Skocz do zawartości
Emir

Metal Gear Solid 4

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, powiedzcie mi jak pierwszego Boss'a załatwić, a raczej jak unikać jej 'turlania' się w momencie gdy zwinie się w kulkę?... bo na razie to na najtrudniejszym trybie meczę się z laską (po rozmowie z Naomi) juz z 2h i nic... Ciągle przy końcu mnie "przejedzie" i kiszka!

Druga sprawa, czy dobrze rozumiem, że (nie pamietam nazwy) ale prywatna armia Ocelota (laski w kombinezonach i hełmach) nie liczą się do licznika zabitych!?...

W ogóle to co mogę zaciukać i nie martwić się że mi Kill skoczy!?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz że zwija się w kulkę szybko wskakuj na łóżko czy jakąś skrzynkę w korytarzu.

Te laski, czyli FROGS liczą się do zabić, w końcu są ludźmi...

Spokojnie możesz zabijać maszyny, które nie są sterowane przez człowieka (Gekko, Dwarf Gekko).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprościej załatwić emblemat assassina mając stealth octo i zaczaić się na PMC po prawej stronie przed wejściem do Advent Palace.

Zawsze jest tam 2 przeciwników. Ostrzeliwują się z partyzantami.

Ja sobie zostawiałem jednego, tego z prawej, a wykańczałem dwóch pozostałych którzy przychodzili z przodu, zza budynku lub z tyłu...też zza budynku

Jedyne na co trzeba uważać to żeby nie wykończyć któregoś na oczach kumpla. Ale nawet jeśli się to stanie to limit 25 alertów jest w zupełności wystarczający.

Po jakichć 20-25 minutach mamy pełne 50 przeciwników zaliczonych a później już tylko speedrun Jedyne problemy miałem z Crying Wolf, upolować tą bestię bez wykrycia przez frogsy i to na czas to dość ciężka sprawa Pozostali bossowie to jakieś 30 sekund walki lub 6 strzałów jak kto woli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te laski, czyli FROGS liczą się do zabić, w końcu są ludźmi...

Choroba... to dobrze że nie zaliczyłem wczoraj konfrontacji z Boss'em, bo zabiłem wszystkie laski FROGS... ale z drugiej strony to dziwne, bo nie są standardowym przeciwnikiem i z porównaniem ze zwykłym żołnierzem nie jest ich łatwo załatwić...

Pozostali bossowie to jakieś 30 sekund walki lub 6 strzałów jak kto woli

Hmm, to z jakiej broni lutujesz w Boss'ów?... Bo ja męczyłem się nieco dłużej!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój rekord to 2 hity z railguna na Raging Raven i 2 hity ze snajperki Akiby na Crying Wolf

Nie wiem jak pokonać najszybciej Octopus... Z Railguna mało jej zabiera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M82A2

Fajowa snajperka

H@des26 ale mimo wszystko to ludzie nie roboty (choć te krwawiące gekko też są zastanawiające). Chciałbym zauważyć ze B&B też nie są standardowym przeciwnikiem a liczą się za ludzi. Oczywiście mówię o formie bez pancerza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Laughing Octopus wal ze snajperki (np. SVD) kiedy próbuje do ciebie strzelić z machine-guna, a w momencie gdy się schowa znajdź ją włącz NVG w Solid Eye, namierz jej głowę, naładuj na LV. 3 Rail Guna i wal headshota.

Nie możesz przegapić żadnej okazji na zadanie jej damage'a, to wtedy pójdzie szybko i sprawnie.

Trzeba pamiętać również, że wytrzymałość BOSSA zależy od poziomu trudności, na którym przechodzimy grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzeba pamiętać również, że wytrzymałość BOSSA zależy od poziomu trudności, na którym przechodzimy grę.

Dokładnie dlatego nie trzeba się szarpać i zdobywać podstawowych rzeczy na boss extreme

Ośmiorniczka jest dość łatwa do pokonania bo jak się zleje z tłem to sobie tak stoi więc można spokojnie wycelować. A jak do nas strzela to spokojnie dwa strzały w głowę wchodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie mozna .... ^*(^#)(... jak już qtwa coś Ci się uda przejść a zapomnisz save'a zrobić... no i co?... i kiszka, bo w końcu Cie ktoś zauważył! normalnie czasami to sam bym się kopnął w dupsko jakbym miał na tyle możliwości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem ostatnio zapisywanie danych między aktami o drugiej w nocy i pojawił mi się komunikat że jest późno i mam już iść spać... zauważył to ktoś również?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
miałem ostatnio zapisywanie danych między aktami o drugiej w nocy i pojawił mi się komunikat że jest późno i mam już iść spać... zauważył to ktoś również?

hehehe nie no weź nie wkrecaj

Druga sprawa, to taka ze właśnie skończyłem akt 2 na BigBoss i... mi gdzieś się wkręcił jeden kill :/ i nie wiem gdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze zabiles jakiegos kolesia w Power Suit podczas ucieczki z Drebinem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehehe nie no weź nie wkrecaj

To prawda!!

Easter egg

Druga sprawa, to taka ze właśnie skończyłem akt 2 na BigBoss i... mi gdzieś się wkręcił jeden kill :/ i nie wiem gdzie...

Ucieczka z Drebinem.

Pain in the Snake's ass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, podczas ucieczki wozem bojowym na którym ja se stałem... i ostrzale GEKKO, usłyszałem jakiś krzyk gościa, niby po dostaniu kulki... ale waliłem w patałachów dalej nie zwracając uwagi!... Zamieszanie było niemałe, a nie mogę juz powrócić do savea z przed ucieczki bo go nadpisałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ała

W tej części nie ma się co szczypać w nadpisywanie save bo ich ilość nie wpływa na końcową notę (nie jak to było w pierwszej części).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to ała

W tej części nie ma się co szczypać w nadpisywanie save bo ich ilość nie wpływa na końcową notę (nie jak to było w pierwszej części).

Heh to już wiem!... Ale plusy sa takie, że przechodze grę i będę musiał...ją przejść raz jeszcze, a jak wiemy to uczy!:) kolejnym razem będę uważał!...

MGS2 skończyłem 27 razy, to czemu MGS4 nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, z góry przepraszam za małego offtopa ale mam pytanie związane z MGS, muszę nadrobić zaległości co do poprzednich części i w związku z tym czy ściągnięte z USA MGS: Essential Collection (wersja oczywiście NTSC U, w wersji PAL ten zestaw się nie pojawił ) będzie hulało na PAL'owskiej PS3 60GB? Wiem, że gry na PS3 nie mają blokady regionalnej ale jak jest z grami z PS2? Nie znalazłem na forum niczego co mogłoby mi pomóc Będę wdzięczny za podpowiedź.

Pozdrawiam!

PS. Link do aukcji z MGS:EC -> http://www.allegro.pl/show_item.php?item=393342205

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie - gry na PS2 i PS1 dalej posiadaja blokade regionalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety to co napisał mój poprzednik to prawda. Ale myślę, że jest chyba dość tanie rozwiązanie. Może się pokusić o zakup PS2 z USA. Teraz to powinno kosztować grosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No niestety to co napisał mój poprzednik to prawda. Ale myślę, że jest chyba dość tanie rozwiązanie. Może się pokusić o zakup PS2 z USA. Teraz to powinno kosztować grosze

Można się też pokusić o PS2 "lekko" zmodyfikowane i też będzie działać. Cena też nie będzie wygórowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem początkujący... Mam problem. Po krótkim czasie grania pisze disconected from server exiting the game. O co chodzi? Co się dzieje? Jeszcze jedno. Jak mnie ktoś zabije to umieram potem 2 razy. O co chodzi? Umieram od razy gdy zaczynam grę. Nawet broni nie mogę wybrać. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niezly fakap , moim zdaniem masz poprostu slabe lacze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem początkujący... Mam problem. Po krótkim czasie grania pisze disconected from server exiting the game. O co chodzi? Co się dzieje? Jeszcze jedno. Jak mnie ktoś zabije to umieram potem 2 razy. O co chodzi? Umieram od razy gdy zaczynam grę. Nawet broni nie mogę wybrać. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Kacper20, a moim zdaniem w przeciwieństwie do ZetBe problem jest gdzie indziej, sam też tak miałem a łącza nie mam wcale najlepszego - 1mb i sobie z tym poradziłem. Podaj jaki masz internet i przez co z niego korzystasz - modem/router(WiFi/przewodowy)/itp. to postaram się tobie pomóc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Net chodzi mi 700 kb ciągle. Łącze się przez kartę sieciową przez laptopa. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×