Skocz do zawartości
Emir

Haze

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe 1024x768 to tak troszkę 4:3

Ja sobie nie przypominam żeby mi się obraz na ekranie rozciągnął w poprzek...

Czemu nie podał GT5P tam też 1024x768 wyszło? Czy może poniżej 720x576

Mam kiepski monitor bo tylko 22'' Wide ale jakoś tak gry u mnie wyświetlają się w 1080p i nie widzę żadnych porozciąganych postaci czy pikseli.

Się człowiek czegoś faktycznie łopił

A tak już zupełnie poza tematem, skąd gość wytrzasnął MGS4? Przecież na pokazach Konami nie mieli raczej możliwości liczenia każdego piksela czy zrzucania obrazu na PC (innego sposobu liczenia nie znam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no troche dziwne to 1080p w MGO bylo , niby bylo ale jakies cos nietakie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jezeli jest w tym 1024 to who cares nie gram w ta gre dla rozdzialki ;] (GT5P jest w 1280x1080)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu jak Wy strasznie jedziecie po tej biednej peesce. Dla mnie grafa w większości produkcji jest kosmiczna, a trzeba pamiętać , że cell potrafi wspomagac grafikę i jeszcze zobaczymy co to znaczy. Grafa w ps3 jest generowana przez kartę graficzną i procesor Cell. Zaraz się pewnie posypią jakieś komentarze specjalistów ale postaram się znaleźć linka gdzie o tym czytałem.

Dla mnie HAZE to nieudolna próba podrobienia mocno przereklamowanego i plastikowego HALO 3. gry w Full hd siępojawią i nie ma biadolic tylko trochę poczekać...rok.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I sami twórcy przyznali że haze działa w 576p ja podziękuje 30 klatek i nawet nie ma HD albo free radical są developerami którzy powinni robic gry na pegasusa albo ps3 to przereklamowany crap.

Zaraz, zaraz, gdzie Ty to wyczytałeś? podaj źródło. Bo ja ostatnio gdzieś na N4G wyczytałem (linka nie podam, bo siedzę na PS3 ), że na forum Ubi jeden z członków Free Radical o nicku "Ubi Wuzzi" (czy jakoś tak, już nie pamiętam) zdementował te plotki i napisaż, ze gra jednak chodzi w 720p. Więc o co chodzi?

Hehe 1024x768 to tak troszkę 4:3

A jak nazwać taką rozdzielczość: 800x1080? Koleś chyba naprawdę co pił jak może być mniej pikseli w poziomie niż w pionie na panoramicznym telewizorze? Jak by to wyglądało po skalowaniu obrazu...? U mnie gra wygląda dobrze

Pisze z PS3, edycja nastąpi jutro. (już po)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem skad wy bierzecie te rozdzialki ! Z fusow tez potrafie wrozyc !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL

Kilkanaście postów o tym w jakiej rozdzielczości wyświetlane jest Haze. Czy to jest takie ważne? Może wy siedzicie 5cm prze TV i liczycie rozdzielczość, ale ja odpalam grę i gram. A czy to jest 720p czy 576p, nie robi mi żadnej różnicy, bo gra równie dobrze może wyglądać w tej gorszej rozdzielczości.

Za czasów PSX czy PS2 nie było takich dyskusji, a teraz w kółko o jednym, rozdzielczość, klatki, rozdzielczość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za czasów PSX czy PS2 nie było takich dyskusji, a teraz w kółko o jednym, rozdzielczość, klatki, rozdzielczość...

Takie czasy Ja po namyśle, stwierdzam, że również się zaliczam do grona wymagającego - bo skoro wydałem na coś ponad półtora kafla, to w sumie produkty na to chcę otrzymać o jak najwyższej jakości. Grywalność też jest oczywiście ogromnie ważna, (jeśli nie najważniejsza) jednak nie oszukujmy się - gdyby nam zależało na samej grywalności, to zostalibyśmy przy SNES'ie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom bardzo dobra ocena zobacze jeszcze w psx extreme choc i tak temu tytulowi nic juz pewno nie pomoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kilkanaście postów o tym w jakiej rozdzielczości wyświetlane jest Haze. Czy to jest takie ważne? Może wy siedzicie 5cm prze TV i liczycie rozdzielczość, ale ja odpalam grę i gram. A czy to jest 720p czy 576p, nie robi mi żadnej różnicy, bo gra równie dobrze może wyglądać w tej gorszej rozdzielczości.

Za czasów PSX czy PS2 nie było takich dyskusji, a teraz w kółko o jednym, rozdzielczość, klatki, rozdzielczość...

No bo kiedyś nie reklamowali konsol, jako, że są nowej generacji HD... a tu co... jedyna gra w Full HD która zawita na rewelacyjnej maszynie HD o nazwie PS3 to chyba GT5 ;/

Mi się ta gierka spodobała, ale wstrzymam się do jakichś gameplayów czy coś... bo jak to będzie tak cienko wyglądać, to sobie daruje...

@down

Ja się póki co kieruje tym co piszą (bo niby dlaczego mam pisać, to co ty, skoro nie ma na to dowodów - poczekamy na premierę )...Z resztą widziałem GT5:P na TV z Full HD i wyglądało jakby faktycznie na nim było (tzn. miodnie)...ale oczywiście możesz mieć rację, że jest natywna, bo przecież nie zacznę grzebać w ustawieniach TV w sklepie Z resztą biorąc pod uwagę twoje rozumowanie, to po premierze może się okazać, że i Wipeout nie będzie w Full

P.S Aha, nie odpisuj już w tym temacie - mała rada, to temat o HAZE xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT5 w Full HD,Buhahaha. Zapomnij człowieku lepiej o tym,czy Wy wszyscy zawsze musicie wierzyć we wszystko co ktoś napisze o swoim tytule. To jest nie osiągalne przy takich modelach aut,w przypadku GT5 jak rozdzielczość Full HD. Zwykły chwyt marketingowy,zresztą GT5:P też nie chodzi w Full HD(rozdzielczośc natywna),TV oczywiście że pokazuje niby Full HD,ale właśnie tylko pokazuje W rzeczywistości tak nie jest,obraz jest skalowany przez Sonke z niższej rozdzielczości. Było już o tym pisane na zagranicznych serwisach,nie pamiętam których.

Co do gry kóra napewno będzie hulać w Full HD,to jest nią a raczej będzie Wipeout HD(1920x1080P,60 fps'ów).To tyle w tym temacie,reszta to ściema komercyjna jaką jesteśmy karmieni od lat kiedy powstały konsole. Towar musi się sprzedawać,więc czemu nie można czasami delikatnie skłamać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko takie stwierdzenie:

Nie podoba się? To nie graj i nie marudź!

Co Wy kurcze do przedszkola chodzicie? "Proszę Pani bo obiecali że będzie HD a nie jest HD buuuuu".

Tej gry jeszcze nie ma, demo trwało 10 minut ale już wszyscy są znawcami i wszyscy zakopali tą grę...

Ile razy będziecie wałkować jedno i to samo?!

Sick!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jak to jest?

takie naklady finansowe na produkcje, promocje. Przekladanie premiery. Ba, zaangarzowanie zespolu Korn. Gadajace glowy o tym jaki to rewolucyjny, nowatorski, wyjatkowy tytul. Po czym okazuje sie, ze dostaje w prasie recenzje ponizej 5!!!

Prasa ma zle nastawienie? Nie, demo to fragment przecietnej strzelanki ze starego pc ze srednia rozdzielczoscia i nacigana fabula.

Trzeba bylo nam stadion za to zbudowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zaraz, zaraz, gdzie Ty to wyczytales? podaj zrodlo. Bo ja ostatnio gdzies na N4G wyczytalem (linka nie podam, bo siedze na PS3 ), ze na forum Ubi jeden z czlonkow Free Radical o nicku "Ubi Wuzzi" (czy jakos tak, juz niepamietam) zdementowal te plotki i napisal, ze gra chodzi w 720p. Wiec o co chodzi?

A jak nazwac taka rozdzielczosc: 800x1080? Koles chyba naprawde co pil jak moze byc mniej pikseli w poziomie niz w pionie na panoramicznym telewizorze? Jak by to wygladalo po skalowaniu obrazu...? U mnie gra wyglada dobrze

Pisze z PS3, edycja nastapi jutro.

http://polygamia.pl/koniec-swiata-haze-nie-w-hd prosze niedowiarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczerze się z nim zgadzam,czuję sie troche oszukany. Sony niby tak zachwalało,że ich konsola jest kilkanaście razy mocniejsza od PS2. Bardzo ciekawe,gdzie ta moc,skoro na PS2 były gry w rozdzielczości 720×576 i nawet 1024x576 w GT4,prze kabel component(jak Haze:)

male sprostowanie: GT4 wylacznie w wersji amerykanskiej (NTSC) dzialalo w 1080i i obraz wtedy generowany byl z przeplotem w rozdzielczosci 1024x540 i upscalowany do 1080i. co i tak wygladalo fantastycznie (a o czym mialem okazje sie niedawno przekonac).

Haze nie wyglada jakos brzydko - na pewno obraz generowany przez silnik gry wydaje sie byc bardziej ostry niz chocby w GTA IV. podstawowa zaleta jest plynnosc - tylko co mi po plynnosci na poziomie 30FPS? tyle daje mi UT3, dzialajacy w natywnej rozdzielczosci 720p i wygladajacy przy okazji lepiej niz to, co moglem zobaczyc w demku Haze.

problemem wydaje sie byc tutaj czas, jaki firmy przeznaczyc moga na optymalizacje kodu - bo tylko optymalizacja moze dodac klatek/sek. a ze optymalizacja jest droga, do tego Cell jest wrednym kawalkiem hardware'u, to mamy co mamy. gry pseudo-HD, z plynnoscia rodem z PSXa, za to oczojebnym HDRem i bump-mapping.

mialem kupic Haze (bo uwielbialem TimeSplitters), ale dam sobie siana i czekam na TimeSplitters 4. i marze, zeby bylo kolorowo, komiksowo, w 60 klatkach i z fabula na poziomie Future Perfect.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajcie już spokój.Wyjdzie gra to wtedy będzie można ją rzeczowo ocenić.W taki sam sposób jak wy postępują ludzie oceniający Killzone2 po pokazie na Playstation day a ocenę z IGN wydaje się być mocno zaniżona albo japońskie Famitsu recenzowało inną grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się już zaczynam bać . Od IGNu Haze dostał tylko 4.5, a inne serwisy jakoś dobrze oceniały ten tytuł... Mi się wydaje, że IGN przesadza lekko jak daje grze tylko 4.5 za grafikę czy gameplay. No dobra może jest tam kiepskie AI, ale czy to powód, żeby tak zaniżyć ocenę za gameplay? Grafika też nie świeciła, ale na pewno zasługuje na więcej niż 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No skoro strzela sie do stojacych butelek na murze to jak tu mowic o gameplayu? Gameplay to wlasnie ta czesc gry, ktora przynosi frajde, a nie powoduje oczoplas czy inne mniej lub bardziej pozytywne wibracje w uchu. Tak wiec niski poziom AI to jeden z glownych poziomow do obnizenia oceny za gameplay.

Pytanie czy az tak bardzo, hmmmm. Osobiscie mi sie wydaje ze troche przesadzili. Jak ja bym mial oceniac ta gre to dalbym jakies solidne 7,5 moze 8, a to z racji tego ze wybredny nie jestem, i nie gralem jeszcze w pelna wersje gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak okazało się,że nie taki diabeł straszny jak go malują.

Wyczytałem,że Japoński Famitsu dał Haze ocenę 34/40 a Włoskie wydanie PSM(Playstation Magazin) dało ocenę 9/10! Sądzę że w dużej mierze przyczynił się do takich ocen CO-OP dla 4-ech graczy i split screen. Bo jak dla mnie to są jedyne 2 argumenty,które prędzej czy później skłonią mnie do zakupu tej gry(jak nieco obniży się pułap cenowy) Split screen w 4-ech na podzielonym ekranie to przednia zabawa.

Dzisiaj premiera w USA,z wieczorka można spodziewać się pierwszych recek anglojęzycznych,nie licząc żałsnego IGN'u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem nie grali w to demo, w które my gralismy... To jest demo, które Free Radical pokazalo roznym wydawcom juz HO HO HO temu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jednak PSM Italy i Famitsu posłodziły troche z tym tytułem, jest już recenzja na Gamespot - ocena 6.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gamespot to najgorsze scierwo Monster Hunter freedom 2 dostal tam 5.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×