Skocz do zawartości
kakaroto

Pro Evolution Soccer 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra wiadomość odnośnie Option File. Teraz tylko wrzucamy jeden folder i mamy wszytsko. Nie trzeba już po kolei wrzucać plik za plikiem :thumbsup::biggrin:

Łał, to się nazywa dobra wiadomość. Dzięki wielkie lons za info :thumbsup:

Edytowane przez Sherman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetna wiadomość :D nie trzeba będzie siedzieć ponad godzinę i kopiować plik za plikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oddałem 4 strzały z obrębu 16 metrów, żaden nie wpadł, wszystko broni bramkarz, widać, że Konami popracowało nad nimi, zaraz napiszę coś więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oddałem 4 strzały z obrębu 16 metrów, żaden nie wpadł, wszystko broni bramkarz, widać, że Konami popracowało nad nimi, zaraz napiszę coś więcej

Demo 2 jest lepsze od demo 1? jak tak to w jakich aspektach. Dzięki :biggrin:

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekamy. napisz jak z odbiorem piłki też ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, jestem po pierwszym meczu, pierwsze co rzuca się w oczy, nie wiem czy to tylko u mnie tak wygląda, ale stadion i jego cienie wyglądają jakoś lepiej. Strzały z daleka nabrały dynamiki. Trzeba uważać z jaką siłą się podaje, bo piłka bardzo wyraźnie odskakuje, a mając na plecach obrońce równa się to praktycznie ze stratą piłki. Zauważyłem też, że sędziowie nie odgwizdują (lub mniej je odgwizdują) takich przepychanek o piłkę. Bramkarze : ZNACZNA POPRAWA, mogę uspokoić wszystkich. Nie dostaniecie już bramki "pod pache", znakomity timing. Zagrałem Interem, Julio broni atomowo, komputer zrobił wrzutkę, Gomes z powietrza, ale bramkarz Interu na posterunku, praktycznie strzał z 5 metrów został wybroniony. Strzały z daleka bramkarze odbijają na boki jeżeli nie da się go złapać, ale złapał nawet bombe Eto'o.

Defensywa : no powiem, że większych zmian tu nie widzę, trzeba się natrudzić żeby dostać się pod pole karne przeciwnika i uderzyć z linii 16m. Klepa funkcjonuje dobrze, tylko obrońcy często przerywają ją wślizgiem i wybijają piłkę po liniach bocznych. Może trochę "więcej myślą" niż w demie 1.

Odbiór piłki : trzeba się natrudzić, ale nie ma już jak w pierwszym demie, że jeden zawodnik przejdzie całą defensywę. Można go zatrzymać robiąc wślizg w odpowiednim momencie lub R2 i kwadrat lub X. Trzymając kwadrat podbiega kolega i asekuruje.

Znakomita opcja sterowania drugim graczem, gdy inny nasz zawodnik jest przy piłce, po prostu miód. Chyba to udoskonalili, bo w demie 1 nie szło mi to.

Ogólnie demo 2 wygląda lepiej od pierwszego o jakieś 40%, czyli poprawa jest znaczna.

JA ZDECYDOWAŁEM, W TYM ROKU BIORĘ PES-A !!!

jak macie pytania, pytać

Edytowane przez jordan123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie zauważyłem żadnych przeskoków animacji, no może poza jedną gdy biegłem i zrobiłem zwód.

PS. Muszę Was zmartwić, w tym demie także jest ten durny filmik, którego nie można ominąć :|

Edytowane przez jordan123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Muszę Was zmartwić, w tym demie także jest ten durny filmik, którego nie można ominąć :|

Podobno tylko raz. Jak sie uruchomi demo po raz drugi to juz sie da (podobno).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uspokoiłeś mnie. widać że kumasz ocb po tym co napisałeś:) poczekam na swoje demo ale już raczej też wybrałem piłkę w tym roku ;) po dwóch latach wracam do KONAMI , nie dlatego że PES jest lepszy , dlatego że jest mniej liniowy i po prostu za nim tęsknie ;) pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie zauważyłem żadnych przeskoków animacji, no może poza jedną gdy biegłem i zrobiłem zwód.

PS. Muszę Was zmartwić, w tym demie także jest ten durny filmik, którego nie można ominąć :|

A obracanie się zawodników też jest bardzie płynne niż w demie numer 1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę pokazać jakiś Replay jak będzie coś fajnego, tylko niestety teraz jestem na telewizorze bez HD, także nie będzie jakościowo mega

Obracanie jest takie samo jak było, zależy to też od umiejętności piłkarza i jego szybkości.

POPRAWIONE WOLNE, nie wpada wszystko co leci w światło bramki haha

Edytowane przez jordan123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też sobie ściągnąłem japońca i choć tylko 3 mecze zagrałem to wstępnie mogę powiedzieć na 100% że strzały zostały zdecydowanie poprawione, czuć większą moc i satysfakcję z walenia na bramę.

Co do bramkarzy to owszem widzę poprawę już po tych 3 meczach, ale czy jest to na tyle zdecydowana poprawa jak w przypadku strzałów to jednak trzeba więcej meczy rozegrać.

Poza tym większych zmian nie widzę jeśli chodzi o odbiór piłki poza tym, że wydaje się jakby AI obrońców dostało lekki tuning, jakby lepiej się ustawiają i przez to łatwiej przechwycić futbolówkę. Warto umiejętnie korzystać z przywoływania drugiego defensora czyli po prostu pressingu ze względu na większą niż w 2011 łatwość dryblowania samym analogiem/krzyżakiem. A no i grafa jakby lepsiejsza sie wydaje mi, ale to zrozumiałe skoro to ostateczny albo bliski ostatecznemu kod.

To tyle ode mnie, czekam na europejską wersję bo nie chce mi się już użerać z krzaczkami w ustawieniach przedmeczowych.

A tu jeszcze krótki filmik, który złożyłem na szybko z tych 3 meczy:

Podobno tylko raz. Jak sie uruchomi demo po raz drugi to juz sie da (podobno).

not true

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo dobrze. Strzały soczyste, ale bez przesady. Bramkarze spisują się o niebo lepiej niż w demi nr 1. Jestem zadowolony z tego dema. Jak znowu będzie liga to oczywiście się pisze na rozgrywki :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bramkarze bronia lepiej, tak przynajmniej pokazuje ten filmik, ale ich zachowanie jest kretynskie, skacza jak malpy do strzalow w srodek bramki, zaraz posypia sie minusy i komentarze roznej masci, ale taka jest prawda.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bramkarze bronia lepiej, tak przynajmniej pokazuje ten filmik, ale ich zachowanie jest kretynskie, skacza jak malpy do strzalow w srodek bramki, zaraz posypia sie minusy i komentarze roznej masci, ale taka jest prawda.

Jak piłka leci w środek bramki pod ladę to co bramkarz ma stać i złapać bombę? Bądź poważny. Fakt są interwencje GK, które wyglądają słabo. Zgadzam się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo mi sie wydaje albo jest lepsza grafika tzn wkoncu jest wygladzanie krawedzi , filmiki przed meczem sa plynniejsze itp

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo mi sie wydaje albo jest lepsza grafika tzn wkoncu jest wygladzanie krawedzi , filmiki przed meczem sa plynniejsze itp

Wygladzanie krawedzi juz w pierwszym demie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z pierwszego dema ale niezly kwiotek :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygladzanie krawedzi juz w pierwszym demie bylo.

W drugim jest jeszcze lepiej wygladzone :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy o 17 pojawi się tylko na europejskim czy też us? dziwię się czemu nie ma na us jak jest już fifa tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy o 17 pojawi się tylko na europejskim czy też us? dziwię się czemu nie ma na us jak jest już fifa tam.

O 17 00 u nas będzie na PSN :biggrin:

Edytowane przez lons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×