Skocz do zawartości
Emir

Metal Gear Solid 4

Rekomendowane odpowiedzi

No troszkę wolne łącze.

Spróbuj wpiąć kabel bezpośrednio do PS3. Może laptop w jakiś sposób przerywa połączenie. Już były sytuacje, że przy podpinaniu PS3 przez kompa działało tylko jedno albo połączenie co chwile zrywało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest to, że w np. Resistance działa gra bezproblemowo... Czyli załatwić sobie router?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kacper20, a moim zdaniem w przeciwieństwie do ZetBe problem jest gdzie indziej, sam też tak miałem a łącza nie mam wcale najlepszego - 1mb i sobie z tym poradziłem. Podaj jaki masz internet i przez co z niego korzystasz - modem/router(WiFi/przewodowy)/itp. to postaram się tobie pomóc??

Miałem tak samo mam łacze 512 na poczatku w opcjach wejdz w network settings w mgo ofcourse i daj upload na 128 u mnie pomoglo a najlepiej pokombinuj default jest ustawiony na 256 wiec jak giniesz nadal po dwa razy to daj o jedno w dol moze u ciebie styknie na 192 skoro masz szybsze odemnie czasami jeszcze mi sie zdarzy podwojna smierc ale bardzo rzadko widocznie jak host jest do bani ale jak to sie dzieje notorycznie to napewno przez to bo to juz nawet widzialem po zabijaniu kolesi poddusilem jednego wbijam mu noza i zabija go gdzies sekunde pozniej , po przestawieniu wszystko chodzi jak trza noz wbija sie jak w singlu takze powinno pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm więc albo Res ma mniejsze wymagania albo MGO gorsze serwery

Z ruterem zaczekaj. Kup jak będzie wszystko ok po podpięciu PS3 do neta bez pośredników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Net chodzi mi 700 kb ciągle. Łącze się przez kartę sieciową przez laptopa. Proszę o pomoc.

A internet masz przez linie telefoniczną czy to może jakaś sieć "osiedlowa"? Po pierwsze w opcjach MGO -> Network Settings/ UPnP Settings daj na OFF i sprawdź jak gra teraz będzie się zachowywać. Jeśli nadal będziesz miał problemy to będziesz musiał odblokować porty na firewall'u w laptopie min. port 5730 lub całkowice go wyłączyć na czas gry w MGO i zobaczyć czy to coś pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No ja tez mam z neo i tez takie np demo bad company chodzi bez problemu a na mgo takie jaja ale mowie przestaw powinno byc spoko nie wiem jak przez kompa ale jesli chodzi o wireless i kabel to bez roznicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

jest moze gdzies opis fabuly do MGS4 po polsku wiem ze jest 1,2,3 czesc ale nie ma 4

z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

jest moze gdzies opis fabuly do MGS4 po polsku wiem ze jest 1,2,3 czesc ale nie ma 4

z gory dzieki

Radzę kupić grę i na własnej skórze poczuć ten klimat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MGS4 mam i juz przeszlem tylko nie znam angielskiego na tyle zeby zrozumiec o co tam chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MGS4 mam i juz przeszlem tylko nie znam angielskiego na tyle zeby zrozumiec o co tam chodzi

Spójrz uważnie na pierwszy post w temacie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spójrz uważnie na pierwszy post w temacie!

Spójrz uważnie co kolega napisał. Chodzi mu o opis części czwartej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezes: to poducz się angielskiego i zagraj ponownie. Ja jak miałem 7 lat i wyszedł FF VII to po chwili odstawiłem grę ze względu na to, że nie rozumiałem o co tam chodzi, co się dzieje i dlaczego. Teraz jak już podrosłem i podszkoliłem się w zakresie j. angielskiego wróciłem do gry i nie żałuję! Efekt jest powalający A satysfakcja ? Ha! Możesz poczuć się jak byś pokonał kolejną barierę na swojej drodze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok teraz po zmniejszeniu uploadu i upNP wszystko działa dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spójrz uważnie co kolega napisał. Chodzi mu o opis części czwartej

A to w takim razie przepraszam. W przyszłości muszę uważniej czytać posty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko, nawet w sumie kilka... pytam tu, w kwestii wyjaśnienia, bo w drugim temacie o MGS4 rzadko kto się hmm wypowiada ostatnio!

1.---------------

Otóż, robię sobie emblemy, ale, załóżmy że robię te 150 strzałów w głowę z broni snajperskiej, czy po zrobieniu tych 150 strzałów bedzie jakiś 'znak z nieba' który mnie o tym poinformuje? Np aktualnie robiłem rzeźnię w Ameryce, dokładniej podczas pomocy rebeliantom przy mini elektrowni (pewnie wiecie gdzie to...) no i po ustrzeleniu entego już w główke z dystansu w tle pojawił się głos lecz nie zrozumiałem o co chodzi, mniej więcej coś o zabijaniu... i Snake zaczął mi hmm rzygać!...

Później oglądałem Playboya, 100 stron przeleciałem, dla pewności zrobiłem 150, czy powinienem miec jakieś 'info' że oglądnąłem te 100 wymaganych stron?...

2.---------------

Kolejne pytanie, czy np poderżnięcie gardła liczy się też w przypadku gdy załóżmy że z dystansu usypiam przeciwnika, jak zaśnie podchodzę do niego, budzę go od tyłu, gdy wstaje ja będąc w kuckach za nim łapię go i... ciach zanim uruchomi się alarm!

3.---------------

Gdy juz kogoś zaciukam, dostaje po nim broń/naboje lub inne patałajstwo, ale po pewnym czasie nie mogę już tego zebrać i tu właśnie mam również pytanko... czy można nadmiar naboi które mam sprzedać u Drebina?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 - nie.

2 - za bardzo nie zrozumiałem ale jeśli poderżniesz bez alarmu to się liczy

3 - Nie możesz zabrać jeśli jest limit (głównie na granaty) Sprzedać nie możesz. Przy podniesieniu od razu wszystko jest przeliczne na DP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic... na razie siedzę w beczce juz ponad 40min, później se powiszę..., po-kucam, hmm przytulę się do ściany... tak pewnie do 2:00 h w nocy

A do końca gry w takim razie bede im podcinał gardła aby mieć pewność że mam 'wyniki'... zastanawia mnie tylko co to miało znaczyć, po rzeźni opisanej wyżej gdzie to ja robiłem, jak Snake zaczął wymiotować, po głosie w tle (niby jak te na Shadow Mosses).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad.1

Musisz sam liczyć ile np przejrzałeś stron z playboya czy ile zrobiłeś headshotów, w każdym razie nie dostajesz żadnego powiadomienia o zdobytym emblemie w trakcie przechodzenia gry, dopiero po skończeniu po napisach końcowych.

ad.2

tak zalicza się, dodam jeszcze że nawet podczas alarmu można podrzynać gardła aby sie zaliczały do rangi "assassina"

ad.3

niestety nie da sie sprzedawać amunicji, tylko bronie które po podniesieniu automatycznie sie sprzedają.

edit:

to jest cytat Liquida z MGS1, a uruchamia sie on jak zabijesz sporo osób podczas jednej walki, co powoduje wymioty i spadek psychiki, taki estern egg ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdźcie sobie na stronkę... KONAMI... i sami sprawdźcie ile mozna zarobić online Snakiem. O ile jeszcze sa osoby które tam nie były!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka offtopowa ciekawostka jakby

dzis wrocilem z Londynu i wlasne w tym skleie gdzie kupilem konsole byly takie figurki

mgs1ks6.jpg

mgswz6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A do końca gry w takim razie bede im podcinał gardła aby mieć pewność że mam 'wyniki'...

Jeżeli masz stealth camo to już gdzieś dawałem przepis jak zdobyć te 50 zabójstw.

Przed wejściem do Advent Palace po prawej stronie za barykadami w nieskończoność pojawia się dwóch PMC (ostrzeliwują się z rebeliantami po drugiej stronie drogi). Wystarczy ich zachodzić od tyłu i mordować. Około 15 minut i zadanie zaliczone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja mam problemy z forum i główną... 'ciężko' wchodzi mi w przeglądarkę, jakby była mocno przeciążona albo coś było w skryptach wykonawczych blokowane.

Co do zabijania, myślę że wynik już zrobiłem bo tnę każdego który mi sie pokaże 'na planie' gry mam nadzieje jedynie że sposób w jaki to robię jest odpowiedni i zalicza mi wszystko! (przypomnę: usypiam, budzę, podczas gdy przeciwnik wstaje ja będąc z tyłu łapię go i podcinam gardło) ...

Tak zmieniając temat ale będąc nadal w temacie, to druga gra po Uncharted w którą mogę i chce mi się grać raz za razem Kończę i zaczynam odrazu na nowo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×