Skocz do zawartości
kakaroto

Pro Evolution Soccer 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Dotychczas do ligi zapisało się oficjalnie 7 osób. Czekamy z niecierpliwością na następnych:) Jeszcze są klasowe zespoły do zgarnięcia m.in. Arsenal, Inter ,Liverpool, Tottenham,Roma,

gdzie mozna sprawdzic jakie kluby zostaly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem co mnie wkurza w psie

otóż za każdym razem gdy podaję piłkę do któregokolwiek z graczy to mam wrażenie że on stoi w miejscu, czeka na piłkę po czym jak ją dostanie to trwa wolny obrót i dopiero bieg - po wykonaniu tych wszystkich czynności zazwyczaj przeciwnik jest już przy mnie. Dodam że gram na totalnym manualu - wszystkie pomoce wyłączone.

Czy coś robię nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BLES 1406, jakiś dobry OF ktoś coś proponuje?

Z góry dzięki za info lub ewentualnego linka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam problem, w pazdzierniku kupilem pes 2012 na ps3 z jakiegos sklepu internetowego, działał dobrze do dnia dzisiejszego kiedy konsola przestała mi czytać płytę, wyjmuję ją z konsoli i patrze a od środka pojawiły sie 2 pękniecia, niestety wchodzą o obszar danych i płyty prawdopodobnie nie da się odzyskać, co ciekawe pękniecie jest tylko i wyłącznie od tej strony gdzie sa dane, na stronie z naklejka po pęknieciu ani śladu, podejrzewam że płyta od nowości miała jakieś mikroskopijne pęknięcie i wraz z kręceniem w konsoli pękniecie sie powiększyło, raczej wykluczam możliwość tego że podczas wkładania i wyjmowania płyty do i z pudełka uległa pęknieciu gdyż nauczony doświadczeniem( kiedyś na skutek częstego wkładania i wyjmowania płyty do pudełka od ps3 płyta mi sie złamała) wkładałem ją papierowej do koperty na płyty. Co radzcie mi zrobić??

To nie jest problem napędu, może płyta upadła Ci gdzieś na pokojach lub zbyt ostro wyciągałeś ją z pudełka , takie uszkodzenie zaowocuje zakupem nowej kopii gry. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu pobierałem OF z bundesligą i pierwszą ligą angielską ale nie były zrobione oryginalne składy tylko nazwy druzyn i stroje. Ktos pisał na forum że update z składami do tego OFa zostanie wydany , jeżeli jest taki update albo jakis inny OF nie koniecznie z tymi ligami dajcie linka.Dzięki za odpowiedz. BLES01407

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy kupując PS3 w USA i posiadając PES'a kupionego w EU pogram z innym kumplem z EU?

Pilne, z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie czy wy widzicie jakie tu waly odchoda w tym pes2012??? w 1 dzien typowi wartosc teamu rosnie o miliard?? zalllllllllllllllllllllllllll mi tej gry jjuz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie czy wy widzicie jakie tu waly odchoda w tym pes2012??? w 1 dzien typowi wartosc teamu rosnie o miliard?? zalllllllllllllllllllllllllll mi tej gry jjuz

Jeśli ktoś oszukuje, to czy to jest wina gry ? Sam sobie odpowiedz.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F#CK!!! Im dłużej gram w tą grę tym bardziej mnie denerwuje. Częściowo przez graczy. Już nie pamiętam kiedy ostatnio grałem przeciwko innej drużynie niż Barcelona i Real...ale to nie byłoby problemem gdyby nie magiczne postacie w tych drużynach. Ronaldo i Messi to jest po prostu śmiech z graczy grających przeciwną drużyną. Biegniesz takim Messim i nie wiem w ogóle co się dzieje...tak jakby moi zawodnicy mieli nakładaną blokadę na odebranie mu piłki. Gdyby już facet omijał moich zawodników to jeszcze pół biedy, ale on przebiega przez nich!!! Co to w ogóle jest? Miałem 2x taką sytuację, że mój zawodnik biegnie obok nie ma nikogo ten się przewraca i wolny dla mnie? WTF? Bramkarze...to już jest mistrzostwo tej gry. Tak łatwo ich objechać, że aż wstyd. Gdyby rzucał się na piłkę...ok...ale on biegnie i przed samym zawodnikiem się zatrzymuje czeka aż ten go ominie i goni go!! WTF?? Gdyby to była normalna gra to powinny decydować Twoje umiejętności, a wystarczy, że jesteś debilem, umiesz trzymać pada w ręce, nie wiesz co to jest spalony, ale wystarczy, że weźmiesz sobie Barcelonę bądź Real faworyzowaną przez system i i tak wygrasz.Jeśli ktoś chce sobie kupić tą grę to po drodze niech idzie do monopolowego bo na trzeźwo nie da się w to grać.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w pełni. Można się zajebać online,dlatego nie raz zdarzało mi się wyłączyć w pi.du konsole bo mam za słabe nerwy na te barcelony. Faule też za często wpadają za psi ch.j.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do udziału w III już sezonie ligi PES 2012 na stronie pes.com.pl :rolleyes: Tylko średnie i losowane ekipy. Na dzień dzisiejszy zapisanych około 35 osób. Limit - 60 graczy. Pozdrawiam

Edytowane przez merio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F#CK!!! Im dłużej gram w tą grę tym bardziej mnie denerwuje. Częściowo przez graczy. Już nie pamiętam kiedy ostatnio grałem przeciwko innej drużynie niż Barcelona i Real...ale to nie byłoby problemem gdyby nie magiczne postacie w tych drużynach. Ronaldo i Messi to jest po prostu śmiech z graczy grających przeciwną drużyną. Biegniesz takim Messim i nie wiem w ogóle co się dzieje...tak jakby moi zawodnicy mieli nakładaną blokadę na odebranie mu piłki. Gdyby już facet omijał moich zawodników to jeszcze pół biedy, ale on przebiega przez nich!!! Co to w ogóle jest? Miałem 2x taką sytuację, że mój zawodnik biegnie obok nie ma nikogo ten się przewraca i wolny dla mnie? WTF? Bramkarze...to już jest mistrzostwo tej gry. Tak łatwo ich objechać, że aż wstyd. Gdyby rzucał się na piłkę...ok...ale on biegnie i przed samym zawodnikiem się zatrzymuje czeka aż ten go ominie i goni go!! WTF?? Gdyby to była normalna gra to powinny decydować Twoje umiejętności, a wystarczy, że jesteś debilem, umiesz trzymać pada w ręce, nie wiesz co to jest spalony, ale wystarczy, że weźmiesz sobie Barcelonę bądź Real faworyzowaną przez system i i tak wygrasz.Jeśli ktoś chce sobie kupić tą grę to po drodze niech idzie do monopolowego bo na trzeźwo nie da się w to grać.

Ja jakość niemam problemu zeby ograc Barcelone czy Real....to kwestia ustawienia taktyki i swoje umiejetnosci..tak mi sie wydaje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy też czym się gra. Ale ogólnie to jest nudne nawet,tyle ekip jest ale nie,bo każdy chce być barcą a fajnie się też średniakami gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wiem, ze to juz bylo walkowane 1000 razy, niestety nie potrafie rozkminic co i jak?Otoz, gdy gram w Pesa 2012 moge tylko zagrac 1vs,1online, nie moge zagrac competition.

Zmienilem niedawno router,wczesnie nie mialem takich problemow. Moj obecny router to D-Link dir 655. 100% sygnalu, internet 8mb/s

Czy bylby ktos w stanie powiedziec mi co mam zrobic? Jak ustawic ten router badz ps3?

Dziekowka z goryyyy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanko odnośnie promocji/spadków w MLO. W PES11 zawsze po zalogowaniu do MLO pokazany był aktualny rating oraz wymagany próg do awansu do wyższej ligi. W PES2012 już tego nie pokazują. Rozkminił może ktoś gdzie to to można wygrzebać w tym MLO ? Wiem że promocje/spadki zawsze są z poniedziałku na wtorek każdego tygodnia, ale ile trzeba mieć żeby awansować wyżej z poszczególnych lig?:wacko:

Pozdro.:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam OF z T-mobile Ekstraklasą do BLES 1406.

Z góry dzięki za podpowiedź gdzie takie coś znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze spytam czy w Pesie jest coś takiego jak online pass, bo nie chciałbym się zdziwić jak kupię jakaś używkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam- proszę o pomoc !!! nie mogę sie połączyć z kumplem żeby pograć on-line 1na1. Wchodze w online, dalej match lobby, wybieram serwer i pokój. ziomek wchodzi do poloju, widzimy sie ale wyskakuje ze nie można polaczyć... Dodam tylko że w pesa2011 robiliśmy identycznie i łupaliśmy aż iskry szły ;-) a tutaj lipa... gdy probuje grać mecze z losowym przeciwnikiem wszystko jest ok i w meczach towarzyskich i w master league online- Prosze o pomoc jeśli ktoś coś wie w tym temacie lub wie co może być przyczyną. Z góry dziękuje ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety , czasem tak bywa jak chce się grac z wybranym przeciwnikiem .Jednego dnia lipa a jutro wszystko chodzi ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby tak- ale próbowaliśmy już chyba z przez ostatnie 2 tygodnie prawie codziennie i lipa ;-( myślicie że różne wersje BLES mogą mieć na to wpływ ??

Edytowane przez ert44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić temat "staminy" zawodników w tym Pes-ie? Gram sobie sezon w lidze hiszpańskiej i to jest przecież jakieś nieporozumienie, że muszę robić rotację nawet na pozycji bramkarza, bo po 3-4 rozegranych meczach ma "połowę paska". Nie wspominając już o zawodnikach z pola. Co gorsza, nawet jak dam im odpocząć to regenerują się fatalnie, żeby nie powiedzieć wcale. O co chodzi, wyjaśni mi ktoś? (Wystawiam zawodników na swoich pozycjach).

Rozpoczynając sezon lub ML opcję Accumulated Fatigue zrób na OFF, forma dalej będzie zmienna, ale nie będzie problemów z regeneracją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SIEMKA !

Pobrałem aktualizacje od Konami 1.03 (BLES 1406) Czy jest jakis patch który jest kompatybilny z tą wersją bo pobrałem GTM i Wenb ale po wgraniu okazuje sie ze są one nie kompatybilne z moją wersją .

Błagam o pomoc ! Moze robie cos nie tak ? zawsze sie udawalo w poprzednich wersjach (2011,2010,2009) ale teraz te patche sie nie wgrywają o co chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×