Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli już gdzieś było to pytanie to wybaczcie. Szukałem ale nie znalazłem odpowiedzi. Dlaczego w sezonach pojedynków za każdym razem muszę ustawiać taktykę i skład? W menu głównym wszystko sobie poustawiałem, jak gram na dwa pady to jest ok, a przy grze w sieci za każdym razem od nowa. Strasznie nużące, szczególnie jak się pacanki po 2óch minutach rozłączają i muszę ustawiać od nowa. Czy chodzi tu o ustawienia zapisane na serwerach. które są automatycznie narzucane? Idzie coś z tym zrobić?

Nie można nic z tym zrobić niestety. Gra online to ustawianie formacji i składów co mecz. Osobiście gram online jedną drużyną więc mam już zaprogramowane w palcach ustawienia, grzej jak chce się pograć drużyną, której składu się nie zna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozum mnie źle kolego, ale czemu ma służyć Twój post?

Zaiste Twoja "kariera" jest strasznie interesująca, podobnie jak tysiąc innych, których opis przeczytałem w tym temacie. Dzięki Tobie wiem, że Fifa 12 to dziwna gra... ! Wiem też, że masz 9 tytułów ligowych (wow) i poznałem nowy wyraz - "unikłem".

A te wzloty i upadki rodem z serialu brazylijskiego ;)

Wiesz co, jeśli poczytałbyś trochę stron wcześniej była mowa o "momentum", o nagłej serii porażek itp. Więc temu miał służyć ten post. Zobacz moje wypowiedzi wcześniej a potem komentuj. Zobaczyłeś jeden post i krytykujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, ale już wszyscy wiemy o momentum i nagłych seriach porażek od kilkunastu dobrych stron forum. I nie mydl tu nikomu oczu, chciałeś się pochwalić :D

Co do ustawiania formacji w grze online: w dodatku Euro 2012 ustawienia przed meczem są zapamiętywane. Kto wie, może w 13 też ktoś pójdzie po rozum do głowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, ale już wszyscy wiemy o momentum i nagłych seriach porażek od kilkunastu dobrych stron forum. I nie mydl tu nikomu oczu, chciałeś się pochwalić :biggrin:

Co do ustawiania formacji w grze online: w dodatku Euro 2012 ustawienia przed meczem są zapamiętywane. Kto wie, może w 13 też ktoś pójdzie po rozum do głowy :)

Czym się mam chwalić? Wiele osób z forum jest wyżej odemnie, nie chwalę się bo nie ma czym. Apropo 13: już nie długo w promocyjnej cenie 249 zł ;) EA skur*ysyny.

Edytowane przez Xalen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mega problem z fifa 12 ; (( gram 1 mecz w sezonie pojedynków póznej odrazu po nim chce drugi zagrać a tu lipa fifa sie ścina wiecie może jaki może być problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol

Edytowane przez Hienas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dziwny problem. Często gdy robię sobię przerwe od fify np. 2 tygodnie i powracam to ustawienia jak gdyby się zmieniały.

Dla przykładu: Grałem tydzien temu, ustawiłem sobie taktykę i formację idealnie, wszystko mi pięknie szło. Dziś właczyłem grę i co widzę... podaję piłkę piłkarzem przy polu karnym lekko, po ziemi a on kieruje ją do najdalej wysuniętego w przód gracza. Zawodnicy zaczeli inaczej podawać piłkę, nie do tych graczy do których chcę. Formacja, taktyka, ustawienia kontrolera i gry - sprawdzałem, są takie same jak były. Dodam też, że grając przez internet np. sezony pojedynków tempo gry jest jakoś dziwnie szybkie, piłka lata za szybko, praktycznie kazdy strzal to bramka i gra się dziwnie. Wcześniej tak nie miałem. (Wszystko przez internet- liga)

O co kaman? Mogło mi się w jakiś sposób popsuć konto? A może wyszła jakaś aktualizacja? Na pewno na dzień dzisiejszy nie da się grać w fifę u mnie, nie potrafie tego dokładnie wytłumaczyć ale to nie jest ta gra w którą grałem.

Ps. Nie piszcie o ustawieniach tempa i SI - sprawdzałem.

Centralnie dzisiaj miałem to samo. Tylko, że ja grałem jeszcze wczoraj w Fifę i było wszystko ok. Dzisiaj duża część podań leci zupełnie gdzie indziej. Pierwszy raz coś takiego zauważyłem, a mam ponad 700 meczy online. Dziwne. Na początku myślałem, że mi się tylko coś wydaję, ale praktycznie w każdym meczu piłkarze robili zupełnie coś innego niż zazwyczaj... Wszedłem we własną taktykę i ją trochę zmodyfikowałem, efekt jak narazie jest ok.

Czym się mam chwalić? Wiele osób z forum jest wyżej odemnie, nie chwalę się bo nie ma czym. Apropo 13: już nie długo w promocyjnej cenie 249 zł ;) EA skur*ysyny.

Kolego, ja myślę, że masz się czym chwalić :) 9 razy wygrać ligę to jest jak dla mnie wyczyn niemały. Jak napisałem powyżej mam ponad 700 meczy online i najwyżej jak do tej pory byłem w 3 lidze. Zabraknął mi wtedy jeden punkt do awansu. Teraz cały czas skoki pomiędzy 5 a 3 ligą...

Ej słuchajcie 15 lipca mam urodziny i kupie sobie koszulke mojej ukochanej drużyny Chelsea i fifa 13 czy nie ma żadnych komplikacji i normalnie jak zawsze wyjdzie listopad pazdziernik grudzien ?

O ja p******e, post roku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja mam pytanie.

Czy po zakończeniu okna transferowego można się spodziewać aktualizacji składów czy będę musiał sam je zrobić bo za pare misięcy wychodzi nowa odsłona? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzieki za post roku ale to jak bedzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzieki za post roku ale to jak bedzie ?

A czy tak ciężko jest wejść w wątek Fifa 13 i tam znaleźć informację na temat premiery trzynastki lub wygooglować- fifa13 premiera? 28.09.2012 leniwcze.

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym się mam chwalić? Wiele osób z forum jest wyżej odemnie, nie chwalę się bo nie ma czym. Apropo 13: już nie długo w promocyjnej cenie 249 zł ;) EA skur*ysyny.

Trochę masz czym się pochwalić. Mi dopiero 1 raz udało się zdobyć tytuł ligowy bo wcześniej miałem problemy z internetem i mnie wywalało. Co do ceny 13 będzie kosztowała niecałe 200 zł w pre-orderze. Cena 249 zł jest ceną sugerowaną, która zawsze wynosiła 239 zł. Więc wielkich wzrostów cen nie będzie.

Szukam ludzi do gry oraz klubu, w którym gra już parę osób ( nie musi być świetny). Posiadam słuchawki z mikrofonem. Oczywiście przedpremierowo zamawiam 13 więc dalsza gra w klubie może pozostać :) Mój zawodnik ma 80 na ŚPO. PSNID: FreakyRusher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dziwny problem. Często gdy robię sobię przerwe od fify np. 2 tygodnie i powracam to ustawienia jak gdyby się zmieniały.

Dla przykładu: Grałem tydzien temu, ustawiłem sobie taktykę i formację idealnie, wszystko mi pięknie szło. Dziś właczyłem grę i co widzę... podaję piłkę piłkarzem przy polu karnym lekko, po ziemi a on kieruje ją do najdalej wysuniętego w przód gracza. Zawodnicy zaczeli inaczej podawać piłkę, nie do tych graczy do których chcę. Formacja, taktyka, ustawienia kontrolera i gry - sprawdzałem, są takie same jak były. Dodam też, że grając przez internet np. sezony pojedynków tempo gry jest jakoś dziwnie szybkie, piłka lata za szybko, praktycznie kazdy strzal to bramka i gra się dziwnie. Wcześniej tak nie miałem. (Wszystko przez internet- liga)

O co kaman? Mogło mi się w jakiś sposób popsuć konto? A może wyszła jakaś aktualizacja? Na pewno na dzień dzisiejszy nie da się grać w fifę u mnie, nie potrafie tego dokładnie wytłumaczyć ale to nie jest ta gra w którą grałem.

Ps. Nie piszcie o ustawieniach tempa i SI - sprawdzałem.

Ja miałem tylko kilka przerw z fifa dłuższych niż 2-3 dni. To jest prawda, że jak po takiej lub dłuższej przerwie odpali się fife pierwsze 2 mecze to jakaś tak szybkość niczym z kosmosu, ale już później wszystko wraca do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tylko kilka przerw z fifa dłuższych niż 2-3 dni. To jest prawda, że jak po takiej lub dłuższej przerwie odpali się fife pierwsze 2 mecze to jakaś tak szybkość niczym z kosmosu, ale już później wszystko wraca do normy.

Ale tu nie chodzi o szybkość tylko o to, że zawodnicy podają piłki do zupełnie innych zawodników niż tego oczekujemy. Ja tak jak napisałem, zmieniłem częstotliwość podań z 60 na 50 i jest po staremu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, ja myślę, że masz się czym chwalić :) 9 razy wygrać ligę to jest jak dla mnie wyczyn niemały. Jak napisałem powyżej mam ponad 700 meczy online i najwyżej jak do tej pory byłem w 3 lidze. Zabraknął mi wtedy jeden punkt do awansu. Teraz cały czas skoki pomiędzy 5 a 3 ligą...

Dodaj mnie na PSN: Xalen9, zagram z Tobą i mogę dać Ci jakieś rady. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaj mnie na PSN: Xalen9, zagram z Tobą i mogę dać Ci jakieś rady. ;)

Spoko, możemy jakoś spróbować jutro wieczorkiem, po 21. Mój PSN to mikerulezz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów.

Wiem, że może nie jest to wpis w odpowiednim miejscu..... niemniej jednak odnosi się do Fify. Być może to tylko moje osobiste wrażenie, ale wydaje mi się, że ostatnio mam duże problemy z dokładnością strzałów, podań, wrzutek, itp. Jakiś czas temu miałem podobnie, ale wtedy zdecydowałem się na zakup nowego pada (był u mnie kumpel ze swoim i była kolosalna różnica w graniu) po czym znowu czułem, że mam wpływ na grę. Nie wiem, czy teraz znowu padł mi pad (gram w zasadzie tylko w Fifę, a więc nie mam za bardzo jak tego zweryfikować), ale znowu mam ogromne problemy ze skonstruowaniem jakiejkolwiek akcji. Być może problem tkwi gdzieś w ustawieniach, ale.... nie wiem gdzie powinienem pogrzebać i na co ewentualnie poustawiać (jestem raczej "niedzielnym" graczem). Przy okazji, gdybym jednak doszedł do wniosku, że powinienem znowu wymienić pada :angry: (niestety oryginale są strasznie drogie) to może ktoś mógłby polecić jakiś inny, dobrej jakości, a przy okazji znacznie tańszy.

Z góry ogromne dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o pada to tylko oryginalny, który kosztuje do 200 zł. Nie kupuj tych tanich bo będą szybko padać. Ogólnie wydaje mi się, że nie niszczy Ci się ciągle pad tylko masz chwilowy problem ze złożeniem akcji lub coś się poprzestawiało w ustawieniach. Oryginalny pad zawsze można oddać na gwarancje gdyby coś było nie tak. Jeżeli masz kolegów to możesz u nich sprawdzić na innych grach czy problem z padem także występuje.

Edytowane przez bartez1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jacek

Wejdź w ustawienia>ustawienia kontrolera czy coś takiego, i poustawiaj sobie asysty, być może jak z kimś grałeś to ten ktoś poprzestawiał Ci na manual.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam do was taką sprawę, zrobiłem sobie przerwę od fify na jakieś 3 miesiące. Około tydzień temu powróciłem do gry i non stop jestem wywalany z serwerów EA. Czy ktoś też ma taki problem?

Wcześniej nie miałem takiego problemu, wszystko działało sprawnie i praktycznie nigdy mnie nie wywalało.od tygodnia grać praktycznie nie mogę, na około 10 meczy wywala mnie z 6 i zalicza mi porażki.

Dodam że po wywaleniu od razu mogę się zalogować ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko ładnie działa. Może jakiś problem z internetem? Spróbuj zagrać w jakąś inną grę w multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o to i moje statystyki.

Grywam tylko w sezonach, full manual .

Poziom 47

Liga 6 (rotuje pomiędzy 4 a 6 już od jakiegoś czasu )

Sezony : 96

261-313-298

Forma : p/z/p/r/p/r

Ulubiona drużyna przeciwna : Barcelona.

Autentycznie :) większość grających tym teamem jest cienka jak palec. Wszystkie górne piłki po wybiciu Valdesa czyszcze :) wkońcu z przodu grają tam same skrzaty....bez obrazy.

Nie lubię grać przeciwko : Mian, Real

Edytowane przez wiaderko
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o to i moje statystyki.

Grywam tylko w sezonach, full manual .

Poziom 47

Liga 6 (rotuje pomiędzy 4 a 6 już od jakiegoś czasu )

Sezony : 96

261-313-298

Forma : p/z/p/r/p/r

pyknij ze mna panie

Pyrol_22 rowniez liga 6 zapraszam;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na kilka sparów ?

Jak coś to zapraszać ;)

Edytowane przez dejvid1234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×