Skocz do zawartości
kakaroto

Pro Evolution Soccer 2012

Rekomendowane odpowiedzi

ktos moze mi pomuc wpucharkach jak je zdobyc bo nie kumam niektorych szykalem ale zawsze bylo do pes11

jeśli chodzi o trofea to wpisz w google - trofea pes 2012

Edytowane przez radkos77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę czy ktoś widział jakiegoś OF w którym kadra Polski jest autentyczna ?? Bo ja mam jakiegoś OF w którym jest skład nie poprawiony tylko stroje. Albo czy można gdzieś znaleźć statystyki piłkarzy którzy grają w obecnej kadrze?? bo wtedy sam bym zrobił brakujących piłkarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę czy ktoś widział jakiegoś OF w którym kadra Polski jest autentyczna ?? Bo ja mam jakiegoś OF w którym jest skład nie poprawiony tylko stroje. Albo czy można gdzieś znaleźć statystyki piłkarzy którzy grają w obecnej kadrze?? bo wtedy sam bym zrobił brakujących piłkarzy.

Większośc z tych graczy jest w grze. Możesz zrobic w trybie national team selection w edit mode.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny do zagrania jakiejś ligi? Same mecze towarzyskie są trochę nudnawe . Jakaś mała liga to fajna opcja:) Jak są chętni to zapraszam na gg 12814890

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ty wiem ale brakuje kilku. Chciałem zrobić sam bo to nie problem ale statystyk nie znam a robić nie wiarygodne postaci to bez sensu

Większośc z tych graczy jest w grze. Możesz zrobic w trybie national team selection w edit mode.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ty wiem ale brakuje kilku. Chciałem zrobić sam bo to nie problem ale statystyk nie znam a robić nie wiarygodne postaci to bez sensu

Pewnie chodzi ci o tych graczy w polskiej ligi? ściągnij sobie patch z tmobile ligą i będziesz ich miał :)

Panowie , bez zbędnych ceregieli robimy zapisy do ligi:) Zasada prosta: wybieramy KLUB kto pierwszy ten lepszy, kluby nie mogą się powtarzac :) Będziemy grali lige w community:) zapraszam do dopisywania się:)    1.Domin -juve   2.Kodziro - Barca   3.Bery - City 4. Arek [Milan] 5. Rudy 6. Globi [ Real Madryt]

Edytowane przez domin 107

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi ci o tych graczy w polskiej ligi? ściągnij sobie patch z tmobile ligą i będziesz ich miał :)

Panowie , bez zbędnych ceregieli robimy zapisy do ligi:) Zasada prosta: wybieramy KLUB kto pierwszy ten lepszy, kluby nie mogą się powtarzac :) Będziemy grali lige w community:) zapraszam do dopisywania się:) 1.Domin -juve 2.Kodziro - Barca 3.Bery - City

4.arek25-milan jeśli możesz Domin napisz mi tylko w pw jak sie poruszać po community bo choć rozegrałem blisko 320 meczy w tym trybie nie grałem..proszę po prostu o krótki instruktarz

Edytowane przez arek25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arek w menu online->community->join . Potem wpisujesz nazwę i hasło i tyle:) jak zbierzemy ekipę to podam szczegóły      1. Domin [Juve]    2.Kodziro[ Barca]    3.Bery[ City ]    4. Arek [Milan]  5. Rudy  6. Globi [ Real Madryt] 7.djmediator[Valencia]

Edytowane przez domin 107

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam od dzis posiadam nowego pesika i mam pytanie czy jest jakis dobry patch do wersji bles 01406??

PS: chetnie pogralbym lige z wami ale narazie jestem slabiuutki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam od dzis posiadam nowego pesika i mam pytanie czy jest jakis dobry patch do wersji bles 01406??

PS: chetnie pogralbym lige z wami ale narazie jestem slabiuutki :D

Kurde eVi liczyłem, że pozostaniesz przy 11 i czas od czasu zagramy sparing ;p czy patche wyeliminowały błędy czy nadal można przejść jednym zawodnikiem całe boisko? poprawiona jest gra bramkarza i strzały z dystansu? Da się pograć przez sieć w MLO bez rzucania padem :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde eVi liczyłem, że pozostaniesz przy 11 i czas od czasu zagramy sparing ;p czy patche wyeliminowały błędy czy nadal można przejść jednym zawodnikiem całe boisko? poprawiona jest gra bramkarza i strzały z dystansu? Da się pograć przez sieć w MLO bez rzucania padem :D ?

Nazar ja gram we wszystko ... od pesa 11 , po fife 12 i nowego pesa takze sie nie boj... mozna przejsc cale boisko ale chyba na amatorze... jesli mi powiecie ze na top playerze jednym gosciem przechodzicie to jakos wierzyc mi sie nie chce... i strzaly z dystansu ... to moja bron jak zawsze i sa swietne moim zdaniem. Szczerze mowiac to pod bramke nie potrafie sie dostac wiec wale ciagle z daleka. tylko powiem ci ze trzeba sie ograc i przyzwyczaic do nowych rozwiazan. to wypuszczanie zawodnika za pomoca R3 znakomita sprawa tez, jak sie to dobrze opanuje oczywiscie. Napewno spotkamy sie jeszcze w 11... hmm a moze w 12? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazar ja gram we wszystko ... od pesa 11 , po fife 12 i nowego pesa takze sie nie boj... mozna przejsc cale boisko ale chyba na amatorze... jesli mi powiecie ze na top playerze jednym gosciem przechodzicie to jakos wierzyc mi sie nie chce... i strzaly z dystansu ... to moja bron jak zawsze i sa swietne moim zdaniem. Szczerze mowiac to pod bramke nie potrafie sie dostac wiec wale ciagle z daleka. tylko powiem ci ze trzeba sie ograc i przyzwyczaic do nowych rozwiazan. to wypuszczanie zawodnika za pomoca R3 znakomita sprawa tez, jak sie to dobrze opanuje oczywiscie. Napewno spotkamy sie jeszcze w 11... hmm a moze w 12? :)

W 12 zapewne zainwestuję, ale poczekam do wydania "platyny" w rozsądnej cenie. Na pes2011 po prostu się rzuciłem, po zagraniu w demo byłem zachwycony. Tu (przynajmniej dla mnie) szału nie ma i poczekam. Powrót do challenge w treningu i poprawiony BaL to dla mnie wystarczający powód do pogrania w tą gierkę ;) krystynę na okładce zawsze można czymś zakryć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak są jeszcze chętni na ligę online to zapraszam na priv:) Miejsca wystarczy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam problem, w pazdzierniku kupilem pes 2012 na ps3 z jakiegos sklepu internetowego, działał dobrze do dnia dzisiejszego kiedy konsola przestała mi czytać płytę, wyjmuję ją z konsoli i patrze a od środka pojawiły sie 2 pękniecia, niestety wchodzą o obszar danych i płyty prawdopodobnie nie da się odzyskać, co ciekawe pękniecie jest tylko i wyłącznie od tej strony gdzie sa dane, na stronie z naklejka po pęknieciu ani śladu, podejrzewam że płyta od nowości miała jakieś mikroskopijne pęknięcie i wraz z kręceniem w konsoli pękniecie sie powiększyło, raczej wykluczam możliwość tego że podczas wkładania i wyjmowania płyty do i z pudełka uległa pęknieciu gdyż nauczony doświadczeniem( kiedyś na skutek częstego wkładania i wyjmowania płyty do pudełka od ps3 płyta mi sie złamała) wkładałem ją papierowej do koperty na płyty. Co radzcie mi zrobić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie napisać do tego sklepu i powiedzieć jaka jest sprawa. Może akurat uznają gwarancję i przyślą drugą płytę ale raczej to mało prawdopodobne. Raczej jak chcesz pograć jeszcze w PESa to czeka Cię kupno jeszcze raz gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak zamierzam zrobic, ale jestem ciekaw czy sklep nie odeśle mnie do dystrybutora albo uznają ze jest to uszkodzenie mechaniczne wynikające z niewłaściwego użytkowania nośnika :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas do ligi zapisało się oficjalnie 7 osób. Czekamy z niecierpliwością na następnych:) Jeszcze są klasowe zespoły do zgarnięcia m.in. Arsenal, Inter ,Liverpool, Tottenham,Roma,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem nowicjuszem,potrzebuje pomocy.Słyszałem ze mozna zarejetrowac pesa na fejcie.Gram w master legue a tam ponoć dają dodatkowa kasę za mecze.Jak to Zrobić, HELP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukasz na fejsie aplikacji 'My Pes' rejestrujesz się tam po czym odpalasz pes na konsoli i w ustawieniach profilu w grze masz ustawienia do fejsa i wpisujesz tam taki sam login i hasło jakie masz na aplikacji na fejsie.Jakoś tak..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak są jeszcze chętni na ligę online to zapraszam na priv:) Miejsca wystarczy:D

Witam

Chętnie dopisze się do ligi daj jakieś info co i jak na priv lub gg 3695159.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukasz na fejsie aplikacji 'My Pes' rejestrujesz się tam po czym odpalasz pes na konsoli i w ustawieniach profilu w grze masz ustawienia do fejsa i wpisujesz tam taki sam login i hasło jakie masz na aplikacji na fejsie.Jakoś tak..

Dzięki.Już na fejsie jestem zrobiony teraz tylko jak wróce do domu dokącze reszte ,jeszcze raz dzieki pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się czy na jakimś PSS jest demo pesa? Chciałem przetestować przed kupnem ale nigdzie nie mogę znaleźć, szukałem na pl,us,uk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się czy na jakimś PSS jest demo pesa? Chciałem przetestować przed kupnem ale nigdzie nie mogę znaleźć, szukałem na pl,us,uk.

Bodajże demo straciło już swoją ważność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam stadionów z ligi angielskiej. Zwłaszcza zależy mi na Anfield i White Hart Lane. Do bles 1407. Macie coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się czy na jakimś PSS jest demo pesa? Chciałem przetestować przed kupnem ale nigdzie nie mogę znaleźć, szukałem na pl,us,uk.

Nie ma co testowac Ziomek.Kupuj Naprawde warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×