Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

SmaleC, a ty grasz na manualu?

Na mnie gameplay zrobił już pozytywne wrażenie mimo tego, że pad ledwo co chodził i nie działało kilka przycisków.:tongue:

Na hybrydzie. Podania semi, dosrodkowania i podania gora - manual, na wyjscie auto. Ale jak wyjdzie pelna i jesli kupie to bede jeszcze probowal na roznych ustawieniach.

A co do scoop turn robi sie tak jak w 11 na ukos(za plecy) zawodnika.

United nie mam ale na arenie Rooneyem mozna posmigac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

City jest na pewno, United możliwe że też. A ktoś grał na PC na padzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W demie sześć drużyn (Arsenal Londyn, Barcelona, Manchester United, Olympic Marsylia, Borussia Dortmund oraz AC Milan), 10-minutowe mecze oraz jeden stadion - Etihad Stadion. Jak już zagracie, nie zapomnijcie podzielić się wrażeniami w komentarzach! - informacja z gamezilla.pl

jest Manchester Utd i faktycznie po 10min mecz?

Z tym czasem pewnie wtopa. Tyle czasu w demach to walił PES, Fifka pewnie zwykłe 3 min. ManU na pewno będzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do scoop turn robi sie tak jak w 11 na ukos(za plecy) zawodnika.

Tylko w jedenastce robiło się to w jedynie dwóch kierunkach i stojąc w miejscu. Teraz jest więcej możliwości. Jutro sobie sprawdzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drużyn mamy do wyboru: City, Arsenal, OL, Barca, Milan i Dortmund. Mecze po 3 minuty polowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem dzisiaj przyjemnosc zagrac w FIFA12 na pc, pad z ps3 puszczony przez emulator nie dziala, gra sie nie wlacza po jego odpaleniu, wiec dalem na klawiaturze, i wrazenia jak, ... powiem wam średnio fatalnie (pewno więkoszosc negatywnych wrazen przez klawiature, ale nie tylko), fanem Fify nie jestem ale chcialem zobaczyc ta miażdżacom przewagę względem nowego PESA12, no i uspokoilem sie, bo to tylko FIFA ;) ... chce tutaj wszystkich poinformowac, ze zostaliscie zrobieni w balona, jezeli liczycie na FIZYKE jak w realu, to o tym zapomnijcie, bo po pierwsze kompletnie tego nie widac, a jak juz jest faul to nie wyglada tak idealnie jak na tych pokazach, czasami jest wbrew z fizyka - reakcja zawodnikow, jakies gigsy normalnie przy potykaniu, wyglada śmiesznie nie realistycznie. Co do samej rozgrywki, nie wiem jaki to poziom trudnosci, ale jest mierny, gra nie zmusza kompletnie do wysiłku, animacje zawodnikow przy poruszaniu sa dziwne, jestem przyzwyczajony do tych z PESA ale tutaj liczylem na cos co będzie przypominac mi mecz z TV i teraz juz wiem ze jak mecz to tylko u Konami, kolejna wada gry, twarze zawodnikow - jak z portretow pamiecowych, coś zlego dzieje sie im z szyjami, nienaturalnie sie skręcają, do czego jeszcze mam uwagi, system strzalow, i gra w obronie, mowcie sobie co chcecie, ale nie ulatwia to rozgrywki. Do tego samo menu i ten samouczek, strsznie to upierdliwe, jakby na sile, to samo okienko z powtorkami, co chwile cos przeszkadza rozegrac mecz na spokojnie, w ruchu gra nie wyglada zle, ale mialo być wow i trzesienie ziemi, nie ma tego, co jest panowie?gdzie wasza super realistyczna pilka?co czekamy na 13?

Podsumowywujac pograniu ok 10 meczow, wiem ze tegoroczna FIFA nie spelnia moich wymogow, i siegne po tytuł z Konami, ktory jest wierniejszy, ma mniej blędow, i przede wszystkim daje przyjemnoscc z konstruowania akcji, a zawodnicy wygladaja jak w realu.

p.s ... i po raz kolejny pierwsze zapowiedzi naszych dziennikarzy z gamescom i e3 wprowadzają graczy w błąd, miala byc taka przepaść miedzy Fifa a Pes, a jest odwrotnie.

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem dzisiaj przyjemnosc zagrac w FIFA12 na pc, pad z ps3 puszczony przez emulator nie dziala, gra sie nie wlacza po jego odpaleniu, wiec dalem na klawiaturze, i wrazenia jak, ... powiem wam średnio fatalnie (pewno więkoszosc negatywnych wrazen przez klawiature, ale nie tylko), fanem Fify nie jestem ale chcialem zobaczyc ta miażdżacom przewagę względem nowego PESA12, no i uspokoilem sie, bo to tylko FIFA ;) ... chce tutaj wszystkich poinformowac, ze zostaliscie zrobieni w balona, jezeli liczycie na FIZYKE jak w realu, to o tym zapomnijcie, bo po pierwsze kompletnie tego nie widac, a jak juz jest faul to nie wyglada tak idealnie jak na tych pokazach, czasami jest wbrew z fizyka - reakcja zawodnikow, jakies gigsy normalnie przy potykaniu, wyglada śmiesznie nie realistycznie. Co do samej rozgrywki, nie wiem jaki to poziom trudnosci, ale jest mierny, gra nie zmusza kompletnie do wysiłku, animacje zawodnikow przy poruszaniu sa dziwne, jestem przyzwyczajony do tych z PESA ale tutaj liczylem na cos co będzie przypominac mi mecz z TV i teraz juz wiem ze jak mecz to tylko u Konami, kolejna wada gry, twarze zawodnikow - jak z portretow pamiecowych, coś zlego dzieje sie im z szyjami, nienaturalnie sie skręcają, do czego jeszcze mam uwagi, system strzalow, i gra w obronie, mowcie sobie co chcecie, ale nie ulatwia to rozgrywki. Do tego samo menu i ten samouczek, strsznie to upierdliwe, jakby na sile, to samo okienko z powtorkami, co chwile cos przeszkadza rozegrac mecz na spokojnie, w ruchu gra nie wyglada zle, ale mialo być wow i trzesienie ziemi, nie ma tego, co jest panowie?gdzie wasza super realistyczna pilka?co czekamy na 13?

Podsumowywujac pograniu ok 10 meczow, wiem ze tegoroczna FIFA nie spelnia moich wymogow, i siegne po tytuł z Konami, ktory jest wierniejszy, ma mniej blędow, i przede wszystkim daje przyjemnoscc z konstruowania akcji, a zawodnicy wygladaja jak w realu.

p.s ... i po raz kolejny pierwsze zapowiedzi naszych dziennikarzy z gamescom i e3 wprowadzają graczy w błąd, miala byc taka przepaść miedzy Fifa a Pes, a jest odwrotnie.

tl;dr

Jak interesuje Cię nawracanie ludzi, to są miejsca gdzie wypełnisz swoje powołanie lepiej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem dzisiaj przyjemnosc zagrac w FIFA12 na pc, pad z ps3 puszczony przez emulator nie dziala, gra sie nie wlacza po jego odpaleniu, wiec dalem na klawiaturze, i wrazenia jak, ... powiem wam średnio fatalnie (pewno więkoszosc negatywnych wrazen przez klawiature, ale nie tylko), fanem Fify nie jestem ale chcialem zobaczyc ta miażdżacom przewagę względem nowego PESA12, no i uspokoilem sie, bo to tylko FIFA ;) ... chce tutaj wszystkich poinformowac, ze zostaliscie zrobieni w balona, jezeli liczycie na FIZYKE jak w realu, to o tym zapomnijcie, bo po pierwsze kompletnie tego nie widac, a jak juz jest faul to nie wyglada tak idealnie jak na tych pokazach, czasami jest wbrew z fizyka - reakcja zawodnikow, jakies gigsy normalnie przy potykaniu, wyglada śmiesznie nie realistycznie. Co do samej rozgrywki, nie wiem jaki to poziom trudnosci, ale jest mierny, gra nie zmusza kompletnie do wysiłku, animacje zawodnikow przy poruszaniu sa dziwne, jestem przyzwyczajony do tych z PESA ale tutaj liczylem na cos co będzie przypominac mi mecz z TV i teraz juz wiem ze jak mecz to tylko u Konami, kolejna wada gry, twarze zawodnikow - jak z portretow pamiecowych, coś zlego dzieje sie im z szyjami, nienaturalnie sie skręcają, do czego jeszcze mam uwagi, system strzalow, i gra w obronie, mowcie sobie co chcecie, ale nie ulatwia to rozgrywki. Do tego samo menu i ten samouczek, strsznie to upierdliwe, jakby na sile, to samo okienko z powtorkami, co chwile cos przeszkadza rozegrac mecz na spokojnie, w ruchu gra nie wyglada zle, ale mialo być wow i trzesienie ziemi, nie ma tego, co jest panowie?gdzie wasza super realistyczna pilka?co czekamy na 13?

Podsumowywujac pograniu ok 10 meczow, wiem ze tegoroczna FIFA nie spelnia moich wymogow, i siegne po tytuł z Konami, ktory jest wierniejszy, ma mniej blędow, i przede wszystkim daje przyjemnoscc z konstruowania akcji, a zawodnicy wygladaja jak w realu.

p.s ... i po raz kolejny pierwsze zapowiedzi naszych dziennikarzy z gamescom i e3 wprowadzają graczy w błąd, miala byc taka przepaść miedzy Fifa a Pes, a jest odwrotnie.

Ok. Swoją pełną ładu i składu wypowiedzią oraz porażającym obiektywizmem sprawiłeś, że już lecę preorderować nowego PESa :)

zobaczyc ta miażdżacom przewagę

hehehe lubię cię

Edytowane przez jimmyyy8
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na PC to szkaradnie wygląda, w ustawieniach dałem na max detali, odpalam... Jest gorzej niż 11 na PS3, do tego wszystko rozmyte, kontury kibiców to same ząbki. Pad nie działa... idź ty. Czekam na demko PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, a już szykowałem się do odsprzedania 11. Trzeba się z tym wstrzymać co najmniej do dnia jutrzejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motionin joya uzywajcie do pada z PS3, emuluje wtedy go jako z X360 i nawet wibra jest.

Rozbawila mnie ocena gry z klawiatury i tekst o tym, ze PES wyglada jak mecz w TV :) Pozdro.Malakay!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motionin joya uzywajcie do pada z PS3, emuluje wtedy go jako z X360 i nawet wibra jest.

Rozbawila mnie ocena gry z klawiatury i tekst o tym, ze PES wyglada jak mecz w TV :) Pozdro.Malakay!

Z taką fifą jaką prezentuja nam to demo PES na prawdę może walczyć, byłem napalony na fife dopóki w nią nie zagrałem. Ostateczną decyzję podejmę jutro na ps3: jak wyjdzie drugie demo pesa i konsolowe demko fify ( ktore mam nadzieje rozni sie czyms od pecetowego )

Edytowane przez dzejms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno jest juz demo na PSN US ? moze ktos to potwierdzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale demo fify 11 też nie było zbyt ładne/dobre. Pamiętam, że były spore różnice nawet w samym gameplayu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko panowie to jego subiektywna ocena, przecież ma do niej prawo. Nikt tu nikogo nawracać nie musi. Śmieszy mnie ta zawiść fanów jednej i drugiej piłki bo całkowicie jest ona nie potrzebna. Mnie podobnie jak większość z Was napewno wychowała seria ProEvo ( ISSPro) i pamiętacie czasy gdzie Fifa wywoływała uśmiech politowania, dlatego proponuje troszkę więcej szacunku dla KONAMI. Zgadzam się - czasy uległy zmianie a piłka EA poszła do przodu zdecydowanie (sam kupowałem i 10 i 11 bo moim zdaniem zjadały Pro). Już niedługo stestujemy oba dema i każdy wybierze coś dla siebie;) czy zawsze musi chodzić o to żeby być NAJLEPSZYM? pozdrawiam

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle czasu było, to zamiast dopracować demo (przecież to jest główny sprawdzian nim gracze podejmą decyzję - kupić czy też nie), zajęli się marketingiem i zarzucali nas jakimiś gównianymi filmikami. Blamaż totalny i żenada. Pozostaje tylko nadzieja, że finalna wersja będzie wolna od tych wszystkich baboli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko panowie to jego subiektywna ocena, przecież ma do niej prawo. Nikt tu nikogo nawracać nie musi. Śmieszy mnie ta zawiść fanów jednej i drugiej piłki bo całkowicie jest ona nie potrzebna. Mnie podobnie jak większość z Was napewno wychowała seria ProEvo ( ISSPro) i pamiętacie czasy gdzie Fifa wywoływała uśmiech politowania, dlatego proponuje troszkę więcej szacunku dla KONAMI. Zgadzam się - czasy uległy zmianie a piłka EA poszła do przodu zdecydowanie (sam kupowałem i 10 i 11 bo moim zdaniem zjadały Pro). Już niedługo stestujemy oba dema i każdy wybierze coś dla siebie;) czy zawsze musi chodzić o to żeby być NAJLEPSZYM? pozdrawiam

Sorry, chcialem Ci dac plusa za ta wypowiedz i mi sie niechcacy trafil minus. Wyrownalem juz przy innym twoim poscie..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma dema ani na amerykańskim ani japońskim, jak tylko się pojawi napewno damy tu info że już jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Swoją pełną ładu i składu wypowiedzią oraz porażającym obiektywizmem sprawiłeś, że już lecę preorderować nowego PESa :)

hehehe lubię cię

odpalilem FIFE na padzie, i jest lepiej, drybluje sie przyjemniej, nie mniej jednak to wciaz mało zespolowa gra, raczej bym powiedział gra pod jednego zawodnika, dobrze wyszkolonego, kiwka i gol ... zagralem po jednym meczu tu i tu, na PESIE MIlan vs MU 2:2 po bardzo ciezkiej batalli, w FIFIE Milan vs Barca 6:1 ... mam takie wrazenie ze FIFA wciaz bazuje na skryptach, interwencje bramkarzy, czy strzały, roznica w wielkosci zawodnikow w PESIE sa mniejsi, jest wiecej pola, w FIFIE wyciagnieci no i ruszaja sie mniej dynamicznie, mniej przebieraja nogami, PES jest szybszy, nawet po spowolnieniu na -1 tempa zawodnicy ruszaja sie zwinnie, tak jak im kazemy, w PESIE sztuczna inteligencja przeciwnikow jak i gra zespolowa jest lepsza, ogolnie w PESA gra mi sie plynniej, sprawniej, mecz daje wiecej sadysfakcji, ale FIFA po tym jednym meczu na padzie daje mi wielki znak zapytania, o co chodzi z poziomem trudnosci? moze mi ktos powiedziec, dlaczego EA wypuszcza demo na tak mizernym?

p.s ... co do fizyki kolizji w FIFIE to kwiatkow jest duzo wiecej ;) ....

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się, że to nie jest wątek FIFA vs PES, opisuj swoje wrażenia z gry bez ciągłego porównywania z konkurencją.

Bo teraz twoje wypowiedzi nie są obiektywne, a zaraz wywołają burze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się, że to nie jest wątek FIFA vs PES, opisuj swoje wrażenia z gry bez ciągłego porównywania z konkurencją.

Bo teraz twoje wypowiedzi nie są obiektywne, a zaraz wywołają burze.

Spokojnie. Wyrazil swoje zdanie. Porownal do PES bo takie ma odniesienie. Uzasadnil czemu tak uwaza. W temacie o PES tez sie krytykuje PES porownujac go do Fify. Jak bedzie ktos przesadzal to wtedy prosze raportowac. I od kiedy wypowiedzi na forum sa obiektywne? To nie recenzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w PESA gra mi sie plynniej, sprawniej, mecz daje wiecej sadysfakcji,

Przepraszam czego?

Może poczekacie z ocenami do jutra jak pojawi się demo? Z tego co wiem jest to PS3site, a demo Fify na PS3 wychodzi jutro. Nie pamiętacie już jaka była kiedyś różnica Fify pomiędzy PS3 a PC? Mimo zapewnień EA o równości, na blaszaku zawsze gorzej mi się grało w Fifę. I tu nie chodzi o grafikę czy tekstury tylko gameplay. Co do kwiatków, jakoś nie jestem na razie z tego powodu zaniepokojony. Demo gotowe było już na początku września, a przez cały miesiąc EA eliminuje pozostałe błędy. Podobnie zresztą jak dopracowują statystyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porażka z tą wersją na PC, nie da rady włączyc gry z padem : ]

I nie porownojcie wersji z PC z klawiaturą do PS 3...blagam was, to tak jak grac w wyscigi samochodowe myszką : ]

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×