Skocz do zawartości
Emir

MotorStorm: Pacific Rift

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalne info:

Czym jest uaktualnienie?

> 40 niepowtarzalnych Mikroodznak dla każdego gracza do zebrania.

Zdobywaj je, wykonując zróżnicowane zadania i pochwal się nimi przed innymi zawodnikami w sieci!

> Usunięto skrót Sugar Rush.

Skrót, który omijał pola trzciny cukrowej, był dodany przypadkowo i został już usunięty.

> Naprawiony punkt odradzania na Sugar Rush.

Rozbicie się w pewnym punkcie trasy nie powoduje już, że gracz powraca do gry na uprzywilejowanej pozycji.

> Dodatkowe poprawki i udoskonalenia rozgrywki.

Dziękujemy wszystkim, którzy przekazali nam swoje uwagi dotyczące MotorStorm Pacific Rift. Wciąż zajmujemy się innymi problemami, które zostały nam opisane przez użytkowników.

Podzielcie się z nami swoimi uwagami na temat aktualizacji jak również samej gry, odwiedzając fora VIP.MotorStorm.com.

Informacje, które znalazłem na forum PS3 US czytając wrażenia jednego gracza...

> Brand new selection of Ranked Races.

Newly randomised selection of vehicles in online Ranked Races, including races on Riptide where it doesn't rain!!!

> 3-Lap Races.

Now some Ranked Races will be 3 laps instead of the conventional 2.

> Brand new Never-Ending Races.

Now in some Ranked Races you can start on Lap 0 and never have to finish! Great for racing your best friends for life!

> Race-Over Screen.

After you finish a Ranked Race, you will be taken to a new "Race Over" screen. Wait for "Exit" to appear to see how your Ranked % was affected.

> View Microbadges whilst racing Online.

Press L3 as many times as you can and eventually your opponents' Microbadges will be displayed below their PSN ID.

Brzmi ciekawie...szkoda, że nie wprowadzili go troszkę wcześniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrot w Sugar Rush? Chyba wiem o co chodzi. Naprawde to bylo dodane przypadkowo? Ta gra ma juz ponad pol roku, nikt z Evolution Studios tego nie zauwazyl? Przeciez jeszcze boty tamtedy jezdzily, wiec musili pod to podstawic SI :P Dobry ten "przypadek".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten bug na Sugar Rush to jest ten z monster truckiem pod koniec trasy, co się skręca w lewo i mknie przez pola ? Ja byłem pewny, że to jest zamierzone posunięcie, chociaż nigdy tamtędy nie jeździłem - można było więcej stracić niż zyskać. No i mało jeździłem ciężkimi wozami, a rally cary czy motory nie miały tam czego szukać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, przypadkowo? No jasne. Boty w tych chaszczach za dobrze sobie radziły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jestem ciekaw czy zmienili coś w rozgrywkach online z respownami na pełnym boos'cie? Zostało mi do platyny tylko trofeum za online -> Legend. Ale co chcę zagrać online to trafiam na takich graczy, którzy za cel obrali sobie rozwalanie innych, jest to strasznie frustrujące :( Co z tego że ja jadę perfekcyjnie i bez żadnej kolizji jak inni mają to w du... :(

Edytowane przez KJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boty... i to jakie na jednym z wyścigów bodajże w 8 randze bocik tam popylał buggy 0.o ! ;D

Niezły żart, a swoja droga to 415mb to dość dużo jak na taka łatkę...

Aha, jeszcze jedno, może ktoś szerzej objaśnić co to te mikroodznaki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aha, jeszcze jedno, może ktoś szerzej objaśnić co to te mikroodznaki?

pewnie odpowiednio od osiągnięć. Np. jakaś odznaka za Ranked Streak, albo za przyjazd iluś tam wyścigów bez złomowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i tak nie usuneli buga z tym oszustwem w grze narazie zrobiłem przerwe i szpilam w re5 i kochanego burnouta, ale jeszcze mam zmiar przejść te kochana gre w 100% może kiedyś mnie się uda :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak w FREE PLAY można ustawić liczbę przeciwników ? Czy jak ustawiam sobie sam wyścig to jest to wogóle możliwe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś wie jak w FREE PLAY można ustawić liczbę przeciwników ? Czy jak ustawiam sobie sam wyścig to jest to wogóle możliwe ?

jak wybierasz typy pojazdów przeciwników to chyba możesz ustawić, że slot będzie wolny. Ja w każdym razie jechałem we free play z jednym rywalem tylko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak wybierasz typy pojazdów przeciwników to chyba możesz ustawić, że slot będzie wolny. Ja w każdym razie jechałem we free play z jednym rywalem tylko...

Już to załapałem przy wyborze auta można to ustawić - naciskając kwadrat - Add/Remove . Wielkie dzięki :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka...czy może mi ktoś wytłumaczyć jak zdobyć necessary roughness bo mam tylko 3 na 10 i niewiem wogóle jak wykonać ten trophy...i sie wkurzam juz tydzien .Nareszcie festival zaliczony na 100% :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=6PSLmEfdXCs

bierzesz ten wyścig, tylko zamiast gnać do przodu to na samym starcie czekasz ze 20 sekund. Później spokojnie jedziesz, aż spotkasz jakiegoś zawodnika obok rozbitej maszyny. Rozjeżdżasz go, restartujesz wyścig (albo zaczynasz od nowa z menu - nie pamiętam, czy po restarcie się zaliczało)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takimi postami to do działu Trofea.

http://blog.eu.playstation.com/2009/05/29/...drenaline-rush/

Czy ja dobrze widze?! 6 nowych tras dostaniemy ;] + jakies bonusiki drobne?!

JUUUUUPI!!! Nareszczie...!!!

Mam nadzieje ze nowe trasy beda lepsza od tych podstawowych : D

http://www.ps3site.pl/pacific-rift-nowa-porcja-blota/18387/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe trofea na liście się objawiły z DLC. Sporo ich, w tym złotka i srebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Dostał ktos z was może microbadge Monument Valley - I was there, and all i get is this microbadge ? Na początku wydawało mi sie ze odblokowuje sie po tym jak gra znajdzie save z pierwszej czesci. Wgralem swoj save z motorstorm 1 i nic nie wykrylo. Co prawda nie mialem save'a skonczonego na 100%. Wie ktos moze za co jest ta mikrodoznaka? W necie tez nigdzie nie znalazlem sposobu jak ja odblokowac :/ I mam jeszcze pytanie, czy posczegolen pojazdy ktore odblokowujemy sa coraz lepsze, szybsze zwrotniejsze itd? Statystyk zadnych nie maja i ciezko wyczuc. Mam jeszcze problem z time attack. Online, sciganie sie jak i leaderboards dziala mi normalnie. Ale jak przejade time attack, czy chce zobaczyc rankingi tegoz trybu to mam w nieskonczonosc communicating with server :/ gra sie nie wiesza, ale szukania przerwac sie nieda i trzeba ja wylaczyc. Ma ktos podobnie?? Pozdrawiam

Edytowane przez Tomisior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszał ktos o patchu/dodatku do MS. ponieważ kumpel cos mowil o 4 trasach i nowych pojazdach. Czy to prawda??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słyszał ktos o patchu/dodatku do MS. ponieważ kumpel cos mowil o 4 trasach i nowych pojazdach. Czy to prawda??

Expansion: Speed - trailer

http://www.ps3site.pl/expansion-speed-trailer/18766/

Expansion: Adrenaline - trailer

http://www.ps3site.pl/expansion-adrenaline-trailer/18709/

szczegóły

http://www.ps3site.pl/pacific-rift-nowa-porcja-blota/18387/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzialem kilka przerobionych tras one dojda czy zastapia stare?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widzialem kilka przerobionych tras one dojda czy zastapia stare??

Dojdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy może ktoś zarzucić save z gry?

Jeśli myślisz, że w ten sposób wpadną ci trofea, to jesteś w błędzie. A jeżeli nie, to po cóż ci on?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie spadki animacji i czasami chrupnięcia gry?? Jedynka motostorma chodziła ultraplynnie i o spadku fpsów nie było mowy. Tutaj czasami sie zdarzaja przy duzej rzezni, liczbie kraks :/ Gram w gre dopieru po wyjsciu tego wielkiego patcha - orientujecie sie czy tak samo bylo przed jej wyjsciem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też macie spadki animacji i czasami chrupnięcia gry?? Jedynka motostorma chodziła ultraplynnie i o spadku fpsów nie było mowy. Tutaj czasami sie zdarzaja przy duzej rzezni, liczbie kraks :/ Gram w gre dopieru po wyjsciu tego wielkiego patcha - orientujecie sie czy tak samo bylo przed jej wyjsciem??

Nie było. Na pewno. Płynniutko jak ruchy Cole'a :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×