Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj dostałem wiadomość od Ultimy, grę wysyłają do mnie 25.05, więc może w sobotę już zagram
Ej, naprawde nie łudźcie się że dostaniecie grę wcześniej niż 29.05 może ewentualnie 28.05. To jest poprostu chwyt marketingowy. Oni powiedzą że wyślą ale kurier ,,podrodze zabłądzi'' i już będzie miał pare dni do tyłu Zobaczcie że nawet polski dystrybutor na stronie ma 29.05 (cenega.pl) więc to jest poprostu niemożliwe. Oczywiście życze Wam abyście mieli ją szybciej, ale jeżeli ktoś dostanie grę przed premierą to na sklep nałożona jest kara.

6 days ...

@up.

Pozatym ultima wysyła tak paczki że niedośc że na następny dzień to kurierze ( DPD ) mają Nas ( klientów ) za przeproszeniem w dupie. Ja musiałem dzwonic osobiście do kuriera ! Pił sobie kawkę ! A zamawiany przeze mnie produkt ( GH3 ) miał 2 dni opóźnienia. I kurier tak prosto z mostu spytał : ,, Śpieszy Ci się ? " Myślałem że jak przyjedzie to mu nogi powyrywam.

Pozdrawiam

To byscie sobie panowie poczekali nie chcialbym dostac swojej sztuki 25.05 wolalbym 25.04 sprawdze na torrentach czy na xklocka juz sie wylala wersja piracka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A MGS4 ile bys dal?

Nie wiem bo nie gralem - faktem jest ze czekam na ta gre bardziej niz na GTA4 ale MGS'y zawsze m i sie bardziej podobaly niz GTA i kazdego MGS'a oceniam wyzej niz kazde GTA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem bo nie gralem (...)

Otoz to.. W GTA tez nie grales wiec skad mozesz wiedziec ze nie zasluguje na 10/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Otoz to.. W GTA tez nie grales wiec skad mozesz wiedziec ze nie zasluguje na 10/10.

Ale ja nie wiem - ja mam wrazenie bo to co widac w filmikach to napewno nie jest warte 10/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super ten gameplay wyglada ... mmm tylko ze tego ruchu ulicznego jakos tak bardzo mocno nie widac

edit@

pierwsza misja z gameplaya a juz blad jest w grze XD

Niko przyplywa i czeka na kumpla, kumpel przyjezdza autem i jest trzezwy chwile pozniej pociaga lyka z butelki i juz jest pijany, pozniej Niko kaze mu wsiadac i zaczyna prowadzic i nagle jest juz ciemno w miescie a jak Niko kazal wejsc kumplowi do auta bylo jasno <lol>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komentarz Rockstar odnosnie dzisiejszego video na youtube:

"We’re aware of this video, who posted it, and are taking care of it. It’s sad to see things like this happening so close to launch, especially when people deserve a better first look."

Ciekawe czy naprawde wiedza kto to zrobil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście coś? W trailerze Move up, Ladies, jak Roman odbierał Niko z portu to było jasno, a w tym dzisiejszym filmiku jest już dosyć ciemno do tego są refleksy na asfalcie jakby było po deszczu Co do filmiku, chociaż jest słabej jakości to widać, że efekty świetlne są znakomite I ta kamera trochę dziwna, ale na pewno na się zmienić

@ćwir, zdjęcia EK dawałem już wcześniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, widziałem To pewnie ten sam co otworzył w Australii wersję kolekcjonerską, co ta złodziej Ale za to coś widziałem, podoba mi się, że hej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"pierwsza misja z gameplaya a juz blad jest w grze XD

Niko przyplywa i czeka na kumpla, kumpel przyjezdza autem i jest trzezwy chwile pozniej pociaga lyka z butelki i juz jest pijany, pozniej Niko kaze mu wsiadac i zaczyna prowadzic i nagle jest juz ciemno w miescie a jak Niko kazal wejsc kumplowi do auta bylo jasno tongue.gif <lol> "

No ok ale skoro 1 godzina w grze to 2 minuty to nie sadzisz ze spokojnie mogl juz zmrok zapasc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh no to niezla predkosc ;p no ale co do tego ze kumpel niko byl trzezwy napil sie lyka i juz pijany to co innego ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest to

Podoba mi się to, jak policjant który dostał z shotguna leży na ziemi i zwija się z bólu a następnie wstaje i kulejąc ucieka:D

Albo po bójce gdy podchodzi policjant Nico podnosi ręce do góry a następnie ucieka

A ja sobie powiedziałem, że nie będę zabijał ludków w grze ( w tym także policjantów) jeśli nie będzie to wymuszone fabułą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest to

Podoba mi się to, jak policjant który dostał z shotguna leży na ziemi i zwija się z bólu a następnie wstaje i kulejąc ucieka:D

Albo po bójce gdy podchodzi policjant Nico podnosi ręce do góry a następnie ucieka

I po filmiku

Ale animacje postaci i ich zachowania sa masakryczne. I to wszystko w jednej akcji . Az strach pomyslec ile detali przed nami do odkrycia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronce http://www.ultimateps3.fr/ sa na biezaco aktualizowane filmiki i screeny z gameplaya i ponoc maja ich nie usuwac. Tyle ze jest po francusku i obecnie przeciazony serwer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kutfa ten jest super

http://www.dailymotion.com/relevance/searc...ameplay-n3_tech

;p

DANTE NAPISAL

Masakra ludzie... Model jazdy i poślizgu obrzydliwyy! Ragdoll straszny! O systemie obrażeń nie wspominając... Niko jedzie na motorze ok. 150km/h przywala w samochód, leci jak samolot i minimum obrażeń od lądowania i 2 sekundy później biegnie sobie w najlepsze. Poza tym gra ma totalnie dużo bluura....

jakby tak bylo serio

to gra nidostalaby 5 razy po 10 w ocenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że na ps3 też mają wersję

http://www.dailymotion.com/relevance/searc...play_videogames

ten gameplay i ten jak nico staje przed glina i podnosi rece a glina chce go aresztowac a niko ucieka najbardziej mi sie podobaly XD ja juz chce gre!!!

a to prawda ze beda bany dla tych co beda grali w sieci na ps3 przynajmniej przed premiera, bo gdzies czytalem taka informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe o to że ktoś sie tu bał o grafe i dlatego upsss bo spełnia jak dla mnie standardy i jak na takie miasto to wielkie upsss dla tych co marudzili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra, najlepsza gra Wszechczasów... W życiu takiego czegoś nie widziałem!!!! nie wytrzymam już!!!! ... Weźcie pod uwagę ze to jest wersja na Xshita, na PS3 będzie lepiej czyli masakryczne! Idealnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.gtareview.com (w komentarzach) tam macie link do tego niby intra IV a ponim pierwsza misja jezeli zlepek screenow to intro to gratz dla R* :X

Btw. troche wozy koslawo jezdza czyt. bujaja sie ale sie przyzwyczaje na 100% bo gorzej jak za pierwszym razem gralem w just cause bylo xD nie potrafilem jezdzic prawie

Kurde jeszcze 6 dni ;/ jak ja sie ciesze ze od 1 do 6 mam wolne OMG ;0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×