Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dajcie spokój, niema co się ścierać nie będzie T-Mobile i tyle . Albo ktoś to zaakceptuje i kupi gre albo nie i 200zł wyda na coś innego :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ludzie mieli masowo uciekac od danej gry bo licencji nie ma to PES przestal by istniec lata temu. Gameplay sie liczy a nie nazwiska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo juz moze czy na plytce w uk bedzie jezyk polski? w fifa 11 mam angielska wersje ale mozna zmienic jezyk na pl. I czy ktos ma jakies informacje dotyczace manager mode?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci ktorzy mają pare kont to mają super...ruleslp.png

Edytowane przez skomerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już pierwsza ocena. Od Game Mastera nowa fifka otrzymała 94% :thumbsup:

Świetny system kolizji i świeżość gameplayu, szczególnie w defensywie - to jedne z wielu zalet, które według magazynu Games Master posiada FIFA 12. W oficjalnej, pierwszej na świecie recenzji gry dzieło EA Sports otrzymało ocenę 94%. W podsumowaniu recenzent poleca ją wszystkim, którzy "są już wyczerpani przez FIFA 11 i spragnieni nowych wyzwań".

gamezilla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci ktorzy mają pare kont to mają super...ruleslp.png

O co w tym chodzi skomerek bo nie bardzo rozumiem ? Jeśli się zaloguję do fify 20 to mam możliwość wygrać jedną z tych nagród czy jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest nagroda w Ultimate Team 12 , za to ze grales w UT w FIFIE 11.

Premiera gry 30 wrzesnia, a juz od 20 będzie mozna zacząć handlowanie w Ultimate Team na stronie EA Sports Football.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest nagroda w Ultimate Team 12 , za to ze grales w UT w FIFIE 11.

Premiera gry 30 wrzesnia, a juz od 20 będzie mozna zacząć handlowanie w Ultimate Team na stronie EA Sports Football.

O kurcze to ładnie. Muszę chyba się zacząć w to bawić bo w 11 team miałem dość średni ale w 12 mam zamiar stworzyć dużo lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze to ładnie. Muszę chyba się zacząć w to bawić bo w 11 team miałem dość średni ale w 12 mam zamiar stworzyć dużo lepszy.

Ja głównie grałem w Ultimate Team, potem wieczorami zamiast grać to siedziałem na komputerze i handlowałem : )

Ale zabawa jest świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja głównie grałem w Ultimate Team, potem wieczorami zamiast grać to siedziałem na komputerze i handlowałem : )

Ale zabawa jest świetna.

A wiesz może jak to ma wyglądać? W sensie jakies osobne logowanie do 11 i 12? I czy moja kasa i zawodnicy zostaną przeniesieni do 12? Pytam, chociaż wydaje mi się, że nie, byłoby to za piękne, poza tym wtedy innym-dopiero zaczynającym rozgrywkę byłoby trudniej. Ale zapytać nie zaszkodzi, może masz/macie jakieś nowsze i potwierdzone informacje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 20 września będziesz mógł się zalogować do UT 11 tylko przez konsolę.

Nie będzie juz aplikacji na stronie EA do Ultimate Team 11, a zostanie zmieniona na UT 12.

Nic nie przechodzi, jedynie jezeli grales w UT 11 to masz bonusy male na początku UT 12.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 20 września będziesz mógł się zalogować do UT 11 tylko przez konsolę.

Nie będzie juz aplikacji na stronie EA do Ultimate Team 11, a zostanie zmieniona na UT 12.

Nic nie przechodzi, jedynie jezeli grales w UT 11 to masz bonusy male na początku UT 12.

Ale to jest trochę bez sensu bo skąd ja będę miał pieniądze żeby kupić graczy z aukcji czy coś ? Chociaż jeśli z tych paczek co będą rozdawane za free wypadną dobrzy zawodnicy to wtedy to ma już większy sens, chociaż dalej tego nie rozumiem do końca. W każdym razie czekam z niecierpliwością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest trochę bez sensu bo skąd ja będę miał pieniądze żeby kupić graczy z aukcji czy coś ? Chociaż jeśli z tych paczek co będą rozdawane za free wypadną dobrzy zawodnicy to wtedy to ma już większy sens, chociaż dalej tego nie rozumiem do końca. W każdym razie czekam z niecierpliwością.

Podobnie było rok temu. Dostajesz na starcie te paczki, codziennie dostajesz mały "upominek". Kilkaset coinów, niewiele.

Ale jak się dobrze zakręcisz na aukcji to możesz sobie sprawić udany start. Ja np. w dniu premiery miałem już 60.000 coinów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie było rok temu. Dostajesz na starcie te paczki, codziennie dostajesz mały "upominek". Kilkaset coinów, niewiele.

Ale jak się dobrze zakręcisz na aukcji to możesz sobie sprawić udany start. Ja np. w dniu premiery miałem już 60.000 coinów :P

To ładnie, ja tam chce skompletować z połowę składu do premiery, ale sam nie wiem z jakiej ligi/reprezentacji piłkarzy brać :P Trzeba będzie się zastanowić głęboko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ładnie, ja tam chce skompletować z połowę składu do premiery, ale sam nie wiem z jakiej ligi/reprezentacji piłkarzy brać :P Trzeba będzie się zastanowić głęboko.

Połowę składu ? Jak zdobędziesz 2 piłkarzy złotych to już będzie sukces. Nie będzie pieniędzy na rynku - nie będzie dobrych piłkarzy. Dopiero się zacznie jak na konsoli będą za prawdziwą kasę paczki kupować. Potrzba z miesiąc na rozrkęcenie się Ultimate Team. Chyba nie grałes w poprzednie części, to nie jest takie łatwe. Ja swój skład z 2 miesiące tworzylem, zeby byl do turniejów, a potem go ulepszałem cały czas przez pół roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 20 września będziesz mógł się zalogować do UT 11 tylko przez konsolę.

Nie będzie juz aplikacji na stronie EA do Ultimate Team 11, a zostanie zmieniona na UT 12.

Nic nie przechodzi, jedynie jezeli grales w UT 11 to masz bonusy male na początku UT 12.

Dziękuję za odpowiedź:)

Wiele mi pomogło. W takim razie swoją drużynę ruskich już ulepszę maksymalnie i do końca. Do zobaczenia na boisku;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połowę składu ? Jak zdobędziesz 2 piłkarzy złotych to już będzie sukces. Nie będzie pieniędzy na rynku - nie będzie dobrych piłkarzy. Dopiero się zacznie jak na konsoli będą za prawdziwą kasę paczki kupować. Potrzba z miesiąc na rozrkęcenie się Ultimate Team. Chyba nie grałes w poprzednie części, to nie jest takie łatwe. Ja swój skład z 2 miesiące tworzylem, zeby byl do turniejów, a potem go ulepszałem cały czas przez pół roku.

Nie zgodzę się. Na początku jest najłatwiej. Swój skład budowałem półtora tygodnia (a był mocny).

Po miesiący zaczynają się schody, najważniejszy pierwszy tydzień :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się. Na początku jest najłatwiej. Swój skład budowałem półtora tygodnia (a był mocny).

Po miesiący zaczynają się schody, najważniejszy pierwszy tydzień :)

Przyznam szczerze, że nie wiem jak to zrobiłeś:P Ja najpierw miałem brązowych, później srebrnych i na końcu złotych i złotych czarnych. Przy czym dla jasności, mówimy tutaj o niekupowaniu jakichś dodatkowych paczek tak? W stylu, zapłać 2,50 zł, czy 5 zł i ulepsz swój skład od razu do srebrnych?;) Bo jeśli tak, to też mógłbym zrobić sobie drużynę w jeden dzień.

Swoją drogą, ja swoje pierwsze kroki stawiałem w UT11 właśnie, więc popełniałem na początku mnóstwo błędów, wiem, że teraz będzie zupełnie inaczej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że nie wiem jak to zrobiłeś:P Ja najpierw miałem brązowych, później srebrnych i na końcu złotych i złotych czarnych. Przy czym dla jasności, mówimy tutaj o niekupowaniu jakichś dodatkowych paczek tak? W stylu, zapłać 2,50 zł, czy 5 zł i ulepsz swój skład od razu do srebrnych?;) Bo jeśli tak, to też mógłbym zrobić sobie drużynę w jeden dzień.

Swoją drogą, ja swoje pierwsze kroki stawiałem w UT11 właśnie, więc popełniałem na początku mnóstwo błędów, wiem, że teraz będzie zupełnie inaczej:)

Nie, nie wydałem ani złotówki.

O to właśnie chodzi, że na początku grania najwięcej osób popełnia mnóstwo błędów :) Resztę dopowiedz sobie sam :D Ktoś w końcu na tych błedach musi korzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W UT nigdy wiele nie grałem. Jakie są najczęściej popełniane błędy? :) Jakoś trzeba będzie wystartować z tym w 12 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W UT nigdy wiele nie grałem. Jakie są najczęściej popełniane błędy? :) Jakoś trzeba będzie wystartować z tym w 12 :P

Najczęściej popełnianym błędem jest korzystanie z aukcji bez znajomości faktycznych cen kart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×