Skocz do zawartości
kakaroto

Pro Evolution Soccer 2012

Rekomendowane odpowiedzi

i wszytko masz wciągu 20 min.

w zaleznosci od szybkosci twojego lacza oraz palcow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd masz info, że będzie można grać klubami z Libertadores online? Pierwsze słyszę:teehee: Z tego wiem to na 100% nie będzie można :whistling: W lidze portugalskiej będą 3 licencjonowane drużyna tj Braga, Sporting i Porto. Reszta do edycji jak z angielską.:biggrin:

"license restricts us to locking into Libertadores mode. Sorry. But you can play them online this year"

Tak napisal Jon Murphy (z Konami) na swoim twitterze.

A to z niemiecka liga to pewne info ze beda 2 kluby na licencji a reszta tak jak w angielskiej ? Bo pierwszy raz o tym slysze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"license restricts us to locking into Libertadores mode. Sorry. But you can play them online this year"

Tak napisal Jon Murphy (z Konami) na swoim twitterze.

A to z niemiecka liga to pewne info ze beda 2 kluby na licencji a reszta tak jak w angielskiej ? Bo pierwszy raz o tym slysze :P

Bayern Monachium oraz Bayer 04 Leverkusen są na licencji. Reszta nie i trzeba edytować.

Jasno napisał Jon, że online nie będzie można grać przez restrykcje licencyjne. Restrykcje te dotyczą gry po za modem Libertadores. Krótko mówiąc jak chcesz zagrać klubami z ameryki łacińskiej to musisz grać Libertadores.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bayern Monachium oraz Bayer 04 Leverkusen są na licencji. Reszta nie i trzeba edytować.

Jasno napisał Jon, że online nie będzie można grać przez restrykcje licencyjne. Restrykcje te dotyczą gry po za modem Libertadores. Krótko mówiąc jak chcesz zagrać klubami z ameryki łacińskiej to musisz grać Libertadores.

Wlasnie napisal ze nie mozna grac nimi w innych trybach niz Copa Libertadoeres bo takie bylo pytanie ale dodal ze w tym roku mozna grac online nimi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasno napisał Jon, że online nie będzie można grać przez restrykcje licencyjne. Restrykcje te dotyczą gry po za modem Libertadores. Krótko mówiąc jak chcesz zagrać klubami z ameryki łacińskiej to musisz grać Libertadores.

Yyy, nie! Przetlumacze Ci to razem z orginalnym tweetem na ktory odpowiedzial Jon:

Tweet: @JonMurphy_PES: Libertadores' teams in Master League! Please!

Odpowiedz: @joanllg: license restricts us to locking into Libertadores mode. Sorry. But you can play them online this year

czyli:

T: Druzyny Libertadores w Master League! Prosze!

O: Licencja ogranicza nas do "zamkniecia" w trybie Libertadores. Przykro mi. Ale mozecie nimi grac online w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzela sie z 30 metrów co bardzo cieszy ale nie jest to częsty widok

Rozegralem moze dziesiec spotkan i w kazdym padala bramka z okolo 30 m. zatem nie mow mi , ze nie jest to czesty widok. Ze wzgledu na gre bramkarzy a raczej na jej brak postanowilem usunac demo i poczekac na to z numerem 2. Co jeszcze bardzo mnie razilo w demie nr 1 to pilka przyklejona do nogi w trakcie dryblingu wyglada to jakby zawodnik mial przy getrach doczepionego duzego pompona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy, nie! Przetlumacze Ci to razem z orginalnym tweetem na ktory odpowiedzial Jon:

Tweet: @JonMurphy_PES: Libertadores' teams in Master League! Please!

Odpowiedz: @joanllg: license restricts us to locking into Libertadores mode. Sorry. But you can play them online this year

czyli:

T: Druzyny Libertadores w Master League! Prosze!

O: Licencja ogranicza nas do "zamkniecia" w trybie Libertadores. Przykro mi. Ale mozecie nimi grac online w tym roku.

Online w Master League, ale nie w exhibition match, a to jest różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online w Master League, ale nie w exhibition match, a to jest różnica.

Czyli ze co - bedzie mozna nimi grac w MLO ale nie w Exhibiton (Online)? Bo chyba odwrotnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ze co - bedzie mozna nimi grac w MLO ale nie w Exhibiton (Online)? Bo chyba odwrotnie!

Właśnie nie. W MLO tak w Exhibition nie.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa jasne w ML nie można, ale MLO już tak? przecież jedno wyklucza drugie. A gość przez pojęcie "online" to jak dla mnie miał na myśli zwykły meczyk po sieci czy jak ktoś woli "Exhibition".

Edytowane przez pchylin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojechałeś stary. Wszystko zależy od tego kto jest tym napastnikiem i kto jest tym obrońcą. Dryblującego Messiego czy Krystynę taki Żewłakow nigdy niedogoni choćby tamci przystawali odsapnąć co jakiś czas :). Nie wiem, czy to była podpucha, czy pisałeś to na serio :)

Piszemy o biegu, a nie kiwkach. ;) Jeśli Krycha będzie biegł przez 40 metrów z piłką, to ktoś go spokojnie dogoni. Co innego na krótkim odcinku. Ronaldo (brazylijski) był dość wolny, ale strat do piłki miał niesamowity i na pierwszych 10 metrach obrońcy nie mieli szans go dopaść..

A Żewłakowem, to przegiąłeś. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa jasne w ML nie można, ale MLO już tak? przecież jedno wyklucza drugie. A gość przez pojęcie "online" to jak dla mnie miał na myśli zwykły meczyk po sieci czy jak ktoś woli "Exhibition".

Dokladnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie. W MLO tak w Exhibition nie.

Bzdura i nie wiem skąd to wziąłeś.

Edytowane przez cwir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozegralem moze dziesiec spotkan i w kazdym padala bramka z okolo 30 m. zatem nie mow mi , ze nie jest to czesty widok.

no jesli raz w meczu taka bramkę zdobywasz to chyba nie jest za często a patrząc na postawę bramkarzy w demie to w pełnej wersji taka bramka wpadnie raz na 10 meczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura i nie wiem skąd to wziąłeś.

Zrozum jedną rzecz. KONAMI ma licencje na Copa Libertadores. W takim trybie możesz grać klubami z Ameryki Łacińskiej. Zwykły mecz Exhibition nie możesz zagrać bo już jesteś poza tym trybem. Rozumiesz? Mecze online możesz grać poprzez 1 v 1 w trybie Exibition match oraz MLO, w której właśnie tryb Libertadores został włączony. Tylko w MLO zagrasz tymi klubami, ale już na Friendly Match nie. Kumasz?Chcesz się założyć, że zwykłego 1 v1 nie zgrasz online klubami z Ameryki Łacińskiej?

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jesli raz w meczu taka bramkę zdobywasz to chyba nie jest za często a patrząc na postawę bramkarzy w demie to w pełnej wersji taka bramka wpadnie raz na 10 meczy.

Tu nie chodzi o bramkarzy, w demie strzały lecą jakby bez mocy, nie można ostro przykur... Fajnie by było, jak by były bomby z 30m, ale zeby wpadała do bramki raz na 20 prób...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrozum jedną rzecz. KONAMI ma licencje na Copa Libertadores. W takim trybie możesz grać klubami z Ameryki Łacińskiej. Zwykły mecz Exhibition nie możesz zagrać bo już jesteś poza tym trybem. Rozumiesz? Mecze online możesz grać poprzez 1 v 1 w trybie Exibition match oraz MLO, w której właśnie tryb Libertadores został włączony. Tylko w MLO zagrasz tymi klubami, ale już na Friendly Match nie. Kumasz?Chcesz się założyć, że zwykłego 1 v1 nie zgrasz online klubami z Ameryki Łacińskiej?

Podaj mi źródło swojej rewelacji proszę :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj mi źródło swojej rewelacji proszę :whistling:

Po co tobie źródło? Wystarczy logicznie podejść do sprawy. Jeżeli kluby z Ameryki Łacińskiej masz tylko w Copa Libertadores a nie w ligach ogólnych jak np Kopenhaga, Slavia, Wisła to chyba coś o tym znaczy prawda?. To jest taka sama sytuacja jak z Ligą Mistrzów. Mają licencję na kluby tylko w Copa Libertadores bo np liga Brazylijska, Meksykańska etc jest eksem EA. Rozumiesz? Exhibition 1 v 1 możesz zagrać chyba tylko Boca i jeszcze jednym klubem jak w Pes 2011. Wtedy online możesz zagrać. Zresztą niedługo przekonasz się kto miał raqcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co tobie źródło? Wystarczy logicznie podejść do sprawy.

Widzisz, twoje logiczne podejście do sprawy jest jakieś dziwne. Więc tak:

1. gość umieścił wpis, że nie będzie można grać tymi klubami w ML. Więc wytłumacz mi swój tok myślowy, który pozwala ci sądzić, że można będzie tymi drużynami grać w MLO? Przecież logicznie podchodząc do sprawy to jedno wyklucza drugie.

2. o ile się nie mylę w tym samym wpisie, ta sama osoba napisała - "w tym roku zagracie online tymi zespołami"". Ja przez to rozumiem, że w tym roku będę mógł sobie wybrać te zespoły i zagrać mecz online 1vs1 exhibition

....

Edytowane przez pchylin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co tobie źródło? Wystarczy logicznie podejść do sprawy. Jeżeli kluby z Ameryki Łacińskiej masz tylko w Copa Libertadores a nie w ligach ogólnych jak np Kopenhaga, Slavia, Wisła to chyba coś o tym znaczy prawda?. To jest taka sama sytuacja jak z Ligą Mistrzów. Mają licencję na kluby tylko w Copa Libertadores bo np liga Brazylijska, Meksykańska etc jest eksem EA. Rozumiesz? Exhibition 1 v 1 możesz zagrać chyba tylko Boca i jeszcze jednym klubem jak w Pes 2011. Wtedy online możesz zagrać. Zresztą niedługo przekonasz się kto miał raqcję.

To wyzej napisane przez pchylin to jest wlasnie logiczne wyjasnienie sprawy, poparte wypowiedzia Jona Murphy. Dlatego pytam o zrodlo twojego bo wydaje mi sie nielogiczne. Wiec niedlugo lonsie przekonasz sie kto mial racje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a byl juz update PsStore dzisiaj?

Tak był update i dema numer 2 nie ma tak jak zresztą pisałem wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×