Skocz do zawartości
Emir

Uncharted: Drake's Fortune

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrzze wiedzieć, zawsze myślałem że będę musiał jeszcze raz harda zaliczać bo też na normal kiedyś przeszedłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i gra ukończona na crushing, kolejna platyna zdobyta. W Drake's Fortune crushing może nie jest najtrudniejszy ale najbardziej ... wnerwiający ... ile to nerwów zjadłem. Najgorsze momenty to wtedy gdzie walka z wielką liczbą przeciwników ma z 2 fazy a między nimi nie ma checkpointa. Na szczęście mam już to za sobą i można płytkę puścić dalej w świat :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W crushingu w U1 nawet walcząć z jednym przeciwnikiem trzeba być skoncentrowanym bo możemy paść. W uncharted 2 większą ilość przeciwników dopiero sprawia kłopoty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadam się u1 znacznie trudniejsze przechodzenie na crushing klasyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie meczy wlasnie ta ilosc strzelanin, duuuzo tego i ciagle brak ammo i braki checkpointow miedzy etapami strzelanin i od nowa meczyc sie + nie podobaja mi sie etapy ze skuterem wodnym, nic a nic. Na platyne nie ma co liczyc, nie bede sie wkurzac raz drugi, choc gra fajna (poza wymienionymi wczesniej elementami) i mysle ze U2 niebawem nabede.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Etap ze skuterem akurat jest w miarę łatwy. Wystarczy tylko być w nim ostrożnym i nie lecieć na pałę, tylko poruszać się pomalutku i w miarę możliwości z daleka likwidować przeciwników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Etap ze skuterem akurat jest w miarę łatwy. Wystarczy tylko być w nim ostrożnym i nie lecieć na pałę, tylko poruszać się pomalutku i w miarę możliwości z daleka likwidować przeciwników.

dokładnie

na dodatek mamy nieskończoną ilość amunicji więc możemy do nich pruć ile wlezie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie jakos wkurzal ten etap. Gre juz ukonczylem, bardzo podoba mi sie zakonczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gre juz ukonczylem, bardzo podoba mi sie zakonczenie.

Teraz bierz się za U2 póki wspomnienia są żywe. Druga część jest o niebo lepsza pod każdym względem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a najlepiej całą trylogię :)

ja mam zamiar teraz tak zrobić, wszystkie części mam zaliczone, ale z miłą chęcią przejdę sobie je jeszcze raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz bierz się za U2 póki wspomnienia są żywe. Druga część jest o niebo lepsza pod każdym względem.

Taki jest plan, choc mam 3 serie do mordowania (Assassin's Creed, Uncharted i God of War) i nie wiem czy robic kazda osobno, czy po 1 czesci z kazdego coby sie nie znudzic przypadkiem, AC1 i 2 juz mam za soba :D mysle o GoW teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki jest plan, choc mam 3 serie do mordowania (Assassin's Creed, Uncharted i God of War).

Uncharted 1-3 możesz spokojnie grać bez przerw. To jak kapitalne kino przygodowe które oglądasz z zapartym tchem. Nie zmęczysz się choć U3 jest trochę słabsze. Jeśli chodzi o mnie to brak klimatu tajemniczości. Pojawia się pod koniec razem z pustynią. AC i GoW graj na przemian. To dobre gry jednak w kolejnych częściach brak większych zmian i wkrada się monotonia.

O klasie U 1-3 świadczy fakt że kiedyś je sprzedałem bo potrzebowałem gotówki. Odkupiłem je z powrotem. Są rzeczy których nie warto się pozbywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP dokładnie tak Uncharted to świetny tytuł a AS i GOW tak samo te gry to epica ps3 kto nie grał a ma konsole to prędzej czy później w nie zagra moge dodać jeszcze Infamousa oraz serie Final Fantasy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea niby są ale ich nie ma, czytałem i trzeba usunąć wszystkie dane, włączyć grę od nowa i będą wpadały na pewno, zrobiłem tak jak było napisane i nic dalej zero trofeów .

PS: Nawet jak wchodzę '' Gra --> Kolekcja trofeów '' to nawet nie pokazuje takiej gry jak '' Uncharted: Drake's Fortune ''

Edytowane przez siupskyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea niby są ale ich nie ma, czytałem i trzeba usunąć wszystkie dane, włączyć grę od nowa i będą wpadały na pewno, zrobiłem tak jak było napisane i nic dalej zero trofeów .

PS: Nawet jak wchodzę '' Gra --> Kolekcja trofeów '' to nawet nie pokazuje takiej gry jak '' Uncharted: Drake's Fortune ''

A aktualizację to ty pobrał ? :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od sierpnia jestem w Norwegii, i dopiero jutro zamawiam stałego neta, do tej pory miałem bezprzewodowego, wiec nie miałem jak zaktualizować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Opłaca się teraz kupować U1 ? czy to już gra nie na dzisiejsze standardy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Opłaca się teraz kupować U1 ? czy to już gra nie na dzisiejsze standardy ?

Standardy mam w d...pie.

Jak gra jest tak świetna jak U1 to nie oglądam się na innych.

Poza tym gra się w to co się lubi i jest dobre a nie w to co jest trendy.

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem kilka miesięcy temu i nie żałuje. Gra warta zagrania, graficznie widać, że to nie nowość, ale nie to w niej jest najważniejsze. Niedługo robię drugie podejście na Crushing, a jestem osobą, która nienawidzi przechodzić jedną grę więcej niż raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jedynkę pożyczyłem i przeszedłem chyba 2-3 lata temu, ale ostatnio sobie kupiłem by uzupełnić kolekcję i przejść ją jeszcze raz by odświeżyć sobie przygodę i pozdobywać pucharki. Lubię czasami powracać do klasyków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardy mam w d...pie.

Jak gra jest tak świetna jak U1 to nie oglądam się na innych.

Poza tym gra się w to co się lubi i jest dobre a nie w to co jest trendy.

Wiem o co chodzi, chodziło mi bardziej czy nie przestrasze się archaiczności tej gry bo jak na dzisiejsze czasy wiele już mogliśmy zobaczyć. Nie mniej jestem ciekaw tego kawałka historii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta gra nie ma 15 lat... bez przesady :) jest to ex na PS3 i napewno warto z tej możliwości skorzystać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupuj, grę wyrwać idzie za grosze, ja zaczynałem od U2, zakochałem się, potem na premierze kupiłem U3, cud miód i orzeszky, a teraz dokończyłem trylogię i 3 platyna w serii była tak satysfakcjonująca, gdy wiedziałem, jak to wszystko się zaczęło.. mmmmmmmmm!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można nazwać Uncharted 1 grą "nie na dzisiejsze standardy" ? :D

Nie ma się co zastanawiać tylko kupować. Jeśli Uncharted 2 Ci się podobało to jedynka też spodoba. Ta gra niespecjalnie odstaje od U2 i U3. Jasne że różnice są widoczne bo grafika nieco gorsza i nie tak różnorodna jak następne odsłony. Jednak mechanika dużo się nie zmieniła a i historia trzyma bardzo przyzwoity poziom. Kilka świetnych momentów. Bardzo klimatyczne lokacje. Ja zaczynałem od Uncharted 2 a dopiero później kupiłem jedynkę. Nie doznałem żadnego szoku ale to może dlatego że grafika to dla mnie tylko dodatek jeśli dobrze bawię się przy grze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również zaczynałem od 2 części przygody Drake'a, a dopiero później zakupiłem 1 i przyznam się szczerze, że jedynka wydała mi się ciut ciekawsza i jest odrobinkę dłuższa. Aczkolwiek nie oceniam Uncharted jako poszczególnych części tylko jako całą trylogię, a ta pod tym względem jest genialna :biggrin: Kupuj śmiało, nie zawiedziesz się.

Edytowane przez _Tommy13_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×