Skocz do zawartości
Emir

Uncharted: Drake's Fortune

Rekomendowane odpowiedzi

Z miłą chęcią podepne się pod multi. Ale 1 skończę najpierw.

Jak bedziesz chętny na multi w uncharted 2, to napisz PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pack,

Przeczytaj powyższe posty raz jeszcze to ogarniesz może że nie mowili o jedynce :yes:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że 1 nie ma multi. Napisałem że chcę najpierw 1 skończyć by zabrać się za kolejne części. Za bardzo mnie zassała ta gra by od razu na kolejne przeskoczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra skończona. Zaliczyłem ją na easy i przymierzam się do niej po raz kolejny. W sumie zaliczona z większością pucharków. I 43 skarby odnalezione. Będę próbował platynę zrobić. Gra jest świetna. A w napędzie już 2 się kręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro przeszedłeś na easy i marzy Ci się platyna to będziesz musiał U1 przejść jeszcze 2x :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czego Crushing jest chyba najtrudniejszy z całej serii :)

Ale i tak miło się gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę i 3 razy przejść. Tylko finałem byłem zawiedziony. Szkoda ale taki był zarys scenariusza. Gra przednia. I daje sporo satysfakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w każdym Uncharted gra zaczyna się dopiero na Crushingu :) Normal jest ok żeby sobie pograć bez stresu. Crushing to już inna bajka. Dopiero tutaj musimy kombinować z amunicją i obrać jakąś taktykę bo wpadanie w sam środek akcji kończy się momentalnie zgonem. Pewnie w kość da ci moment przy rozbitym samolocie. Sam padłem tam chyba z 20 razy. Ogólnie są takie miejsca gdzie będziesz umierać ucząc się jednocześnie taktyki. Jedynka jest najtrudniejsza ze wszystkich części bo poza wysokim poziomem trudności rzuca nam też kłody pod nogi w postaci średniego sterowania. Rzucanie granatem w 2 i 3 jest sporo łatwiejsze. Tak czy tak polecam spróbować bo jeśli przejdziesz hard to crushing nie będzie już takim przeskokiem :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest, bo wiem, że gra wyciska z gracza na najwyższym stopniu soki z gracza. Mam nadzieję że znajdę tyle samozaparcia by sprostać wyzwaniu. W sumie cel jest jasny zaliczyć platyne, bo byłaby to moja 3 gra zrobiona na 100%. A pierwsza na ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Pewnie w kość da ci moment przy rozbitym samolocie. Sam padłem tam chyba z 20 razy.

Hehe przypomniałeś mi ten moment, na cruhingu chyba na 2 godziny na nim utknąłem... :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie też tam kilka razy polegnę bo na easy nie ogarniałem początkowo sterowania. Pewnie i w 19 rozdziale będzie ciekawie. Mówicie że 1 najtrudniejsza jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Crushing to moim zdaniem właśnie U1 jest najtrudniejsze. Co nie znaczy, że nie gra się przyjemnie.

Zabawa przednia. Ja również, jak ktoś z przedmówców zazdroszczę Ci, że tyle jeszcze przed Tobą odnośnie Uncharted.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie też tam kilka razy polegnę bo na easy nie ogarniałem początkowo sterowania. Pewnie i w 19 rozdziale będzie ciekawie. Mówicie że 1 najtrudniejsza jest?

 

Myślę, że nie będzie problemu. Mnie rozdział "nieproszeni goście" paradoksalnie najwięcej trudu sprawił na easy, a do crushinga wróciłem ponad rok później, kiedy to już więcej gier ogranych miałem (w tym U2 i U3) i rodział 19 i cały crushing nie było problemem, aczkolwiek było to wyzwanie. Potem im dalej tym łatwiej. Crushing w U3 moim zdaniem jest łatwiejszy, niż hard w U2. Crushing w U1 jest zdecydowanie najbardziej wymagający z całej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crushing w U3 moim zdaniem jest łatwiejszy, niż hard w U2. Crushing w U1 jest zdecydowanie najbardziej wymagający z całej serii.

 

Dokładnie jest tak jak piszesz. Największy problem w Crushing w U1 (przynajmniej dla mnie) polegał na ciągłym braku amunicji. Tutaj naprawdę liczyłem każdą kulę i kląłem na każdy chybiony headshot. Natomiast w trójce choćby dzięki możliwości odrzucania granatów tego problemu nie było.

Tym niemniej muszę przyznać, że przejście każdej z tych gier na Crushing dawało kupę frajdy, a na koniec sporą satysfakcję. I tak jak na ogół jakoś gry mi nie zapadają specjalnie w pamieć to tutaj lokacja przy wraku samolotu, zalany pokój z kolumnami czy strzelanina w katedrze z U1, boss w pociągu z U2 czy sala balowa na statku w U3 zapisała mi się w pamięci na dobre...

 

Warto. Naprawdę warto przejść te gry na najwyższym poziomie trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do was, czy te ułatwienia typu nielimitowana amunicja, czy zabójstwo jednym strzałem są obecne na wyższych stopniach trudności?? Bo w sumie jest to jakieś ułatwienie tylko czy jest to uczciwe. Teraz pytanie kolejne, czy z easy od razu na hard się przerzucić?? Czy normal i tak dalej. Sam nie wiem jak się do tego zabrać. Jutro w sumie żona wyjeżdża więc mogę spokojnie samemu pobluzgać podczas grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że grasz w dwójkę, więc jeśli daleko nie zabrnąłeś to zacznij grać na Hard. Ten poziom naprawdę nie jest jakoś specjalnie wymagający i spokojnie dasz radę. Najwyżej niektóre, pojedyncze miejscówki kilka razy powtórzysz. Co do pierwszego pytania to nie pamiętam żebym korzystał z tych ułatwień, więc za dużo o nich nie wiem, ale raczej nie ma możliwości żeby one działały na Crushing. Może na Hard, ale też nie mam pewności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

 

Dwójkę odpaliłem wczoraj żeby zobaczyć czy multi działa. I tyle 2 testowałem. W sumie zastanawiam się czy najpierw 1 wymaksować czy sobie spokojnie każdą część przechodzić i dopiero potem wracać na następne przechodzenie w poprzednich grach.

Edytowane przez Tomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymaksuj jedynkę bo każda kolejna część to spory pogres graficzny i cofanie się nie jest wcale takie przyjemne, to trochę tak jak z byłymi dziewczynami, w pamięci mamy głównie miłe wspomnienia do momentu aż nie wpadnie do głowy kiepski pomysł odgrzewania związku ;) BTW: Kiedyś do U2 w Storze były wszystkie DLC za free, wiem bo sam wtedy je pozaciągałem choć nigdy w multi nie grałem ;) Ta promocja nadal obowiązuje czy to był chwilowy prezent od SONY?

 

No i jeszcze offtop związany z poziomem trudności Crushing, ten faktycznie był najtrudniejszy w jedynce ale to w sumie dwójka mnie wykończyła najbardziej podczas walki z ostatnim bossem :pardon:

 

AAaaa no i jeszcze coś BiałyWilku; nie cytuj całych postów które są zaraz na Twoim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ułatwienia działają tylko do poziomu hard, na crushingu z tego nie skorzystasz. W dwójce jest myk, jak to obejść, ale przecież nie o to chodzi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze nie będę już cytowac całych wpisów. Co do maksowania 1 to mnie przekonaliście. Muszę looknąć na te dodatki do 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×