Skocz do zawartości
Emir

Uncharted: Drake's Fortune

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie w których rozdziałach najlepiej wbijać zabicia z poszczególnych broni. Bo na necie nie mogę tego znaleźć nigdzie. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w których rozdziałach najlepiej wbijać zabicia z poszczególnych broni. Bo na necie nie mogę tego znaleźć nigdzie. Z góry dzięki.

Wpisz sobie nazwę trofika w YT i wszystko będzie jasne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wyszła wersja z polskimi napisami??

Edytowane przez OstryRed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - przy graniu na Hard pojawił się komunikat z zapytaniem czy importować te nagrody, które zdobyło się na poprzednim poziomie trudności typu kostiumy i bronie - czy grając na Hard z tymi dodatkami wpadnie trophy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moi mili.

 

przeszedłm U2 i U3 i chodzi mi głowie zakup U1. pytanie skierowane przede wszystkim do tych, którzy podobnie jak ja wpierw na rozkładówkę wzięli U2 i U3, a potem spróbowali sił z UDF. Warto było? Mam swiadomośc, że grafika nie ta, że gra po angielsku (choć to mi nie przeszkadza prawie wgl, choc nie powiem polubiłem głos . Boberka) i że UDF jest pozbawione trybu multi. Uważacie, że zakup pierwszej części był słuszną decyzją? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie. Grafika choć wyraźnie gorsza od U2 nie odstrasza ani trochę. Bardzo klimatyczna gra z niezłą muzyką i fajną, lekką, przyjemną fabułą. Zdecydowanie warto poznać początku znajomości Drake'a i Eleny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszą część zapłacisz na allegro ok 40-50 zł z przesyłką, a jest to kwota za 7-9h zabawy na jednym poziomie trudności. Gra w kilku momentach jest trudniejsza od dwójki, do trzeciej części nie mam porównania (miałem kupić a tu niespodzianka w postaci PS+).

Co do gorszej grafiki to siedząc 1,5 do 3m od TV (w zależności czy grałem w salonie - 47", czy w pokoju - 32") nie zauważałem tej gorszej grafiki w porównaniu do części 2. Zawsze możesz ściągnąć demo z PS i sprawdzić jak to wygląda u ciebie.

 

Co do samego spolszczenia to nie przypadło mi do gustu i cały czas grałem z polskimi napisami, które występują również w pierwszej części. Ogólnie dialogi angielskie wydają mi się bardziej realistyczne, lepsze, dopasowane do bohaterów.

Możesz również zmienić punkt widzenia i pogapić się na ładniejszy tyłeczek - nowy Tomb Raider. Jeśli spodobały ci się przygody Drake, to nowa Lara również przypadnie ci do gustu. Przy okazji odpoczniesz od serii i powrócisz do pierwszej części później nie zwracając uwagi na różnice w grafice pomierzy nowszymi częściami Drake.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszą część zapłacisz na allegro ok 40-50 zł z przesyłką, a jest to kwota za 7-9h zabawy na jednym poziomie trudności. Gra w kilku momentach jest trudniejsza od dwójki, do trzeciej części nie mam porównania (miałem kupić a tu niespodzianka w postaci PS+).

Co do gorszej grafiki to siedząc 1,5 do 3m od TV (w zależności czy grałem w salonie - 47", czy w pokoju - 32") nie zauważałem tej gorszej grafiki w porównaniu do części 2. Zawsze możesz ściągnąć demo z PS i sprawdzić jak to wygląda u ciebie.

 

Co do samego spolszczenia to nie przypadło mi do gustu i cały czas grałem z polskimi napisami, które występują również w pierwszej części. Ogólnie dialogi angielskie wydają mi się bardziej realistyczne, lepsze, dopasowane do bohaterów.

Możesz również zmienić punkt widzenia i pogapić się na ładniejszy tyłeczek - nowy Tomb Raider. Jeśli spodobały ci się przygody Drake, to nowa Lara również przypadnie ci do gustu. Przy okazji odpoczniesz od serii i powrócisz do pierwszej części później nie zwracając uwagi na różnice w grafice pomierzy nowszymi częściami Drake.

Gdzie TY masz w U1 napisy polskie ? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie TY masz w U1 napisy polskie ? :ohmy:

 

Nie ma faktycznie. Jednak z całą resztą się zgadzam. Z fragmentem o tyłeczku również i po ograniu U1 polecam nowego TR :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma polskich napisów? A ja grając byłem pewien, że są.

Widocznie mój Angielski jest tak dobry, iż nie zwracam na to uwagi. Czasem mi się to zdarza, oglądając film, czy czytając książkę po angielskiemu. Po chwili zapominam, że jest to inny język i wydaje mi się że to mój rodowity.

 

Aż odpalę dziś U1 i sprawdzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma polskich napisów? A ja grając byłem pewien, że są.

Widocznie mój Angielski jest tak dobry, iż nie zwracam na to uwagi. Czasem mi się to zdarza, oglądając film, czy czytając książkę po angielskiemu. Po chwili zapominam, że jest to inny język i wydaje mi się że to mój rodowity.

 

Aż odpalę dziś U1 i sprawdzę.

chwalisz się czy żalisz? są napisy ale po angielsku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szubiel, skończ z trollowaniem bo dostaniesz wakacje na kilka dni od forum.

Jak żeś taki pro-english guy, to zostaw to dla siebie ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega chciał zabłysnąć poczuciem humoru ale trochę mu nie wyszło  ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu/obejrzeniu kilkunastu opinii i recenzji postanowiłem pożyczyć od znajomego pierwszą część serii, i wsiąkłem od wczoraj, dawno tak dobrze nie bawiłem się z żadną grą, a ta daje mi pełną satysfakcję. Poruszony huraoptymizmem zamówiłem 2 kolejne części i zastanawiam się nad zakupem na własność pierwszej odsłony. Mam pytanie do tych co na grze zjedli zęby. Ile jest rozdziałów bo w sumie żadna recenzja którą czytałem nie dała mi odpowiedzi na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poruszony huraoptymizmem zamówiłem 2 kolejne części i zastanawiam się nad zakupem na własność pierwszej odsłony. 

 

Nie zawiedziesz się  ;)

 

Ile jest rozdziałów bo w sumie żadna recenzja którą czytałem nie dała mi odpowiedzi na ten temat.

 

22.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację nie jest łatwo się tą grą zawieść. 3 nad ranem a ja wciąż gram. Jest świetnie a le muszę oderwać się od konsoli bo już trochę późno. Gra ma klimat, i w sumie ginie się w niej tylko przez własną głupotę lub nieuwagę. Jestem mega zadowolony i żałuję że na święta muszę zostawić konsolę bo wyjeżdżam. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja. Ogrywanie pierwszy raz tej gdy zapada w pamięć. Kolejne są równie dobre, jak nie lepsze - także polecam Ci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja. Ogrywanie pierwszy raz tej gdy zapada w pamięć. Kolejne są równie dobre, jak nie lepsze - także polecam Ci.

Powiem tak. Post poprzedni pisałem koło 2 w nocy. Po nim znów odpaliłem konsolę i o 6 rano skończyłem. Dawno mnie nic tak nie zniewoliło. Teraz 2 dzień już tylko o grze myślę. Ale mogę tylko pomarzyć bo u teściowej mam tylko ps2 i nie zanosi się bym dziś pograł. Btw wczoraj przyszły mi 2 kolejne części. Będzie cudnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Post poprzedni pisałem koło 2 w nocy. Po nim znów odpaliłem konsolę i o 6 rano skończyłem. Dawno mnie nic tak nie zniewoliło. Teraz 2 dzień już tylko o grze myślę. Ale mogę tylko pomarzyć bo u teściowej mam tylko ps2 i nie zanosi się bym dziś pograł. Btw wczoraj przyszły mi 2 kolejne części. Będzie cudnie.

 

Jak będziesz przy kolejnych częściach i będziesz chciał pograć w multi to zapraszam. Gramy dosyć często.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza gra w jaką grałem na PS3! Chyba 6 lata temu.  :)

Edytowane przez pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×