Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kupczyk auto mam gotowe i wstępnie ustawione, ale jak masz lakieru to podeślij. Dzisiaj pewnie usiądę przed GT wreszcie :biggrin:

Tego lakieru nie da się wysłać. Mogę tylko wysłać Ci tak polakierowanego i bedziesz musiał poustawiać na nowo. Jeżeli możesz to podeślij mi swój setup. Może mi podpasuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pewnie usiądę przed GT wreszcie :biggrin:

Też wybieram się wieczorem na tor :D

Mój team mate coś się nie odzywa i nie mam z kim dogadać ustawień i strategii :(

Macie jeszcze wolne miejsce?

Jest już komplet.. ale może by wprowadzić kierowców rezerwowych..? Zawsze fajnie jak jest więcej aut na torze :D

Gdyby ktoś zgłaszał wcześniej, że nie może pojechać, to wtedy wskakuje rezerwowy. Punkty zbiera na siebie, jako niezależny. Hmm... Może dzięki temu byłby pełny pokój zawsze?! W piątek już na pewno (sharent nie startuje) jest jedno wolne miejsce dla niezależnego, więc może się już szykować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wybieram się wieczorem na tor :biggrin:

Mój team mate coś się nie odzywa i nie mam z kim dogadać ustawień i strategii :sad:

Jest już komplet.. ale może by wprowadzić kierowców rezerwowych..? Zawsze fajnie jak jest więcej aut na torze :biggrin:

Gdyby ktoś zgłaszał wcześniej, że nie może pojechać, to wtedy wskakuje rezerwowy. Punkty zbiera na siebie, jako niezależny. Hmm... Może dzięki temu byłby pełny pokój zawsze?! W piątek już na pewno (sharent nie startuje) jest jedno wolne miejsce dla niezależnego, więc może się już szykować.

ok super tylko podpowiedzcie gdzie znajde to auto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko giełda aut używanych, ale jest to dosyć rzadki okaz. Najlepiej, jak ktoś Ci go wyśle po prostu. Nie pamiętam, czy mam Cię w znajomych? Jak tak, to postaram się dzisiaj wysłać egzemplarz :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT FLUORESCENCE 001  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

GT FLUORESCENCE 001  :)

 

911 Pomalowana :P

Felgi na biało czy inny kolor?

Edytowane przez Krakers1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

911 Pomalowana :P

Felgi na biało czy inny kolor?

21505311924787786668.jpg

 

Może czarne felgi co by zbliżyć do pierwowzoru? Czy widzisz u inne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, wczoraj przygotowałem autko, ustawiłem zgodnie z wymaganiami, pomalowałem, odnowiłem i tyle. Dziś przed wyścigiem potestuję i poszukam setupu.

 

Jakie widzicie różnice w prowadzeniu na miękkich i twardych? Jest w miarę stabilne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na Twardych muszę wcześniej hamować, redukować czasem o bieg niżej i w zakrętach potrafi wyrzucić. Będzie ciekawie, gdy po jakimś dystansie na Miękkich zmieni się na Twarde :)

 

Oczywiście strategia wyboru opon na starcie - dowolna :biggrin:

 

REZERWA / Independent! Proszę o przemalowanie swojego samochodu na kolor, jak na zdjęciu poniżej. Pozwoli to łatwo odróżnić Was na torze.

97355412051476697915_thumb.jpg

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to pojadę dzisiaj jak soczysta pomarańcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Rufa z silnikiem przerobionym na etap 3

Wytyczne mówią o etapie 2. Mam szukać nowego RUFa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam Rufa z silnikiem przerobionym na etap 3

Wytyczne mówią o etapie 2. Mam szukać nowego RUFa ?

Zdecydowanie tak. Nawet jak go skarcisz ogranicznikiem to moment i obroty będą wyższe

21505311924787786668.jpg

 

Może czarne felgi co by zbliżyć do pierwowzoru? Czy widzisz u inne?

 

Felgi Czarne :biggrin:

Szkoda, że czarnego pasa z napisem RS na progu się nie da :P

Edytowane przez Krakers1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat moment do niczego innego w tej grze, jak do driftu, się nie przydaje. Chyba, że ktoś lubi jeździć niskimi obrotami.

Ma ktoś stockowego RUFa pożyczyć/wymienić za coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś stockowego RUFa pożyczyć/wymienić za coś ?

mogę Ci wysłać mojego pogrzebanego do eventu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale sam będziesz miał czym jechać ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś stockowego RUFa pożyczyć/wymienić za coś ?

 

Mam chyba jednego w zapasie, jak odpalę czarnulkę to Ci doślę , chyba że już wcześniej dostaniesz od kogoś .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale sam będziesz miał czym jechać ? :)

najpierw zgram save na pendirive'a wysle ci i potem wgram save z pendrive'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak chce Ci się tak bawić to okej, jak nie to Yogi może podrzuci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu zniszczyła mnie brawura :sad: Do siódmego okrążenia ładnie, trzymałem się stawki - 5/6P, w tym momencie poczułem kwintesencje GTBN, bardzo fajna zabawa, cały czas była rotacja pozycji i wszyscy jechali czysto. Niestety za moment dostałem strzała od Matiego i doszło do uszkodzenia prawej osi, jako że auto prowadziło się dobrze jechałem dalej, ale dosłownie minęła chwila i rzuciło mną na prostej tak, że uderzyłem w bandę dość srogo... Wjeżdżając na tor dostałem ponownego strzała, tym w razem w tyłek od Kupczyka (nie wiem co o tym myśleć, byłeś chyba osobą dublowaną, przed Tobą zdążyły ominąć mnie dwie osoby, więc myślę, że zrobiłem wszystko by wyjechać bezkolizyjnie, a zazwyczaj wina leży po stronie osoby, która jechała za danym kierowcą).

Nic innego, niż PIT nie wchodziło w grę. Wyjeżdżając spadłem na jedenastą pozycję, ale cały czas byłem zmotywowany - zdziwiłem się bardzo, bo doszedłem, aż do P4! Wiadomo po drodze minąłem z 4-5 osób spędzające cenny czas w boksie, ale miałem nadrobiony odstęp na tyle, że gdybym zjechał do alejki ponownie, by tym razem założyć twarde oponki, to mógłbym się utrzymać na P9-10 - ale oczywiście zaliczyłem kolejną bandę i koniec historii... :)

Podsumowując wyścig na pewno ciekawy i emocjonujący, przepraszam wszystkich, którym spierdzieliłem wyścig. Po za tym RUF bardzo przyjemnie się prowadzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na własne życzenie straciłem szansę na lepszy wynik.. ale po kolei :) Start udany po chwili wysuwamy się z Krakersem do przodu, i oddalamy się od stawki. Dzięki za super walkę! Zjazd do pitu na 8 okr. i zmiana na WT, plan był taki by przejechać na nich tylko 8 okr, a potem zjechać jeszcze 2x po miękkie. Na 18okr zjeżdżam i oczywiście zajęty wyliczaniem paliwa zapomniałem zmienić gum, więc wyjechałem znowu na WT.. :/ Myślę sobie nie jest źle, 14okr spokojnie dojadę do mety, ale spojrzałem na poziom paliwa i niestety było go za mało. Przejechałem więc tylko 8 okr (tracąc średnio 2s na kółku), i zjechałem po WM, na których stoczyłem ciężki bój z Jaskim o P3. Ekstra walka kolego :)

 

Dzięki wszystkim za sporą dawkę emocji, i widzimy się w poniedziałek :)

 

Mam drobną uwagę do aruw'a, trzymałeś Jaskiego przez całe kółko za sobą mimo, że byłeś zdublowany.. Przepuszcza się na najbliższej prostej, a nie tylko na prostej S/M..

Edytowane przez MrKubool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za bardzo przyjemny wyścig ,było mi tego trzeba teraz muszę czekać i liczyć że wskocze za kogoś w następnych wyścigach - szkoda że nie dojechałem do końca (wywaliło mnie )

Przepraszam seba "kurdę nie przypominam sobie ,raz tylko uderzyłem kogoś po długiej prostej "ale przeprosiny sie należą jeżeli jeszcze komuś coś zrobiłem to przepraszam z góry.

Co do wyścigu to naprawdę szacun dla was ale po kolei - start dobry przebiłem się chyba na p6 pózniej strata 3 oczek spowodowana walk lecz nie agresywna żeby nic nikomu nie zrobić ,na 3 okr dostaję strzała w tył i mój wóz zaczyna się żle prowadzić ale myślę dojade te 5 kółek do pitu nie jest żle ,ale nie dałem rady na 6 okr dostaje 2 strzała i juz sie nie da jechać ,doczłapałem sie do pitu i zmiana na WT na który ch przejechałem 15 okr tępem średnio 1,46 bo strasznie żle sie na nich jechało na 21 zmiana na WM myślac o czesciowym odrabianiu strat skonczyło sie znów strzałem w tyłek od kogoś i nie wymuszony pit musiał sie odbyc ,na 27 kólku net odmówił mi połaczenia i tak zakoczyłem 1 swój udział w GTbN OBY do następnego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś totalna masakra. Do 5 okr jechało się bardzo dobrze i w miare fajnym tempem gdzieś w okolicach P5. Przy wyjściu na prostą S/M dostałem strzała od Bag'a i uszkodziłem prawe koło. Auto stało się bardzo nerwowe (zdziwiło mnie to totalnie ponieważ pamiętam, że zawsze kierownica była przekręcona ale auto jechało w miarę prosto), podczas hamowania nie byłem w stanie panować nad autem i co rusz wywijałem bąka. Zjazd do pitu po nowe opony i podgotowany wracam na tor. Oczywiście wyjeżdżam za szeroko i znowu spin i uszkodzenie. Wjeżdżając do boksu obkręca mnie i wpadam tyłem. Gra przepuszcza mnie przez aleje serwisową, ale bez obsługi. Kolejne okr w plecy. Wkór... osiągneło poziom zenitu i usłyszałem od inżyniera wyścigowego, żeby wrócić do garażu i oszczędzić silnik do następnego wyścigu.

Wjeżdżając na tor dostałem ponownego strzała, tym w razem w tyłek od Kupczyka (nie wiem co o tym myśleć, byłeś chyba osobą dublowaną, przed Tobą zdążyły ominąć mnie dwie osoby, więc myślę, że zrobiłem wszystko by wyjechać bezkolizyjnie, a zazwyczaj wina leży po stronie osoby, która jechała za danym kierowcą).

Z mojej strony wyglądało to tak, że wyjeżdżając ze wzniesienia jadąc swoją linią wyścigową zobaczyłem, że jesteś na poboczu i nagle wyjeżdżasz wprost przede mnie. To czy jestem dublowany czy nie, nie ma żadnego znaczenia. To miałem się zatrzymać i poczekać aż wrócisz na tor? Mam nagraną powtórkę, jak wroce do domu to obejrze na spokojnie sytuację z Tobą i potem z Bagiem.

 

Odczucia są bardzo fajne ponieważ widać ogromną różnicę w prowadzeniu auta na różnych mieszankach gumy. Mam odczucie, że ten pomysł wpadł Ci Nervus do głowy oglądając to co się dzieje teraz w F1 z oponami Pirelli :). Gdy jechałem na miękkich, a auta przede mną miały twarde, zbliżałem się bardzo szybko i były ogromne szanse na wyprzedzenie.

Tutaj moje pytanie do szefa. Szefie czy jeżeli byłem dublowany, a mam powiedzmy świeże opony i w dodatku miękkie, i jestem szybszy od kierowacy, który mnie zdublował, to mogę oddublować i jechać dalej swoim tempem czy nie powinienem wychylać się? Wczoraj chciałem gonić o jak najwyższą lokatę i sam ze sobą kłóciłem się co mam robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupczyk mi się wydaje że to ja dostałem od Ciebie strzała, jeżeli było inaczej, sorry :) Obejrzę zaraz powtórkę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×