Skocz do zawartości
Emir

Metal Gear Solid 4

Rekomendowane odpowiedzi

Nom, nie miałem okazji... jak zwykle jak się kupi demko (tak ja mam) to juz sie nie spieszy z full wersją no i mi zostało to do dziś tak!...

Zastanawiam sie jak bedie wyglądał MGS3 na moich 40" bo MGS2 juz nie jest tak piękny a po MGS4 szkoda patrzeć na inne gry!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nom, nie miałem okazji... jak zwykle jak się kupi demko (tak ja mam) to juz sie nie spieszy z full wersją no i mi zostało to do dziś tak!...

Zastanawiam sie jak bedie wyglądał MGS3 na moich 40" bo MGS2 juz nie jest tak piękny a po MGS4 szkoda patrzeć na inne gry!...

Mysle, ze jezeli jeszcze w to nie grales to fabula tak Cie wciagnie, ze zapomnisz o tym jak to wyglada...

Ja probowalem przejsc ta gre na PS3, ale nie dalem rady... no wyglada jak... bloto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@H@des26:

Żeby nie doznać szoku wideofilaktycznego (coś jak szok anafilaktyczyny, ale ale powoduje go nie ugryzienie pszczoły, ale oglądanie starych gier na wielkich telewizorach ) proponuję zmienić format TV na 4:3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No taki mam zamiar aby zrobić se format 4:3 bo już przy MGS2 zacząłem popadać w jakies dziwne drgawki...

Ale, ale... zaskoczę Was! Tomb Raider Anniversary, skończyłem cały na 100% na 16:9 ... masakra, ale jak się gra długo to już nie widać... błota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS2

Pytanie do osób będących w temacie Emblemów:

Czy zdobywając Big Boss Emblem automatycznie dostanę emblematy Fox, Hound i Foxhound? Czy muszę zdobywać każdy osobno?

Dostajesz z automatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zawsze mozna tryb ekranu zmienic, ze rozciagnie ekran w pionie i pousuwa paski zycia i radar No i odrazu poziom trudnosci sie podwyzsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko chcialem sie pochwalic, ze wlasnie ukonczylem metal gear solid 4 Statystyki nie są jakies porazajace ale za drugim razem planuje przejsc z 0 kills

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko chcialem sie pochwalic, ze wlasnie ukonczylem metal gear solid 4 Statystyki nie są jakies porazajace ale za drugim razem planuje przejsc z 0 kills

Łał, ale super. Imponujesz mi... -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Juz o tym byla gadka chyba ale nie mam pewnosci przymierzam sie do emblemu big bossa i teraz jestem ciekaw czy mozna rozstrzelac bossow w formie besti z ostrej amunicji i tylko forme ludzka z usypiacza bo jesli tak to nie musialbym znowu przechodzic normlnie po amunicje do usypiaczy tyle co jest by mi styklo na bossow w formie ludzkiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@^^^:

Według mnie, musisz najpierw przejść grę nie zabijając żadnej z Pięknych (także w formie Bestii), żeby dostać Solar Gun. Jest on niemal niezbędny do zdobycia Big Boss Emblem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Juz o tym byla gadka chyba ale nie mam pewnosci przymierzam sie do emblemu big bossa i teraz jestem ciekaw czy mozna rozstrzelac bossow w formie besti z ostrej amunicji i tylko forme ludzka z usypiacza bo jesli tak to nie musialbym znowu przechodzic normlnie po amunicje do usypiaczy tyle co jest by mi styklo na bossow w formie ludzkiej.
Zabicie bestii uzywajac ostrej amunicji nie liczy sie jako kill. Podobnie nie trzeba uzywac usypiaczy na forme ludzka - stun knife radzi sobie dobrze a i amunicja vring daje rade - pewnie i solargun by wystarczyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Łee to luz solara mam a ta amunicja to do jakiej giwery mozna ja dokupic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z naładowanego solara bestia (ludzka) ginie od razu.

Jeśli dobrze pamiętam amunicji nieostrej na big boss nie kupisz. Musisz się dozbroić na niższych poziomach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ostra mozna usypiajacej tylko nie mozna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Łee to luz solara mam a ta amunicja to do jakiej giwery mozna ja dokupic?

Vring to amunicja do kazdego shotguna - mozna jej chyba z 900 sztuk zakupic W polaczeniu z automatycznym shotgunem swietnie sie nadaje do ubijania FROGS nie zabijajac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No wlasnie apropo automatycznego shotguna to zebralem go chyba za pierwszym razem czy kupilem jak przechodzilem gre a teraz go nie mam albo nie moge go odszukac w tym gaszczu broni i u drebina tez juz nie mam zadnej broni do kupienia wiec nie wiem o co kaman takze jak on sie nazywal dokladnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam sie pod pytanie jak nazywa sie aumatyczny shotgun???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Saigi - jak większość rosyjskich broni, jej konstrukcja opiera się na... Tak, zgadliście, AK-47. Z poczciwego Kałacha Rosjanie nie zrobili tylko granatnika i wyrzutni rakiet przeciwpancernych. Mamy za to:

- karabin szturmowy (AK-47, AK-74, AK-101, 102 i 103...)

- karabin maszynowy (RPK i RPK-74)

- karabin snajperski (Dragunov)

- pistolet maszynowy (Bizon)

- pistolet (nie pamiętam już, jak się nazywa, ale jest)

- strzelba półautomatyczna (wspomniana Saiga i jej następca - Vepr 12 Molot)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, jeśli tylko owa konserwa ma napis USMC na kamizelce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajny rozpylacz. Nie widziałem go w MGS4...

W MGS4 jest model ze zwyklym magazynkiem - wyglada jak troche inny AK47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jakis juz czas temu (gdzies jak bylo kolo 40 stron) przestalem czytac ten watek takze jak juz padlo w temacie podobne pytanie i ktos odpowiadal to wielkie sorry. Ale przyznam sie bez bicia, ze nie mialem jeszcze do czynienia z zadnym z MGS'ow i mam pytanie, czy bez przechodzenia wczesniejszych czesci i jakiegos doglebnego wnikania w historie Snakea jest sens grac w MGS3? Tak obiektywnie, czy bede mial z tego frajde i czy nie znudza mnie filmiki, ktore pewnie sporo nawiazuja do przeszlosci sagi? Z gory dzieki za odpowiedz i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jakis juz czas temu (gdzies jak bylo kolo 40 stron) przestalem czytac ten watek takze jak juz padlo w temacie podobne pytanie i ktos odpowiadal to wielkie sorry. Ale przyznam sie bez bicia, ze nie mialem jeszcze do czynienia z zadnym z MGS'ow i mam pytanie, czy bez przechodzenia wczesniejszych czesci i jakiegos doglebnego wnikania w historie Snakea jest sens grac w MGS3? Tak obiektywnie, czy bede mial z tego frajde i czy nie znudza mnie filmiki, ktore pewnie sporo nawiazuja do przeszlosci sagi? Z gory dzieki za odpowiedz i pozdrawiam.

Kazdy wazniejszy watek jest ladnie podsumowany i skrotowo wyjasniony - grac spokojnie mozesz ale nie unikniesz momentow typu "WTF a to kto/co" itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×