Skocz do zawartości
kakaroto

Pro Evolution Soccer 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem wczoraj w MLO w pes2011, gdzie kasa wolniej płynie do "portfela" z gościem, który miał wartość total assets ponad 550mln euro. Przegrał z moim dosyć niezłym(109mln) 6:0. Dlaczego? Czy jestem taki świetny? Tak, ale nie to jest głównym powodem:) zagrał ponad 6000 spotkań, miał tylko 29% zwycięstw(przy moich 49%, a ja jakimś mistrzem nie jestem). Wniosek? W MLO nagradzane są nie umiejętności, a długie godziny spędzone przy konsoli. Nawet często przegrywając ogromną ilość spotkań stać nas na Dream team :)

Ale jakim cudem skoro pilkarze maja kontrakty na minimum 10 spotkan i potem trzeba je odnawiac.Za zwyciestwo i remis dostaje sie ponad milion a za porazke polowe z tego a takiemu cienkiemu zawodnikowi trzeba zaplacic minimum 800000 za 10 meczow,wiec jak mozna uzbierac kase na zawodnika za 60 baniek.Gdyby nie to odnawianie kontraktow to wiem ze mozna uzbierac "tak bylo chyba w pes 2010"kupowalo sie zawodnika i mozna go sobie bylo trzymac ile sie chce.Nawet jak uda mi sie uzbierac z 10 baniek i kupic jakiegos lepszego grajka to w tym czsie wygasaja kontrakty kilku innym zawodnikom i z czego mam im zaplacic zeby grac w pelnym skladzie.Moze jes gdzies jakas opcja zeby wylaczyc to odnawianie kontraktow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jestes zarejestrowany na "myPES" via Facebook??? Po rejestracji za kazdy rozegrany pełny mecz (nie coach mode) dostajesz 300k (funty) wiecej kaski. Poza tym ja za przegrany mecz z zawodnikiem z wyzszej polki dostaje ponad 1M, a za remis ok. 1.6M. Za wygrana srednio zgarniam 2.2M do tego te 300k bonusu z "myPES" i przy dobrych wiatrach (tzn. 4 wygrane mecze i 10 banieczek siada)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A jestes zarejestrowany na "myPES" via Facebook??? Po rejestracji za kazdy rozegrany pełny mecz (nie coach mode) dostajesz 300k (funty) wiecej kaski. Poza tym ja za przegrany mecz z zawodnikiem z wyzszej polki dostaje ponad 1M, a za remis ok. 1.6M. Za wygrana srednio zgarniam 2.2M do tego te 300k bonusu z "myPES" i przy dobrych wiatrach (tzn. 4 wygrane mecze i 10 banieczek siada)

Nie nie jestem zarejstrowany"zaraz sie zarejstruje na myPES"Tylko jak to jest trzeba wybrac jakis specjalny serwer zeby dostac ta dodatkowa kase czy wystarczy sama rejestracja i grac normalnie tak jak gralem do tej pory.

Edytowane przez vaxel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jakim cudem skoro pilkarze maja kontrakty na minimum 10 spotkan i potem trzeba je odnawiac.Za zwyciestwo i remis dostaje sie ponad milion a za porazke polowe z tego a takiemu cienkiemu zawodnikowi trzeba zaplacic minimum 800000 za 10 meczow,wiec jak mozna uzbierac kase na zawodnika za 60 baniek.Gdyby nie to odnawianie kontraktow to wiem ze mozna uzbierac "tak bylo chyba w pes 2010"kupowalo sie zawodnika i mozna go sobie bylo trzymac ile sie chce.Nawet jak uda mi sie uzbierac z 10 baniek i kupic jakiegos lepszego grajka to w tym czsie wygasaja kontrakty kilku innym zawodnikom i z czego mam im zaplacic zeby grac w pelnym skladzie.Moze jes gdzies jakas opcja zeby wylaczyc to odnawianie kontraktow.

Jeśli zwiększa się warość drużyny to automatycznie wzrasta ilość kasy jaką dostajesz za mecz. Za taki dream team gość pewnie kasuje tyle, że spokojnnie mu wystarcza. Kluczem do sukcesu jest szeroka kadra i przedłużanie kontraktów na min 20 spotkań dla zawodników, których masz zamiar trzymać dłużej. Ja mam 32 zawodników i nigdy nie mam problemu z brakiem środków na przedłużanie kontraktów.

Nie nie jestem zarejstrowany"zaraz sie zarejstruje na myPES"Tylko jak to jest trzeba wybrac jakis specjalny serwer zeby dostac ta dodatkowa kase czy wystarczy sama rejestracja i grac normalnie tak jak gralem do tej pory.

Zarejestruj się na myPES (Facebook), swoją nazwę urzytkownika oraz hasło z myPES wpisz w ustawieniach PESa i dodatkowa kasa leci. Bonusy działają tylko jesli grasz sam, nie działa w trybie coach.

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zarejestruj się na myPES (Facebook), swoją nazwę urzytkownika oraz hasło z myPES wpisz w ustawieniach PESa i dodatkowa kasa leci. Bonusy działają tylko jesli grasz sam, nie działa w trybie coach.

Powodzenia.

Nic to nie dalosad.gifkasa taka sama i po raz kolejny bede musia zrobic reset druzyny bo juz nie mam kasy na kontrakty.Nie moge sie wydostac z dna bo jak mozna wygrac z gostkiem co ma rankig 700 albo z nizszym ale za to ma taki sklad ze nawet pilki nie moge powachac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic to nie dalosad.gifkasa taka sama i po raz kolejny bede musia zrobic reset druzyny bo juz nie mam kasy na kontrakty.Nie moge sie wydostac z dna bo jak mozna wygrac z gostkiem co ma rankig 700 albo z nizszym ale za to ma taki sklad ze nawet pilki nie moge powachac.

Jak to kasa taka sama ? Jeśli dobrze to skonfigurowałeś to powinieneś za każdy mecz dostać bonus od myPES w wysokości +300k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to kasa taka sama ? Jeśli dobrze to skonfigurowałeś to powinieneś za każdy mecz dostać bonus od myPES w wysokości +300k.

Mam wszystko dobrze ustawione,czytalem na innych forach i maja tez ten sam problem z myPES wczesniej dostawali kase a teraz nagle sie urwalo mimo ze nic nie zmieniali w ustawieniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to kasa taka sama ? Jeśli dobrze to skonfigurowałeś to powinieneś za każdy mecz dostać bonus od myPES w wysokości +300k.

Dzieki za podpowiedz z tym myPES,kasa juz"leci"smile.gifNie dostawalem kasy bo mialem ktoras opcie ustawiona na off zmienilem na on i jest ok.Teraz juz nie mam problemow z kontraktami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zwiększa się warość drużyny to automatycznie wzrasta ilość kasy jaką dostajesz za mecz. Za taki dream team gość pewnie kasuje tyle, że spokojnnie mu wystarcza. Kluczem do sukcesu jest szeroka kadra i przedłużanie kontraktów na min 20 spotkań dla zawodników, których masz zamiar trzymać dłużej. Ja mam 32 zawodników i nigdy nie mam problemu z brakiem środków na przedłużanie kontraktów.

Zarejestruj się na myPES (Facebook), swoją nazwę urzytkownika oraz hasło z myPES wpisz w ustawieniach PESa i dodatkowa kasa leci. Bonusy działają tylko jesli grasz sam, nie działa w trybie coach.

Powodzenia.

Witam

a gdzie w ustawieniach PESie mam wejsc zeby ustawic? trzeba wejść w MLO...bo nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

a gdzie w ustawieniach PESie mam wejsc zeby ustawic? trzeba wejść w MLO...bo nie wiem.

W glownym menu "Personal data"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy OF do wersji 01407 zrobiony przez gościa, z którego OF-ów korzystam bodaj od PES 2010. Zrobiona baza pod Bundesligę i 2 ligę angielską (herby, stroje i loga lig), a także poprawnie działające znaczki Mundialu, Pucharu Narodów Afryki, Euro 2012, Pucharów Anglii, Włoch itd. ( w pierwszym patchu pod 01407 był z tym jakiś kłopot).

http://www.4shared.c...12_EU_PS3_.html

PS. Dzisiaj go wgrałem, wszystko działa i porobione zawodowo :smile:

Ma ktoś może jakiś link z uzupełnieniem do tego patcha(chodzi mi o Bundesligę i 1ligę angielską - zawodnicy+staty) ? Ostatnio chciałem coś dograć i skończyło się na tym że musiałem kasować i wgrywac wszystko od nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam jak to się dzieje. Otóż wczoraj grałem online z kolesiem który oczywiście grał Barcą. I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to że praktycznie w ogóle do piłki nie dochodziłem, wyprzedzał każdy ruch mojego zawodnika, nawet jak miałem wolny i podawałem do najbliższego gracza to o n już był przed moim - tak jakby na wiecznym i maksymalnym pressingu. Czy ktoś wie o co chodzi?

No właśnie jest to bardzo zastanawiające. Napewno istnieją jakieś ustawienia które pozwalają tak wyprzedzać swoich przeciwników, jednakże jak do tej pory dla mnie to "czarna magia", a nie ukrywam że opanowanie tej sztuki zapewne nie jednemu dało by ogrom radości w MLO.

Więc może jednak ktoś wie, jak należy ustawić drużynę, ewentualnie jakie przyciski naciskać by w momencie podania naszego przeciwnika być juz o jeden krok przed jego kolegą?

Bardzo proszę o pomoc!!

Ponawiam pytanie, jezeli ktos mi moze pomoc, bylbym wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie czy też tak macie, że większość strzałów z dystansu idzie w bramkarza? Ogólnie wszystko łądnie idealne pozycje, mocne bomby ale w bramkarza w większości...podobnie jest w akcjach w okolicach i samym polu karnym. Niechaj ktosik napisze odczucia i wrażenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie czy też tak macie, że większość strzałów z dystansu idzie w bramkarza? Ogólnie wszystko łądnie idealne pozycje, mocne bomby ale w bramkarza w większości...podobnie jest w akcjach w okolicach i samym polu karnym. Niechaj ktosik napisze odczucia i wrażenia ;)

witam. pomimo ze gra jest swietna to jednak z tymi strzalami jest problem...nawet sytuacje sam na sam z bramkarzem to jest w tym pesie loteria bo nie dosc ze nie panujesz nad strzalem to nie wiesz w ktora strone twoj zawodnik posle pilke a i tak najczesciej trafiam w bramkarza choc celuje w bok...doprowadza mnie to do irytacji jak w meczu mam z 20 sytuacji bramkowych a wykorzystam moze 1 albo wcale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

kolego sam na sam przytrzymaj R2 i np strzałki w lewo badz prawo i wtedy bardzo łatwo i technicznie ograsz bramkarza :) potrenuj w opcji treningu

witam. pomimo ze gra jest swietna to jednak z tymi strzalami jest problem...nawet sytuacje sam na sam z bramkarzem to jest w tym pesie loteria bo nie dosc ze nie panujesz nad strzalem to nie wiesz w ktora strone twoj zawodnik posle pilke a i tak najczesciej trafiam w bramkarza choc celuje w bok...doprowadza mnie to do irytacji jak w meczu mam z 20 sytuacji bramkowych a wykorzystam moze 1 albo wcale...

Na pewno ten temat był ale niestety nie moge znalesc. Mam pytanie jaka taktyka waszym zdaniem jest skuteczna. Chodzi mi o formacje oraz styl gry . Z góry dziękuje za odpowiedz:)

Edytowane przez januszp85
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego sam na sam przytrzymaj R2 i np strzałki w lewo badz prawo i wtedy bardzo łatwo i technicznie ograsz bramkarza :) potrenuj w opcji treningu

dzieki za rade. skorzystam napewno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ten temat był ale niestety nie moge znalesc. Mam pytanie jaka taktyka waszym zdaniem jest skuteczna. Chodzi mi o formacje oraz styl gry . Z góry dziękuje za odpowiedz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram 4-2-3-1. Głównie skrzydłami, wrzutki na napastnika , ale wszystko zależy od zespołu którym grasz.. Trzeba mieć bardzo szybkich skrzydłowych i skutecznego w powietrzu napastnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AHA ja gram 4-2-2-2 jeden z napastnikow jest bardziej wysuniety. A jaka strategie masz grasz z kontry itp. czy masz jakies swoje ustawienie bo czytalem gdzies na forum ze ustawienie poszczegolnych opcji jest bardzo wazne (styl ataku, obrona itd)

Ja gram 4-2-3-1. Głównie skrzydłami, wrzutki na napastnika , ale wszystko zależy od zespołu którym grasz.. Trzeba mieć bardzo szybkich skrzydłowych i skutecznego w powietrzu napastnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolejny raz!

Szanowni użytkownicy wczoraj już miałem chwile zwątpienia w tą grę, ale dzisiaj na spokojnie po treningu w ramach relaksu zasiadłem do grania. włączyłem sobie mecz towarzyski Polska vs Portugalia... oczywista ja grałem biało-czerwonymi i ku mojemu zdziwieniu wynik 3:3...myślę sobie może tak poprawiłem skilla i strzelam brameczki, a wczoraj już na forum pytałem czy cosik z tymi strzałami jest nie tak. Ok pomyślałem i włączyłem kolejne mecze i gole sypały się równo i całkiem ładne niektóre ;) Moja dziewczyna aż się sama zapytała co jest, ze tak mi idzie dobrze i wtedy zapytała: a dzisiaj nie grasz już w Champions League? Ja lekko zdziwiony mówię, ze nie i normalnie towarzyskie mecze. Potem włączyłem CL towarzyski i nic nie chciało wpaść'...Słuchajcie nie wiem czy to moje urojenia, ale mi zdaje, że w normalnym towarzyskim meczu idą brameczki ostro i ładnie wpadają i nie wiem jak to wyjaśnić, ale w CL wszystko szło w bramkarza. Gra mnie pochłania i jest dobrze ;)

Pozdro dla grających w wirtualną i realną piłkę. P.S. napiszcie czy te moje spostrzeżenia mają jakieś odzwierciedlenie u Was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

f...k zostalo mi ost trofeum a przez tego liveboxa dostalem bana bo rozlanczol Jak to jest z tym banem w competition ? da sie cos z tym zrobic ? ban jest na konsole ? czy na konto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Po raz kolejny krótkie pytanie odnośnie składów. Czy wogóle są przewidywane jakieś aktualizacje? Ewentualnie tylko patch'em można to uzyskac'?

Z góry dzięki za odpowiedzi i pomoc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam jak to się dzieje. Otóż wczoraj grałem online z kolesiem który oczywiście grał Barcą. I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to że praktycznie w ogóle do piłki nie dochodziłem, wyprzedzał każdy ruch mojego zawodnika, nawet jak miałem wolny i podawałem do najbliższego gracza to o n już był przed moim - tak jakby na wiecznym i maksymalnym pressingu. Czy ktoś wie o co chodzi?

No właśnie jest to bardzo zastanawiające. Napewno istnieją jakieś ustawienia które pozwalają tak wyprzedzać swoich przeciwników, jednakże jak do tej pory dla mnie to "czarna magia", a nie ukrywam że opanowanie tej sztuki zapewne nie jednemu dało by ogrom radości w MLO.

Więc może jednak ktoś wie, jak należy ustawić drużynę, ewentualnie jakie przyciski naciskać by w momencie podania naszego przeciwnika być juz o jeden krok przed jego kolegą?

Bardzo proszę o pomoc!!

A jak sie ma sprawa do naszych powyższych pytań???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×