (chociażby na oficjalnym forum EA) firma EA ma wszystkich głęboko w d*pie. Byle by tylko zarobić kaskę, dodatek EURO 2012 z nieoryginalnymi strojami i ogólnymi niedoróbkami to potrafią wydać, ale zrobić jakieś poprawki do gry to po co? Żenada. Ja najpierw pooglądam gameplaye, a może sam sprawdzę jak się będzie prezentował PES 13 i wtedy pomyślę dalej :P Szkoda mi nerwów jeżeli w Fifie nic nie poprawią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się wertować 340 stron, stąd pytanie, które pewnie ktos juz keidys zadal:

czemu w sezonach, gdy ustawiłem kontrolę ma manual (wszędzie), wyszukuje mi ludzi z asystami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ brakuje ludzi, którzy grają manualem, nie logiczne ? A chyba nikt nie chce czekać 15 -30 minut :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolalbym poczekać 20 min niz grac na nierównych zsadach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura, jesli masz ustawione tylko manual to nie dobierze ci nikogo z asystami, chyba ze znow jakis bug.

LwW/Tapatalk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe fifa 12 jest przegieta - opisze wam co dzisiaj mi sie przytrafilo

po 7 meczach mialem 19 pkt i w 3 meczach mialem sobie spokojnie zdobyc 1pkt i wygrac tytul ligowy, - nic by w tym dziwnego nie bylo gdyby... pierwsza gra dosyc wyrownana 1-1 do 90 minuty moj obronca potknal sie i koles wyszedl sam na sam, wynik 2-1. No coz bywa, myslalem sobie odkuje bez problemu, odpalam kolejny mecz, scenariusz identyczny 1-1 do 90 minuty po czym wybijajac pilke obronca trafiam w zawodnika przeciwnej druzyny, pilka spada mu pod nogi jak by mial w dupie magnes i 2-1. TRZECI I OSTATNI MECZ ja real koleś city, gosc strzela mi w 6 minucie gola i mecz konczy sie 0-1, przy czym Hart ma note ponad 9.0 i broni doslownie wszystko, finezje nie finezje glowki, petardy - nikt mi nie powie, ze nie umiem strzelac czy cos - ja to poprostu mialem przegrac, momentum mementum nazywajcie to jak chcecie ale to GOWNO ISTNIEJE :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piachu

Miałem multum takich sytuacji, przeje*ane to jest ;) Można wyjść z siebie. Ta gra jest zrobiona tak, że 60% zależy od Ciebie,a 40% od szczęścia. Najgorsze właśnie jest to że oprócz pokonania przeciwnika,często musisz też pokonać jego szczęście..Ja mam ostatnio takie mecze że wydaje mi się jakby ktoś kontrolował moją grę i robił wszystko bylebym tylko nie wygrał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ale to wszystko i tak nie zmieni tego ze 13 wezme w preorderze z paczkami UT :-) ktos sie orientuje gdzie bedzie dostepna ? ultima ? moze gdzies indziej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na momentum mam jedna rade jezeli widze ze cos jest nie tak to poprostu staram sie grac na czas i mega dokladnie,kiedys mialem mecz dostalem czerwona kartke w 3 minucie w polu karnym za wcisniecie kolka gdzie koles mial pilke z boku nawet sie nie przewrocil obronilem karnego i zauwarzylem ze te momentum wlasnie sie wlaczylo wiec gralem na 0-0 w 80 minucie przeprowadzilem kontre strzelilem gola po czym kolo mi napisal nice coutre i wygralem to istnieje niestety trzeba to jakos zwalczyc mam nadzieje ze w nowej fifie nie bedzie tego gowna bo bede musial sie przerzucic na pes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a ja mam takie pytanko, bawi się ktoś z was w ustawienia taktyk i formacji po swojemu? Ja za każdym razem kiedy wydaje mi się, że stworzyłem coś dla siebie to po kilku dniach piłkarze zaczynają podawać piłki zupełnie nie tam gdzie bym chciał, choć było wszystko ok. Pisałem o tym parę dni temu, ale trochę wkurza mnie ta sytuacja. Przestawia ktoś z was te cyferki od 0 do 99 w taktykach? Wszystko zawsze gra?

Co do klimatu, że ta gra to często loteria chyba nie muszę się rozpisywać. Już nie raz każdy za nas pisał o tym na forum. Tak chyba musi być, choć jest to smutne i często denerwujące niestety. Najlepszym lekarstwem na zwycięstwa w Fifie jest umiejętność gry zwodami. Rzadko mi się zdarza grać z takimi graczami, ale jak patrzy się co niektórzy potrafią zrobić z piłką to człowiek któremu wydaje się, że umie grać w tą grę od razu wymięka. Na takich pacjentów nie ma momentum, oni potrafią jednym zawodnikiem kilkoma zwodami rozmajstrować całą obronę... Wystraczy tylko bić brawa wtedy.

Tak jak napisał kolega piachu00 każdy za nas wkurza się na tą grę, mówi że to już koniec, że odłoży ją na półkę ale po kilku dniach głód się odzywa :) A kiedy zbliża się premiera nowej odsłony EA to większość z nas myśli o tym fakcie częście niż o swojej dziewczynie/żonie :D

Hehe, pewnie Fifa 13 będzie miała już co najmniej 400 stron na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Koledzy pomóżcie mam problem z trofeum \"precyzyjny odbiór\" gram mecze przeciwko SI oraz na 2 pady a trofeum nie wpada w multi też próbowałem ale w normalnej rozgrywce, czy jest jakieś sprawdzone rozwiązanie na powyższy problem ? Widzę że już kilka osób się z tym spotkało ale nikt nie napisał czy w końcu trofka wpadła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe fifa 12 jest przegieta - opisze wam co dzisiaj mi sie przytrafilo

po 7 meczach mialem 19 pkt i w 3 meczach mialem sobie spokojnie zdobyc 1pkt i wygrac tytul ligowy, - nic by w tym dziwnego nie bylo gdyby... pierwsza gra dosyc wyrownana 1-1 do 90 minuty moj obronca potknal sie i koles wyszedl sam na sam, wynik 2-1. No coz bywa, myslalem sobie odkuje bez problemu, odpalam kolejny mecz, scenariusz identyczny 1-1 do 90 minuty po czym wybijajac pilke obronca trafiam w zawodnika przeciwnej druzyny, pilka spada mu pod nogi jak by mial w dupie magnes i 2-1. TRZECI I OSTATNI MECZ ja real koleś city, gosc strzela mi w 6 minucie gola i mecz konczy sie 0-1, przy czym Hart ma note ponad 9.0 i broni doslownie wszystko, finezje nie finezje glowki, petardy - nikt mi nie powie, ze nie umiem strzelac czy cos - ja to poprostu mialem przegrac, momentum mementum nazywajcie to jak chcecie ale to GOWNO ISTNIEJE :-)

Ja ostatnio straciłem dwie bramki w taki oto sposób - bramkarz wyrzuca piłkę ręką, trafia w głowę swojego obrońcy, po czym piła leci pod nogi napastnika przeciwnej drużyny.... pusta bramka i gol. :) Masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja mam pytanie.

Czy po zakończeniu okna transferowego można się spodziewać aktualizacji składów czy będę musiał sam je zrobić bo za pare misięcy wychodzi nowa odsłona? :)

Ktoś Ci napisał, żebyś się spodziewał aktualizacji od EA. Otóż muszę Cię zmartwić - nie spodziewaj się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się wertować 340 stron, stąd pytanie, które pewnie ktos juz keidys zadal:

czemu w sezonach, gdy ustawiłem kontrolę ma manual (wszędzie), wyszukuje mi ludzi z asystami?

Ponieważ musisz zmienic sterowanie na ręczne przed meczem ,tam gdzie sie zarząda. składem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio straciłem dwie bramki w taki oto sposób - bramkarz wyrzuca piłkę ręką, trafia w głowę swojego obrońcy, po czym piła leci pod nogi napastnika przeciwnej drużyny.... pusta bramka i gol. :) Masakra

Graliśmy wczoraj z kolegą Dejvidem mecze towarzyskie online i w jednym z meczy bramkarz leżał na plecach na murawie, gdzieś na 10 metrze i... wrzucił sobie piłkę do bramki :D Nie mogliśmy w to uwierzyć jak to zobaczyliśmy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a ja mam takie pytanko, bawi się ktoś z was w ustawienia taktyk i formacji po swojemu? Ja za każdym razem kiedy wydaje mi się, że stworzyłem coś dla siebie to po kilku dniach piłkarze zaczynają podawać piłki zupełnie nie tam gdzie bym chciał, choć było wszystko ok. Pisałem o tym parę dni temu, ale trochę wkurza mnie ta sytuacja. Przestawia ktoś z was te cyferki od 0 do 99 w taktykach? Wszystko zawsze gra?

Co do klimatu, że ta gra to często loteria chyba nie muszę się rozpisywać. Już nie raz każdy za nas pisał o tym na forum. Tak chyba musi być, choć jest to smutne i często denerwujące niestety. Najlepszym lekarstwem na zwycięstwa w Fifie jest umiejętność gry zwodami. Rzadko mi się zdarza grać z takimi graczami, ale jak patrzy się co niektórzy potrafią zrobić z piłką to człowiek któremu wydaje się, że umie grać w tą grę od razu wymięka. Na takich pacjentów nie ma momentum, oni potrafią jednym zawodnikiem kilkoma zwodami rozmajstrować całą obronę... Wystraczy tylko bić brawa wtedy.

Tak jak napisał kolega piachu00 każdy za nas wkurza się na tą grę, mówi że to już koniec, że odłoży ją na półkę ale po kilku dniach głód się odzywa :) A kiedy zbliża się premiera nowej odsłony EA to większość z nas myśli o tym fakcie częście niż o swojej dziewczynie/żonie :biggrin:

Hehe, pewnie Fifa 13 będzie miała już co najmniej 400 stron na tym forum.

to prawda, ze goscie ktorzy opanowali zwody sa kozakami, ale.. jak juz na takiego trafie - a jest to baaardzo rzadkie zjawisko to praktycznie nie ruszam obroncow, komp broni za mnie a ja wspomagam def pomocnikiem, wiem, ze to lamerskie - ale w tym wypadku skuteczne i przewaznie koles po paru probach trikowania konczy z tym i gra "normalnie" ;-) aczkolwiek istnieje olbrzymie ryzyko gdy gosc trikuje w polu karnym bo wtedy czesto komputer fauluje i jest rzut karny :)

Ale naprawde tak malo osob gra dobrze trikami ze 99,8% graczy musi meczyc sie z momentum :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Koledzy pomóżcie mam problem z trofeum \"precyzyjny odbiór\" gram mecze przeciwko SI oraz na 2 pady a trofeum nie wpada w multi też próbowałem ale w normalnej rozgrywce, czy jest jakieś sprawdzone rozwiązanie na powyższy problem ? Widzę że już kilka osób się z tym spotkało ale nikt nie napisał czy w końcu trofka wpadła.

Też miałem z tym trofeum problem ale w końcu wpadło. Na najniższym poziomie przeciwko SI. Trzeba próbować ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio straciłem dwie bramki w taki oto sposób - bramkarz wyrzuca piłkę ręką, trafia w głowę swojego obrońcy, po czym piła leci pod nogi napastnika przeciwnej drużyny.... pusta bramka i gol. :) Masakra

To rzucaj jak zeby nie trafiac w swoich obroncow, bledy graczy to nie wina ea:)

LwW/Tapatalk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej polozyc pilke i podac noga podanie reka czasem jest niedokladne przez to ze jest ten fajny system 360 wiec czasem sie zle wyrzuci ale tak powinno byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomógłby ktoś zrobić trofeum:

''Friendly / Mecz towarzyski''

Zapraszamy znajomego do gry w trybie Ultimate Team i gramy do końca.

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×