Skocz do zawartości
tank-mania

A Może Jakiś Mini Turniej Przed Premierą Bf3?

Rekomendowane odpowiedzi

A jak miała by się sprawa ze składami?Wiem że jeszcze na to za wcześnie,ale spytać nie zaszkodzi :tongue: ,losowo czy jak to by było,jakieś wstępne info?

W pierwszym poście opisałem zasadę, ale szczegóły po tym jak poznam dokładną ilość zawodników.

Liczba postow jak i zgloszen rosnie a pozniej sie okaze ze nie bedzie miejsca.

Mam opracowany system do 96 osób tak, że luzik. :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to juz jest bardzo ciekawe ;) Proponowal bym pozapraszac osoby ktore nie sa zarejestrowane na tym forum a pewnie jest takich wiele ;)

Ja jednak wolałbym, żeby grupa chętnych pochodziła tylko z forum. Sądzę, że z jednych z celów tego konkursu jest zaciśnięcie więzi i znajomości na forum i późniejszej gry wspólnie. Dlatego osoby zarejestrowane po ogłoszeniu konkursu nie powinny być brane pod uwagę, to tylko moja opinia. No chyba, że jest to osoba z którą większość z forum gra, ale taka miałaby już założone dawno konto.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak wolałbym, żeby grupa chętnych pochodziła tylko z forum.

To jest jedna z zasad która nie podlega dyskusji.

Pamiętajmy, że forum daje nam możliwość wspólnej komunikacji i mozliwość poznania siebie. Dla mnie byłaby to nielojalność.

Jest jeszcze jeden aspekt, widmo pręgierza dla ewentualnego szkodnika. Ufam, że taki się nie znajdzie, ale lepiej na zimne dmuchać.

Dlatego osoby zarejestrowane po ogłoszeniu konkursu nie powinny być brane pod uwagę,

Zgadzam się z małym wyjątkiem, chyba, że poleci go ktoś z zapisanych w turnieju. Tylko musi wziąć pod uwagę, że bierze za niego odpowiedzialność która może źle zaowocować przy mam nadzieję następnym.

Proszę to brać pod uwagę przy zapisach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlatego chętnie wysłuchuję głosów ludzi którzy w to grają dłużej ode mnie i dlatego są zmieniane decyzje za co przepraszam.

Nie ma za co przepraszać, może i wygląda to chaotycznie. Ale dzięki temu dążymy do usprawnienia zasad doboru druży i zasad turnieju. Co będzie owocować przy kolejnych tego typu inicjatywach.

Ja bym proponował by po zakończeniu spraw organizacyjnych, usunąć wszystkie posty i zostawić tylko liste graczy z podziałem na drużyny i terminy rozgrywek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za opcją normal i liczeniem za pomocą skilla.

popieram IBASOthumbsup.gif

chociaż już wiadomo że kto będzie z bzykaczem w drużynie to wygra w końcu bzykacz gra w klanie w TNT a oni mają napewno zajeb....taktyki rolleyes.gif

mam nadzieje ze w dzień meczu bedzie miał mega lagibiggrin.gif (żart)

Ja jednak wolałbym, żeby grupa chętnych pochodziła tylko z forum. Sądzę, że z jednych z celów tego konkursu jest zaciśnięcie więzi i znajomości na forum i późniejszej gry wspólnie. Dlatego osoby zarejestrowane po ogłoszeniu konkursu nie powinny być brane pod uwagę, to tylko moja opinia. No chyba, że jest to osoba z którą większość z forum gra, ale taka miałaby już założone dawno konto.

Popieram tylko osoby z forum bo jak się weźmie z poza to zrobi się burdel bo nie będą znali zasad meczów

Edytowane przez xMAFIA_PLxDJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram IBASOthumbsup.gif

chociaż już wiadomo że kto będzie z bzykaczem w drużynie to wygra w końcu bzykacz gra w klanie w TNT a oni mają napewno zajeb....taktyki rolleyes.gif

mam nadzieje ze w dzień meczu bedzie miał mega lagi :biggrin: (żart)

Z tego co się orientuję, co oczywiście może być błędem, to nie tylko ja mam doświadczenie klanowe (zresztą bardzo skąpe, bo to mój pierwszy klan). Zresztą nie jestem tu jedynym członkiem TNT, które swoją drogą już od dłuższego czasu nie miało meczu w grze BF:BC2.

Nawet jeśli ja się nie spiszę w meczu to wierzę, że gra zespołowa mojej przyszłej ekipy to nadrobi ;), Liczę, że zgram się z drużyną i wspólnie zawojujemy trochę :biggrin: przy dobrej atmosferze.

Ps. Aż się pierwsze ustawki przypominają ehh... Może trza będzie odkurzyć temat tym razem na luzie, bez niepotrzebnych zasad, tylko z przywróconym podziałem na teamy? Jak ktoś byłby chętny to w osobnym temacie pisać, albo inaczej zasygnalizujcie by się nam tu burdel nie zrobił.

Edytowane przez bzykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgłaszam kolegę:

psn: xMAFIA_PLxMICHAL

pozycja 630

:biggrin: Wszyscy tu zgromadzeni powitaja go z otwartymi ramionami :laugh: Poza tym tak jak napisal tank i bzykacz, tylko osoby z forum. Michal na forum byl (nawet kilka nickow mial :teehee: ), ale watpie by ktokolwiek sie zgodzil na jego uczestnictwo. Decyzja nie nalezy do mnie, ale ja wlasnie tak to widze

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgłaszam kolegę:

psn: xMAFIA_PLxMICHAL

pozycja 630

Przykro mi ale to niemozliwe i chyba nie musze tlumaczyc dlaczego.

Raz, że nie jest uzytkownikiem forum, a dwa w tym przypadku nawet wstawiennictwo uzytkownika nie pomoze bo juz zagrał główną rolę w dziale mendy. Wstawić się można za kimś kogo nikt nie zna, a nie za kimś kogo wszyscy świetnie znają...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgłaszam kolegę:

psn: xMAFIA_PLxMICHAL

pozycja 630

Fat_guy_chair_fall.gif

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak są wolne miejsca to i ja się zgłaszam

psn: qbikowski

Przeczytaj proszę post #129. Chyba, że jest ktoś na forum z kim grywasz i Ciebie poleci.

Jeżeli nie mam nadzieję, że jesienią będzie znowu szansa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tank

Może dodaj te regułę do pierwszego postu :thumbsup: Opis zasad wyraźnie nikogo nie wyklucza :no:

... Reasumując zachęcam WSZYSTKICH! Bez względu na kolor skóry, płeć i preferencje seksualne. Ale też jakieś antagonizmy, czy wzajemne anse. Zakopmy tomahawki i niech zapanuje pokój na świecie! ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tank

Może dodaj te regułę do pierwszego postu :thumbsup: Opis zasad wyraźnie nikogo nie wyklucza :no:

Zmieniłem, aczkolwiek strasznie nie lubię być autorytatywny. Chyba mam problemy z asertywnością.

@qbikowski

Pomysłałem sobie coś takiego, nie wiadomo ilu będzie zawodników. Może np. zostać jeden bez drużyny lub drużyna bez jednego. Zapiszę Ciebie na końcu do rozpatrzenia po zakończeniu zapisów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj proszę post #129. Chyba, że jest ktoś na forum z kim grywasz i Ciebie poleci.

Jeżeli nie mam nadzieję, że jesienią będzie znowu szansa.

parę razy z nim grałem, więc można go zaprosić jak nie będzie ludzi:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj proszę post #129. Chyba, że jest ktoś na forum z kim grywasz i Ciebie poleci.

Jeżeli nie mam nadzieję, że jesienią będzie znowu szansa.

Spokojnie ręczę za qubika (pod warunkiem, że to konto faktycznie należy do niego a nie do Michała) ;-)

Postaram się to dzisiaj zweryfikować.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ręczę za qubika (pod warunkiem, że to konto faktycznie należy do niego a nie do Michała) ;-)

Postaram się to dzisiaj zweryfikować.

Super! Daj znać to przerobię go na żółto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tank

To żeś pojechał z tą sygnaturką. Bravo master, poziom humoru na 5+ :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tank

To żeś pojechał z tą sygnaturką.

Takietam... domorosłe wypociny. :pardon:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja proponuje siebie uki1983 potwierdzam ze konto qubika nie jest konem michała pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

parę razy z nim grałem, więc można go zaprosić jak nie będzie ludzi:D

thx

Spokojnie ręczę za qubika (pod warunkiem, że to konto faktycznie należy do niego a nie do Michała) ;-)

Postaram się to dzisiaj zweryfikować.

ano sprawdzone ;), thx

To ja proponuje siebie uki1983 potwierdzam ze konto qubika nie jest konem michała pozdro:)

o jesteś fajnie 8)

Edytowane przez qbikowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam obu (qubika i uki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×