Skocz do zawartości
kakaroto

Pro Evolution Soccer 2012

Rekomendowane odpowiedzi

malo cos tych zmian jak na cala akcje z wypuszczaniem 2 dem.nie pisza nic o poprawionych strzalach.

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

od niedawna mam PS3. Przymierzam się do zakupu jednej z wkrótce wychodzących gier piłkarskich.

Ponieważ zawsze wolałem PES, najprawdopodobniej także tym razem wybiorę grę z tej serii.

Dam jednak także szanse demu FIFY, chociaż naprawdę musiałaby mnie powalić, gdyż FIFA nigdy mi specjalnie nie leżała.

Ostatni FIFA w jaką grałem to wersja 09 (albo 08), więc może od tamtej pory zmieniło się na lepsze... wkrótce się przekonam.

Wracając do PES, grałem w nią na PS, PS2 i PC. Dosyć dużo do wersji 06. Późniejsze wersje okazyjnie, gdyż nie miałem na czym.

Mam kilka pytań do osób obegranych w ostatnie wersje PES'a.

1. Jak z grą online, gdzieś wyczytałem, że są problemy z grą online (zrywanie połączenia, lagi), czy to aktualne?

2. Są jakieś kary za ucieczkę z meczu?

3. Poczytałem o trybie Master League Online, wygląda bardzo ciekawie, jednak były to opinie graczy PC. Czy na PS3 także jest tak fajnie, też są turnieje o określonych godzinach?

4. Polska społeczność graczy PES na PS3 skupia się tutaj? Wiem, że są strony tylko o PES, ale tam głównie są gracze PC,

5. Dlaczego jest tyle wersji PES (w zależności od kraju), czym one się różnią? Nie lepiej jakby była tylko jedna, do której pasowałyby wszystkie dodatki?

6. Proszę o plusy i minusy PES Master Legue online w porównaniu do FIFA ULTIMATE TEAM. Co ciekawsze?

Jak coś mi się jeszcze przypomni, to będę pisał.

Z góry dzięki za odpowiedzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jak z grą online, gdzieś wyczytałem, że są problemy z grą online (zrywanie połączenia, lagi), czy to aktualne?

2. Są jakieś kary za ucieczkę z meczu?

3. Poczytałem o trybie Master League Online, wygląda bardzo ciekawie, jednak były to opinie graczy PC. Czy na PS3 także jest tak fajnie, też są turnieje o określonych godzinach?

4. Polska społeczność graczy PES na PS3 skupia się tutaj? Wiem, że są strony tylko o PES, ale tam głównie są gracze PC,

5. Dlaczego jest tyle wersji PES (w zależności od kraju), czym one się różnią? Nie lepiej jakby była tylko jedna, do której pasowałyby wszystkie dodatki?

6. Proszę o plusy i minusy PES Master Legue online w porównaniu do FIFA ULTIMATE TEAM. Co ciekawsze?

Jak coś mi się jeszcze przypomni, to będę pisał.

Z góry dzięki za odpowiedzi!

1. W 2011 juz z tym problemow nie bylo (przynajmniej u mnie)

2. Nie wiem czy sa jakies kary ale jezeli ci ktos ucieknie z meczu w MLO to dostajesz pkt i kase tak jak bys wygral

3. MLO niczym sie nie rozni miedzy ps3 i pc . Mi sie MLO bardzo podobalo ale pozniej mi sie znudzilo i przestalem grac. Tak sa turnieje

4. Tu jest sama smietanka :) a tak powaznie to nie wiem czy u nas jest najwieksza grupa graczy pesa na ps3 (dosyc sporo zapisalo sie do community ps3site wiec nie jest zle)

5. Pytanie do tworcow gry raczej

6. Nie gralem w FUT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Są jakieś kary za ucieczkę z meczu?

Kazdy gracz ma obok nicka ikonke pilki. I za uciekanie z meczu z tej pilki robi sie coraz wiekszy flak. Wiec widzisz po ikonce czy ktos jest czestym "uciekinierem" czy nie. A w MLO podobo teraz bedzie tak ze ci co czesto uciekaja beda grali ze soba (tak im beda wyszukiwac przeciwnikow) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie czy będzie może Borussia Dortmund w 12?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie czy będzie może Borussia Dortmund w 12?

Nie ma. Z niemieckich jest tylko Bayern i Leverkusen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 2-3 sezonów grałem w fife, pes w wersjach na nexgen mnie odpychał. teraz grałem w demo pes'a 2012 i miło mnie zaskoczył. Czy na wersje PS3 wychodzą jakieś "patche, option file" z zrobionymi licencjami dodanymi klubami ?

Być może w tym roku będzie przesiadka z fify na pes'a :) Poprawiła się szybkość gry, w poprzedniej wersji była dla mnie ślamazarna, ale bramkarze to dramat...proste strzały które prosto w nich lecą, wypluwają przed siebie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym się tu zachwycać. Piłka jak się kleiła do nogi tak się klei. Dziwi mnie tylko, ze nikt nie wspomina o ping pongu w niektórych akcjach. Na fife był zawsze lament, że ping pong itd. a tutaj niektóre akcje stworzone przez tego kolesia to aż dziw, że wychodzą. Dobrze, że przynajmniej grę bramkarzy poprawili. No i AI na tym poziomie potrafi coś zagrać i ewidentnie gościu tym Milanem sobie nie radził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym się tu zachwycać. Piłka jak się kleiła do nogi tak się klei. Dziwi mnie tylko, ze nikt nie wspomina o ping pongu w niektórych akcjach. Na fife był zawsze lament, że ping pong itd. a tutaj niektóre akcje stworzone przez tego kolesia to aż dziw, że wychodzą. Dobrze, że przynajmniej grę bramkarzy poprawili. No i AI na tym poziomie potrafi coś zagrać i ewidentnie gościu tym Milanem sobie nie radził.

Nikt się nie zachwyca. Nie chcesz mi chyba powiedzieć, że po filmikach FIFA jest czymś się zachwycać? Według mnie również nie ma czym.

Edytowane przez lons
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej razi to w jaki sposób biegają, mam na myśli szybkie przebieranie nogami. Jak struś pędziwiatr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po tym filmiku z gory stwierdzam ze ten pes nie tylko bedzie za f12 ale jest nawet za f11 :) niestety ale czasy pes6 i wczesniejszych odeszly bezpowrotnie...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po tym filmiku z gory stwierdzam ze ten pes nie tylko bedzie za f12 ale jest nawet za f11 :) niestety ale czasy pes6 i wczesniejszych odeszly bezpowrotnie...

A grales chociaz w PES? Obecny albo demo nowego? I wiecej niz jeden lub dwa mecze? Bo po filmiku, zwlaszcza w ktorym gra ktos kto kiepsko gra, to se mozesz stwierdzac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile podania na tym filmie wygladaja ciekawie to samo prowadzenie pilki przy nmodze jest jakies dziwne i chyba juz tego nie poprawia , gra bramkarzy wydaje sie poprawiona , Przekonamy sie jak bedzie beta nr 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A grales chociaz w PES? Obecny albo demo nowego? I wiecej niz jeden lub dwa mecze? Bo po filmiku, zwlaszcza w ktorym gra ktos kto kiepsko gra, to se mozesz stwierdzac..

tak gralem w demo ktore dostepne jest na PSS, sory ale to jest poprostu slabe, to nie jest tak ze jestem hejterem pes i fifa jest najlepsza, ale jako ze w fife11 "troche" grywam, jak odpalilem tego nowego pesa to naprawde... ogromna przepasc. to wlasnie przepasc jaka kiedys dzielila serie PES i serie FIFA, tyle, ze teraz zmienily sie role...

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak gralem w demo ktore dostepne jest na PSS, sory ale to jest poprostu slabe, to nie jest tak ze jestem hejterem pes i fifa jest najlepsza, ale jako ze w fife11 "troche" grywam, jak odpalilem tego nowego pesa to naprawde... ogromna przepasc. to wlasnie przepasc jaka kiedys dzielila serie PES i serie FIFA, tyle, ze teraz zmienily sie role...

A widzisz, ja kupiłem na wiosnę Fifa 11, żeby spróbować, żeby moje zdanie na temat tej gry nie opierało się tylko na corocznym demku czy sporadycznych wizytach u ziomków-fifoków. Odstawiłem PESa na półkę, grałem w Fifę tydzień. Po tym tygodniu sprzedałem w pizdu za pół tego co sam dałem bo już nie mogłem w to grać. Wszystkie licencje super, oprawa super, muza, grafika, animacje super. Ale to co najważniejsze czyli samo granie tak mnie irytowało że w końcu sobie dałem siana. Po tygodniu grania 80% goli po takich samych akcjach. Podania tam gdzie komp chce a nie gdzie ja chce (i nie mów mi o manual pass bo tym się nie da grać bez intensywnego ćwiczenia tego a i tak się często psuje akcje przez niedokładność). Brak swobody konstruowania akcji takiej jak jest w PESie. Ustawienia formacji do dupy straszne. Również zero swobody. Ogólnie ładna lajtowa kopaninka. Taka w sam raz dla kogoś kto chce zagrać parę razy bez jakiegoś wkręcania się w grę. Takie jest moje zdanie, po tygodniu grania i to dość intensywnie. Bo jednak po zagraniu parę razy w demko moje zdanie na temat gry było nieistotne bo grałem w nią z uprzedzeniem i złym nastawieniem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich graczy Pro Evo na ostatni turniej Mistrzostw Polski PES 2011 by PES Scena & Pesleague.pl, który odbędzie się 9 października w Warszawie. Do turnieju pozostał niecały miesiąc, a już liczba uczestników przekroczyła 50-tkę.

Wpisowe na turniej wynosi jedynie 15zł :)

Więcej info oraz zapisy na stronach www.pes-scena.pl/forum ; www.pesleague.pl ; www.pesgoldenleague.pl

Edytowane przez Szejker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak cwir. FIFA jest b.dobrą grą. Animacje, grafika, fizyka ,licencje etc. Wszystko super fajnie, ale na max 2 miesiące hardcorowego grania. Po tym czasie zaczyna mi się obrzydliwie nudzić. Klepanie i wieczne bramki do pustej. Krótko mówiąc FIFA jest rewelacyjna pod względem technicznego wykonania, ale jeśli chodzi stricte a game play to już wymięka na dłuższą metę.

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi pes wydal sie drewniany, zawodnicy jak deski i slaba animacja to widac na pierwszy rzut oka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beda druzyny z LM i LE ? gdzies tak czytalem ze maja sie pojawic min. wisla ? na ktorejs stronie wyczytalem znowu ze Borusii nie ma wiec jak to ma byc ? niby zawsze byly wszystkie zespoly przynajmniej z ligi mistrzow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×