Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Twarze barcy i Milanu

- Milan odpicowany.

Bardzo mnie to cieszy. Na włoskim filmiku widziałem, że i w końcu weteran Inzaghi doczekał się dobrze odwzorowanej facjaty. Twarze prezentują się całkiem dobrze, chociaż w którejś z prezentowanych wersji build było to nieco dokładniej odzwierciedlone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Milan faktycznie zajebiscie twarze ma odwzorowane. Jedynie Seedorf i Ibra nie za bardzo. W Fifa 11 bylo duzo gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mnie to cieszy. Na włoskim filmiku widziałem, że i w końcu weteran Inzaghi doczekał się dobrze odwzorowanej facjaty. Twarze prezentują się całkiem dobrze, chociaż w którejś z prezentowanych wersji build było to nieco dokładniej odzwierciedlone.

Build na pewno jest troche starszy, ze wzgledu na to, ze Ibra ma jeszcze rozpuszczone wlosy, gdzie na trailerze juz ma spiete na samuraja. Chociaz i tak mi sie wydaje, ze jesli ktos ma zrobiona twarz w 8-way to niezaleznie od buildu twarz juz nie ulegnie poprawie.

EDIT:

A co jeszcze jest fajnego z tych filmikow to zmiany, jest animacja gdzie w sumie jest 12 graczy podczas przerywnika, a nie 2 tak jak wczesniej.

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakimś filmiku Ibra miał już związane w kucyk włosy i bródkę. Widać, że wygląd tych najbardziej rozpoznawalnych zawodników jest aktualizowany na bieżąco. Mnie ciekawi jak wyglądają chłopaki z ławki Milanu. Ciekawe czy wirtualny Stephan El Shaarawy będzie przypominał swój żyjący oryginał... :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety w tym roku FIFY 12 nie kupie tylko PES 12. A wszystko przez to że nie ma T-Mobile Ekstraklasy, a w PES bedzie mozna zrobić. Po co mi gra gdzie 11 było wiecej lig? Podziekuje kupie PES 12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety w tym roku FIFY 12 nie kupie tylko PES 12. A wszystko przez to że nie ma T-Mobile Ekstraklasy, a w PES bedzie mozna zrobić. Po co mi gra gdzie 11 było wiecej lig? Podziekuje kupie PES 12.

Zamknij drzwi za sobą.

Mnie tam angielska, włoska, hiszpańska i niemiecka w całej Fifie by wystarczyła + reprezentacje.

Głównie będę grał w UT więc i tak będzie mieszanka wszystkich klubów i narodowości : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na całe szczęście na polskiej lidze świat się nie kończy. Nawet jak jest się super zapalonym fanem polskiej piłki kopanej, to ileż można grać tymi samymi zespołami? EA na pewno nie odczuje spadku sprzedaży z powodu "kilku" obrażonych fanów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakimś filmiku Ibra miał już związane w kucyk włosy i bródkę. Widać, że wygląd tych najbardziej rozpoznawalnych zawodników jest aktualizowany na bieżąco. Mnie ciekawi jak wyglądają chłopaki z ławki Milanu. Ciekawe czy wirtualny Stephan El Shaarawy będzie przypominał swój żyjący oryginał... :pardon:

Liga wloska w koncu bedzie w pelni licencjonowana wiec mozliwe, ze z tego wzgledu cala liga dostanie sporo twarzy z zastosowaniem 8-way, a w tych duzych klubach mozliwe walsnie, ze i lawa zostala popraktowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakimś filmiku Ibra miał już związane w kucyk włosy i bródkę.

Mi nie chodzi o fryzure tylko o twarz. Za duzy nochal i jakas taka nieksztaltna..

Na całe szczęście na polskiej lidze świat się nie kończy. Nawet jak jest się super zapalonym fanem polskiej piłki kopanej, to ileż można grać tymi samymi zespołami? EA na pewno nie odczuje spadku sprzedaży z powodu "kilku" obrażonych fanów.

No nie wiem czy tak "kilku". Na pewno troche ich bedzie. Pytanie brzmi - ilu i czy cena licencji jest wieksza niz ta ewentualna strata. Wydaje mi sie ze jest dlatego nie walczyli o nia jakos zawziecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liga wloska w koncu bedzie w pelni licencjonowana wiec mozliwe, ze z tego wzgledu cala liga dostanie sporo twarzy z zastosowaniem 8-way, a w tych duzych klubach mozliwe walsnie, ze i lawa zostala popraktowana.

Poważnie? W końcu fani włoskiej piłki doczekają się w pełni licencjonowanej Serie A? Jak dla mnie, kibica Milanu, to świetna wiadomość. Wreszcie w menu ligi pojawi się oficjalne logo Serie A: serie%20a%20tim.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie rozpaczają, a tymczasem jedynym brakującym elementem polskiej ligi będą herby polskich klubów. No chyba, że bardzo komuś przeszkadza L. Warszawa zamiast Legia Warszawa. Koszulki też nie będą oryginalne ale jestem pewny, że bardzo podobne do oryginału. Piłkarze będą aktualni, wraz z dobrymi facjatami (oczywiście Ci najbardziej rozpoznawalni). Reasumując:

Nie zabraknie polskiej ligi, będzie jedynie uboższa (o bzdury).

Jeśli jednak te bzdury potrafią zaważyć na waszym zakupie i pchnąć do wyboru gry ewidentnie gorzej zapowiadającej się (PES2012) to już nie mój problem. Tym bardziej panów z EA Sports.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodzi o fryzure tylko o twarz. Za duzy nochal i jakas taka nieksztaltna..

W fife sa 3 rodzaje twarzy: trolle - twarze generyczne, "robieni na" do ktorych zalicza sie Ibra - to z reszta widac, ze wyglada podobnie, ale jednak nie jest to poziom 8-way, ktory jest 3 rodzajem twarzy.

W sumie co im szkodzilo zrobic caly sklad w nowej technologii, skoro 2 rok z rzedu dodaja w milanie nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodzi o fryzure tylko o twarz. Za duzy nochal i jakas taka nieksztaltna..

No nie wiem czy tak "kilku". Na pewno troche ich bedzie. Pytanie brzmi - ilu i czy cena licencji jest wieksza niz ta ewentualna strata. Wydaje mi sie ze jest dlatego nie walczyli o nia jakos zawziecie.

"Analizy wskazują, że gracze chętnie sięgają po produkcje z logiem EA. Nakład gry FIFA 11 przekroczył już 12 milionów egzemplarzy" - artykuł z dnia 5 maja 2011.

źródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=58875

Wydaje mi się jednak, że dla EA liczba niezakupionych egzemplarzy Fify 12 przez obrażonych polskich kibiców, to tylko kropla w morzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Analizy wskazują, że gracze chętnie sięgają po produkcje z logiem EA. Nakład gry FIFA 11 przekroczył już 12 milionów egzemplarzy" - artykuł z dnia 5 maja 2011.

źródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=58875

Wydaje mi się jednak, że dla EA liczba niezakupionych egzemplarzy Fify 12 przez obrażonych polskich kibiców, to tylko kropla w morzu.

To nie chodzi o swiatowa sprzedaz. W polska lige w Fifa graja w 99.99% tylko Polacy. Z tych 12 milionow nie wiem jakim procentem jest polska sprzedaz gry ale na pewno majacym znaczenie. I teraz pytanie dla ilu polskich graczy ta licencjonowana polska liga ma decydujace znaczenie jesli chodzi o wybor gry. Zawsze podajecie licencje jako jeden z glownych argumentow na korzysc Fify. No to teraz dla wielu ludzi ten argument odpada. I niech ktorys tam kolega wyzej sciagnie klapki z oczu i farmazonow nie wypisuje ze PES sie ewidentnie gorzej zapowiada bo wcale tak nie jest. Jakby Fifa nie miala tylu licencji, albo inaczej, jakby obie gry mialy takie same licencje, to sprzedaz obu gier byla by duzo bardziej zblizona. Wiec ci polscy gracze ktorzy nie sa jakimis upartymi fanbojami Fify faktycznie moga stwierdzic ze skoro tak to kupia tym razem PES. No i to rodzi pytanie - ilu ich jest. Nie wydaje mi sie zeby to kropla byla. Pewnie jest ich mniej niz by sie oplacalo na licencje wydac, bo nie wierze zeby EA nawet maly zysk odpuscilo, ale na pewno bedzie to zauwazalna roznica w ich raportach sprzedazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby Fifa nie miala tylu licencji, albo inaczej, jakby obie gry mialy takie same licencje, to sprzedaz obu gier byla by duzo bardziej zblizona.

Pozwolę sobie polemizować z tym stwierdzeniem.

W dwójkę gdybamy, ale część moich znajomych kupiło pes'a dla LM, a fife do grania. Więc tak jakby w drugą stronę...

Gdzie jest prawda to się nie dowiemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie nie zraża brak koszulek, poprawnych nazw i brak herbów by grać polską ligą. Pre-order zamówiony i czekam z niecierpliwością na swoją fifę 12. Więc myślę że nie tylko mnie to nie zrazi do tego by kupić fify i tak większość ludzi gra Barcami, Realami itp

Edytowane przez Maras710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie polemizować z tym stwierdzeniem.

W dwójkę gdybamy, ale część moich znajomych kupiło pes'a dla LM, a fife do grania. Więc tak jakby w drugą stronę...

Serio? Pesa dla LM a Fife do grania? :). To co robia z ta LM? Ogladaja? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie polemizować z tym stwierdzeniem.

W dwójkę gdybamy, ale część moich znajomych kupiło pes'a dla LM, a fife do grania. Więc tak jakby w drugą stronę...

Gdzie jest prawda to się nie dowiemy.

Nie zgodzę się z tobą z prostej przyczyny. Za czasów PS2 FIFA rónież sprzedawała się lepiej od PES. Nie będę pisał jaki poziom wtedy reprezentowała. Jedyną przewagę jaką miała to były właśnie licencje. Kolejny przykład. Od czasu kiedy PES ma licencję na zespoły hiszpańskie i włoskie to właśnie w tych krajach ma lepszą sprzedaż. Zdecydowanie przegrywa w Anglii oraz w Niemczech. Licencję mają znaczenie dla ludzi i nawet nie wiesz jaką. Jestem przekonany o tym gdyby PES miał tyle licencji co FIFA to sprzedaż byłaby na podobnym poziomie.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie nie zraża brak koszulek, poprawnych nazw i brak herbów by grać polską ligą. Pre-order zamówiony i czekam z niecierpliwością na swoją fifę 12. Więc myślę że nie tylko mnie to nie zrazi do tego by kupić fify i tak większość ludzi gra Barcami, Realami itp

Właśnie nie... Przez to zamieszanie z Ekstraklasą poważnie się zastanawiam czy kupić kopaną w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedstawie Wam moja teorie na temat tego dlaczego EA zrezygnowala z ligi czeskiej , tureckiej a polska liga bedzie nieautoryzowana.

o ile dobrze wyczytalem w tym roku koncza sie licencje na LM I LE firmie Konami , zatem EA bedzie musiala stoczyc niezla walke o to aby te licencje "przechwycic" potrzeba na to troszke grosza , a jak wszystkim wiadomo budzet gry nie jest nieograniczony i trzeba te pieniadze "skombinowac" , dlatego tez odpuszczono sobie kilka lig bo prawde mowiac czym one sa w stosunku do LM czy LE.

Cwir tak Fifa ma te przewage , ze ma o wiele wiecej licencjonowanych lig , i nie chodzi tylko o lige polska ale o czolowe ligi swiata czyli Anglia , Niemcy , Wlochy , Hiszpania , Francja. Taki ligi jak polska czy czeska sa znane tylko na lokalnym rynku bo zaden przedstawiciel wymienionych nacji nie bedzie gral liga polska czy czeska malo tego oni nawet nie znaja ani jednej naszej druzyny. Moim zdaniem graczom wlasnie o te licencje chodzi oczywiscie sa tacy jak kolega Messi , ktory obrazil sie na EA bo zabrali jego ulubione ligi a jak sam jego nick wskazuje nie cierpi Barcelony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio? Pesa dla LM a Fife do grania? :). To co robia z ta LM? Ogladaja? :)

Wiesz, zdania co do gameplay FIFA vs. PES są podzielone. Kupili po to, żeby sobie wygrać LM Manchesterem czy komu tam kibicują

Zdania co do online FIFY vs. PES już raczej nie są podzielone - żaden z moich znajomych (miałem fazę jakoś na wiosnę kupić PES'a) nie polecał mi tego tytułu do grania online. A jak chcę z kimś pograć to wchodzi w grę tylko online (z wielu powodów, nie będących przedmiotem sporu).

Wiadomo, że dla części osób ważniejsza będzie licencja na ligę, ale również dla części liczy się bardziej LM.

Jednym słowem nie ma co gdybać. Najlepiej by było, jakby obie gry miały licencję na LM i wszystkie ligi :) A tak to zostają spekulacje.

Edytowane przez Cycorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konami nie odpuści niestety licencji na LM i LE bo wiemy wszyscy, że wtedy Fifa była by grą kompletną. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi tam w sumie wiszą licencje. Kupuję FIFE od edycji 05 co roku i nie narzekam. Wcześniej nie było takich liga jak czeska, polska czy turecka. Teraz gdy ich zabrakło nagle wybucha wielka afera "BO JA CHCE MOJA EKSTRAKLASE !" ale tak naprawdę kto by nimi grał ? Dla mnie nimi gra się po prostu nudno i schematycznie bo nie da się stworzyć żadnej ciekawej akcji. Co do nowej FIFY kupię zapewne ale czy w dniu premiery to okaże się po demie na które czekam z niecierpliwością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konami nie odpuści niestety licencji na LM i LE bo wiemy wszyscy, że wtedy Fifa była by grą kompletną. :thumbsup:

Konami nie ma co odpuszczac, obecna licencja obejmuje jeszcze tylko PES 2012, a potem niewiadomo jeszcze kto ja dostanie. Moze byc walka o licencje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz gdy ich zabrakło nagle wybucha wielka afera "BO JA CHCE MOJA EKSTRAKLASE !" ale tak naprawdę kto by nimi grał ?

Ja. :verymad:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×