Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie przestraszył brak samochodów w tym filmiku co dał Widmo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mnie przestraszył brak samochodów w tym filmiku co dał Widmo...

i mało ludzi na ulicach ogólnie w filmikach ale jeszcze nie widziałem żadnego z centrum LC tam pewnie jest pełno bo na obrzeżach to można zrozumieć mniejszy tłok...mam nadzieje ze to tego wina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a to prawda ze beda bany dla tych co beda grali w sieci na ps3 przynajmniej przed premiera, bo gdzies czytalem taka informacje

Brzmi jak mega sciema. No bo jak? Nie moga Cie karac za to ze kupiles gre wczesniej. Co najwyzej to sprzedajacego i to na podstawie jakiejs tam umowy ktora dystrybutorzy zawarli z Rockstar. A juz na bank nie moga Cie karac za to ze sobie w nia zagrasz przed premiera. Masz to grasz. Ich problem ze jakos dostales wczesniej, nie twoj. Zwlaszcza ze to orginalna gra, a nie jakis pirat. Wiec nawet jesli to ja bym sprawe olal i jesli jakims cudem ktoras swoja dostane wczesniej to nie zamierzam neta odpinac . Niech widza w co gram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest boska!! Tylko ma 1 wieeelki minus - model jazdy... kto to widział, żeby samochody podczas skręcania się przewracały (karetka w którymś gameplay'u). Ja rozumiem, elastyczność wozów, ale bez przesady...chociaż i tak kocham tą grę

http://pl.youtube.com/watch?v=x2Fpunltwh8&fmt=18 - tu dopiero wida, że grafa jednak zaje*@sta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak bomba bomba...

Ale-np. miała być reakcja tłumu kiedy zacznimy się z kimś bić albo gdy ktoś znajdzie czyjeś zwłoki.

A na filmiku lezy martwe ciało a ludzie w samochodach nie reagują na to 0o.

No ale grafika nawet przyzwoita, tylko ten model jazdy autem jakiś nie realny.

btw. zobaczcie ile stron ma ten temat, a już i tak był czyszczony kilka razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie rozwaliło mnie to że takie boskie walki na gołe pięści są krav mag czy jak to się nazywa ale i zdołowała mnie to że kopał w leżącego typka a on się nie ruszał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobał mi się motyw, gdy Niko uderzył pięścią w samochód i po chwili 3 osoby zaczęły go gonić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.dailymotion.com/relevance/searc...game_videogames na tym filmiku widać jak zakłada kask, ale jakoś ten kask znikąd sie bierze :/

kolejny kwas to motyw kiedy Nico próbuje wyciągnąć z "jeep'a" gostka, goni go trzech murzynów, on lawiruje i wsiada do ich samochodu a Ci będąc od niego 2m nie wyciągają go...

poza tym spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Boże dajcie sobie spokój, jakis debil gra na Xshicie a wy już wytykacie błędy. Skąd możecie wiedzieć jak się autem jeździ, właśnie w tej części ma być pod tym względem najlepiej....

Zobacz jak te auta wręcz lecą.

To nie jest realistyczne, i sądze że na ps'ie będzie podobny model jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Model jazdy spierniczyli na całego...a miało być tak pięknie...no ale cóż wink.gif

a co Ci się nie podoba w tym modelu jazdy? Według mnie jest lepszy niż w SA. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co Ci się nie podoba w tym modelu jazdy? Według mnie jest lepszy niż w SA. ;]

Jak widzę te Gameplaye, to (bez przesady) trochę dziwne jest, że w połowę zakrętów goście nie potrafią wejść

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ponurak... może byc też tak że recenzenci zostali w jakiś sposób zmuszeni do dania takiej , a nie innej oceny...

Bolek bo to amerykańskie super samochody xE A no i dlatego też że Niko będzie zdobywał doświadczenie sterowania pojazdem . ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak widzę te Gameplaye, to (bez przesady) trochę dziwne jest, że w połowę zakrętów goście nie potrafią wejść

pozdrawiam

Bo R* mowilo ze wejsc w zakret tak latwo nie bedzie i hamulec na zakrecie nie pomoze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak widzę te Gameplaye, to (bez przesady) trochę dziwne jest, że w połowę zakrętów goście nie potrafią wejść

pozdrawiam

Bo sa lajzami!!

Model jazdy wyglada jak troche ciezszy model z SA. Co jak dla mnie jest na wypasie bo uwielbialem jedzic furami w SA

Po tym ostatnim filmiku *** juz mam dosc. Nie szukam juz zadnych filmikow, nie klikam zadnych linkow. Tak mnie napalil na gre ze nie zdzierze juz.. Musze sie zajac czyms czasochlonnym i odwracajacym uwage.... Chyba sie wezme do pracy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypadki tak jak w poprzednich wersjach... shit!

3 motywy mi się podobają:

Zakłada kask na motorze (niestety bierze go znikąd)

Kradnie zamknięte auto to wybija szybę

Gdy ktoś uderzy Nico to radar robi się czerwony (nie zwróciłem uwagi przy strzałach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć model jazdy całkiem fajny mnie za to bardziej ciekawi czy będzie dużo biznesów i posiadłości do kupienia bo jakby to pominęli to by gra bardzo dużo straciła ze swojego klimatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NA YT wpiszcie HQ New GTA IV Gameplay trwa 3:55 widac ze policja jednak madzrejsza ;] niko otwiera komus drzwi to policja odrazu wysiada a nie jak w poprzednich gta reagowali gdy ktos byl w srodku wozu to zanim oni wysiedli to my bylismy hen daleko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć model jazdy całkiem fajny mnie za to bardziej ciekawi czy będzie dużo biznesów i posiadłości do kupienia bo jakby to pominęli to by gra bardzo dużo straciła ze swojego klimatu.

Biznesow mialo chyba ni byc, ale chyba kilka bedzie dalo sie kupic. Cze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co?? Oglądnąłem póki co chyba wszystkie gameplay'e i powiem tak:

Jak sie jeździ normalnie to fizyka jazdy na pewno się spodoba, a gdy się szaleje, to jest faktycznie lipnie, chociaż jest to bardziej realistyczne...bo przecież jak się jedzie po mieście jakiś 150km/h jeepem to wiadomo, że coś się stanie

Hoho.. jeszcze 1 gameplay oglądam...nawet TV w domq jest i działa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem nie ogladac ale jednak sie skusilem na jednego :/

Wydaje mi sie ze troche dziwna kamera jest podczas jazdy samochodem, w poprzednich czesciach troche lepiej mi sie podobala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×