Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jest roznica tylko ze trailery zawsze maja duuuuzo lepsza grafike od normalnej gry. Przyklad

widzialem gameplaya i jest inaczej. A co do Asasyna to nie czepiaj sie bo grafika jest super i to ze wybrales jakies gowniane zdjecie to co innego. Wszystkie zdjecia z gazet czy internetu sie pokrywaja z ta grafika ktora jest w grze. Ale poczekamy jeszcze i wtedy sie bedziemy klocic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, będzie w normalnej wersji duży plakacik z mapą na odwrocie, jak to miało miejsce z każdym GTA na PS2 ?? (Mam na myśli wersję normalną nie kolekcjonerską ). Ja już wytrzymać nie mogę, 250zł odłożone i czekam na kuriera z Pocztexu . Tylko jutro te Testy całe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak myślicie, będzie w normalnej wersji duży plakacik z mapą na odwrocie, jak to miało miejsce z każdym GTA na PS2 ?? (Mam na myśli wersję normalną nie kolekcjonerską ).

Pewnie będzie.W każdym GTA na jakąś konsole mape z plakatem dodawali .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapłacił 250zł, ale ma pewność, że dla niego nie zabraknie.

Ja tez mam taka pewnosc i zaplacilem 330 za kolekcjonerska. Natomiast zwykla kosztowala by mnie 190zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie... ostatnio czytałem (wy pewnie też), że niko będzie telefony zminiał z czasem... więc może najpierw będzie miał jakiegoś bez radia, a później z?? Fajny bajer by był... Bo przecież może ci z tego pisam, co mówili, że nie będzie muzyki w fonie, nie doszli jeszcze do jego zmiany...

A co do mapki, to na pewno będzie, przecież był wyciek, na której była mapa, mapa samego metra, opis dzielnic i strerowanie na padzie od PS3

@Ponurak PS3

Noo... jutro i pojutrze, nie chce mi się pisać, ale podchodzę do tego optymistycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muza w aucie wystarczy.W telefonie niepotrzebna(jednak gdyby była to było by dobrze)

Może w GTA10 dodadzą mp3 .Fajnie by było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pips co ty na wypowiedz ,,Melon PS3"

ty z tego co wiedz wiedziesz prym w tym temacie wiec mu wytłumacz ze nie będzie radia a ni muzyki w phonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melon ja też pochodzę do tego optymistycznie . Co do mapki pamiętam że była Ogrom świata powala...

Z wywiadu można dowiedzieć się kilku ciekawostek o serii. Dowiadujemy się między innymi, że trylogia GTA 3D skupiała się na pokonywaniu kolejnych barier. W GTA IV zadaniem programistów z RockStar'a było stworzenie realistycznego świata, w którym postać może żyć tak jak w prawdziwym świecie. Ważnym punktem do zrobienia było oddanie upadków postaci. Tu przełom jest porównywalny do tego między GTA 2, a GTA III. Historię gry odzwierciedla gameplay - łatwiej uwierzyć w postacie w grze, jeśli sama gra wygląda świetnie. Fabuła w nadchodzącym dziecku R* nie jest liniowa. RockStar stworzył wiele sytuacji, w których dalszy los będzie zależał od Twojej decyzji. Ciekawostką jest również, że Liberty City znane nam z GTA III nigdy nie miało odwzorowywać Nowego Jorku. San Andreas i Vice City miały swoje źródła w filmach. Z GTA IV jest inaczej, ponieważ RockStar bazował na Nowym Jorku, gra jest bardziej życiem niż filmem. Jeszcze krótkie wyjaśnienie dlaczego tryb multiplayer nie był tworzony w poprzednich częściach serii - twórcy twierdzą, że wina stoi po stronie niewydajnych sprzętów komputerowych, jednak producenci nieoficjalnych multiplayerów, udowodnili, że jest to do zrealizowania. Ekipa tworząca grę praktycznie nie zmieniła się od czasów GTA III. Team zawsze marzył o stworzeniu pięknej i interaktywnej gry.

GTAREVIEW Opis Wywiadu...

Szykuje nam się naprawdę gra stulecia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pips co ty na wypowiedz ,,Melon PS3"

ty z tego co wiedz wiedziesz prym w tym temacie wiec mu wytłumacz ze nie będzie radia a ni muzyki w phonie

A no cos powiem xd Melon mylisz się, telefon na początku będzie z tego co wiem tylko dzwonił i wysyłał sms'y z biegiem czasu bedziemy miec lepszy telefon ktory ma wiecej bajerow i np. zrobimy zdjecie trupowi lub komus a nastepnie przeslemy je mms'em do tego kogos co zlecil nam zabojstwo danej osoby (W SA bylo tez takie cos, bodajze pierwsza misja po wywieznieu z LS, zabijalismy ziomka i aparatem ktorym dostalismy robilismy zdjecie no ale go nigdzie nie wysylalismy ;] )

@Pips

No a co ja mam na myśli??

Właśnie, że telefon będzie ewoluował Np. po 2 zmianie w telefonie pojawi się radio... pożyjemy, zobaczymy ;]

Przecież tym "bajerem", może być radio, no nie??

heh, pamiętam tą misję, zdjęcie trzeba było zrobić w takiej drewnianej chatce ;]

Wiem co masz na myśli ale raczej to usuneli z gry, a fajnie by było poskakać po dachach i słuchać muzy : O

No fotki jak był w chatce chroniony przez FBI a potem jak go zabiliśmy, oczywiście pierw zabijaliśmy ziomków z FBI xE Teraz policja ma być lepsza z lepszym ai no i będzie trudno : O ale fajnie że będzie można uciekać przed aresztowaniem a nie jak zawsze, policjant podbiegł i koniec... poprzednie części były tak nie realne np. 20 policjantów w SA strzela do mnie a ja z minigunem ich rozwalam, to nawet jak by mnie ktoś aresztował to bym odjechał a policja mogła by sobie strzelać i by mnie nie zabiła xD

Pamiętam że robiłem jakąś misję w LS i biegłem w strone domku, a miałem 1hp już mrygało i go widać wogóle nei było to się modliłem aby żaden glina nie strzelił do mnie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, no głupie to było, a najbardziej mnie wpieniał fakt, że właśnie nie aresztowali, tylko strzelali aż do śmierci...

@GTA IV

A ja się jednak łudzę, na ten "awans" telefonu... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie będzie tego o tym mówił nawet jakiś koleś z R z tego co pamiętam początkowo to miało być ale uznali ze to jest zbędne itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby przełożyli premiere to niezłe zamieszanie by było Jestem ciekaw ile broni będzie ? I czy będzie mój ukochany tasak ahh te czasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.1up.com/media/03/5/3/2/lg/936.JPG?r

http://www.1up.com/media/03/5/3/2/lg/935.JPG?r <-- BOOM! Headshot! xD

http://www.1up.com/media/03/5/3/2/lg/934.JPG?r

http://www.1up.com/media/03/5/3/2/lg/933.JPG?r

http://www.1up.com/media/03/5/3/2/lg/932.JPG?r

Amerykański Official Xbox Magazine ocenił GTA IV na 9,5/10

Jedynym minusem była zbyt duża ilość pobocznych misji, które w żaden sposób nie rozwijają fabuły ;]

I komentarz na jednym z zagraniczych for po ukazaniu się oceny z recenzji

OMG!

FIRST REVIEW THAT ISN'T PERFECT!

MY LIFE IS RUIIIIIINED.

GTA IV IS GONNA SUCK ASS!

xDD

EDIT:

Major League Gaming (MLG) ogłosiło iż Grand Theft Auto IV otrzyma własną arenę. Jest to ważna informacja, ponieważ MLG jest światową ligą gier, która organizuje np. zawody multiplayerowe (np. Halo 3).

Oznacza to, że scena multiplayera GTA 4 rozwija się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://au.media.xbox360.ign.com/media/827/827005/imgs_1.html nowe screeny.

szczerze, to nie wiedziałem że to kiedyś powiem, ale te screeny są naprawdę paskudne (zwłaszcza ten, z kolesiem który trzyma torbę z zakupami w ręku)

PS: screeny pochodzą najprawdopodobniej z wersji na 360.

no dobra powiem to z litosci dla fanboyow x'a

ekhem...te screeny nie wygladaja tak zle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://au.media.xbox360.ign.com/media/827/827005/imgs_1.html nowe screeny.

szczerze, to nie wiedziałem że to kiedyś powiem, ale te screeny są naprawdę paskudne (zwłaszcza ten, z kolesiem który trzyma torbę z zakupami w ręku)

PS: screeny pochodzą najprawdopodobniej z wersji na 360.

To już ładniejsze jest San Andreas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jakie nowosci bedziesz mial w kolejnej odslonie, zobaczysz jak w nia zagrasz. Jakbys mial troche oleju w glowie to bys nie krytykowal gry ktorej jeszcze nie widziales!

alez ja nie krytykuje.

pisze, tylko, ze mnie ta gra kompletnie nie kreci, bo po odfiltrowaniu pijarowego belkotu w tym, co mowia wydawcy i po przeczytaniu kilku recenzji gry wiem, ze nie ma tam nic ciekawego _dla mnie_. nie kreci mnie granie po raz kolejny w to samo, ot co.

Vice City bylo genialne, bo widac bylo mnostwo odwolan co Scarface'a, filmu ktorego jestem ogromnym fanem. do tego muzyka z lat 80-ych, czyli bliska memu sercu (lata mlodosci, lezka w oku itp itd). GTAIV jawi mi sie jak dotad jako symulator zbira i gra, ktora bedzie nadmiernie epatowac przemoca. i jakos zadna z recenzji/filmikow/zapowiedzi/wywiadow z tworcami nie zmienily mego postrzegania tego tytulu. zatem mowie pass.

moze jak gra bedzie juz ogolnie dostepna i znajomi w nia zagraja, ukoncza i znajda cos, czym mnie do niej przekonaja - moze wtedy kupie. obecnie duzo bardziej interesuje mnie nowy MGS czy chocby Eternal Sonata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
alez ja nie krytykuje.

pisze, tylko, ze mnie ta gra kompletnie nie kreci, bo po odfiltrowaniu pijarowego belkotu w tym, co mowia wydawcy i po przeczytaniu kilku recenzji gry wiem, ze nie ma tam nic ciekawego _dla mnie_. nie kreci mnie granie po raz kolejny w to samo, ot co.

Vice City bylo genialne, bo widac bylo mnostwo odwolan co Scarface'a, filmu ktorego jestem ogromnym fanem. do tego muzyka z lat 80-ych, czyli bliska memu sercu (lata mlodosci, lezka w oku itp itd). GTAIV jawi mi sie jak dotad jako symulator zbira i gra, ktora bedzie nadmiernie epatowac przemoca. i jakos zadna z recenzji/filmikow/zapowiedzi/wywiadow z tworcami nie zmienily mego postrzegania tego tytulu. zatem mowie pass.

moze jak gra bedzie juz ogolnie dostepna i znajomi w nia zagraja, ukoncza i znajda cos, czym mnie do niej przekonaja - moze wtedy kupie. obecnie duzo bardziej interesuje mnie nowy MGS czy chocby Eternal Sonata.

To ja sie z Toba zaloze . Ze jak zagrasz juz w GTA4 to Ci sie gra spodoba i sie do niej przekonasz i bedziesz z przyjemnoscia cruisowal po Liberty City w jakims low riderze/super furze/old schoolowej bryce/cokolwiek lubisz, sluchal rock/funk/hip-hop/dance/gadanego radia i nie raz zapomnisz gdzie i po co w ogole jechales. I masz po prostu po pograniu w gre szczerze stwierdzic czy Ci sie podoba czy nie . Zalozmy sie o symboliczne 10 zeta, za ktore kupie sobie dobrego browara i wypije zaparkowawszy wczesniej moje VooDoo na zlotych felach obok Broker Bridge od strony wschodniej z widokiem na wierzowce Algonquinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe Recenzje:

Games Aktuell 10/10

PSM3 10/10

Już mamy razem 5 Maksymalnych Ocen GTA!!!!! Lepszej gry, to nie będzie. Nigdy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale lipka popsuła mi się płytak lcs jak miałem wejść do 2 części miasta a mam pytanie co do gta 4 słyszał ktoś czy będą gangi jak to miało miejsce w gta sa np?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam wrazenie ze ta gra jest "overhyped"? Sytuacja podobna jak z Halo 3 - oceny takie wysokie zbiera bo recenzenci czuja presje - przy takim hype wystawienie nizszej oceny wiazalo by sie z bojkotem ze strony fanbojow. To co pokazaly filmiki do tej pory zapowiada gre troche lepsza od sredniej ale napewno nie na 10/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy tylko ja mam wrazenie ze ta gra jest "overhyped"? Sytuacja podobna jak z Halo 3 - oceny takie wysokie zbiera bo recenzenci czuja presje - przy takim hype wystawienie nizszej oceny wiazalo by sie z bojkotem ze strony fanbojow. To co pokazaly filmiki do tej pory zapowiada gre troche lepsza od sredniej ale napewno nie na 10/10.

A MGS4 ile bys dal?

Poza tym chyba rozumiesz roznice w recenzji GRY od tego co zapowiadaja filmiki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po filmikach mozna oceniac jeno filmiki a nie gre. Recenzenci grali w gta wiec ocenili gre. zreszta ten caly hype nie jest nakrecany przez rockstar tylko przez graczy, pisma branzowe itd. a to co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×