Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Moze mi ktos jeszcze powiedziec ile w złotowkach kosztuję te paczki 7500 i 5000 w Ultimate Team ?

Bo juz sprzedalem Fifę 11 i nie mam jak sprawdzic,a zastanawiam się czy sie oplaca pre-ordera kupować ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tactical defending będzie można wyłączyć:fool: Już widzę co będzie się działo online :blush: Nie dość, że słynni quiterzy to jeszcze ta opcja :down: Tragedia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tactical defending będzie można wyłączyć:fool: Już widzę co będzie się działo online :blush: Nie dość, że słynni quiterzy to jeszcze ta opcja :down: Tragedia!

Nie wyrokuj za szybko.

Może tactical defending da olbrzymią przewagę tym, co z niego korzystają?

A może nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyrokuj za szybko.

Może tactical defending da olbrzymią przewagę tym, co z niego korzystają?

A może nie.

Online tactical defending włączasz, albo wyłączasz. Jeżeli w sieci będą grały te same osoby co w poprzednich odsłonach to 90% będzie tę funkcję wyłączać. Sprytny a zarazem beznadziejny ruch ze strony EA. Chcą upiec dwie pieczenie na jednym ruszcie. Znowu na online będzie arcadowo :blush:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online tactical defending włączasz, albo wyłączasz. Jeżeli w sieci będą grały te same osoby co w poprzednich odsłonach to 90% będzie tę funkcję wyłączać. Sprytny a zarazem beznadziejny ruch ze strony EA. Chcą upiec dwie pieczenie na jednym ruszcie. Znowu na online będzie arcadowo :blush:

A mi imponuje fakt, że FIFE robią dla wszystkich. I coraz większa możliwość ustawiania gry "pod siebie".

Nie zależy mi za bardzo na hardkorowości. Gra ma sprawiać przyjemność, jednemu sprawi z tactical defending, innemu bez.

W F11 była możliwość filtrowania tylko graczy na manualnych ustawieniach, tu pewnie będzie też to samo z trybem bronienia. Czyli 1 opcja i masz "hardcore mode". I bardzo dobrze, niech sobie każdy gra tak jak chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi imponuje fakt, że FIFE robią dla wszystkich. I coraz większa możliwość ustawiania gry "pod siebie".

Nie zależy mi za bardzo na hardkorowości. Gra ma sprawiać przyjemność, jednemu sprawi z tactical defending, innemu bez.

W F11 była możliwość filtrowania tylko graczy na manualnych ustawieniach, tu pewnie będzie też to samo z trybem bronienia. Czyli 1 opcja i masz "hardcore mode". I bardzo dobrze, niech sobie każdy gra tak jak chce.

Tylko problem polega na tym, że 90% osób w FIFA 11 grało na asyście. Trzeba było czekać 10 min na hardcorowego gracza manualnego. Prawie nikt nie gra w FIFA na manualu. W tym jest problem. Właśnie prze tę mnogość opcji zaczynają być problemy, bo jak z offline to nie ma problemu tak z online już jest. Tactical defending to nowa rzecz w FIFA i możliwość wyłączenia tej funkcji według mnie wcale nie jest dobrym ruchem. Nie po to wprowadza się coś nowego, trąbi o tym pół roku by w rezultacie dać możliwość wyłączenia takiej funkcji. To tak jak by wyłączyć imact engine. Dla mnie osobiście ten ruch jest beznadziejny.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tactical defending ponoc nie da sie wylaczyc w rankingowych, mozesz kozystac z Legacy w nierank. i offline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć w trybie on line nie będzie wyboru. Ta opcja będzie domyślnie włączona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że demo Fify 12 pojawi się już jutro wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu, ale dzisiaj EA Sports wreszcie poinformowało nas dokładnie o której godzinie zostanie wydana wersja demonstracyjna dla danej platformy:

PC - 11:00

Xbox360 - 11:00

PS3 - 14 Września 17:00

Teraz pewnie większość z nas stanie przed dylematem - szkoła/praca czy Fifa? :)

Edytowane przez Gracz7MU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I standardowo posiadacze PS3 z jednodniowym opóźnieniem otrzymają demko...:verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd ta informacja ?

Czyli ściągam demo na PC, a następnego dnia na konsolę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na amerykańskim PSS będzie szybciej , czy o tym samym czasie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd ta informacja ?

Czyli ściągam demo na PC, a następnego dnia na konsolę...

Jest tak, ponieważ aktualizacja PS Store na PS3 jest w środy. Nie wiem w jaki sposób koliduje to z wypuszczeniem demka we wtorek tak jak dla pozostałych platform, ale widocznie jest to problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tactical defending w rankingowych meczach będzie włączony bez możliwości wyłączenia. Tak jak w Fifie 11 było z automatycznym dostosowywaniem siły podania. W rankingowych grach nie dało się tego włączyć.

Pozatym na gamezilla.pl testerzy piszą, że jest to świetne rozwiązanie w grze obronnej i mało kto będzie chciał zostać przy starym systemie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra wygląda super na filmikach i zdjęcia ale brak T-Mobile Ekstraklasy trochę dołuje.. kupię jak spadnie cena ;)

online pass oczywiście będzie?

Edytowane przez lukaszasada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos jeszcze powiedziec ile w złotowkach kosztuję te paczki 7500 i 5000 w Ultimate Team ?

Bo juz sprzedalem Fifę 11 i nie mam jak sprawdzic,a zastanawiam się czy sie oplaca pre-ordera kupować ^^

Wrócę do domu z pracy około 21 to Ci napiszę, teraz nie pamiętam, ale wydaje mi się, że 2,50 zł i 5 zł, albo 7 zł. Jakoś tak. Bo paczka specjalna kosztowała bodajże 13 zł albo 25 tys coinów.

Co do ultimy. Wielkie dzięki za opinie, w takim razie zamawiam :D

Online pass będzie.

Edytowane przez mateeeeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko problem polega na tym, że 90% osób w FIFA 11 grało na asyście. Trzeba było czekać 10 min na hardcorowego gracza manualnego. Prawie nikt nie gra w FIFA na manualu. W tym jest problem. Właśnie prze tę mnogość opcji zaczynają być problemy, bo jak z offline to nie ma problemu tak z online już jest. Tactical defending to nowa rzecz w FIFA i możliwość wyłączenia tej funkcji według mnie wcale nie jest dobrym ruchem. Nie po to wprowadza się coś nowego, trąbi o tym pół roku by w rezultacie dać możliwość wyłączenia takiej funkcji. To tak jak by wyłączyć imact engine. Dla mnie osobiście ten ruch jest beznadziejny.

Ale to czyj problem? Chyba Twój, a nie 90% graczy? Ty wyobrażasz sobie, że Twój sposób grania jest lepszy i chcesz zmusić 90% innych?

No coś tu jest nie halo.

Każdy gra tak jak chce.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że demo Fify 12 pojawi się już jutro wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu, ale dzisiaj EA Sports wreszcie poinformowało nas dokładnie o której godzinie zostanie wydana wersja demonstracyjna dla danej platformy:

PC - 11:00

Xbox360 - 11:00

PS3 - 14 Września 17:00

Teraz pewnie większość z nas stanie przed dylematem - szkoła/praca czy Fifa? :)

Jaki dylemat ziomek godzina 16 we środy jestem w domku godzina 17:20 wbijam na PSS zasysam FIFKĘ, ładuję pada...

w tym czasie wybywam na siłkę wracam ok 19:30 od 20 gram do 00:00 wbijam na ps3site piszę co mi się podoba a co nie i idę spać.

Tak u mnie będzie wyglądać środa :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to czyj problem? Chyba Twój, a nie 90% graczy? Ty wyobrażasz sobie, że Twój sposób grania jest lepszy i chcesz zmusić 90% innych?

No coś tu jest nie halo.

Każdy gra tak jak chce.

Fakt masz rację być może to mój problem bo lubię grać hardcorowo, a nie casualowo, fajnie i arcadowo w podaniach :whistling: Te 90% to czysty casual, ale to już inne kwestia.

Ja jutro zasysam pierw FIFA, potem gram i zasysam PES. Kolejność taka bo PES już miał swoje pierwsze demo :biggrin:

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt masz rację być może to mój problem bo lubię grać hardcorowo, a nie casualowo, fajnie i arcadowo w podaniach :whistling: Te 90% to czysty casual, ale to już inne kwestia.

Ale nikt Ci nie broni grać hardcorowo. Grasz jak chcesz :)

Mówiłem to 100 razy, powiem i 101. Manualne podania dają Ci więcej możliwości - nie mniej. Więc takiego casuala powinieneś roznieść w pył.

Zresztą dlatego podania to jedyne ustawienie, które ustawiłem na w pełni manualne :P Nie rozumiem jak można mówić, że asysta daje przewagę - jest wprost przeciwnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nikt Ci nie broni grać hardcorowo. Grasz jak chcesz :)

Mówiłem to 100 razy, powiem i 101. Manualne podania dają Ci więcej możliwości - nie mniej. Więc takiego casuala powinieneś roznieść w pył.

Zresztą dlatego podania to jedyne ustawienie, które ustawiłem na w pełni manualne :P Nie rozumiem jak można mówić, że asysta daje przewagę - jest wprost przeciwnie.

Z całym szacunkiem Cycorus, ale samo słowo asysta oznacza pomoc w podaniach, a co za tym idzie przewaga dla casuala. Taki casual staje się wyrównanym przeciwnikiem dla hardcorowca. Nie wymaga to wielkich umiejętności bo piłeczka z nóżki do nóżki jest klepana z niewiarygodną precyzją. Jak dodamy do tego ping pong to wychodzi parodia i arcade pełną gębą.

Edytowane przez lons
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem Cycorus, ale samo słowo asysta oznacza pomoc w podaniach, a co za tym idzie przewaga dla casuala. Taki casual staje się wyrównanym przeciwnikiem dla hardcorowca. Nie wymaga to wielkich umiejętności bo piłeczka z nóżki do nóżki jest klepana z niewiarygodną precyzją. Jak dodamy do tego ping pong to wychodzi parodia i arcade pełną gębą.

Wielu ciekawych podań nie zagrasz na asyście. Asysta Cię ogranicza.

Ja jakoś sobie radzę z przeciwnikami grającymi non stop podania. Zresztą i tak nie jest takie łatwe jak w F10, gdzie z pierwszej piłki można było przechodzić całe boisko :P

PS. To co napisali na gamezilla o statach Polaków już nieaktualne. I tak, EA zadało sobie sporo trudu, żeby być na bieżąco aktualizowanym o zawieszeniu Piszczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×