Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

a ja z dołu polecam filmy na youtubie, zamiast stawiania wymagan na forum.

DRIBBLE TUTORIAL

trudne?

;)

Ponawiam prośbę, może mi ktoś sprawdzić cenę gry w PSN Store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, w 5 egzemplarzach.

Nie wiem czy chcesz być śmieszny czy co ;)

ale Ci to nie wychodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie? Dużo osób dalej gra Online, a jak wyjdzie 13 sprzedasz i dołożysz z oszczędności do 13.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie? Dużo osób dalej gra Online, a jak wyjdzie 13 sprzedasz i dołożysz z oszczędności do 13.

Okej dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą :) serwery 12 zostaną wyłączone gdzieś za 3 lata dopiero :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc

za ile można sprzedać kod do gry online w FIFA 12??Dzieki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

około 20-30 zł, na PSS jest za 36 ;)

a Fifa jak wczoraj sprawdzałem nadal jest za 239 bodajże.

Edytowane przez dejvid1234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie gdzie najlepiej kupić 13 w pre-orderze żeby dostać paczki itd. chodzi mi o ultimate edition ???

Jak na razie widziałem tylko na amazonie, ale cena nie bardzo zachęca :D

Edytowane przez bartez1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

około 20-30 zł, na PSS jest za 36 ;)

a Fifa jak wczoraj sprawdzałem nadal jest za 239 bodajże.

@dejvid1234

dzięki za odpowiedź.

A nie wiesz,czy kod będzie działał na Xbox i PS3,czy jest przypisany do konsolowej wersji,czyli tutaj do Xboxa,jakiegokolwiek,ale Xboxa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam dosc aktywnego klubu z ambicjami. UM 87 N, 90 SPO.

PSN- gagsto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy paczki otwierane na necie przez eafootball też się wliczają do trofeum gdzie trzeba otworzyć 100paczek w FUT? Wczoraj były happy hours a nie chciało mi się wchodzić na konsole i otworzyłem kilka na necie a w jednej trafiłem brązowego IF'a :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE A MAM PYTANKO,GRAM Z NIEKTORYMI I NAPASTNICY IM SIE WYSUWAJA FAJNIE DO PODAN,CO ROBIC,CO TRZYMAC?? PROCZ ZAGRN Z KLEPKI JEST JAKAS INNA METODA:)??

Edytowane przez Pyrol22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustaw sobie indywidualne krycie na napastników i obrońców. A żeby twoi napastnicy się wystawiali to pogrzeb gdzieś w taktyce, o ile pamiętam albo w FIFIE albo w PESie była opcja o wystawianiu się napastników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest dziwna... Przedwczoraj spadłem z 1 ligi do 2 i cudem unikłem spadku do 3. Dziś zdobyłem dwa tytuły ligowe (już mam 9) z czego jeden nie tracąc punktu czyli 7-0-0. Awansowałem dziś o 10tys. miejsc, a przedwczoraj miałem serie porażek ponad 5...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozum mnie źle kolego, ale czemu ma służyć Twój post?

Zaiste Twoja "kariera" jest strasznie interesująca, podobnie jak tysiąc innych, których opis przeczytałem w tym temacie. Dzięki Tobie wiem, że Fifa 12 to dziwna gra... ! Wiem też, że masz 9 tytułów ligowych (wow) i poznałem nowy wyraz - "unikłem".

A te wzloty i upadki rodem z serialu brazylijskiego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dziwny problem. Często gdy robię sobię przerwe od fify np. 2 tygodnie i powracam to ustawienia jak gdyby się zmieniały.

Dla przykładu: Grałem tydzien temu, ustawiłem sobie taktykę i formację idealnie, wszystko mi pięknie szło. Dziś właczyłem grę i co widzę... podaję piłkę piłkarzem przy polu karnym lekko, po ziemi a on kieruje ją do najdalej wysuniętego w przód gracza. Zawodnicy zaczeli inaczej podawać piłkę, nie do tych graczy do których chcę. Formacja, taktyka, ustawienia kontrolera i gry - sprawdzałem, są takie same jak były. Dodam też, że grając przez internet np. sezony pojedynków tempo gry jest jakoś dziwnie szybkie, piłka lata za szybko, praktycznie kazdy strzal to bramka i gra się dziwnie. Wcześniej tak nie miałem. (Wszystko przez internet- liga)

O co kaman? Mogło mi się w jakiś sposób popsuć konto? A może wyszła jakaś aktualizacja? Na pewno na dzień dzisiejszy nie da się grać w fifę u mnie, nie potrafie tego dokładnie wytłumaczyć ale to nie jest ta gra w którą grałem.

Ps. Nie piszcie o ustawieniach tempa i SI - sprawdzałem.

Edytowane przez skvsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są aktualizacje składów. Może tak być że jak jeden piłkarz gra słabo ostatnio, to w Fifie też traci formę i spada mu overall.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już gdzieś było to pytanie to wybaczcie. Szukałem ale nie znalazłem odpowiedzi. Dlaczego w sezonach pojedynków za każdym razem muszę ustawiać taktykę i skład? W menu głównym wszystko sobie poustawiałem, jak gram na dwa pady to jest ok, a przy grze w sieci za każdym razem od nowa. Strasznie nużące, szczególnie jak się pacanki po 2óch minutach rozłączają i muszę ustawiać od nowa. Czy chodzi tu o ustawienia zapisane na serwerach. które są automatycznie narzucane? Idzie coś z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×