Skocz do zawartości
Emir

Metal Gear Solid 4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Ja mam to samo Gram nonstop - aktualnie 11 raz lol Ostatni emblem little gray do odblokowania i koniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No taki jest wlasnie mgs demo jedynki i dwojki katowalem dluzej niz niejedna cala gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak się zastanawiałem.. i ciekawe czy jest jakiś sekretny bonus za np. 99/100 ukończenie gry lol! :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupi żart fanów Xboxa, czy początek końca

MGS4 on 360: “It’s inevitable,” says highly-placed source

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wcale bym nie był zaskoczony. Jak wiemy już MGS był na X klocku i to, że się na nim pojawi mogło by się wydawać bardziej oczywiste, niż np. taki FF13. A wiemy co się stało z fajnalem. Dziś kasa rządzi światem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drętwa sprawa...

Nidługo to M$ kupi i SONY i PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O boze ale macie problemy - jezeli dowodem ze MGS4 wyjdzie na X360 jest dla was stwierdzenie ze pytanie o to czy wyjdzie powinno byc skierowane do Konami to gratuluje wam umiejetnosci dedukcji godnych pacjeta zakladu psychiatrycznego. Owszem - tak jak niegdys MGS2 tak i MGS4 moze wyjsc na platforme MS ale narazie nie ma ku temu najmniejszej przeslanki. MGS2 sprzedawal sie tam kiepsko bo po prostu caly fanbase jest na konsoli Sony. Konwersja tak duzej gry na pewno potrwa pare ladnych miesiecy a jej jakosc nie koniecznie bedzie najwyzszych lotow. Podobnie bylo z MGS2 bo Kojima swierdzil ze jego studio nie bedzie sie babralo w konwersje.

Nie chce mi sie wierzyc ze utrata wylacznosci na jednego sredniaka powoduje takie reakcje u ludzi - niedlugo beda krazyc plotki o God of War na X360...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... to gratuluje wam umiejetnosci dedukcji godnych pacjeta zakladu psychiatrycznego.

Hmm, czyżbyś chciał nieumyślnie (bo tak zakładam) kogos obrazić?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm, czyżbyś chciał kogoś nieumyślnie (bo tak zakładam) chciał kogos obrazić?...

To mial byc dowcip wskazujacy na niedorzecznosc "newsa" na poligami Mial nie tyle obrazic co zachecic do trzezwego myslenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi sie wierzyc ze utrata wylacznosci na jednego sredniaka powoduje takie reakcje u ludzi - niedlugo beda krazyc plotki o God of War na X360...

Right ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe fajne

Mogłeś jeszcze dorzucić jeden plakat Akiny No i oczywiście zabawy z ekranem i komputerem w briefingach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajny filmik! Ale powiedz nam, czym i jak kręcisz te filmiki, że wyglądają tak dobrze?

Wojnar już wiele razy powtarzał, że ma kartę TV w komputerze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee... Wyłamię się z tematu funny i jaki to X jest diaboliczny i już ma MGS...

Albowiem mam pytanie, które padało pewnie wielokrotnie, ale jakoś nie zauważyłem - istnieje cień szansy, by dało się wgrywać własne mp3 na iPoda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie...

Czy ktoś z Was ma jakąś rozpiskę nt gdzie i jak zdobyć wszystkie bronie w MGS4? oraz czy wiecie co się dostaje za wszystkie statuetki które się zbierze? Lub jak looknąć ile się juz ich ma, bo nie jestem zorientowany jak na początku za 1 i 2 razem gry brałem co leżało!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie i panie...

Czy ktoś z Was ma jakąś rozpiskę nt gdzie i jak zdobyć wszystkie bronie w MGS4? oraz czy wiecie co się dostaje za wszystkie statuetki które się zbierze? Lub jak looknąć ile się juz ich ma, bo nie jestem zorientowany jak na początku za 1 i 2 razem gry brałem co leżało!...

Za statuetki (wszystkie 5) dostaje się Solar Guna - nielimitowana amunicja (co jakiś czas trzeba tylko przytrzymać kółko, żeby podładować), a do tego nie zabija - idealna broń na Big Boss Emblem. Jeśli chodzi o to, ile statuetek zebrałeś, możesz to sprawdzić podczas Briefingu - wjedź robotem na piętro Nomada, a wszystkie zebrane dotychczas figurki będą stały na stoliku przy TV.

Tu masz przydatne linki, które z pewnością pomogą ci w grze:

http://www.cheatcc.com/ps3/metalgearsolid4...heatscodes.html - Wszystkie sekrety, emblemy, piosenki itp.

http://metalgear.wikia.com/wiki/IPod - Metal Gear Wiki

http://www.gamefaqs.com/console/ps3/home/926596.html - Poradniki (jeśli chodzi o bronie, to poszukaj w dziale FAQs pliku 'Weapon Guide)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za statuetki (wszystkie 5) dostaje się Solar Guna...

Dzięki, własnie o to mi chodziło!

W zasadzie kończę grę i zaczynam tego samego dnia na nowo, więc jest co robić... a w ogóle to już ktoś z Was ma emblem BigBoss'a?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@^^^:

Mój kumpel z klanu w CoD4 już zdobył (to maniak serii MGS). Mówił, że było trudno ('że czasami można było się pociąć'), ale satysfakcja wielka...

A jeśli jesteś zainteresowany tym emblemem, to tu masz świetne wideoporadniki pokazujące, jak przejść grę bez zabijania, alarmowania itp.

http://www.nextgenwalkthroughs.com/systems.../mgs4/index.php

PS

Sam też planuję zdobyć Big Boss Emblem, ale najpierw poćwiczę, robiąc np. Fox albo coś podobnego.

PS2

Pytanie do osób będących w temacie Emblemów:

Czy zdobywając Big Boss Emblem automatycznie dostanę emblematy Fox, Hound i Foxhound? Czy muszę zdobywać każdy osobno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ogólnie to pamiętam jak przyjąłem w 98r MGS1... tak że w demo grałem jak opętany kilkanaście godzin a w wersję pełną zagrałem w hmm 2006r dopiero. MGS2 zarzynałem a MGS3 już nie kupiłem (ale nadrobiłem to i jedzie własnie do mnie:)) no i w MGS4... tylko siedzieć i mieć wolne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a MGS3 już nie kupiłem (ale nadrobiłem to i jedzie własnie do mnie:))

Jeszcze w to nie grales?! Zazdroszcze Ci. W/g mnie najlepsza czesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×