Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie wydałem ani złotówki.

O to właśnie chodzi, że na początku grania najwięcej osób popełnia mnóstwo błędów :) Resztę dopowiedz sobie sam :D Ktoś w końcu na tych błedach musi korzystać.

Szacuń, żeś ogarnął :D

Ja też zamierzam teraz dosyć ostro zaczać sezon w UT. Wiem już kogo będę zbierał, wiem jak to działa itd. Ale przyznam Ci się, że do takiego naprawdę pełnego ogarnięcia UT potrzebowałem kilku dobrych tygodni :) A ceny na rynku poznawałem przez kilka miesięcy. Teraz wiem więcej i ciekawy jestem jak będą się kształtowały ceny w nowej wersji. W każdym razie niecierpliwie czekam:)

A z popełnianych błędów to co napisał kolega wyżej, kupno kart, których cen nie znasz. Ponadto, musisz wiedzieć czego chcesz, jakich zawodników, co ich będzie łączyło. To wszystko jest ważne. Reszta po prostu przychodzi z czasem. Tak jak napisałem, mi to zajęło kilka tygodni, żeby naprawdę dobrze ogarnąć system funkcjonowania tego trybu. I Tobie polecam to samo- cierpliwość, a na pewno będziesz wymiatał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś przypomnieć ile kosztują złote paczki w UT ? Chodzi mi o to ile monetek i ile to jest na złotówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cucorus a ty nie tęsknisz za starymi znajomymi patrz Wcrew etc :biggrin:

Wiadomo, to były piękne lata.

Teraz nie ma tyle czasu, a i ja jakoś nie mogę się przekonać do nowego produktu Japońców.

Co do cen za paczki, to było jakoś 5000 / 7500 za paczkę złotą. Ale chyba jak już kupować paczki to warto czekać na te "lepsze" oferty (po 15 000).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy fani UT powinni sie zastanowic nad zakupem wersji Fifa Ultima Team beda w tej wersji cztery zlote paczki co miesiac przez pol roku o ile dobrze sie orientuje .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy fani UT powinni sie zastanowic nad zakupem wersji Fifa Ultima Team beda w tej wersji cztery zlote paczki co miesiac przez pol roku o ile dobrze sie orientuje .

http://www.ultima.pl/fifa_12_pl_bonus/i10390/

Dokładnie to 2 paczki miesięcznie przez 6 miesięcy. Super sprawa, ale słyszałem mało pochlebne opinie o ultimie (może nie mają pokrycia w rzeczywistości-nie wiem). ponadto dokładnie taką samą ofertę ma sklep ps3site. Podobno jeden i drugi sklep wysyłają gry zamiast przed premierą, po premierze.

Ale oferta warta wspomnienia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ultima.pl/fifa_12_pl_bonus/i10390/

Dokładnie to 2 paczki miesięcznie przez 6 miesięcy. Super sprawa, ale słyszałem mało pochlebne opinie o ultimie (może nie mają pokrycia w rzeczywistości-nie wiem). ponadto dokładnie taką samą ofertę ma sklep ps3site. Podobno jeden i drugi sklep wysyłają gry zamiast przed premierą, po premierze.

Ale oferta warta wspomnienia:)

ps3site.pl: Fight Night 4. Dostałem przed premierą.

Ultima.pl: FIFA 11, PES 2008, Demon Souls, GT5, F1 2010. Wszystko dostałem przed premierą.

Gdybym musiał kupować FIFE 12 - zrobiłbym to właśnie w ultimie albo na ps3site. Szkoda mi czasu na bieganie po sklepach :P

Edytowane przez Cycorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja z ultimy korzystam już dłuższy czas, bo od 2006 roku. Dokonałem tam już całkiem sporo zakupów i mogę powiedzieć, że nigdy się nie zawiodłem, szczególnie jeśli chodzi o szybkość wysyłania są świetni. Często gry przychodzą przed premierą gry, która jest w Polsce. Parę razy zdarzyło się, że gra dochodziła w dniu premiery światowej albo nawet z raz przed takową premierą. Także na prawdę mogę polecić, nigdy nie miałem z nimi problemu, szybko też odpisują na maile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja z ultimy korzystam już dłuższy czas, bo od 2006 roku. Dokonałem tam już całkiem sporo zakupów i mogę powiedzieć, że nigdy się nie zawiodłem, szczególnie jeśli chodzi o szybkość wysyłania są świetni. Często gry przychodzą przed premierą gry, która jest w Polsce. Parę razy zdarzyło się, że gra dochodziła w dniu premiery światowej albo nawet z raz przed takową premierą. Także na prawdę mogę polecić, nigdy nie miałem z nimi problemu, szybko też odpisują na maile.

Sklep jak najbardziej godny polecania, a jak dla mnie to najlepszy, ze wzgledu, ze mam znizke 5% :P. Ale co do fify czesto bywa tak, ze warto sie wstrzymac tak jak to bylo zpremiera fify10, gdzie w empiku byla za 140zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ultima.pl...l_bonus/i10390/

Dokładnie to 2 paczki miesięcznie przez 6 miesięcy. Super sprawa, ale słyszałem mało pochlebne opinie o ultimie (może nie mają pokrycia w rzeczywistości-nie wiem). ponadto dokładnie taką samą ofertę ma sklep ps3site. Podobno jeden i drugi sklep wysyłają gry zamiast przed premierą, po premierze.

Ale oferta warta wspomnienia:)

Podalismy oferte z dwoch roznych zrodel w sklemie Game oferta obejmuje 4 zlote paczki przez szesc miesiecy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo na PS3 13 czy 14 września? Wiem, że było to już poruszane masę stron temu, ale nie chce mi się teraz tego wszystkiego wertować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak każda aktualizacja PSS czyli środa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że demo pokaże klasę. Szkoda tylko, że pewnie połowa będzie trwać 3 minuty a to mnie drażni :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że demo pokaże klasę. Szkoda tylko, że pewnie połowa będzie trwać 3 minuty a to mnie drażni :o

Dokładnie już przy demku WC 2010 przekonałem się jak krótko trwa 6 minut :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co do fify czesto bywa tak, ze warto sie wstrzymac tak jak to bylo zpremiera fify10, gdzie w empiku byla za 140zl.

Po jakim czasie Fifa zeszła ? :) Sam mam podobny dylemat,bo mógłbym sie troche wstrzymać.

Panowie jak to jest, gdybym kupił wersje z Paczkami Gratis to dostane jakiś kod na to czy coś ? w sensie że musze aktywować ultimate team i samo będzie wpadać czy np. jeśli jakiś czas po premierze dopiero zaczne sie bawić a paczki lecą już jakiś czas to je dostane raz porządnie czy jak ? (tak, jestem nowicjuszem.Nigdy tego trybu nie grałem).

Aaa i takie małe pytanko - po ilu sezonach od rozpoczęcia kariery managera można liczyć na dojście do Dobrej drużyny (czyt.Manchester, Real) ? Licząc ze sezony wypełniam ponad oczekiwania zarządu.

Zawsze grałem na zasadzie - 2/3 sezony Real/Manu, potem przejście do czegoś słabszego itp.. nigdy na więcej niż 4 nie mogłem się skusić ;) Obecnie w 11 o ile sie nie myle, to po 3 w Barcelonie dostałem oferte z Realu (chociaż mam najbsłabszy poziom trudności managera).

Tzn. Chodzi mi głównie o zasade- lepiej zacząć słabą drużyną i na przestrzeni sezonów wspiąć się do najlepszych czy najpierw rozpocząć u "gigantów" Zdobyć reputacje a dopiero potem sie bawić ? Z góry mowie że nie chce robić więcej niż 4 sezony jako manager.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po jakim czasie Fifa zeszła ? :) Sam mam podobny dylemat,bo mógłbym sie troche wstrzymać.

byla to chyba jednorazowa promocja, w podobnej cenie mozna bylo kupic rowniez w tesco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nareszcie scoreboard nie wygląda strasznie. Jakoś te z 11 zupełnie mi się nie podobały, ten nie jest jakiś cudowny ale lepszy i fajniej wygląda.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ile będzie kosztować?Byłem w empiku i powiedzieli mi że najprawdopodobniej gra w dniu premiery 200 zł ale może ea obniży cene tak jak rok temu rzekomo było.

A jezeli nie obniza ceny bedzie 200 zł to za miesiąc bede mogl kupić za 100 ? czy dopiero po paru miesiącach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, Hernandez wygląda jak Hernandez :) BTW. o której w środę można się spodziewać dema? O której jest aktualizowany PSS?

Edytowane przez jimmyyy8
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, Hernandez wygląda jak Hernandez :) BTW. o której w środę można się spodziewać dema? O której jest aktualizowany PSS?

Dołączam się do pytania : )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z Borussii pod Schweisteigerem to Piszczek czy Bender? :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z Borussii pod Schweisteigerem to Piszczek czy Bender? :sweat:

Z twarzy wygląda na Svena Bendera ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×