Skocz do zawartości
Emir

Haze

Rekomendowane odpowiedzi

średnia ocen haze w necie coś około 50%. Ech a liczyłem na tą gre, na trailerach i screenach wyglądała nieźle, ale już odpalając demko wiedziałem, że to bedzie słaba gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od IGN 4,5 hmmm ludziska doradzcie kupic haze czy poczekac na gre MGS4 ktora nie znam aczkolwiek chcialbym zagrac w jakas zajbista strzelanke?

Zdecydowanie poczekaj na MGS'a, chyba że bardziej wolisz FPS'y to Haze jest w tym momencie jakąś alternatywą o ile jego cena nie przelracza 150zł(nie wiem nie spr.) więcej chyba nie jest warta. Jeśli jeszcze posiadasz 2pady i kogoś z kimś można zawsze pograć to bym się nie zastanawiał.Niewiele jest gier oferujących Split Screen'a a w tym trybie jest zabawa przednia.Można nawet zapomnieć o niektórych minusach.

Jest i kolejna recenzja tutaj,tym razem bardziej się do niej przyłożyli,ocena 7.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci powiem że przeszedłem grę i jest SUPER ! Przeszedłem z kolegą na splicie. Gdy dowiadujemy się co oznacza HAZE przypomina się pewien film Multiplayer rozwala ! Mod w którym to jesteśmy rebeliantami i mamy kajdanki, musimy uciec z obozu Mantelów do pkt. w którym rozwalamy kajdanki,dostajemy nóż i wzywamy helikopter ( wszyscy więźniowie muszą uciec helikopterami ) i gdy uciekniemy helikopterem wtedy dostajemy broń i pomagamy naszym Bądź nie wsiadamy do helikoptera i staramy się przeżyć z samym nożem, bądź podnosząc bron przeciwnika. Oczywiście celem naszym jest wejście do tego helikoptera ale wiadomo są różni ludzie Na multi poza wyborem miejsca respawnu wybieramy team. 4 osoby na team. W tym teamie tylko te osoby będą się komunikowały przez headset. Oczywiście można z osobami z innego teamu. Nie grałem jeszcze split online, ale domyślam się że wymiata

Gdy zagramy po stronie rebeliantów, w naszym mózgu pojawia się pewien impuls, po co nam Nectar ? Nectar jest dla niedojd które nie potrafią nic zrobić ! My nie potrzebujemy Nectaru, ponieważ mamy ręce i nogi które wystarczą nam aby przetrwać. Gra jest prześwietna Naprawdę polecam.

W mojej ocenie 9/10 ponieważ 10/10 będzie u mnie miała jedna gra ( Patrz sygnaturka )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając post wyżej otworzyłem szeroko oczy i doszedłem do wniosku że Haze już wyszło... Jakim cudem przegapiłem premiere tej gry... Pewnie za dużo siędzę przy Rock Bandzie. A więc zamówiłem Haze i napiszę moje wrażenia jak pogram troszkę. A przy okazji proszę o odpowiedź: Czy jest Split Screen Online? Chodzi mi o deathmatch i takie tam - jak w WarhawKu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@arczi

Przeszedłeś tą grę w 1 dzień??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze go wciagla? I gra jest krotka jak COD4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście Ubisoft zawiódł. Najpierw strasznie powtarzalny Assassin's Creed, potem Rainbow Six Vegas 2 (powinni inaczej nazwać tą serię, a do tego jeszcze krok wstecz, jeśli chodzi o grafikę), a teraz Haze. Zapowiadany jako totalny killer,

okazał się co najwyżej średni, pomimo wielokrotnego przekładania daty premiery. Szkoda, że firma która była niegdyś synonimem świetnych gier zaczęła opierać swoją politykę wyłącznie na hypie wokół swoich tytułów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czytając post wyżej otworzyłem szeroko oczy i doszedłem do wniosku że Haze już wyszło... Jakim cudem przegapiłem premiere tej gry... Pewnie za dużo siędzę przy Rock Bandzie. A więc zamówiłem Haze i napiszę moje wrażenia jak pogram troszkę. A przy okazji proszę o odpowiedź: Czy jest Split Screen Online? Chodzi mi o deathmatch i takie tam - jak w WarhawKu.

Jest split jak w WH. Podlaczasz pada i w menu musisz Start wcisnac i w prawym gornym rogu bedze (twojpsnid)ArczX2. Dla przykladu dalem moj PSNid.

@arczi

Przeszedłeś tą grę w 1 dzień??

Tak

moze go wciagla? I gra jest krotka jak COD4?

Tak ,,wciągła'' mnie i jest troszkę dłuższa niż CoD4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rany co to się stało, że grę za 200zł przechodzi się w jeden dzień...

Czy grafika w stosunku do dema jest poprawiona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rany co to się stało, że grę za 200zł przechodzi się w jeden dzień...

zniknęły, bo single w obecnych grach FPP jest tylko dokładką do multi, aby ludzie bez łącza też kupili grę. Smutne, ale wszystko idzie w dzisiejszych czasach do multi (w Sins of a Solar Empire na PC - RTSie nie ma nawet kampanii, tylko skrimshe i multi...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde właśnie przeszedłem demo ( dużo to tego tam nie było jak na 1,5 gb) i powiem wam, że mnie gra zaskoczyła...negatywnie. Ta misja w dżungli wydała mi się prawie identyczna jak chyba pierwsza misja w Turoku. Tyle że w Turoku strzela się do dinazaurów. Nic nowego w tej grze się nie pojawiło tylko motyw z nektarem ale to w sumie taki średni motyw. Grałem w demo więc moja wypowiedź średnio się liczy ale z tego co zobaczyłem to tej gry nie kupie (to jest moja opinia i nie chce się kłucić z nikim jakie ma kto wrażenia)

zniknęły, bo single w obecnych grach FPP jest tylko dokładką do multi, aby ludzie bez łącza też kupili grę. Smutne, ale wszystko idzie w dzisiejszych czasach do multi (w Sins of a Solar Empire na PC - RTSie nie ma nawet kampanii, tylko skrimshe i multi...)

Dokładnie ! Pamietam jak kiedyś się grało w gry po kilka dni a nawet tygodni. Teraz takich gier jest niewiele albo wogóle ich nie ma. Producent gry krótką gre nadrabia grafiką albo jakimiś innymi bajerami. Ja zauwazyłem to jak przeszedłem MoH Airborne w 1,5 dnia... Często jak kupię gre i przejde ją w 1-2 dni to potem chodze zły że kupiłem taki szit...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie ! Pamietam jak kiedyś się grało w gry po kilka dni a nawet tygodni. Teraz takich gier jest niewiele albo wogóle ich nie ma. Producent gry krótką gre nadrabia grafiką albo jakimiś innymi bajerami. Ja zauwazyłem to jak przeszedłem MoH Airborne w 1,5 dnia... Często jak kupię gre i przejde ją w 1-2 dni to potem chodze zły że kupiłem taki szit...

Bo dobre gry powinny mieć tak ciekawą fabułę i grywalność, żeby z chęcią grało się w nią jeszcze raz, być może na inny sposób, byćmoże w celu rozwoju prowadzonej postaci, itp.

Znacie takie gry na PS3?

Ja też jestem tylko po demku Haze i jeszcze do tego totalnie nieograny z padem, gre kupie zaraz jak przejde GTA4 bo musze na własnej skórze sprawdzićdziałąnie coopa i multi w tej grze. Także wypatruje opinii jak te aspekty się mają w Haze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o grafę i motyw z nektarem (w demie) to nic nadzwyczajnego ale grało mi się całkiem fajnie tym bardziej, że nie bardzo jestem obcykany z padem w Fps'ach. podoba mi się ten pistolet z niezłym "wykopem" .gra sie miło, a jedyne co przychodzi na myśl to HALO. tak pewnie miało byc i pod takim kątem moim zdaniem gra była tworzona ale takie kopie nigdy nie będa lepsze od orginału chociaż nie uważam Halo 3 za grę wybitną.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bral. Nie wierz w to co mowia inni, trzeba samemu oceniac gre. Kurde no w poniedzialek jade po gre, juz sie nie moge doczekac... jakos strasznie i sie spodobala :S

EDIT: Literowka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po demie odechciało się Haze. Zwykły FPS. Nic ponad, a sam nektar nie pociągnie gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra przecietna i to wlasnie boli, bo mial byc dobry fps. Czekam na Resistance 2 i KILLZONE 2. Dwa razy sie zastanowcie nim kupicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi po demie odechciało się Haze. Zwykły FPS. Nic ponad, a sam nektar nie pociągnie gry...

Skoro gra juz wyszla to moze teraz skupmy sie na krytyce pelnej wersji, a nie przychodzi jakis ziomek i mowi ze mu sie demo nie podobalo to oryginalu nie kupuje :| Demo to se kazdy moze sciagnac i sprawdzic wiec nic nam po twojej opinii dema. A z tego co widze to oceny pelnej gry nie sa takie zle jak niektorych wypowiedzi o demie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a ja mam HAZE - ŚWIETNA GRA! a szczególnie split screen online i campania na splicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To można grac na splicie na jednym TV w HAZE? Jak tak to może sobie sprawię... będzie w co z bratem grać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To można grac na splicie na jednym TV w HAZE? Jak tak to może sobie sprawię... będzie w co z bratem grać

Tak, można. Na splicie można przejść kampanię oraz pograć online ( na nierankingowych serverach )

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za Double Post'a.

Fanboy'e XBOX'a 360 mogą się śmiać do woli. HAZE zapowiadany był jako konkurent CRISIS (nie wieżyłem w to ale chiałem aby było chociaż dużo podobne), a wyszedł jeden wielki SZIT! Ta gra wydaje mi się robiona na szybko. Wiele niedociągnięć itp... Przejdę swoją kopię i sprzedaję...

ŻAL!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×